• vili

    Ahoj, mám takovej problém. Na tuto neděli jsem naplánoval pro naši firmu výlet na kolech do šmelcovny. Ale bohužel jsem zrovna zjistil, že se v ten stejnej termín jede tento závod. Nemáte někdo tušení, kudy přesně povede trasa a nebo ještě lépa mapku závodu? Nerad bych se tam pletl se skupinou turistů. Díky

    0 0
    • bagr84  

      Napsal jsem nazev topicu do googlu, kliknul na prvni odkaz a hadej mapka ceho tam na me vyskocila? :)

      0 0
      • vili  

        to sem dělal samozřejmě taky, ale mapka na mě nevyskočila. Jen červenej křížek tam kde byl název mapka. btw sem sehnal někde jinde, ale píšou tam 29 km a já jsme někde našel 32 km, tak nevím, jestli je to ta aktuální. Ale asi ano.

        0 0
        • bagr84  

          Ok, promin. Koukam na aktualni a pisou 29 km.

          0 0
          • vili  

            aha, takže to bude ona. Díky moc, je to v řiti. Myslíte, že bude možný aspoň přejít přes lávku pod Veveřím?

            0 0
            • RomanH  

              Urcite, na kazdejch bikovejch zavodech muzes prechazet, kam chces, akorat si musis davat pozor a dbat na pokyny poradatele.

              0 0
              • vili  

                Já nikdy na žádným závodě nebyl, tak nevím jak to chodí :-). Tak jen pojedem po druhým břehu a mělo by to být ok. Díky za pomoc.

                0 0
                • pepek  

                  se skupinou turistů a po druhém břehu? Tuším jistý rozpor :-)

                  0 0
                  • vili  

                    :-) protáhl sem je tama vloni a je pravda, že někteří mrchtali. Ale nejvíc mě dostal můj 66 letej kolega, kterej celej ten náš výlet absolvoval na trekingovým kole s blatníkama, nosičema a na hladkých, úzkých silničních pláštích s prstem v nose :-).

                    Ne, chtěl bych u lávky přeject zpátky na pravej břeh, nějak se promotat přes ten nájezd na okruh závodu a přes bažiny do Bitýšky, takže jediný horší místo sou ty schody a tam to vytlačíme.

                    0 0
        • vili  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.