Rock Shox Reba 2014 vs X-Fusion Velvet RL 2012

19 nepřečtených
  • RadikM

    Dobrý den, aktuálně uvažuju o pořízení nové vidle. Byl jsem víceméně rozhodnutý pro Rebu SoloAir 2014, ale padla mi do oka I vidle X-Fusion Velvet RL 2012. Zajímalo by mně, zda jí tady někdo jezdí, aby mi mohl poradit, jak se tahle vidle chová? Po přečtení pár info na netu to vypadá, že ten X-Fusion je velmi dobře zpracovaná kvalitní vidle. Nikde jsem se nedočetl, jestli je mazaná olejem a nebo vazelínou. Jak je na tom s citlivostí a obecně chodem vůčí té všemocné Rebě?:-) Momentálně jezdím Epicona a rozhodně bych si chtěl polepšit. rozdíl v ceně je cca 1tis Kč

    Díky za jakékoliv konstruktivní názory.

    http://www.mojekolo.cz/…k-taper-2012

    http://www.bezvakolo.cz/…-bez-pushloc

    0 0
    • scota  

      Pokud vím, tak moje kolo už X-fusion, nedováží ani neservisuje.Zkus se ale zeptat v kgbike.

      http://www.kgbike.cz/

      0 0
      • Gabbo  

        Další 3 roky jsem pracoval v cyklistice, ve firmě Mojekolo.cz, jako hlavní mechanik pro záruční a pozáruční servis X-FUSION. Firma Mojekolo.cz poté ukončila spolupráci s výrobcem a já jsem dospěl do fáze, že bych chtěl tento servis obnovit, protože je v ČR a SR hodně biků,které jsou osazeny tlumiči a vidlicemi X-FUSION. Proto vznikla tato stránka a tež se opět plně věnuji záručnímu a pozáručnímu servisu vidlic a tlumičů X-Fusion.

        0 0
      • RadikM  

        supr, ale mně tež spíše zajímají zkušenosti… jestli se vůbec vyplatí o této vidlici uvažovat, či nikoliv.

        0 0
        • kubad  

          pokud ji neseženeš výrazně levněji než Rebu tak nemá moc smysl ji řešit

          0 0
          • RadikM  

            ok, dejme tomu že Rebu standartně koupim kolem 6,5tis. Ten Velvet se dá podle všeho sehnat za cca 5 tis. tzn. má smysl ušetřit 1500kč?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Ja bych se toho nebal. Ostatne kdybych shanel novou vidlu a narazil bych na x-f za dobry peniz, nevahal bych.

              0 0
              • kubad  

                ja bych se taky nebál, ale to co tež ušetří při prodeji zase ztratí, za mě Reba PY_o

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Je pravda, ze po XF na „trhu“ takovy hlad neni…zalezi jak brzo chces prodavat:) ty ses kseftar, vidis to v jinych meritkach:D

                  0 0
                  • kubad  

                    hlavně vím že mě Rebu oservisuje prakticky každý servis, a díly seženu bez problémů.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      No…to asi jo…

                      0 0
                    • scalar  

                      Taky víš, že ten servis a náhradní díly budeš u Rock Shoxu často potřebovat :-)

                      0 0
                      • kyl  

                        :-D

                        0 0
                      • Heike  

                        Jako docela vtipný :) ale vyjmenuj v této cenové relaci značky a modely, které jsou na tom o poznání lépe.

                        0 0
                        • scalar  

                          Mně třeba bez problému šlape Marzocchi CORSA Superleggera LR.

                          0 0
                          • RomanH  

                            Mne RC. Akorat me teda stve, ze nikde nejsou poradne navody a na rozborku / sborku / vyreseni problemu se zamykanim si musel clovek prijit sam.

                            0 0
                      • pepek  

                        Jaký díly? O-kroužky z obchodu za dvě kačky? Sada gufer za 250,–?

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.