Rock Machine Adrenaline 4000 x 2000 ?

6 nepřečtených
  • Smazaný účet

    Nazdar, máte někdo zkušenosti s Rock Machine Adrenaline 4000 nebo Adrenaline 2000?

    0 0
    • TinkTink  

      O 4000 toho tu bylo napsano uz hodne, staci hledat (ja nicmene nemuzu nic rict, protoze jednoho prodavam :-D )

      0 0
    • vlk  

      Já mám Adrenalin 3000. Stejné jako Adrenalin 2000. Co chceš konkrétně vědět.Zdvih skoro 100mm-měřil jsem nějakých 97mm-výrobce píše 90mm, u modelů co budou příští rok udává 100mm a přitom jsou stejné.Je pěkně citlivý.S tlumičem RS Sid se mírně houpe-2mm na tlumiči-ale odpich i přes to velice slušný.Je třeba se naučit šlapat do kruhu :)-ale to u většiny fullů. Jinak vypadá bytelně-zadní stavba stejná jako u Adrenaline 4000-jen vahadlo je jiné a samo zbytek rámu.Je to bytelný rám-váží okolo 2,67kg bez tlumiče ve velikosti 18,5.Zdvih využívám celý-s tím RS sid tlumičem moc progresivní není.Zatím jsem spokojen. Spracování také OK.

      Adrenalin 4000 má větší úhel sedlové trubky a menší na vidlici. Má jiné vahadlo, hlavní trojúhelník a je dělán na delší tlumič-má samo vyšší zdvihy.Váha asi okolo 3,1Kg.něm nevím nejezdil sjem ho.řek bych, že každé z těch kol má jiné určení-Adrenalin 2000 bude spíše XC(popřípadě marathonské).

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jaká může být životnost těchto tlumičů které jsou uváděny? Pocitově bych asi vybral tu 4000 což je spíš FR, ale rád bych zajel taky nějaký XC. Dá se to vůbec srovnat s Meridou AM 500D?

        0 0
        • vlk  

          „Jaká může být životnost těchto tlumičů které jsou uváděny?“-aha ty mluvíš o celých kolech-tak to popravdě netuším.

          „Dá se to vůbec srovnat s Meridou AM 500D“-tak to nevím-tuto Meridu jsem nejezdil, ale osobně bych vzal raději RM nežli tu Meridu.Ten RM je přecijen čtyřčep a funguje docela obstojně-stejnou zadní stavbu používá mnoho výrobců a to i se stejným přepákováním-je to odzkoušený.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Tak bohuzel RM Adrenaline 4000 už není na skladě, tak poraďte co teď Blizzard (50–70) nebo Wildfire (50–70)??? www.rockmachine.us/08preview/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.