Reba RL 2013 Pushloc - jak sundat?

8 nepřečtených
  • Bobin2

Zdravím, nepoužívám zamykání vidlice a chci ho sundat, což jsem udělal tak, že jsem odpojil lanko, jenže ona je teď zamknutá. Sjel jsem včera Lysou a měl jsem pád a přitom se mi zamkla vidlice, což jsem zjistil až dole. Mohlo se tam něco poníčít? Protože to má chod tak 0,5cm, když to je zamknuté a zrovna v této fázi to nějak nezdravě dře a málo pruží. Měla by tam být nějaká ochrana proti proražení ne?

Ale zpátky k tomu jak to mám udělat, aby nebyla zamknutá a nemusel jsem tam mít ten pushloc na řidítkách.

Děkuji.

0 0
    • Dejv94  

Tos nezjistil dřív že odpojením se zamkne (starší vidlice to měli opačně)? Jinak dá se to vyřešit přiděláním lanka naopak, pak bude vidlice furt otevřená. Jinak 100% řešení je vyměnit MC za MC se zamykáním z korunky.

0 0
      • Bobin2  

No mě to dneska moc nemyslí. Když přidělám to lanko naopak, tak stejně tam budu muset mít na řídítkách ten pushloc, nebo jinak nevím, jak to myslíš.

0 0
        • Dejv94  

Omlouvám se, trošku špatně jsem to napsal, myslel jsem přesně to, co sem dal Kouba.

0 0
    • Bobin2  

OK, no to mě jediné napadlo, nechat tam kus lanka, když to je otevřené. A nevíš, na kolik to tak vyjde ta výměna?

(sorry, špatně jsem reagoval)

0 0
    • Bobin2  

No a jinak myslíte, že ta vidle bude v pohodě? Když jsem ji celkem naložil a byla zamknutá?

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.