• Tomkac

    Ahoj, potrebuju vymenit stavajiciho recona za neco lepsiho.. Jde mi hlavne o lockout z riditek a o dual air (nebo jak se to jmenuje) :-D Rozhoduju se mezi temahle dvema vidlicema a nevim co vzit.. Samozrejme ze 2012 me laka svoji vahou, ale bojim se jak je na tom s tuhosti, kdyz je to v podstate skoro-sid.. Drive jsem jezdil FR a mam rad takove technictejsi xc, tak aby mi vydrzela aspon 2–3 roky… Co myslite???

    0 0
    • Azmir  

      Určitě 2012.

      0 0
      • Tomkac  

        Urcite me laka, ale jak jsem treba videl sida 2010 jak se kroutil pri brzdeni se 180tkou kotoucem (mam 160), tak jsem z toho mel i strach.. :-D Doufam ze to bylo jen tou velikosti.. Ale stejne me porad laka 2012…

        0 0
    • Kubiczech  

      S pevnou osou nebo bez?

      0 0
      • Tomkac  

        pevna by me vysla draze uz i kvuli novemu naboji, takze bez..

        0 0
        • Kubiczech  

          Když řešit tuhost, tak bych vzal pevnou osu (i když já to třeba nepoznám). Bez ní je to prašť jak uhoď, takže bych šel do lehčí 2012.

          Dual Air si můžeš uzpůsobit podle sebe tak, jak ti soloair nenabídne. Osobně mám radši Dual Air než Solo.

          0 0
    • Necris  

      Vozím 2012 RL. Při brzdění nic nepociťuji, stejně tak při jízdě. Když na místě zaklíníš kolo mezi nohy a vezmeš za řidítka, tak se pod větší silou kroutit samozřejmě začne. Jak moc oproti „staré“ těžko z fleku posoudím.

      0 0
    • maajkee  

      A co si tak slibuješ od dual airu?

      0 0
      • xshreck  

        přefoukanou pozitivku :o)

        0 0
      • Tomkac  

        vlastne po nem ani extra netouzim, kdyby se prodaval recon s lepsi vahou a lockoutem, tak ho vezmu… solo air funguje dobre, uvidim jak to bude s dual airem..

        0 0
        • maajkee  

          Myslím že Recon Gold má ± stejnou hmotnost jako Reba 2011

          0 0
          • Tomkac  

            Takze mi ted, kdyz delam v praci prescasy abych na to mel, chcete rict, ze si mam koupit v podstate tu samou vidlici jen s lockoutem? To ten dual air stoji fakt za h… ?

            0 0
            • maajkee  

              A jaký ho máš Recona, nemáš náhodou obyč silver alá Tora?

              0 0
              • Tomkac  

                je to v podstate tohle kolo akorat uz s jinyma komponentama.. /…pro-race-200

                0 0
                • maajkee  

                  Tak to není fakt špatná vidlice

                  Pokud bys chtěl Rebu jen kvůli hmotnosti, tak s 2011 si moc nepomůžeš a jestli nebudeš využívat rozdílný nastavení komor, tak nebude S rebou defakto žádná změna.

                  0 0
            • scret  

              ja ho naopak doporucuju:)

              0 0
              • maajkee  

                Jasný, to je člověk od člověka, ale co znám lidi co jezděj Rebu, tak foukaj obě komory uplně stejně, tam mi příjde že je to vlastně zbytečnost. Fatty mám třeba obyč soloair a naprosto mi vyhovuje :)

                0 0
                • scret  

                  krome RVL jsem doted jezdil taky jenom soloair… ale moznost nastaveni DA je dobra… celkove ted moje RVL je nejlepsi vidlice kterou jsem kdy jezdil!

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.