• Šemík1

    Nasadil jsem novou vidli REBA RACE, zdvih 85 mm, nafouknul obě komory dle tabulek (120/120 tpi)na 75 kg a při jízdě přes nerovnosti to klepe (kovový zvuk) jako sviňa – řekl bych, že je to doraz při vrácení nohou. Je to normální, nebo je to nějakej patologickej jev. Poraďte prosím. Dost mě to sere.

    0 0
    • cabbage  

      rozhodně to normální není, reklamuj to.

      0 0
    • yetti  

      A ja myslel ze reba je zazracna a ona pritom klepe stejne jako Marzocchi :-)

      0 0
      • lubos  

        No me treba neklepe. Ale zas ma jinej problem :) Takze je stejne na reklamacce. Kde jsou stare zlate casy :(

        0 0
    • MartinXC  

      Zkusil jsi zvětšit útlum ? Takové klepání RS vidle dělají, když nejsou zatlumené a kopou.

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Taky sme řešili tendle problém u TORY, nakonec pomohlo rozebrat a složit. Nikdy sme nepřišli na to čim to bylo.

      0 0
      • lubos  

        jako jenom rozebranim a slozenim to prestalo klepat ?

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Něco tam bylo volnýho, ale nevim prostě co to bylo. Kámoš na tom jezdil 2 měsíce a málem přišel vo nervy. Musel bys ho vidět, byl fakt na chocholouška ;-)

          0 0
      • Pekáček  

        Prosím a něco podobného čím trpí můj Recon jste u těch vašich Tora neviděli? Když už jsou takovou sbírkou dětských nemocí nových RS vidlic.

        0 0
        • kurýr na bajku  

          a o co de ? já si prd pamatuju !

          0 0
        • kurýr na bajku  

          Taxem si to vyhledal, ale to co tys tam nastínil opravdu není něco s čím bych se kdykoliv setkal. Netvrdím, že je to nutně na reklamaci, ale vypadá to tak. Nevím jestli si to zkoušel rozebrat, ani jestli by to pomohlo.

          0 0
          • Pekáček  

            Vidli posílám prodejci a ten do servisu, když rozebrat tak potom, před opravou se doho vrtat nechci, i když bych se rád podíval!

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Když, rozebereš vzduchovej RECON, tak vypustíš GINa co ti splní každý přání !

              0 0
              • Pekáček  

                Zdá se žes požil alkoholický nápoj před usednutím k počítači :o)

                0 0
              • hanz  

                tak at si přeje že už nebude mít nikdy žádnou začarovanou vidlicu. :-)))) pekáčkovi je jedno co koupí, on to stejně bude tak 3×-4× reklamovat.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.