• Radek Broz

    letos bude už 12.-13. dubna 2008…

    více info na etbikez.com

    Do FR s autobusem se bohužel už nepřihlásíte (leda prostřednictvím RB dealerů, pokud máte RB), ale AM sekce je vám otevřena.

    0 0
    • goofy  

      Ehm.. Uz je plno? V tom pripade budu Allmountainovat radeji po Beskydech… To zacina byt fakt celkem terno se tam dostat :o)

      0 0
    • assassin  

      to je teda bida… na AM nema fyzicku ani kolo… takze si asi udelam projizdku na moto a maximalne tam vecer zakalim se znamejma tvarema a pak misto do lesa pujdu malovat cerny cary na silnice okolo KV

      0 0
    • Radek Broz  

      …momentálně poměrně vydatně sněží, nahoře bude vrstva tak 10cm+. :o(

      0 0
    • vojtechposmourny  

      To vypadá, ze se camp začíná profilovat jako setkání majitelů ko RB :-)

      0 0
    • Elwing  

      já bych chtěla kolo RB :) ale nemám na něj peníze :( ať zlevní! ;)

      0 0
    • burnout/syndrome1  

      Budu muset říct dancing dogovi,ten má nově RB Monstera,takže by měl AM zadarmo,krom toho prej tam má někde v horách baráček

      0 0
      • dancing dog  

        Já to vnímám, ale RB furt čeká na vidli, HT je v prodeji a s croskou bych to asi nedal, k tomu všemu bych se přijít mezi takový drsný freeridery bál přijít..možná se ale přijdu do hamrů mrknout na kola…

        0 0
        • Radek Broz  

          Nemáš se čeho bát;-)

          0 0
          • dancing dog  

            Jasně, když nebudu sloužit nebo někde pryč, rád se k večeru přijedu mrknout na kola, nebude-li to problém…jinak sněhu na svazích přibylo, moc to neodtává, ale sám víš dobře, že se to může změnit…pár dní má bejt pořád takto, ale snad nejpozději od dubna přijde oteplení..anyway myslím, že to budete mít rozhodně dost mokrý…tak držim palce…

            0 0
    • los_tomanos  

      Kdyz si prepisu na ramu NORCO na RB budu to mit zadara???

      0 0
      • kassar007  

        nebudes :-) ........... bud hrdy na norka !!! :-)

        0 0
        • los_tomanos  

          Sem ale znas to, kazda kacka se hodi… Kdy mi dva zajdem na bika?

          0 0
          • kassar007  

            mno hele ........ ja ted byl jezdit a kupodivu jsem nebyl nemocnej :-) ......... ale ted na dva tejdny budu mit kolo v loji ........ necham vymenit pruziny ve vidli, ale potom uz jsem nabrousen ......... proste ja stim na 100 procent pocitam a za 2 tejdny uz bude doufejme luxusni pocasi

            0 0
            • los_tomanos  

              No hele ja uz parkrat byl ale lital (jezdil) sem jak posranej…tak mi ted dochazi ze bych mel taky neco jeste najezdit do campu…

              0 0
            • Manas  

              Kde jezdite? Ty fotky co tam mas kolo, to mi prijde jako Hloubetin – myslim ten ceskej Utah :-)

              0 0
              • kassar007  

                mno tak musim te zklamat co mam fotky s kolem je nemecko ........... bohuzel ....... skoda ze to neni v cechach paradni lokace. Jinak ja na RB campu jeste nikdy nebyl a asi ani nebudu ........ kdyz uz sem se chystal ze bych jel neni misto :-), ale uvazuju o tom ze bych nekdy vyrazil solo.

                Pro manase – ja jsem v praze pouze kratce tak jezdim klasiku … prokopak atd., ale od los_tomanos mam slibeno ze me povodi :-)

                0 0
                • los_tomanos  

                  No ja chtel jet uz loni ale nak mi to vubec nevyslo pracovne, na podzim sem taky kvuli praci nemohl (menil sem zamestnavatele) a ted uz konecne muzu a chci. Tak stim prudim radka snad uz od silvestra :D

                  0 0
              • los_tomanos  

                Hele tesne vedle :D Je to v prokopaku, mam ho skoro za barakem…

                0 0
                • kassar007  

                  tohle je v prokopaku??? .......... sakra to ho mam jeste hodne malo projezdenej :-)

                  0 0
                • Manas  

                  Hmm, tohle vypada pekne. To se asi brzo vydam ven :-) Nepojedes v to pondeli do Kralup?

                  0 0
                  • los_tomanos  

                    Jel bych kdyby to bylo k necemu… vim ze tam nic nenalitam, sem srab + k tomu jeste nevyjezdenej… Premejslim nad sobotnima vsenorama, hm?

                    0 0
      • Manas  

        Uz jsem se ptal :-)

        0 0
        • los_tomanos  

          A nic vid? Ja uz mam hotovou sablonu na strikani :D

          0 0
          • Radek Broz  

            Odborník samozřejmě určí pravost, jestli to bude jen trochu vypadat jak A-lina, tak ti to neprojde;-)

            0 0
            • los_tomanos  

              Testuju nove 4cepove zaveseni pro RB… To ze to vypada jako Atomik je jen cista nahoda…

              0 0
        • Radek Broz  

          V porovnání s tim, co tam propiješ, je kilo opravdu zanedbatelný :D

          0 0
          • los_tomanos  

            Ja piju jen vodu, sem totiz abstynent…

            0 0
          • Manas  

            Ale prosimte, jako kdybych byl nejakel Al Koholik. :-)

            0 0
            • los_tomanos  

              Vezmu si sebou jen lahvicku caje (Rumu) a mozna nakou limcu (pifko) a myslim ze to bude vydarenej weekend :)

              0 0
              • Manas  

                Lahvicku rumu mel loni Carys, tusim ze to bylo 1.5l. Zmizelo to ale zatracene rychle.

                0 0
                • Radek Broz  

                  Ano, chvíli jsme kolem té lahvičky stáli a najednou byla prázdná. Jelikož ho tankujou na benzínce v Hradci, měli by letos vzít kanystřík… tak 20L;-)

                  0 0
                  • goofy  

                    Teply svetr na 3… :-D A jelikoz zase asi bude docela kosa, tak se bude treba poradne privlict :o)))

                    0 0
                  • los_tomanos  

                    No ja sem ten abstynent takze me ta jedna lahvicka (tusim 07l, nebo co se prodava) bude stacit…

                    0 0
                    • goofy  

                      Co vim, tak jenom 0,5 nebo 1L :-)

                      0 0
                      • los_tomanos  

                        No me bude na patecni vecer stacit ta pullitrovka :) Prece jenom chci v sobotu jezdit z cistou mysli…

                        0 0
    • Blackbiker  

      ahoj Radku, tímto se dublovaně hlásím(první mailem) tedy sám za sebe na jarní RB camp do AM sekce-prosím tě o zaslání kontaktu na Králýka a Křižáka třeba mailem. Rád bych jezdil to samé co FR sekce-jen s výjezdy vlastní silou-minulý kemp byl super a myslím že Am sekci by ublížilo,kdyby to šlo moc do Xc.Snad chápeš:-)Díky Blackbiker.Snad Kralyk počita s boubinem,rosou a pod i v am sekci

      0 0
      • Radek Broz  

        Králýk plánuje spíš přitvrdit a víc využít ty traily. V tý AM skupině je to asi ještě horší v tom, že někdo jede spíš radši nahoru, někdo dolu, v rychlostech jsou ještě větší rozdíly v obojím a musíte spolu jet celej den. My na sebe počkáme na pár místech a zas tak se ty rozdíly neprojeví. Kontakty pošlu.

        0 0
    • jecnak  

      Priste aspon napis poradne muj nick kdyz uz se hodlas slovem dotknout takove osobnosti ;-). Budu splhat po skalach, takze na AM, ne diky. Stejne byste meli z celopevnaka na Vckach (cantiky jsem nesehnal) mindrak.

      0 0
      • Radek Broz  

        Jsem to zkrátil, bo by se jich vešlo míň. I taky bych potřeboval pole tak na 30 jmen;-)

        Jinak zatim to vypadá, že stejně budou všichni lyžovat.

        0 0
      • fousek  

        a ty bys byl smutnej ze si zlomil ram

        0 0
        • jecnak  

          Na to letos taky urcite dojde. jen doufam, ze to bude muj a ne pujcenej.

          0 0
          • fousek  

            No s timhle bych se smiroval tezko, vedet ze za sezonu odrovnam minimalne 1 ram, to uz je skoro jak kdysi na skejtu, tam se pocitala zivotnost na mesice, ale zas deska stala cca 1500

            0 0
    • dancing dog  

      Tak to vypadá, že to budete mít vážně na běžky- Nový Hamry aktuálně nejmíň 30 cm sněhu a padá další, další a další..a neutává… No, minimálně to bude asi nejblátivější camp v historii…

      Minulou sobotu sem kousek vedle chodil v tričku a zkracoval nad parkovišťátkem břízy a trhal podběl…

      0 0
      • Radek Broz  

        Párkrát už bláto bylo, jednou fakt hodně a mně se to třeba dokonce líbí víc, pokud jinak neni moc zima. Teď to ale už fakt začíná vypadat na změnu termínu :o(

        0 0
        • cat  

          jsem pro, zatim to fakt vypada na lyze.

          0 0
        • Blackbiker  

          ahoj Radku, i když se dost těším na RB camp, poprosil bych o změnu termínu RB campu-bohužel, krušnohorské počasí je opravdu krušné a jelikož si chceme všichni camp užít a ve zdraví se vrátit, bylo by záhodno změnit, posunout termín akce blíže ke květnu. Nejde jen o zdraví všech bajkerů, ale taky o zachování singlů, které jste pracně vybudovali. Myslím, že toto je jediné smysluplné řešení. Příroda chce své a my bychom ji to měli dopřát nemyslíš? Každopádně to zkuste Vy z ETbikezu spolu s RB projednat.Je třeba sledovat i nepředvídatelné okolnosti jako jsou letošní sněhové podmínky:-)

          Ahoj Blackbiker

          0 0
          • Radek Broz  

            Neboj, už je víceméně jistý, že to posunu – vejš v lese dneska bylo sněhu skoro po kolena, jen rozmýšlím na kdy. Dám to vědět o víkendu nebo začátkem příštího týdne.

            Přijdeme teda o jednoho fotografa, pár lidí asi nebude v jinym termínu moct, ale nedá se nic dělat:o(

            0 0
            • los_tomanos  

              Hele radku kdybys to posouval jako ze asi budes, tak by se mi to hodilo v liche weekendy :) Dekuji :D

              0 0
            • goofy  

              Taky jsem na novy termin zvedavy. Celkem jsem se na to tesil, tak snad to vyjde. Asie uz je cela nazhavena :-D

              0 0
            • Blackbiker  

              fajn, jsem rád i za ostatní, chceme kvalitní pojezd všichni. Čím blíže ke květnu nebo v květnu – tím lépe. ahoj B.

              0 0
          • fousek  

            Ha jak se u nas rika slecinky se ozvaly a jako zasterku si berou prirodu.

            0 0
            • Blackbiker  

              no rekl bych to jinak-asi nevíš, co je vybudovat a udržovat takový singltrek!Já to vím…

              0 0
              • Radek Broz  

                Ono se to rozjezdí tak jako tak, to by musel RB Camp být v červenci:o( Hlavně ale spíš netuší, že je tu půl metru sněhu. i když dneska to taje krásně…

                0 0
              • assassin  

                my vime jak to po tom vikendovem jezdeni vypadalo v predchozich rocnicich… motokros:) 0,5metru snehu je moc… ale sem tam blaticko by bejt mohlo… ikdyz me to muze bejt jedno:)

                0 0
    • dancing dog  

      Na Tisový půl metru a přibývá…dejte to rovnou na půlku května …

      0 0
    • JMT  

      Hlavne neposouvat na leto !!! CHCEME PUNK! ZBYTKY SNEHU! STRASNY SRACKY !!!

      0 0
    • cat  

      Jasny, cim pozdeji tim lip, prej furt snezi, chcem se opalovat. takze kveten:)

      0 0
    • friblos  

      nepojedete nekdo z Liberce?ja jedu sam a mam misto v aute tak nekoho muzu vzit.

      0 0
    • Radek Broz  

      RB Camp se kvůli sněhu přesouvá na 26–27. dubna!


      0 0
    • Elwing  

      No dobrý. Začínám vzývat sněhového boha, aby vám nadělil další pohromu, abychom mohli s Manasem jet, až se uzdraví ;)

      0 0
      • Radek Broz  

        Když v tý jeho kondici „30% tuku“ leze na kolo, tak ať se nediví, muhahahá! :D

        Ne, doufám, že se zahojí. S ním a Zvoloušem tvoříme nerozlučné vodka komando;-)

        Jednu další katastrofu jsme už zažehnali a žádná další už akceptovatelná není, protože to na později kvůli busu posunout nejde.

        0 0
    • goofy  

      Ja uz se bohuzel musel omluvit :o(

      Snad mi to vyjde zase aspon na podzim, a hyeny poperte se o me misto :-D

      0 0
    • dancing dog  

      včera po asfaltu a štěrku KV- N.Hamry-Tisová… po sněhu skoro ani památky, cesty i les překvapivě celkem ne zase nějak extrémně podmáčené..zdálo se…   pokud vyjde počasí, budete to mít fajn…

      0 0
    • Radek Broz  

      Připravili jsme kousek nového trailu ke Gunter trailu a následně Sopce – odpadne sjezd po silnici.

      0 0
    • Radek Broz  

      Připravili jsme kousek nového trailu ke Gunter trailu a následně Sopce – odpadne sjezd po silnici.

      0 0
      • Manas  

        Dokonce dva? Husty! PS: Asi pojedu, ale polehoucku, s Carlosem a hol­kama na konci :-)

        0 0
    • Radek Broz  

      Již tento víkend!;-)

      0 0
      • cat  

        Tesim se, co AM sekce- vyhne se xc pasazim? rad bych projel vse co vy s busem.

        0 0
        • Radek Broz  

          Králýk nažhavenej na 29" pevňáka strašil, že by chtěl jet i jinam a víc švihově… Nebo prej jeden den tak a jeden po trailech… V sobotu by snad měl vést Cigi, takže to bude určitě po trailech. Jinak do busu bych tě asi vmáčknul, pokud chceš;-) Sám nevim, co z toho vzejde.

          Btw: sneska jsem se nádherně projel na Rose, už se na ten víkend těšim.

          0 0
          • Blackbiker  

            ahoj,hlavně do toho nemíchat žádné xcčko:-)

            Králýk a pevňák a 29" – se pomátl nebo co?:-)

            Sobota po trailech,neděle po trailech:-)esli ne v neděli po trailech tak bych v neděli zkusil ten bus pokud bude místo. každopádně jsem nažhavenej i do kopce to drtit.

            Všem hoj a těším se na supr akci.

            PS:Radku,dopo­ručuješ vzít softshall nebo stačí windstopper oblečení-vím že tam bude kosa a mokro-co jiného od Krušných čekat ne:-)?  

            0 0
            • Radek Broz  

              AD „se pomátl“: Podle mě zcela určitě – viz fórum na ETB. Jak ho znám, za dva měsíce mění zpátky;-)

              Já v tomhle počasí jezdim většinou: Tenké moira mono, středně tenkej sensor na to, dlouhej dres, kraťasy, chrániče kolen (supluje to návleky;-). Vem nějakou lehčí budnu do batohu, softshell podle mě netřeba.

              0 0
          • cat  

            Tak to bych byl velice vdecnej. Minule sem druhej den malem chcipl. Kdyztak hod echo sem nebo na mail. Kdyby nic, taxi to holt odslapu…no:)

            0 0
            • Radek Broz  

              Podle mě se tam nacpeš.

              Pro oba: V neděli je bus vždy prázdnější – někdo musí odjet už ráno, někdo odpadne nedobrovolně.

              0 0
              • cat  

                Supr. Tak to misto nejlip nikomu nenabizej, ale stejne asi nemas presny propozice. Koukam ze hodne lidi se odhlasuje/prih­lasuje a musi v tom byt holubnik.

                0 0
    • Radek Broz  

      jak nám tu prší, ale od odpoledne už by mělo bejt hezky.

      Takže dneska večer;-)

      0 0
  • assassin

    jenom dotaz… ja a fousek asi nejsme pravidelni ucastnici se kterejma se pocita co?

    0 0
    • Radek Broz  

      Jako už taky jste, ale bohužel jak jsem si postupně rozzpomínal na lidi, kterejm jsem to slíbil, zjistil jsem, že už jsem nad limitem. Ještě zvažujeme možnost malýho rozšíření – pokud usoudíme, že je to reálný, tak se ozvu.

      0 0
      • assassin  

        OK,dyztak dej vedet… kdyby ne tak to prezijem, mozna bysme jeli jako minulej rok s tim ze bysme tech 5 kol vyvazeli tzn 1 ridic by vzdy 1 jizdu nejel … ale uvidime…

        0 0
  • assassin

    BTW, ktera znacka lyzi se bere jako nahrada kola RB?

    0 0
    • Radek Broz  

      POstupně odtává/přisněžuje, pořád věřím, že to za pár dní začne rychle mizet. Přinejhorším by se to posunulo kousek dál, lyží nebude třeba.

      0 0
      • Pavlos  

        takze cervenec jo?

        0 0
      • Black knives  

        Sice bych spňoval RB příslušnost na dvěstě procent,ale holt,jste daleko.Ale myslím,že jsem jeden z mála RB fandů,co mají své dvě RB celopéra..Hlavně potom,hodně momentek.Méně těch,jak dvacet lidí skáče ten samý hopek.

        0 0
        • Radek Broz  

          Takovejch lidí tam bude víc, zapadl bys;-) A jinak Goofy jede z Havířova.

          0 0
        • Radek Broz  

          Jinak s fotkama jsem taky pro, i když tohle se dělá pěkně blbě – fotograf musí poodjet, rychle vyndat foťák z báglu a nemá čas dělat každou fotku jinde.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.