• Radek Broz

    Info u mě: http://etbikez.com/…g-propozice/

    0 0
    • vojtechposmourny  

      Jo hochu, stranky Ti nejedou…

      0 0
    • goofy  

      Ja tam musim!!! Manas mi dluzi kilo :-D

      0 0
    • mr.antik  

      „Malá rada závěrem“ mě dostala – že by nějaká negativní zkušenost z předchozích let?

      0 0
      • Radek Broz  

        No, občas se stane, že tam lidi vezmou hoku, která s tim fakt svádí marnej boj a neni pak vyjímkou, že se po sjetí minutovýho úseku deset minut čeká, až to stlačí/skutálí se dolu:o)

        0 0
    • Radek Broz  

      Info k XC/AM od Králýka:

       

      AM skupina bude jenom jedna a spis bych ji nazval XC-trail skupina, tak s tim pocitejte. Doporucuju nechat tezky kola s velkym zdvihem doma o chranicich nemluve ty nebudete potrebovat. Ostatne vsechny FR traily se daj sjet na XC kole a v lycre. Tahat je zbytecne celej den na baglu je kravina. V planu je prvni den objet tak 50–80km, druhej den neco lehciho v okoli a treti lehkej vylet na pivko na Prebuz Chaloupeckym udolim. Nejaky traily jako Boubin nebo Vlci trail urcite taky pojedem ale ted jeste nevim jestli nahoru nebo dolu :). V kazdym pripade pojedem na pohodu i na obidek se stavime ale zadarmo to nebude. Skol….ehh teda vlastne bajku zdar.

      0 0
      • vojtechposmourny  

        Ten se za chvíli separuje a bude pořádat xc soustředění :-)

        0 0
        • Radek Broz  

          Jo:o) No, ale aspoň z tý jeho 29kozy sundal pevnou vidlici a vrátil normální:o)

          0 0
          • vojtechposmourny  

            A to už nemá ani normální kolo?

            0 0
            • Radek Broz  

              Fluida prodal, má jen 29 Singulara. Sice je schopnej na tom i v technice většině lidí uje, ale stejně… Na to, že jsem ho ještě před pár lety potkal každej den na dirtech na fourcrossce;)

              0 0
              • vojtechposmourny  

                Ten singular nevypadá špatně, škoda jen, že ho nedělaj v šestadvacítce.

                0 0
            • Radek Broz  

              NIcméně zkoušíme ukecat ještě jednoho průvodce – ten, co jezdil s AM loni techničtější traily, letos bohužel nemůže.

              0 0
              • mr.antik  

                Nebo někdo kdo tam byl loni a zná to? Mě by se teda 80km na Reignovi jet nechtělo…

                0 0
                • Radek Broz  

                  No, jednak je pořád šance, že ukecáme někoho dalšího, kdo by provedl, nebo se tam někdo z loňska najde (loni taky jedna skupina jezdila na vlastní pěst, pokud vím), nebo poradim u mapy co a jak, když si mě odchytíš – nebál bych se, že to nějak nepůjde.

                  0 0
      • fousek  

        Hehe bych FR skupinu prejmenoval na skupinu lenochu bojici se o sve zdravi, kdyz vsechno Kralyk projede v obou smerech, bez chranicu a za jeden den:-)

        Jinak ja 100% nejedu, protoze jste s Jecnakem domluveny ze LOST a RB camp planujete vzdy spolecne na stejnej termin, takze minule sem dal prednost RB campu a tento rok dam prednost LOSTu.

        No na podzimni se predbezne hlasim ke Kralykovy, snad si do ty doby poridim nakyho pevnaka s furtkou:-)

        0 0
        • Radek Broz  

          No, já to předevčírem dal bez chráničů taky komplet s výjezdama, jen jsem Rosu nejel dvakrát a Boubín jsem vynechával, jelikož tam teče řeka. Dá se:o)

          0 0
    • Radek Broz  

      0 0
      • matts1  

        Myslel jsem, že je „plno“ ještě než to vyhlásíte a pak už jen pár míst pro nejrychleší šťastlivce, tak ne? :) Na allmountain bych jel hned, ale teď to nejde.

        0 0
        • Radek Broz  

          Taky, že je;) Sem jsem to dal hlavně kvůli AM.

          0 0
          • matts1  

            Tak to jo, no každopádně nepochybuju, že si to užijete a tiše závidím :)

            0 0
          • mr.antik  

            to se taky musí hlásit dopředu na AM/XC/29 kategorii?

            0 0
            • friblos  

              na AM se hlásit nemusíš. Králík to ráno sebere a jede. Jenom bacha ať se nestratíš.

              0 0
            • Radek Broz  

              Nemusíš, stačí tam ráno tak na devátou bejt.

              0 0
    • Radek Broz  

      Tak kdo z fóra jede? Vim tady o Friblosovi, Hanzovi, Goofim, Manasovi.

      0 0
      • Maynard  

        měl sme jet s goofym, ale prý mu od tebe nepřišlo potvrzení že sme se vlezli nebo něco v tom smyslu, tak z toho vyvodil že asi banán:(…kdyžtak to tu napiš a já mu to vzkážu…

        0 0
        • Radek Broz  

          Aha, trošku nám to blbne… Počítám s váma.

          0 0
          • goofy  

            Hmm.. Aha.. To mi pekelne pomotalo plany, pac jsem mel davat ve cvrtek auto do servisu a nevyjednal jsem si volno.. Mno zkusim to nejak narychlo zaridit, aozvu se ti jeste uz via icq…

            0 0
            • Radek Broz  

              Kdybych nebyl tak líný a ten seznam fakt vydal…:o)

              0 0
              • Maynard  

                zatím to vypadá že naproti neuvěřitelné nepřízni osudu se nám podaří dorazit:)…doufám že máš objednaný počasí:)..když sem počítal náklady na cestu tak sem málem spadl ze židle:(…ale ty vaše traily si prostě nechci nechat ujít:)

                0 0
      • hanz  

        se mnou jede ještě sarna..viz http://bike-forum.cz/…il-6873.html

         

        jinak mám nakopnutý žebra tak asi budu dělat s karlosem vocasy a sběrače mrtvol :-)

        0 0
        • hýbňoš  

          vocasa a zběrače s karlosem už pár let dělám a neni to zas tak špatný :) rádi tě mezi sebe přijmeme

          0 0
          • carlos1  

            Už se nam ta zadní uprchlická skupina , co ma o jizdu víc nák rozrůsrá , asi to budu muset ňák pročistit . uplatky jedině v naturáliích . See Ya !!

            0 0
            • hanz  

              ok, minerálky sem už nabalil :-)

              0 0
        • Radek Broz  

          S Carlosem nejezdi, bude tě rozesmívat – to na žebra neni dobrý.

          0 0
          • goofy  

            S Carlosem jsem to cistil i ja jak jsem tam byl :-)))

            0 0
      • mr.antik  

        My bysme přijeli na AM, ale spíš to budě nějaká custom mixed trasa, já bych se rád podíval cestou dolu na FR sekci.

        Ale ta devátá bude hodně drsná spíš nereálná.

        0 0
        • Radek Broz  

          Druhá skupine tak kolem desátý. Případně ti dám mapu, kde se bude ze začátku nakládat po první a druhý jízdě, pokud bys to dal přímo z auta…

          0 0
          • mr.antik  

            To už by šlo.  Dej sem prosím nějakou mapku, kde je to místo na parkování/sta­nování. Předpokládám, že tam bude nějaký shluk. Nebude se nám chtít vstávat a proto dorazíme jen tak tak. Jo a jakou turistickou mapu si mám si máme koupit?

            0 0
    • Radek Broz  

      Tak v pátek by měl být pro AM skupinu k dispozici průvodce, co to vezme víc po FR railech – ojezd po devátý z campu.

      0 0
      • mr.antik  

        super. Asi si budeme muset přivstat :-)

        0 0
        • ZuzicK  

          no to asi budem muset.. ale bude to náročný :)

          0 0
          • goofy  

            Vy si musite privstat a my nebudeme vubec spat :-D

            0 0
          • goofy  

            Tak ty jsi ta zahadna spolubydlici co byla na RB Campu :-)))

            0 0
            • mr.antik  

              nejen spolubydlící ale plnohodnotná am-bikerka :-)

              0 0
            • ZuzicK  

              A ty jsi ten záhadný kamarád spolubydlící z Beskyd :) ale napadlo mě to ;) Svět je malej.

              0 0
              • Radek Broz  

                Jak vůbec probíhalo AM? Jezdili jste s tím chrtem nebo jste se trhli?;) A líbilo se tady?

                0 0
                • ZuzicK  

                  Ani se neptej, takovej „tréning“ jsme ještě letos neměli :) V neděli jsme se od králika trhli a pojezdili na trailech.. naprostá paráda ;) na podzim se musíme vejít do busu, aby jsme to stihli všechno :)

                  0 0
                  • mr.antik  

                    žádný takový, necháme si ukázat nějakou pěknou trasu a nahoru pěkně po svejch :-p

                    Stejně by se nám tam ty DHáčka akorát pletli :-)

                    0 0
                    • ZuzicK  

                      :) A kdo by nám ty traily ukázal? Myslím jen jeden den, na poznávačku ;)

                      0 0
                      • Maynard  

                        dáš si jeden a budeš chtít další, tak si dáš další a je to eště 100× lepší, protože už víš, co tě kde čeká, tak si dáš další a ejhle, kemp skončil:´(…hrůza nakžlivá je to:)!…uaaaaa už abych tam byl zas:)

                        0 0
                        • Radek Broz  

                          An – kdo okusí, už nahoru po svejch nechce:o) Řekl bych, že i tak je to náročný celkem dost.

                          0 0
                          • Maynard  

                            chlapče já bych to kolo teď i nesl na zádech za ty traily;)!…fakt mě to tam u vás bavilo moc moc moc!…to je strašná bída, že je to taková dálka od nás:(…

                            0 0
                            • Radek Broz  

                              To jsem rád, žes byl spokojenej – máte to sem fakt kus světa.

                              0 0
                              • Maynard  

                                spokojenej?…u­nešenej by bylo lepší:)…goofy mě hrozně namlsal podrobným líčením:-D…nelituju ani trochu!…nejlepší tam na tom je že je to takové user friendly i pro nepříliš vyježděného člověka(já), ale když sme jel za někým kdo to tam má najeté tak sme nechápal nic:-D!…

                                0 0
                        • xetron  

                          to by chtělo nějakou letni dovolenou v hamrech at taky vim o co přichazim tim kde bydlim jak vas pořad čtu a všechny ty reporty a fotky, užasne video atd…

                          0 0
                          • Maynard  

                            no u nás se na to nehrabe nic, co sem tu jel(neznamená že tu není)…ale ta koncentrace tolika trailů na tak malém prostoru tu určo nebude…btw: v neděli asi se možná dokopu na nějakou práci na tom našem trailíčku tak jestli si budeš chtít udělat pauzu od učení(stejně na to sereš, jak vidim:-D) tak se domluvíme a zas to kus protáhnem…

                            0 0
                            • goofy  

                              U nas je to uplne jine, ale vubec bych to nezatracoval.. :-)

                              0 0
                              • Maynard  

                                jasné že nezatracuju:)…bes­kydy taky nabídnou kvalitní poježdění…ale hamry sou prostě jiný level:)

                                0 0
                              • Maynard  

                                jo jednu docela velkou chybu to má: ve švarcu není RADEGAST:-D!!!!!

                                0 0
                                • goofy  

                                  Muhahaaa!!! Exactly!! :-D

                                  0 0
      • blue  

        v sobotu to teda bude víc XC? na den bych možná přijel, ale v pátek bohužel nemůžu

        0 0
        • friblos  

          čus Radku v jaké budu skupině na bus? došli ti ty věci?

           
          0 0
          • Radek Broz  

            V který budeš chtít – většinou se natěšený ambiciozní rideři narvou do první, kdo to večer přežene, je rád, že může pospat do odjezdu druhý;) Balík došel, díky moc.

             

            Možná zejtra ještě něco objednám, že bys to kdyžtak vzal s sebou – ozvu se kdyžtak na mailu.

            0 0
        • Radek Broz  

          Tys dostal penalizaci za přejezd k RZ2, ty pojď do busu;)

          0 0
    • Radek Broz  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Radek Broz  

      Info o letošním podzimním (3. – 4. října) je zde:

      http://etbikez.com/…p-2009-fall/

      0 0
      • fousek  

        No tak to si rozhodnul za me, ze nejedu. FR skupina me nelaka z duvodu zmrzacenyho sebevedomi a zmrzacenejch spodnich nohou na vidli.

        0 0
      • Oakey  

        Zrovna, když se těšim, že bych se premiérově zúčastnil, tak zrušíte AM grupu… :(

        No nic, tak snad na jaře

        0 0
      • mr.antik  

        Heleďte AMkáři, určitě se stačí s klukama dohodnout a s pomocí mapy se na traily dostaneme i po svejch (my trefíme akorát na boubín:-)

        Nebo si dáme spicha kde bude autobuz vychazovat těžkooděnce…

        Takže žádný vzdávání!

        0 0
        • Oakey  

          Ted sem prave s Friblosem probiral, ze bych se pridal k neofiko AM skupine, takze s nejvetsi pradepodobnosti, kdyz sezenu stan, se v Hamrech uvidime ;))))

          0 0
    • Radek Broz  

      Tak kdo jede? Měl bych asi ještě místa v busu, když mi tu napíšete;)

      0 0
      • Mr.Duck  

        Můžu se hlásit na příští rok? :P A mám šanci přežít s FR partou na XC kole? :P Koukal sem na videa, a vypadá to na moc pěknou akci!

        0 0
        • Radek Broz  

          Ideální je nějaký enduro, na DH se to tak nějak taky dá, čistě XC bych asi radši nebral. I když záleží na technice jezdce;)

          0 0
          • fousek  

            Si pamatuju holku co tam mela nakyho XC pevnaka s vytazenou sedlovkou do nebes a davala veci do kterejch se mi ani moc nechtelo, ale pak to proste museli sjet vsichni.

            Jo jinak pro me misto nerezervuj, jedu AM a Jirka se leci

            0 0
            • Radek Broz  

              Přesně kvůli ní jsem tam dal ten dovětek, že záleží na technice;) Leos se možná zas ukáže. Ale takhle na XC bude jezdit v ČR tak 5 lidí;)

              0 0
              • fousek  

                5 holek mozna, ale XCckari, ktery pravidelne jezdej bednu to budou skoro vsichni, ono DDD-Andy je taky bejvalej XCckar a urcite by se jich naslo vic.

                0 0
                • Radek Broz  

                  5 holek ani náhodou – Huříková by se dolu celá nedostala:o) A ta špička – no, něco jsem viděl a neřekl bych, že to český krosaři maj bůhvíjak v ruce.

                  0 0
                  • fousek  

                    No je pravda ze na XC HTcku s vysokym sedlem ten dojem ze sjezdu je, ze to sotva sjel, ale v podstate koho sem potkal a jezdi na bednu nebo okolo, tak mel podstatne lepsi techniku nez ja (no je pravda ze ja techniku moc nemama, ale v prumeru XC pole bych se snad uplne neztratil). Nebo mam stesti na lidi a znam tech par co tu techniku maj.

                    0 0
          • Mr.Duck  

            No, až budou lověny, bude ňákej Monster EN nebo Reign X, ale jak tak koukám dole na fotky z AM, možná když přežiju ty výjezdy tak by to pro mě i pro současný kolo bylo vhodnější :P Na AM neni omezenej počet lidu?

            0 0
      • fousek  

        Hale ja FR urcite nepojedu, ale zkusim ukecat Jirku Filipa a ten by FR jel

        0 0
    • fousek  

      RB kemp byl supr, podarilo se nam uhnat Kralika ze se v nedeli nedostavil:-). Na AM mi to prijde skoro lepsi nez jen FR, mezi jizdama dolu si ruce krasne odpocinou, neni stres ze nestihneme autobus a je to takovy vic pohodovy. Jedina nevyhoda je ze se nedaj stihnout vsechny traily za jeden den.

      Jinak support nejak upada, kolacky k snidani nejsou (to by ani tak nevadilo) ale ten teplej caj rano fakt chybel:-)

      0 0
      • ZuzicK  

        Všechny ne, ale sobotních 3,5 trailu taky není málo (pravda, poslední výjezd busem :))

        A na teplej čaj ti stačí voda a vařič ;)

        0 0
        • fousek  

          3,5 trailu je dost dobrej vysledek, ale zase ste nemeli zelnacu a verovy na houbach:-).

          Jo prave ten varic zustal doma v garazi.

          0 0
          • Radek Broz  

            Jet Myší Díru obráceněje šílenost;)

            0 0
            • mr.antik  

              je docela dobrý se zblízka podívat co vlastně jezdime. Z kola to vypadá trošku líp

              0 0
            • goofy  

              Mysi diru obracene?! Blazni :-)

              0 0
              • Oakey  

                Furt to ale bylo lepsi nez z Nejdku az za Oldrichov po acku…

                0 0
                • Radek Broz  

                  Já to jezdim pořád;)

                  0 0
                  • ZuzicK  

                    taky ono je na těžším kole lepší šlapat než ho tlačit, to zase jo :)

                    0 0
    • mr.antik  

      nějaký fotky z AM…

      0 0
      • Mr.Duck  

        Chemm moc pěkný, ňák takhle sem si ježdění představoval když sem (bez tušení rozdílu mezi XC a AM :P) kupoval kolo než sem začal jezdit :> Ale co, zatim nic kromě ráfku neprasklo :P

        0 0
        • mr.antik  

          Oni tam v podstatě byly tři skupiny – jedna co jezdila trejly a nahoru busem, naše skupina jezdila trejly ale nahoru po svejch a pak ještě jedna XC skupina která honila kilometry a převýšení :-)

          0 0
      • fousek  

        Krasne, ten muj hejnik nevypada az tak straslive, vypada to jen na placatejsi dopad:-)

        0 0
      • Oakey  

        Do jara musim pořešit sedlovku spolu s pořádnýma pedálama a bude i rokle… :)

        btw. antiku, nechces zazipovat celej balik tech tvych fotek a nahrat to treba na uloz.to? prosim ;)

        0 0
    • Endurix  

      Ahoj všem,

      Jedeme s partou o víkendu do Jáchymova a když jsem vyděl fotky a videa z kempu tak mi bylo hned je jasný, že se tam musíme mrknout a projet si to.

      Mohli byste někdo poradit jak se na traily dostaneme?

      Případně zakreslit do mapky nebo tak něco.

      Předem dík moc za radu!!

      0 0
    • F.i.l.a.s  

      Bude RB camp 2010? Rád bych se konečně přidal, když tak koukám na ty fotky.

      0 0
      • Radek Broz  

        Bude.

        0 0
        • JMT  

          A budou lepsi sanky, boby nebo lyze ?

          0 0
          • kesu  

            vem si windsurf:DD

            0 0
          • mr.antik  

            hlavně nějaký nový pěkný hadry… na ostatním až tak nezáleží :-)))

            0 0
            • JMT  

              Letos prej frci licra, sem slysel…

              0 0
            • Manas  

              Ja mam novy pyzamo! :-)

              0 0
            • Radek Broz  

              Čteš mi myšlenky, dneska mě napadlo, že mají-li bejt nový hadry na tyhle zásadní jarní akce ready, je třeba dresy dokreslit a objednat tento týden;)

              0 0
          • Radek Broz  

            Pražáci jsou z toho sněhu, co napadl vyjímečně i u nich, vykulený všichni – nejsi rozhodně sám. Tady je toho ale tak 30% proti loňsku, sleze to rychle- sáňky nebrat!

            0 0
        • F.i.l.a.s  

          Už je stanovený datum? Na AM sekci žádný omezení předpokládám není?

          0 0
          • Radek Broz  

            Na 99% první víkend v květnu.

            0 0
            • Manas  

              Ty voe, to di nekam, zase budu muset doma vysvetlovat proc nejsem na narozeninach mamky. Ach jo .. co druhy? to mam narozky. :-)

              0 0
              • friblos  

                konečně dobrá zpráva:-)

                0 0
                • Manas  

                  Dobra jako proc? Ze budeme s Padlistou opet tetovat? :-)

                  0 0
              • Radek Broz  

                Druhej je Meziboří, hejbat s tim neni kam. A nesmysly jako něčí narozeniny, zkoušky, práce, návštěva tetičky s kalendářem rozhodně hejbat nebudou:o)) já mám 28. 4. jako vždy to s tím spojím;)

                0 0
            • ZuzicK  

              jop, už se těšim :)

              0 0
            • Maynard  

              hmmm…budu muset oželet první letošní sele:/, co už no;)…

              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce