• Radek Broz

    Informace zde: "RB Camp Fall 2008 propozice ":http://etbikez.com/…8-propozice/

    0 0
    • Maynard  

      bereš úplatky???;)

      0 0
      • Radek Broz  

        Jistě:o)

        0 0
        • Manas  

          RUM?

          0 0
          • Maynard  

            Dám LITR Božkovského moku!:)

            0 0
          • Radek Broz  

            Co jiného:)

            Myslim, že touhle komoditou budeme celej Camp topit:o)

            0 0
            • Maynard  

              chápu to dobře že když nebudu dost rychlý (nebo dá někdo 3litry ruma;o), tak budu mít možnost se zůčastnit aspoň v AMku???

              0 0
              • karliner  

                další věc je, kolik hodin je u brožů, když jinde v česku je přesně 10 :-)))))))))))))

                0 0
                • Radek Broz  

                  Comp se řídí servery Apple:o)

                  0 0
                  • karliner  

                    jestli jim hodiny fungujou stejně jako ipody, imacy a jak tak čtu tak i iphony, tak to bude dobrá šaráda :-P

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Tak zrovna Macy fugujou 1000× líp než všechny PC, se kterejma jsem se kdy setkal a iPod je podle mě taky mnohem lepší než všechny ty Zune a podobný krámy.

                      0 0
                      • přišlapávač  

                        přišlapávač 

                        0 0
                      • karliner  

                        mac jsem kdysi měl a never more…

                        iphone nano 4G  jsem dvakrát reklamoval, systém nahrávání skladeb fotek nebo souborů už asi komplikovanější být nemůže, přítelkyně svůj ipod 20G reklamovala asi 4×, nikdy nefungoval tak, jak měl, až ho vzteky vyhodila…

                        ad iphone (viz novinky.cz):

                        1.

                        telefon nezná funkci kopírovat/vložit (copy/paste)

                        2.

                        v internetovém prohlížeči vám nezobrazí flash ani javu

                        3.

                        nemá rádio

                        4.

                        dokumenty z Wordu či Excelu můžete zobrazit, ne však editovat

                        5.

                        data s dalšími mobilními telefony si přes bluetooth nevyměníte

                        6.

                        iPhone nemá slot na přídavné paměťové karty, 8GB či 16GB je tedy maximální kapacita

                        7.

                        video s tímto telefonem nenatočíte, pokud si nedokoupíte speciální program

                        8.

                        bez programu Swirly MMS nepřijmete ani neodešlete multimediální zprávy (MMS)

                        9.

                        telefon neumožňuje přeposílání textových zpráv

                        10.

                        pokud vám někdo zavolá ve chvíli, kdy surfujete přes Edge, tak je automaticky přepojen do hlasové schránky

                        z výše uvedeného to vypadá, že jediné, co tento „smartphone“ umí dokonale je – vyluxovat peněženku, což je ostatně základní vlastností všech produktů s nakousnutým jablkem :-)))

                        ale jsou designově povedené a obvykle mají zajímavý vymyšlený marketing

                        0 0
                        • hanz  

                          nepochopil si proč ho lidi milujou to neznamená že je to šrot (iphone)

                          většina z tech funkcí co neumí mě osobně nechybí, další část není uplná pravda zase. Měl jsem ledacos za telefony a 3Gmě fakt baví.

                          co se týče maců tak taky moc nechápu, asi máš jiný uživatelský priority.

                          rozbytý ipod je fakt na nasrání, nadruhou stranu moje známá má první generaci a funguje jí pořád bez jedinýho problemu. Asi 7 let už cca?

                          0 0
                          • Manas  

                            Hehe, ja iPhone mel mesic a presne tyhle veci me vadily. Hodne moc protoze to pouzivam pro email atd. Coz je na to nejvetsi oser na svete.

                            Nicmene jako toy, na mp3 a filmy to ujde.

                            Copy/paste v novy verzi SW bude (pry), stejne tak jako moznost vypnout prediktivni text.

                            Jinak lidi okolo si spis nechavaj starej iPhone protoze novej nevydrzi ani zdaleka tolik na baterce co ten starej. Veci navic ani tak moc nevyuzijou, 3G v Praze neuzivis, stejne je na kazdym rohu WiFi.

                            Posledni vec kterou bych jim vytknul jsou iTunes, to je horsi jak active sync. Jen pusteni toho programu sezere 100MB pameti a to nemluvim o ten procesech co bezej aniz mas iTuners pustene.

                            Jinak to maj marketingove zvladnuty, to jo :-)

                            0 0
                            • Tomcat  

                              hehe vsimli jste si ze pokud je to nedokonalost iPhonu je to problem, ale pokud stejnou vlastnost ma\nema Nokia , HTC, Google, Se, tak se to prejde, nebo se tomu nevenuje pozornost?

                              0 0
                        • Radek Broz  

                          Mně i všem, co znám, funguje iPod bezchybně. Zpracováním jsem lepší přehrávač neviděl a v podstatě všichni se ipody snaží kopírovat. Blbý nahrávání??? Dám ipod do doku a přetáhnu hudnu, co chci. Kde je problém?

                          Komp – no, nevim, co s jakou verzí OS jsi měl, nicméně i třeba devítka mi přijde lepší než win z tý doby. Jasně – jsou oblasti, kde je PC asi nutnost, ale třeba pro mě už nemá cenu se k PeCkám vracet. Už se jen pousměju, když mi kámoši vypráví o různejch spywarech, aktualizacích nebo instalací HW ve Vistách – strašně rychle jsem přivyknul omu, že všechno funguje, jak má a nic neřeším.

                          Telefon má brácha – pro mě by mohl bejt mnohem menší a lehčí, ale jinak je to o tom, co po tom chceš. Popisuješ tu jakýsi funkce, který třeba já naprosto nepotřebuju a neni chyba, že je to nemá. To je jako si třeba stěžovat, že sportovní auto neuveze paletu zboží – taky to neni chyba.

                          0 0
                          • karliner  

                            ale jo, hádat se kvůli tomu nebudem, přece jen je thread o RB campu a ne o o americkejch hračkách pro metrosexuály :-)))

                            0 0
                            • Radek Broz  

                              Ano, zpět ke Campu.

                                

                              Jinak nechápu touhu některých lidí, co Apple nepoužívaj (nebo častěji nikdy ani neměli v ruce), se k němu pořád vyjadřovat – mě je celkem u zadku, co za krámy používáte :P

                              0 0
                              • karliner  

                                ano zpět ke campu, nemohli byste ho pořádat v nějakém termínu, kdy můžu? :-)

                                0 0
                        • Tomcat  

                          1 ano nema a? To neni nic vymecneho 2 ad flash ano opet nic nenormalniho. Adobe na flashy uz pracuje. Ad Java . Pokud java nic nenormalniho , pokud nefunguje nekery java script tak spatny 3 ano nema , ale to i spousta jinych vzhlem k tomu jak to je s analogem… 4 tak to je dokonce nad standart, vetsina telefonu je ani neotevre 5 ano to je spatne, bohuzel u jinych zase nejde prenest vetsi soubor nez volna RAM = stejny vysledek a to neprenese 6 ano nema , ale co ostatni a je to takovy problem? 7. Neni potreba kupovat free SW existuje 8. Ano v zakladu MMS neumi. Ale zadna tragedie jednak takove telefony nejsou vyjimkou, pak do mailu sejich vejde, jinak mms nejsou tak dobre a nekde sou primo na okraji zajmu 9 ano, ale opet neni jediny ktery ne 10 ano, takze nadstandart. U jinych telefonu …volane cislo n… Tedx mnohem horsi

                          Takze co ? Je to je vlastne naprosto normalni multimedialni telefon , ktery je hold v kurzu a poukazovanim na jeho chyby lze na Internetu dosahnout nebyvale popularity.

                          0 0
                          • karliner  

                            tvých x řádek jde shrnout do jedné věty: „předražený polotovar k dodělání doma“ :-)))

                            0 0
                            • cat  

                              :D 1–10 nema, ale to nevadi

                              0 0
                              • Tomcat  

                                8–0 tak to sem nepochopil !!??? Nemylsel si misto …nema… nemam ,ale to mě nevadí… ????

                                0 0
                                • cat  

                                  Vyznelo to jak kdyby iphone nemel skoro zadnou funkci, ale nevadi.))

                                  Jinak k veci…vadi me ze nema kvalitni fotak coz je pro me po mp3 prehravaci nejpouzivanejsi fce na mobilu.

                                  0 0
                                • cat  

                                  Vyznelo to jak kdyby iphone nemel skoro zadnou funkci, ale nevadi.))

                                  Jinak k veci…vadi me ze nema kvalitni fotak coz je pro me po mp3 prehravaci nejpouzivanejsi fce na mobilu.

                                  0 0
                            • Tomcat  

                              Hmm… neřekl bych někomu tak stačí, někdo se má chuť v tom vrtat.

                              To co říkám já je, že když měři tak všem stejně. A né např že : nepřítomnost karty u iPhonu je mínus a u nokie N95 8G to je v pohodě.  … a podobně ;-)

                                
                              0 0
              • Radek Broz  

                Jasně, AM neni omezená. Ta Tomasovo skupina pojede v podstatě to, co my, jen bude i vyjížděť – prstě budou celej den v lese.

                0 0
                • Maynard  

                  mno zkusim štěstí a uvidíme:)…

                  0 0
                • mr.antik  

                  Tak to se tam přijedeme možná taky trošku motat…

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Fajn – kdyžtak se tam nějak přihlašte, ty AMkaři většinou jsou na hotelu, ráno přijedou, s králýkem zmizej v lese a pak zase zalezou, ani je nevidim:o)

                    0 0
            • Tomcat  

              Topit, nebo se topit v ní ? :-)

              0 0
    • goofy  

      :-(((

       

      Me to asi fakt nikdy uz nevyjde.. :-/ Bohuzel tento termin jsem celkem cekal, ale uz davno jsem slibil pomoct pri organizaci filmoveho festaku, takze zase nic.. Asi tam za vama budu muset zajet nekdy mimo kemp..

      0 0
    • miki  

      Hezká reklama na autě

      0 0
    • cat  

      tos si to uzite((

      0 0
    • cat  

      tos si to uzite((

      0 0
    • dancing dog  

      Moc hezká videa, říkal jsem si, kam Vás ten bus vlastně vozí, teďka bych to tipoval  na konec plazivce nad Oldřichovem…

      RB už krátce vlastnim, mám to kousek, ale nechtěl bych se neodvratitelně stát suveréně nejkomičtější postavičkou víkendu…snad někdy jindy..

      Hauptsache- samozřejmě sloužim :-( , jinak bych se přijel aspoň kouknout na Vaše krásné stroje…

      Rozhodně přeju Vašemu setkání co nejmenší kosu v noci a vůbec fajn počasí…

      0 0
      • Radek Broz  

        Jo, pšesně tam. Zas takovej plazivec to neni – pořád mnohem lehčí, než se tam sápat lesem:o)

         

        Dík a klidně se stav.

        0 0
        • dancing dog  

          Ta cesta vede kolem naší pastoušky/ pod 1. křižovatkou na žlutý od nádraží z Hamrů s modrou od Tisový / a často po ní odjíždím i příjízdím ( od toho Plazivce ).

          Plazivec se to jmenuje, ale zase tak plazivej fakt není-hlavně od Oldřichova, spíš nekonečnej…před lety jsem se na něm pěkně vysekal, najel jsem cestou z Perninku do díry a zničil si kolo a rameno. Tak jsem usoudil, že moje váha + zdejší asfalt + favoritka není kombinace pro mě a pořídil si crossa, což byl začátek přechodu k terénu, kt. skončila u RB Monstera, co jsem si z 2. ruky nedávno pořídil..

          když to vyjde, zajedem, k večeru, snad nebude trapný okoukávat ty pěkný bajky, záleží, jak to dopadne s těma službama..eštěto není 100%ně jasný, ale nevypadá to dobře..

          Jo, koukal jsem, že už si „jen“ nejdeckej, už si dostudoval ? Tak zatim

          0 0
          • Radek Broz  

            Taky to jezdim často – hlavně tou modrou nahoru. Z tý modrý vede tenhle singl: http://etbikez.com/…h-helmetcam/ Dá se z na něm odbočit a sjet singlem až k nádraží v Hamrech. No, studium je složitější, přesunul jsem se do KV, což je pro mě mnohem příjemnější:o)

            0 0
            • dancing dog  

              Jo koukal jsem už, říkal sem si, že to bude někde tam..přeci jenom to tam docela znám a ten single sem nedávno našl, když jsme tam byli na houbách..já zes takvý divočiny nejezdím, sem spíš přeci jen na tu turistiku .-)

              Určitě se tam někdy potkáme, na tom novym kole to chci právě taky začít trochu brousit „mimo cesty“… jen s tim časem je to v pr.eli..

              0 0
    • Elwing  

      Konečně. Po třech víkendech školy to bude „odpočinkový“ víkend a lidmi, které ráda uvidím. Těším se :)

      0 0
      • Radek Broz  

        Odpočinkový rozhodně nebude – uženem tě k smrti :D

        0 0
      • Radek Broz  

        Jinak těšim se na vás – takovýho Manase TL jsem jezdit neviděl ani nepamatuju – stal se z něj vzdálený hlas z ICQ:o)

        0 0
        • hanz  

          počkej ono se bude aj jezdit?…sem myslel že když jsem loni vyskrečnul ty párty tak že letos z tý páteční přejdu plynule do sobotní a z tý plynule do odjezdu :-))))

          0 0
          • Radek Broz  

            Kaýdý, jak bude chtít – já hodlám stihnout 2 party a 2 ježdění.

            0 0
        • Elwing  

          Jo, poradím ti. Naposledy na RB campu :) A mě před rokem na RB campu :) Ale příjde mi to docela nedávno. hehe.

          Já vím, že to nebude odpočinkový, proto jsem to dala do uvozovek. Spíš prostě nebudu myslet na školu a na to, jak mě vyhodí, ale budu se plně soustředit, abych si někde nerozbila hubu :)

          0 0
          • TinkTink  

            Mas rada chilli? Jestli jo, tak se muzes soustredit na ochutnavku co si sebou vezu :-D

            0 0
            • Elwing  

              Já jestli mám ráda chilli? A je mé jméno Šárka? Hohohó :))

              0 0
              • Radek Broz  

                Bože, už teď je mi špatně, to zas dopadne:o) jinak Čárys už je tu, jeli jsme dneska jednu trasu a jsem z toho celkem hotovej (jsem oficiálně ukončil nemoc a šel jezdit – teploměr neteploměr) – jsem zvědavej, jak to v sobotu dám 4×-5× :o)

                0 0
                • Manas  

                  V poho, ja jsem se dneska malem zeblil pri behani. Budeme dva :-)

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Díky tlustejm, jako jsi ty, to pojede v poklidnym tempu :D Ale těšim se ne vás!

                    0 0
    • Radek Broz  

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.