• peto

    Uvažujem nad kúpou nového full rámu. Predavač v jednom shope mi ponúkol na objednávku rám GT i-drive z r. 2005 bez tlmiča za cca 9000 Sk. Tlmič RS Sid mi ešte slúži dobre, má rozteč 165mm a neviem aký ide do GT. Počul som že prvé modely tohoto rámu praskali, aké máte s tým skúsenosti? Aká býva záruka u GT? Oplatí sa to podľa vás za túto cenu? Jazdím pohodové XC a kedže mám starší full do HT by som už nešiel a zdvih 10cm mi vpohode stačí. Dík za info.

    0 0
    • mar_tin1  

      zalezi, ci je to idrive 4 alebo 5 stvorka ma tusim 165mm tlmic a zdvih 100mm a patka 190mm a zdvih 130mm

      0 0
      • Páník  

        5-tka 05 A 06 mela zdvih 125mm (delku tlumice nevim)…5-tka 07 uz ma 130mm

        0 0
    • mar_tin1  

      9000 bez tlmica je podla mna v pohode. 2005 idrivy tusim nepraskali, sem tam bol problem s praskajucou planzetou, ktora spaja hlavny trojuholnik ramu so stredovou osou.

      0 0
    • MaPa  

      Problémy měly snad jen klasické i-drivy (ne 5ky nebo XCčka). Novější (od 2004) měly kritické místo zesílené. Reklamoval jsem jeden, do měsíce přišel nový rám, novější ročník, včetně veškeré bižuterie. Supr jednání.

      0 0
    • vlk  

      A copak máš s tím nynějším fullem, že chceš nového.Vypadá slušně.

      0 0
    • kesu  

      pokud je stejnej jako rok 06 tak do nej urcite jdi

      0 0
    • kungpao  

      Nazdar, pokiaľ viem tak teraz je akcia na rám GT id-xc z roku 2005. Rám 1.0 (ten modrý) stojí cca 20.000 aj tlmičom RP3. Keď zoberieme do úvahy že nový tlmič RP3 stojí cca 15.tis, myslím že ťa chcú ojebať. Ale je to iba moja domnienka a riaď sa vlastným srdcom. Prajem ti pekný deň.

      0 0
      • MlokCZ  

        Na Slovensku stojí RP3 15tis.? To je nějak hodně. Cyklošvec ho má za 9,5tis. Kč, což je cca 12tis. po přepočtu. A to by se nejspíš dal sehnat někde levněji.

        0 0
        • kungpao  

          Videl som to v dajakom oficialnom cenniku. T.j. na inete by sa dal zohnať lacnejšie, vychádzal som z cenníkových cien ktoré su na SK tabu.

          0 0
          • MlokCZ  

            Jasně, to jsem si myslel, ale právě ceny od Cyklošvec, to je právě stejný případ, proto mě zarazil ten rozdíl.

            0 0
    • 100kg  

      Mám idrive 4 rok 2004, ten má tlumič 152mm a idrive 5 rok 2006 ten má tlumič 190. Taky mi zbyl zbytečný RS 165 ze starého kola. Jinak reklamace na rám GT je v dnešním světě překvapivě rychlá a bez problémů.

      0 0
      • vlk  

        Koukám dnes už nejsou 165 moc běžné.Já když sháněl na svoje kolo tlumič 165, tak většinou na e-shopech, tam moc neměli a většinou mi nabízeli 190.

        0 0
      • peto  

        Dík za info, teraz mi odpísali že tam ide tlmič 152mm, čo mi moc nepomôže pretože môj SID má 165mm. A ponúkajú mi ešte ID XC 1.0 model 2005 s tlmičom Fox Float RP3 za 20.000. To je tiež dobrá cena ale tolko teraz nemám a majú ich len po jednom kuse.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.