• Veeteck

    Nastal čas na změnu, hledám nový XC pevný rám. Už dlouho prohlížím jak české, tak zahraniční weby a jsem z toho docela zoufalej. Ze současný produkce si rám za nějaký rozumný peníz nevyberu. Na materiálu zas tolik nezáleží, klidně bych zase zkusil nějakou high tech ocel. Hodně se mi líbil Marin Pine Mountain, ale zjištění, že bude mít cca 2,3kg mě jaksi odradilo. To samý Bareš, má už prej jenom trubky Zona, snad sežene Ultrafoco, ale jistý to není, budu tam příští týden volat.

    Tady jsou moje požadavky: velikost kolem 20" (49–52cm), horni rámová ne moc dlouhá – max 59–60cm. Určitě chci klasické Ahead hlavové, neb jsem sehnal Chrise Kinga. Taky bych si rád nechal kombo řazení XTR, takže by měl mít návarky na véčka, ale kdyby nebyly, asi bych to přežil, koupil bych mech. Avida. Cenu bych si představoval kolem 10–12 kKč maximálně. Klidně bych vzal i starší model nebo mírně jetý rám, takže pokud někdo víte o nějakých ležácích někde na krámu, dejte vědět. Předem díky za tipy!

    0 0
    • Fana.A  

      Byl jsem u kamaráda v obchodě a měl tam moc pěkný Forty. Viděl jsem tři trekingy,barevně byly supr měl jsem vidět ještě bajk,ale odpoledne byl už prodanej tak hned objednával další. Barva se dá prý domluvit.Já viděl jednobarevný kouřový lak s kapičkama a fakt pěkný.Ceny ale výrobce na stránkách nemá. www.fortframes.cz/podetekci.html

      0 0
    • McBlacky  

      no s tim hlavovým to bude asi trochu boj, většina dělá dneska int

      0 0
      • Veeteck  

        Jasan no, ale je to hnus, vubec se mi nelibi prechod korunka – ram, je tm strasna mezera. To je jedna z veci, kterou na svym Duratecu neprenesu pres srdce :) A navic se mi tam dostava dost bordelu a vody…

        0 0
        • McBlacky  

          no ale rámu s int je hafo a dobrejch, bych hned bral superiora

          0 0
          • Veeteck  

            Jako za ty prachy je to dobry, mel jsem nedavno nejaky v ruce. Ale rad bych neco trochu kultovnejsiho, treba ten Marin se jevil jako ideal, ale ta vaha :(

            0 0
      • Vrci  

        Trek a všichni příbuzní.

        0 0
        • Veeteck  

          A jak je to s prodejem solo ramu? Zkusim si zavolat do Brettonu…

          0 0
          • Vrci  

            To se mě moc ptáš. Silniční rámy jsem samostatně vidlěl ale bahňáky nevim.

            0 0
          • Meesha  

            samostatny HT ramy jsou ofiko jen 8500 nebo ta karbonova 9.9, ale trebe z neceho zbyl i jinej

            0 0
          • Rolei  

            No hlavně dýlka bude někde jinde, ta horní rámová 60cm to bude mít tak 17,5" rám.

            0 0
          • chemik  

            zkus bikestore, maj tam rám Trek 8500 za 11990,–

            0 0
            • CraObs  

              :)) no u nas na www.bikeshop.sk je trek ram za 8990,– SK

              0 0
              • Meesha  

                nooo, to vypada moc lakave! 0:-)

                0 0
              • Veeteck  

                Diky moc dobrej tip. Ceny nemaji uplne spatny a hlavne maji i veci, ktery se to dost blbe shani – Race Face a Hope treba.

                0 0
                • CraObs  

                  no to ze maju v ponuke je pekne.. ale podla mna malo veci drzia skladom.. mozno take co sa rychlo predavaju.. a napr treky idu cez kck oslany.. ale v kaktusbiku (normal obchod) ak je taky trek ram na slovensku dodaju ho do 2 dni (len tam stoji 11000 SK.. ale ten bikeshop podla mna spravi to iste ak je na slovensku taky ram.. ak nie a budu ho muset objednavat boh vie odkial tak neviem.. ale urcite to stoji zato mailnut im ci su ho schopny zohnat a dokedy.. :)

                  0 0
                  • Veeteck  

                    No hlavne je dobry, ze ta cena je u vas nizsi nez VOC u nas…

                    0 0
    • Veeteck  

      Tak jsem objevil jeste North, nevypada vubec zle, nejake zkusenosti?

      north.bikezone­.cz/

      0 0
      • Veeteck  

        Tak North 14 500 Kc, i kdyz vypada skvele, je to docela dost.

        0 0
    • Pebe  

      zavolej do Bikeexpert v Praze na Karlově náměstí, visí tam dva stříbrný Marin rámy, pouze na V,klasiké hlávko. Ale velikost a cenu nevim. www.bikeexpert.cz

      0 0
    • náčelník  

      Co třeba tento: www.khsbicycles.cz/…e%204000.htm

      0 0
    • Daf  

      Ja bych to videl na toho Treka 8500 v L-ku.

      0 0
      • Veeteck  

        No jo, ale nejspis nebude mut navarky na vecka… Uvidim, mechanickej Avid to kdyztak jisti.

        0 0
        • Daf  

          To ne. To KHS bude asi taky dobry, ale moc se mi nelibi. Lip by se vybiralo kdybys netval na tom Kingovi :)

          0 0
          • Veeteck  

            Kdybys mel Kinga, taky na nem trvas :)

            0 0
          • Veeteck  

            Tak jsem koukal na geometrii Treku, bude to dlouhy jako autobus i v tom Lku (62,5cm).

            0 0
            • Daf  

              To urcite bude mereno vodorovne k sedlovce. Ciste trubka bude podle me do 60cm.

              0 0
            • Rolei  

              A proč vlastně požaduješ 20" a horní rámovou trubku 600mm a tenhle rozměr myslíš efektivní – vodorovně, nebo po trubce? řešíš i rozvor…ten představcem nedoženeš…

              0 0
              • Veeteck  

                No za par let jse si zvyknul na urcitej posed, takze proste potrebuju, aby vodorovna vzdalenost sedlovka – predstavec byla kolem 60cm.

                0 0
                • Rolei  

                  Superior 2005 v 19" ten má 600mm,Superior 2006 má 615mm v 19", KTM Team LC prime (finančně a dostupností mimo mísu) 602mm v 19", Rock Machine Catasrofa 595mm v 18" 625 v 19,5" , Nesehnatelnej Canyon 610 ve 20", Gain XtC 610mm ve 21", ale ten je dražší, TREK víš, GF Ziggurat je ještě delší v 19" 657mm, ale já se zajímal o rámy delší (nakonec jsem koupil spíš omylem Superior 2005 v 19"a zdá se mi krátkej :-()

                  0 0
    • Aiax  

      Pokud nebude vadit, ze je to Author a 19": www.solidosport.cz/detail.asp?… Predpokladam, ze tyhle starsi ramy mely klasicke hlavove slozeni, ale na 100% to nevim.

      0 0
    • Jogador  

      Tak si pořiď apache, ten nemá integrovabý…

      0 0
    • Veeteck  

      Ted me docela zaujal nejlevnejsi FRM, ale zase ta barva se mi moc nelibi :)

      0 0
    • Stereo  

      Podívej se do bazaru. Právě jsem tam dneska dal necelý rok jetý rám Jamis Dragon. Nejlepší ocel, kterou Reynolds dělá.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.