• madar1

    rozhoduji se mezi ramem sintesi-moab a magnesiovou meridou.mate nejake zkusenosti z temito ramy.nebo doporucite nejaky jiny do 12tis.

    0 0
    • jakub  

      rb 1300

      0 0
    • RomanH  

      Pokud se fakt rozhoduje jen mezi temito ramy, tak bych bral spise ten Sintesi Moab. U te horcikove Meridy bych se bal o zivotnost.

      0 0
      • jakub  

        to ja taky, logicky asi co je lehci je i krehci, ale nemam s tim zadny zkusenosti, mi kamosi zavodej, ale jezdej ho jenom jednu sezonu a pak pryc s nim co nejdal (((-: proc asi??

        0 0
      • biker007  

        ale ta merid taq lehka zs neni.. slysel sem neco o +/- 1700g. lehky byly ty prvni rocniky, ale to praskalo fakt dost taq to museli zesilit.. treba Spesnakovi tenkrat rupla udajne po nekolika stech metrech.

        0 0
        • lubos  

          yap http://weightweenies.starbike.com/…mponents.php?…

          18" Magnezium Elite 2004 = 1800g.

          0 0
          • biker007  

            tak dokonce 1800g. za ty prachy nic moc, spis nic nez moc.. PS:ja sem byl jen linej tu stranku otvirat, tak sem palil od boku;-)

            0 0
            • lubos  

              Me zas napadlo, jestli tam nemaj novy model. Je to zajimave ale, ponevaz tolik vazi muj stary hartail z duralu, rocnik 2002 velikost 20". Magnesium je pro mne zajimave z pohledu pohlcovani vibraci, jenomze kdyz je to tak tezke, drahe a navic zaruka jeden rok (sice po vstupe do EU snad dva, nevim), tak asi nic. No, vypada to tak ze Mka nam rok od roka pribiraji na vaze. (Merida & Marzocchi).

              0 0
              • RomanH  

                Pockej, zaruka 2 roky nesouvisi s unii – plati u nas na vsechno zbozi (rozumnej „trvanlive“) vyrobene od ledna 2003. Jestli se nepletu :o))

                0 0
                • lubos  

                  Nevim jak u vas , u nas ale ano. Mela by se zavest mesic pred vstupem. Rekl bych ale, ze u vas to bude mit taky souvis, jelikoz v EU jsou 2 roky – soulad se zakony EU.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Je sorry, ja jsem nevedel, ze jsi z SK :o)) U nas uz ta zaruka 2 roky plati od roku 03.

                    0 0
    • wochomurka  

      Mrkni na author egoist nebo introvert to je jedno ram je stejnej. Mam egoista 2002 a nema chybu.

      0 0
      • Meesha  

        Sou pekny, maj je na bikestore. Me by se libilo CRX nebo Duratec

        0 0
    • Flier  

      ad značka : Za ty peníze už je asi lepší něco ručně dělaného ve vlasti, ne ? Např. Duratec nebo RB je trošičku jiné kafe. Kdo je viděl zblízka, jistě mi dá za pravdu. ( Mám RB, takže neplácám o reklamních fotkách )

      ad geometrie : Merida je extrémně živá s hodně podkopnutou vidlicí a Sintesi je zase dlouhý stabilní rychlík. Každý sakra něco jiného.

      ad materiál : Kamarádovi, ani ne po roce, Magnesium ruplo ( uvažoval jsem o něm taky ) u svaru sedlové a horní trubky … ??? Má cca 80 kg a jezdí raději ( a rychleji :-) nahoru, než dolů !!!

      0 0
      • lubos  

        To o tej zivej Meride uz tento rok neplati … uz veru nie je kratka, ani nahodou :)

        0 0
    • PeBla  

      co takhle Sfinx, mnoho druhů oceli, stačí si vybrat podle peněženky, geometrii ti navrhnou sami a nebo jim to zadáš sám. A super je ten jejich přístup, to sem fakt čuměl. Komponenty zakoupené k rámu dostaneš se slevou.

      0 0
    • madar1  

      mas nejaky kontakt na sfinx,na internetu je to mrtve,co se tyce rb jsem slysel,ze jsou velke problemy s objednavkou,pry 3–4mesice nejsou zadna doba a domluva pry na ho…

      0 0
      • rasto  

        www.sfinxbic.cz je tam i kontakt na jejich kseft. pripojuji se k chvalam kolegy nade mnou.

        0 0
      • Flier  

        Má osobní zkušenost s RaceBikem je taková, že Speedster dodali za tři týdny. A přístup v obchodě RaceTool na Roztylském náměstí mají k zákazníkovi minimálně dobrý. Sfinxy, které byly v krámě, když jsem tam byl :) byly bez debat dokonale provedené rámy. Jen jsem myslel, že chce hliník nebo hořčík.

        Za ty peníze prostě česká ruční práce.

        0 0
      • Darius  

        Sfinx komunikuji velice ochotne, sice sem nekupoval ram, ale pristup k zakaznikovi je vice nez OK a to vzdy potesi…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.