• bikemike

    Nazdar,zajímaly by mně vaše názory na tyhle ráfky,pokud tady s nimi někdo má zkušenosti..Chci je nechat zaplést s náboji SH XT 775,jaké doporučíte dráty,niple atd…Dík za vaše názory:-)

    0 0
    • Hnoj  

      Tyhle ráfky se už přes rok nevyrábí, takže pokud je nemáš ulité doma na půdě, neseženeš je…

      0 0
    • Rubi  

      lehke zavodni rafky no, co dodat, jednou spatne trefis a je to na vymenu

      naboje trochu tragicke i kdyz docela vydrzi, ale konusy jsou konusy, spis tam dej treba DT240 nebo HOPE

      vse se odviji od toho kolik mas v kapse, jakou mas techniku a jak mas na to mentalne :)

      0 0
      • bikemike  

        Dík za info,ale náboje neřeš,teď mě primárně zajímají ráfky…Na nákup nábojů by asi mentálně neměla moje žena:-)))Kromě kola vrážim prachy ještě do dětí,psů a auta:-((

        0 0
        • Rubi  

          jestli nejezdis zavody a pokud si obcas zajedes do terenu tak bych je nenaplital a radsi strelil, na zavodni jezdeni je to asi jedno, ale na bezne bych volil neco trosku odolnejsiho…ja mam ztr olympic a nejsem sice zadny velky technik ale ani si nevybavuju velkou ranu a ohnul jsem si na sjezdovce na zadove patku rafku, trochu jsem to narovnal, tak doufam ze se nezborti cely

          0 0
          • Rubi  

            ale jinak jsou ty kola (rafky) paradni, to zas jo :)

            0 0
          • kubad  

            a myslíš že odolnější radek bys nakopl? by mě zajímalo co bys mu doporučil

            0 0
            • Rubi  

              urcite bych nenakopl rafek takovym stylem, ze bych si nevsiml zadne rany az doma ohle patky…navic jestli nezavode a neni fajnsmekr, tak neni duvod vozit takove rafky

              0 0
              • JakeF  

                To musíš jezdit jako prase, že sis nevšim, že šla rána až na ráfek. A že asi nebyla vůbec malá, plus musela jít dost zešikma, aby ohla patku.

                0 0
                • Rubi  

                  rikam nejsem top technik, ale velke rany bych si vsimnul, muselo to jit nejak hodne zboku, treba o prazdninach jsem kopl rafek od DT445, kdy jsem se v 60 nestihl vyhnout zadnim kolem sutru a prorazil jsem bezdusak a kopl rafek a to byla uz hodne velka bomba, u olympicu jsem nezaznamenal vbc nic a doma zjistuju, ze je zadek koply

                  0 0
                  • JakeF  

                    Musela to bejt hodně velká rána… Já mám Alpine, který jsou ještě o trochu lehčí a nějakou ránu už schytaly, plášť už se mi taky povedlo procvaknout, jednou celkem ošklivě. Jednou si i zaryl v zemi, než jsem přelít řidítka potom, co jsem svlíknul přední plášť. A ráfek jsem nikdy neohnul :). I když mám pocit, že Alpine maj ještě o trochu nižší patky.

                    0 0
          • bikemike  

            Mám dojem,že Olympic jsou ještě o dost lehčí než 355…Já jsem navážil cca 380g.Mám je na běžné ježdění,ale nejezdím žádné brutální sjezdy a dropy…Prodávat se mi to nechce:-(

            0 0
          • bikemike  

            Hlavně jde o to,že mě docela zlákaly bezdušáky a tyhle jsem dostal za celkem slušnou cenu(nejeté).

            0 0
    • kubad  

      lehké dobře XC rafky, na svou váhu celkem snesou.

      0 0
      • McBlacky  

        víc než olympic co si pamatuju.

        já bych se toho taky nebál. XT bych na to taky nedal, ale těch 200gr ho nezabije

        0 0
        • bikemike  

          Kvůli 200 gr. na nábojích,které se mi válí doma mám vyhodit několik tisíc za jiné???Hodně drahých dvacet deka!!!:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.