• Specík

    Dnes mi přišel ráfek Mavic EN521 2012

    Přijde mi zvláští svár který je docela dost vybroušen – je to normální? Ještě jsem se s tím u žádných ráfků nesehnal, ale třebas Mavic to takhle má.

    Anketa: Reklamace

    Ano
    2x
    25%
    0 0
    • Specík  

      Vybroušené je to dokola – po přejetí prstem je to hodně znát …

      0 0
      • Specík  

        Tady je to lépe vidět… Jako funkčně to asi vliv mít nebude, ale přide mi to docela prasárna – na ráfku za litr.

        0 0
        • kali222  

          jestli mas jak, zkus ho zvazit. dik :) na internetu si vahu najit umim, ale…

          0 0
          • Specík  

            544,44g i s igelitem :) – takže ± 542/543g

            (nechci ho rozbalovat, budu ho posílat na výplet.

            0 0
            • blisterexist  

              na to že stál litr je to těžítko jak prase:-D

              0 0
              • Mr.Duck  

                Tss, puč mi ňákej ten váš lightweight na víkend, a já ti snížim váhu eště o polovinu :P

                0 0
                • blisterexist  

                  no nevím, ty XR 400 vozím hodně dlouho, a když to nepošleš na ráfek tak se ani nehnou

                  a to s nima neskutečně prasím:-)

                  0 0
                  • Specík  

                    Náhodou, na to co by měl vydržet je lehkej, nejsem žádnej gramohonec :) spíš jezdím jako prase a potřebuju, aby to něco vydrželo.

                    0 0
                    • blisterexist  

                      nevím no, na předku už ho mám asi 3 roky možná víc, a centroval jsem ho tak jednou

                      0 0
                  • Mr.Duck  

                    Asi máme každej jinde hranici neskutečnýho prasení, já už mám na 721kách, kterýžto sou prej silný držáky pěknejch pár zubů :)

                    0 0
                    • blisterexist  

                      jak zubů? jako zohlý ráfek?

                      0 0
                      • Mr.Duck  

                        Tak tak, okousaný od kamenů :-(

                        0 0
                        • blisterexist  

                          tak pokud máš jako zohlou patku, tak si měl nízný tlak a za to ráfek nemůže:-), a pokud z boku, tak tam by to němělo vadit ne?, já ho mám třeba z boku, jak sou ty nápisy od šutru promáčklý, ale ničemu to nevadí

                          0 0
                          • Mr.Duck  

                            Měl sem přes 2 atmosféry, to mi přijde skoro dost. On bude rozdíl v tom, že ty jezdíš na 10.5kg kole, tomu asi bude odpovídat terén :)

                            0 0
                            • blisterexist  

                              no právě že neodpovídá:-D jinak vzadu vozím cca 1,7 barů na 52mm plášť, to je akorát že nejdu na ráfek

                              0 0
                    • Specík  

                      Taky jsem zviklej, že ráfek vydrží sezonu :) Ale doufám, že tenhle vydrží víc, když je to na endurko. Ale Alexrims po sezoně už má tak osumnáctku :)

                      0 0
                      • Mr.Duck  

                        No jestli se nepletu, je to dost podobný 721ce, kteroužto vozim na fr/sjezd a na jednu stranu má pár záseků, ale rozhodně žádnej vážnější problém, a myslim, že to nešetřim. Zatim maj za sebou 6 závodů ve sjezdu, nějaký bikeparky, a kromě toho, že zasloužej po sezóně dotáhnout si myslim že žádnej funkční problém nemaj. A to jezdim jak dobytek, nóbrž to neovládám :)

                        0 0
                      • logoman  

                        Ty alexy zas tak spatny nejsou, trochu se mi rozvlnili hned na zacatku a pak drzeli ten tvar dobre :), a to sem s nema skakal na placku, nevrazit do parezu ve velke rychlosti tak ho mam porad.

                        0 0
              • Vilém  

                Jo? Mas nejakej jinej tip na rafek s vnitrni sirkou 21mm a nizsi vahou? Me vaha i cena prijdou naprosto primerene.

                0 0
    • blisterexist  

      hlasoval jsem špatně, je to naprosto normální

      0 0
      • Specík  

        Díky za info – to přežiju, ale na ráfkách od jiných značek jsem to neviděl.

        0 0
        • blisterexist  

          tak já to na DT ráfcích taky mám, sice možná o trošičku míň, ale mám:-)

          edit: nesvařované ráfky to tak nemaj:-)

          0 0
        • Vilém  

          Dt to ma podobne.

          0 0
    • Kamikaze 591  

      Tak to je mazec. Jinak na fci to asi vliv mít nebude. U velké firmy bych tohle ale nečekal…

      0 0
      • Specík  

        Právě, taky jsem to nečekal, proto jsem založil tohle vlákno.

        Až to bude na kole, tak to ani vidět nebude. Ale překvapí to..

        0 0
    • DejvGSR  

      Na ráfku DT to mám. Ale krásně profesionálně zabroušené. Tady to je jak kdyby to někdo dělal na koleně flexou. Úplně se hrozím z crossmaxů ST 2012, jestli to tam taky tak bude.

      0 0
      • blisterexist  

        jn, u dt je ta úroveň toho „zábrusu“ uplně jinde:-)

        0 0
      • Lister  

        Mám ti to vyfotit, ať se děsíš ještě víc :-)

        0 0
        • DejvGSR  

          Vyfoť to. Určitě. Fakt jsem teda docela zděšen.

          0 0
        • Specík  

          Vyfoť, taky jsem zvědavej :)

          PS: všichni berte s rezervou, že je to focený makro, takže to na té fotce ještě lépe vynikne.

          0 0
    • Mr.Duck  

      Divný, mám 721, a ten svár vypadá tak nějak normálně..ale reklamoval bych asi jedině kdyby to tam povolilo..

      0 0
    • goofy  

      Je to svarovane a pak zabrousene… U kolikovanych rafku se to holt nevidi ;o)

      0 0
    • migo  

      Jato mam na EN521 2011 dost podobne, mozno trosku uhladnejsie ale princip zhodny… :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.