Pružina na Rock Shox TORA 302 (85-130mm)

8 nepřečtených
  • chose*

    Nemáte někdo náhodou tvrdou pružinu ? Údajně jsou 3 druhy. Červená do 62kg, modrá do 80kg, černá do 100kg. Potřebuji nejlépe černou. Koupim nebo vyměním svou měkkou za tvrdší.

    0 0
    • mosquito  

      no podle toho co sem se docetl tak jsou druhy 4 zluta do 62 kg, STANDARD cervena do 72 kg, modra do 80ti, cerna nad 80kg .. presne ty kila nevim ale nejak tak to bylo

      uz asi 3 mesice cekam na modrou :( podivej se na cyklo Zitny, tam se daji poridit

      0 0
      • Martinson  

        V Bikelive jsem jí získal do týdne, objednávali u Žitnýho

        0 0
      • xetron  

        takže standard je tam ta do ± 70 kg jo? mam asi těch 72 a docela se mi zdá měkká asi se kouknu dovnitř

        0 0
        • mosquito  

          vychazim z diskuse na zitnym kde nejaky jejich zamestnanec odpovida:

          Tvrdosti: žlutá (soft) do 63 kg, červená (standart) 63–72 kg, modrá (firm) 72–82 kg, černá (x firm) nad 82 kg. Tvrdosti které nejsou skladem je nutno objednat, dodací doba cca 8 týdnů.

          .. no ja mam kolem 79kg a stavajici je na me taky mekka (teda neni to nejaky drama, ale nadoraz to semotamo klepnu a pri sprintu je to pekna houpacka), tak sem si ji objednal ale nejak jim to uteklo ci co tak cekam na dalsi varku – pry se to vozi v kontejnerech a dycky to trva nejmin 1,5 mesice

          0 0
        • mosquito  

          co je standard cert vi – mozna to maji ruzny znacky kol jinak ale u GT 2006 mi bylo receno ze je tam standard cervena, a asi to i odpovida chovani te me vidle

          0 0
          • Martinson  

            Moje první pocity po výměně byly, že se vlastně nic nezměnilo. Ale vidlice chodí míň do zdvihu a žehlivost zůstala zachována, trochu se mi zmenšil sag. Při šlapání houpe dál, prostě pružinová vidle. V technických pasážích se mi s původní červenou pružinou hrozně ponořovala, musel jsem s tím počítat a chodit dřív za sedlo. To jsem odstranil a tak to nebylo vyhozenejch 800. Vážím 92 ale moc na tom neskáču, mě ta modrá stačí.

            0 0
    • perry  

      Mám ji taky od Žitnýho

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.