• elis

    Dá se už koupit vidlice Rock Shox Recon a když ano,nemá ji už někdo a jaký z ní má dojem.Je to 2006 rok

    0 0
    • Jogador  

      Já mám TORU, ta by měla být jen těžší a mohutnější, má širší nohy. Recon podle mě ještě k sehnání u nás neni…

      0 0
    • quassar  

      Me by zajimal rozdil mezi Recon 351 a Recon 327. Ze by byl rozdil jenom v navarkach na V-brzdy?

      0 0
      • quassar  

        Tak Recona bez navarek na vecka tu bohuzel nikdo nema :(

        0 0
        • mastihuba  

          jezdím na něm vod pátku.

          0 0
          • Jogador  

            A kdy přibudefotka, hazarda už jsi vymazal, a jsme zvědaví, co máš teď…

            0 0
            • mastihuba  

              čekám na vhodnou příležitost abych to nafotil. Nic převratnýho jsem nepostavil. Koupil jsem tuctovou sériovku.
              Důležitý je že všecko funguje tak jak má.

              0 0
              • Jogador  

                Hm, přejít s 4evera na todle, to je silná kafe:) Pěkný, koukám, že se všichni postupně hazarda zbavujem:)

                0 0
          • quassar  

            Recona bez navarku na V-brzdy? Kdes ho sehnal a za kolik?

            0 0
            • palladin  

              se mrkni na tu fotku..koupil si spešla…s reconem jen na kotouče…

              0 0
              • quassar  

                Copak o to, ja vim, ze existuje, jenom ho sem do cech solo nikdo nedovazi. Jesli jsi ji mel uz na kole, tak je to jasny.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Mastihuba a psal to uz rano. Jen kvuli orientaci ;)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    orientaci bych sem netahal, dost na tom že neumí řadit příspěvky :)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Ono totiz na te souvislosti se znackou kola fakt neco bude. Schvalne. Co myslis, ze ma za kolo? :)

                      0 0
                      • mastihuba  

                        tuto teorii kolo versus majitel neuznávám to by se za chvilku někdo mohl začít strefovat do mne. :)

                        0 0
                      • quassar  

                        AAA panove jsou neomylni vtipalci, kteri se nikdy nepreklikli. Mimochodem razeni prispevku na b-fku je nejmene prehledny co jsem kdy videl, osobne mi mnohem vic vyhovuje jednoduchy razeni, jaky je treba na nyxu.

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          svuj svemu. Ale nevim jaky by mohlo byt jeste lepsi razeni. Krome X.O Trigger ;)

                          0 0
                        • mastihuba  

                          Ovšem z druhé strany by byl hřích toho překlepu nevyužít. :)

                          0 0
                        • goofy  

                          Mne tohle razeni pripada jako rozhodne nejlepsi, co sem kdy a kde videl…

                          0 0
                          • Jogador  

                            Tak tos toho ještě moc neviděl, každopádně jo:) je nej…

                            0 0
                        • lubos  

                          jestli ti tohle razeni prijde neprehledny, tak uz vazne nevim :)

                          0 0
                          • Jogador  

                            Já vím, já vím, můžu to říct?:)

                            0 0
                          • quassar  

                            Osobne mam radsi plynouci diskuze, bez vecnyho vraceni se a hledani kdo na co vlastne odpovedel. Jestli nekdo mate pristup na www.nyx.cz , tak mistni system mi vyhovuje absolutne nejvic.

                            0 0
                            • lubos  

                              No ja ti nevim, ale kdyz jsem v kolektivu, tak taky nemluvim do vetru ale budto oslovim nebo alespon se obratim k dotycnemu, kteremu to adresuji. To co popisujes ty, se jmenuje chat, a i tam se davaji zarazky, pokud nekoho oslovuji primo. Ja bych tvoji predstavu nazval jinak, nez „plynouci diskuze“.

                              0 0
                              • quassar  

                                Netusim na co narazis, jestli jsem se nahodou zase netrefil ke spravnemu prispevku tak to sorry, ale mam pocit ze ano… Mimochodem, moje odpoved byla adresovana zrovna tobe, takze padla na urodnou pudu…

                                0 0
                                • lubos  

                                  Narazim na to, ze razeni prispevku tak ako je tady ma smysl. Pri odpovidani. Kdyz se rozvetvi strom odpovedi a pozdeji se prida prima odpoved, pak je to neprehledny, ale nikdy neni problem odpovedet presne. Jestli jsi trefil nebo ne, me nezajima. Netrefit se ale normalne nejde. O urodne pude nechapu, ja se ti jenom snazim vysvetlit, ze tohle neni chat, ale normalni diskuze. Ale nejspis marne.

                                  0 0
        • quassar  

          Jeste jeden dotazek, kdyz nesezenu verzi bez navarku na Vecka, daj se aspon sundat ty „cudly“ na ktery se vecka pridelavaj a misto nich dat nejaky zaslepky?

          0 0
          • lubos  

            jasne, to lze.

            0 0
            • quassar  

              Aaaa tak tos mi udelal velkou radost pac to rozhodlo o tom, kterou vidli koupim :) Ty zasledky se daj taky koupit?

              0 0
              • Jogador  

                Já čudli sundal, záslepky nekupoval, ale asi sehnat pujdou, je několik rozměrů, chce se to poptat…A nebo vyrobit…

                0 0
              • lubos  

                hmm, teoreticky by se to melo dat koupit, ale prakticky .. to nevim. Ale mne na bombera pasoval normalni zavit tak jsem tam dal skrutky. Predtim jsem to zalil silikonem. Na scareba jsem videl takove plastove skrutky nebo co.

                0 0
    • miche  

      Mam RockShox Recon 327, 100 mm Me to staci, nevadi mi, ze tam nejsou zadny serepeticky, proste zatim chodi, prechod z elastomerky na tuto vidlu byl pro me doslova vysvobozenim :-))

      0 0
    • quassar  

      Hmm tak jsem z toho jelen, nevim na kolik to nafouknout. Anglickej manual rika 85, mam tam 100 a prijde mi to silene mekky, v ceskym je pro zmenu tlak jenom pro dual air vidlice. Mam 72 kilo, na kolik to tipujete?

      0 0
      • mastihuba  

        já mám teda solo air a foukám to při 85kg na 90–100psi a měký mi to rozhodně nepřijde.

        0 0
        • Pebe  

          já mám taky 351 soloair a na 95kg foukám 120–125psi a přijde mi to akorát

          0 0
          • bedoslav  

            jak jste s tou vidlou spokojeni? rozhoduju se mezi recon351 soloair a reba SL, na rebe me odrazuje premira nastavovani, ale ma navic poploc.

            0 0
            • Jogador  

              Mám recon solo air i s poplockem, a jsem nadmíru spokojený. kup recona s poplockem za 7500 na kupkolo a budes vysmaty… Váží něco přez 1800 gramů. Reba je lehčí… a jde štilovat poplock,ale jen u některých

              0 0
              • bedoslav  

                diky za ten odkaz, ja ji mel vyhlidnout na koloshopu, ale tam je za 7.5bez poploc, zase jsou ale autorizovany stredisko rockshox

                0 0
                • Jogador  

                  Za 7600 s poplockem 351 solo air… já ji mám odnich taky, ale to ještě stála 7100:)

                  0 0
                • hrušák  

                  já jí mám z koloshopu za 7,5 i s poplockem.

                  0 0
                  • bedoslav  

                    to je zajimavy, ja tam psal a oni ze poploc se k tomu da dokoupit, ale ze se jeste musi vymenit motion control a cely to vyjde na cca 1500.. Kupovals ji ted nekdy?

                    0 0
                    • hrušák  

                      jó teďka asi před měsícem a půl… v nabídce mají ale bez poplocku, mě pak volali že posílají s poploclem a v černé barvě. Přikoupit tu páčku je problém, protože na dálkové ovládání potřebuješ jednotku MC s pružinou, jak píšeš. Cena 7,5 je bez pumpičky…

                      0 0
            • Tleskač  

              Rock Shox Recon 351 Air Spring / Motion Control 80 mm / reb. Adj.

              0 0
              • bedoslav  

                musim rict ze bez tech navarek na Vcka to te vidli slusi o dost vic :)

                0 0
                • quassar  

                  Taky jsem touzil po verzi bez navarek ale i s navarkama vypada sexy :)

                  0 0
            • Pebe  

              spokojenej moc, citlivá skoro jako Nixon :-), lehká a tuhá. měl jsem slíbenou 100mm bez navářek s remote poplock, nakonec přišla 80mm s navářkama bez remote, no což :-D

              0 0
              • enjoy  

                lehka rikas?:-) ne me to fakt zajima,uvazuju o ni na visiona.

                0 0
                • Jogador  

                  Hele, Recopn 351 solo ait váží asi 1850 gramů, což mi přijde akorád na truhou vidli, možná by pár gramů ale shodit mohla:)

                  0 0
                • Pebe  

                  Moje montážní s navářkama, čepama, celým cr-mo sloupkem 1980g.

                  0 0
                  • Jogador  

                    Tos to vážil nějak divně, ikdyž je fakt, že já ji vážil po uříznutí a bez poplocku…

                    0 0
                  • enjoy  

                    stejne jako vanilla.na to ze je to vzduch.. kdepak je asi neco spatne?kdyz ma obdobny parametry. tak to uz nechci:-). reba je nejaka draha..tak nevim:-)

                    0 0
              • bedoslav  

                kdes ji kupoval?

                0 0
    • Andrysska  

      nevíte někdo, v jakých barvách se dělá Recon na véčka???? Díky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.