• libisenuj

    Ahoj. Nevíte někdo kolik váží letošní model? Čeká mě výměna dosluhující a značně otlučené Uvexky a mám ve výběru i tento model. Zkoušel sem Uvex Quatro 2014 a ta sedí luxusně, nicméně Spešl má pro mě trošku lepší barvy (hyper green). Hlavu mám 58 cm, tak su ještě na rozhraní velikostí skoro u všech výrobců.

    Díky za postřehy.

    0 0
    • libisenuj  

      Nikdo nic? Na netu vahu neuvadi coz je s podivem…bud vazi metrak nebo nevim…

      na celym netu sem to nenasel jen starsi modely…

      0 0
    • libisenuj  

      Tak Specialized Vice 2015 není nikde skladem. Zkoušel sem Tactic a ten mi teda nesedl vůbec. Mám možnost koupit za dobrou cenu Giro Xar 2014. Zkoušel sem ji a sedí naprosto dokonale. Nemáte zkušenost někdo s pocením se v ní? Já se v přilbě potím jako prase na rožni. Na zahraničních fórech si pár lidí stěžovalo na to, že jim teče čůrek potu přímo do brýlí…když mrknu na řešení toho polstru na čele, tak to asi možný je…díky

      0 0
      • X-biker  

        Já myslím, že každý concept store Specialized v ČR jí skladem mít v krámě bude http://www.specialized.com/…helmets/vice

        Já si jí zkoušel minulý měsíc v Ostravě a sedí dobře, ale sám sobě se v ní moc nelíbím :-D Do jara naštěstí daleko na vyzkoušení nějakých jiných alternativ k mojí Fox, kterou jsem v létě rozlouskl :-)

        0 0
        • libisenuj  

          Nakonec sem dnes koupil Giro Xar z lonske sezony. Dobra sleva. Prilba sedi skvele ve velikosti M. Sice sem bojoval s popruhama ale nakonec sem to nejak zvladl a su spokojenej. Stve me ze u Uvexu/Alpiny uz musim mit tu vetsi velikost. Jinak bych sel asi do nich…uvidime co realny provoz…

          0 0
    • Lenka.05  

      Specialized Vice 2015 vel. S váží 336g. Při koupi se to teda ani nezdálo…připadala mi lehčí :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.