• fireman01

    Zdar, mám dotaz jakou kdo máte zkušenost s tretrama specialized comp mtb, mám je dva měsíce a už se začínají prodírat na patě zevnitř jinak pohodlné a dostatečně tuhé jen jsem myslel že vydrží trochu víc přeci jen botky za 3t. ps: najezdím tak 700km za měsíc.

    0 0
    • JMT  

      jesli sis je nezkurvi* sam ,tak je reklamuj

      0 0
    • thulio  

      2 mesiace a uz sa rozjebavaju… hmmmm. to je pre mna sklamanie lebo som po nich pokukoval :(

      0 0
      • fireman01  

        No právě jen 2 měs a tohle celkem me to sere jinak jsou super dobře sedí a necítíš žadný tlak od spd jen ta vydrž to je fakt na hovno, brácha má tretry adidas už třetím rokem a zatím v pohodě.

        0 0
        • thulio  

          takto ja jazdim uz 2 rok tretry Scott a stale ako nove len na mna moc makke

          0 0
      • adco  

        Ja mam Specialized PRO MTB uz stvrty rok (cca. 15 000 km) a drzia v pohode, kufry som uz menil dvakrat. Na dvoch miestach su trochu odrete, ale to su stopy po drsnych maratonoch, kde ich clovek nesetri, aspon ja. Ak ich znicim, urcite ich kupim znovu.

        0 0
    • TinkTink  

      Comp 05 – 3mesice – 800km asi (fakt jenom cca…) a zatim no problem…

      0 0
    • vlk  

      mám sporty asi rok a jsou stále jak nové.Sis asi koupil moc velké a proto se ti prodírají ne.Když je zapnu, tak se mi tam noha nehýbe-je na fest, tak přece nemohu nic prodřít-zevnitř.

      0 0
      • Lance  

        i ja mam sporty rok a mesic a kdyz zapnu,tak noha rovnez fest,mam to naknap, chctel jsem to tak a je to lepsi

        0 0
    • MARIN  

      Mam Comp pres 2 roky a nikde se nic nepare,netrha a neprodira jsou to nejlepsi botky ktere jsem na kolo mel

      0 0
      • gumid  

        Dva roky fungují skvěle. Ten problém s odíráním vnitřních částí na patě – špatně vybraná velikost, asi větší bota, + někdy materiál ponožek – pokud není látka hladká a navíc vznikne mezera mezi ní a botou.....

        0 0
    • Luka  

      COMP – Mam je 2mesice, jediny co tak se na spiccev tom sesiti objevila volna nit, ktera po ustrizeni uz tam neni, spokojenost, funfuji, sedi, proste bajo.

      0 0
    • Lister  

      Spešl sprot přes dra roky a bez problému vypadají jak nové. Mám je úplně natěsno. Dost v nich i nachodím když bloudím :-) a přesto je i podrážka jak nová. Odkrouceno budou mít tak kolem 5 tis.

      0 0
      • Lister  

        Ještě doplním, že jsem vlastně taky neměl hned na poprvé štěstí, protože první pár co jsem koupil se mi začal na špičce propadat a podšívka se mi vevnitř nakrabatila a tlačilo to do palce. Reklamačka v pohodě, boty vyměnili, dokonce jsem si na podruhé vybral ty s tou semišovou úpravou(původně to byla taková hladká) a ty jsou ještě lepši než ty původní – trochu víc povolili do stran ( na délku ni krok) což jsem přesně potřeboval, takže to vlastně bylo štěstí.

        0 0
    • fireman01  

      V té velikosti bych problém neviděl, mám je natěsno sedí pevně po utažení, to maximálně že bych vozil blbé ponožky, fakt nevím jo a to jsem ještě nenapsal že po 14ti dnech se na špičce odlepila guma ale tu jsem hned zalepil a už je to v poho, holt mám asi smůlu na blbý kus…

      0 0
      • MARIN  

        Nahore pises ze prodavas sportovni obuv pak ze to snad budes zkouset reklamovat a ted se dovim ze jsi si uz na Speslech neco sam lepil – to mi moc nejde dohromady :)

        0 0
        • fireman01  

          No jelikož vím jak je to z reklamacema a že se spoustu drobných vad a? jde o nike adidas či jiné posílá maximálně tak k obuvníkovi na spravku tak jsem si tu špičku přilepil nebudu běhat s každou blbostí do obchodu a pak na zalepení 14dní čekat.

          0 0
    • jecnak  

      Mam doma jeste Compy 99 – no celkem ok, na par mistech rozedrany, ale fut se v tom jezdit da. Ted jsem si koupil Comp 05 – mam je 2 mesice a OK. Jestli vydrzi jako ty predtim, tak pujdou pryc v roce 201 :-).

      0 0
      • Lister  

        A myslíš rok 201 před K nebo po K, nebo dokonce snad 2201 :-) – to by byla fakt slušná výdrž :-)

        0 0
    • Leos  

      Já Spešly měl a byly úplně v pohodě. Moje kočka je má doteď a kromě podrážky poškrábané od kamenů je vršek poměrně dost zachovalý. Má na nich ujeto několik tisíc km. Asi si narazil na nějaký nepovedený kousek, protože já na ně můžu říct jen slova chvály. Myslím, že reklamace by byla na místě.

      0 0
    • Daf  

      Mam Spesly Comp asi rok. Davam jim zabrat ale porad drzej v pohode.

      0 0
    • xo  

      2 roky COMP, drzia v pohode. pata nema naznaky predratia.

      0 0
    • black.horse  

      Mám Spešly Comp a oba dva dny mi držej v pohodě:-) ale ještě sem je na kole nezkusil:-D

      0 0
    • Jirik123  

      od vanoc mam SPORTy najeto cca 2500 a nejevi znamky opotrebeni, porad vypadaji jako novy. a to parkrat dostaly docela zabrat v bahne, snehu, desti.. asi mas spatny ponozky

      0 0
    • Haryk  

      Mám je od roku 2000,mají nalítaný něco kolem 40 000 km(vozím je i na silnici) a jediný,co je trochu opotřebovaný,jsou suchý zipy.Z toho,co píšeš plyne,že kvalita práce čínských politických vězňů poklesla.

      0 0
    • fireman01  

      Hmm, tak jsem asi trefil cipatý pár, jelikož velikost je ok a ponožky vozím coolmaxové od vavryse, nevadí dál než na ten plast se to neprodře :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.