• RiveMan

    Rad bych si poridil novou prilbu na MTB, tak za 2000, koukal jsem ku prikladu na Specialized AIR 8, Giro Havoc, … budu rad, za kazdy, navrh ci nazor … Diky

    0 0
    • keo  

      Už druhým rokem jezdím s Selev Matrix stojí těsně něco pod 2tis,je lehoučká a dobře odvětraná,mám trochu širší hlavu a byla jedna z těch co nasadíš a hned máš pocit že sedí.Má možnost výměny popruhů a plynulou regulaci.

      0 0
      • poiko  

        radit tohle při koupi přilby neni moc správný, bych řekl. to že tobě ta přilba sedne napoprvé, neznamená, že jemu ano.

        nicméně Slev Matrix si koupím jako svou příští přilbu. fakt mi sedí:) momnetálně mam Bell Delirium. přijde mi kvalitní, nikde nic neupadlo, ten fit systém pořád funguje, větrá imho dobře

        0 0
        • keo  

          no nechtěl jsem nutit,jen jsem napsal svoji zkušenost,samoz­řejmě je nutno v každém případě vyzkoušet a to pořádně.

          0 0
    • goofy  

      Treba Bell Delirium

      0 0
    • medved.m  

      Mam Mango Escape (tesne nad 2000,–) – lehka, mam ji rad, doporucuju. Po X letech ale uz dotahovaci kolecko zacina zlobit, tak koukam po New Age. Steluje se na hlavu posunem cele spodni/zadni casti skeletu. A nema tusim stitek, ale ten stejne ssebou nevozim. Nemate ji nekdo?

      0 0
      • rb  

        Mam jejiho předchudce Mango Breeze.Byla fajn,ale po čase se to u toho mechanizmu rozlepilo viz. foto.

        0 0
    • RiveMan  

      Padla mi do oka i na hlavu prave ta Giro Havoc, nemate nekdo?

      0 0
      • goofy  

        Ja se rozhodoval vicemene mezi Bell Delirium, Giro Havoc a pak este nejakou Medkou a sedla mi ta Bellka. Je pekne hluboka a idealni na mou sisatou hlavu :o)

        0 0
      • k12jos  

        mam Havoc a sedi mi dobre, lehoucka a vetrani taky slusny..ale bohuzel nemuzu srovnavat je to ma prvni ;-) kazdopadne doporucuji zajit do obchodu a vyzkouset, ktera se ti bude zdat ze ti sedi nejlip tak tu si kup

        0 0
    • pepino  

      Třeba Hex www.x-bikes.cz/?… nebo Mace, asi 1590,–

      0 0
    • MLOG  

      Podívej se na alpina či uvex je to z jedný fabriky má to nízkou cenu evropskej dizajn a HLAVNĚ: MADE IN GERMANY nebuď z těch co maj všechno bangladesh a china ps a dělaj je celkem kompaktní in mold i double in mold

      0 0
    • pajasimi  

      catlike shield 2

      0 0
      • borda  

        jj, ta je uzasna, mel jsem mango escape, giro xen, ted catlike a spokojenost nejvetsi

        0 0
    • motylekmodry  

      sam mam Uvex Supesonic 07. dobre sedi, ma sitku , hezkej vzhled a je kvalitne zpracovna. stala mne 2300,– pokud muzu radit, na prilbe bych nesetril

      0 0
    • wlk  

      je to sice o 400 přes limit, ale tuhle jsem dnes vyzvedl na poště a je to krasavice, která mi sedla hned na hlavu jak ulitá a vzhledem k počtu otvorů si myslím, že to bude docela vzdušná oproti má staré a hlavně prasklé Bell Aquila..A docela mě dostal ten povrch, je jakoby pogumovaný, nejsou na něm vidět škrábance.

      0 0
      • wlk  

        www.bikesport.cz/detail.php?…

        hlava děravá :o)

        0 0
        • sportovni_biker  

          Jo jo, mám tu stejnou, ale bez štítku (Estro). Odvětrávání super, při jízdě z kopce mi vlasy vylézejí skrz otvory :-D

          0 0
          • wlk  

            já jsem teď už skoro přírodní pleška, takže to u mě nehrozí :-D

            0 0
        • poiko  

          skoro si přeju, aby se mi tahle současná rozbila a mohl si znova vybírat. tahle je úžasnáááááá

          0 0
          • wlk  

            ve skutečnosti je opravdu nádherná, mám ji v černé mat a hlavně teda sedí na hlavě ukázkově, jsem zvědavej na tu moji vlající hřívu při sjezdu :-D

            0 0
          • wlk  

            ve skutečnosti je opravdu nádherná, mám ji v černé mat a hlavně teda sedí na hlavě ukázkově, jsem zvědavej na tu moji vlající hřívu při sjezdu :-D

            0 0
        • medved.m  

          Jezisku, to Veleno je nadhera… I ten Catlike Shield2 ma fakt hooodne neotrely design… :-) Ze bych uz to kolecko na mangu prohlasil za odepsany predcasne?

          0 0
          • poiko  

            prostě zavři oči, postav tu Mango k popelnici a kup si novou. Ty, i cikáňata budete mít velkou radost

            0 0
            • medved.m  

              Sakrys, wlku, vidim, ze jsi Brnak! Da se tedy vyvodit, ze

              1. tu k videni a koupi neni, anebo aspon draho – kdyz jsi ji kupoval postou;
              2. je mozno Te s ni potkat a sahnout si (teda ne na Tebe, samozrejme – na Tvou novou helmu :-)
              0 0
              • wlk  

                zdar Medvěde, nevím za kolik se dá sehnat tu v Brně, nikde jsem ji tady hlavně neviděl a u Budiny mají dobrý ceny a jsou ochotní a rychlí. Ošahat HELMU, podotýkám HELMU není problém :-D možná zítra vyjedu, jestli bude počasí, tak se můžem domluvit, kdyžtak napiš mejl.

                0 0
                • medved.m  

                  Dik moc za nabidku, dnes (jestli bude pocasi) pojedem s kamaradama fotit, ale vim ze tu jsi a kdyztak vcas predem napisu. Kdybychom se potkali driv, urcite Te poznam jednoznacne podle fotky v profilu! (ale tam mas asi jeste starou helmu, coz? :-)

                  0 0
                  • wlk  

                    jj, to je ještě stará bellka, special edition na míru :-)

                    0 0
                    • rasto  

                      tak vidím, že i medved.m je dle své fotky lehce rozpoznatelný, takže se rychle spoznáte! :-)

                      0 0
    • MLOG  

      ps uvex alpina---cena pude dolů u těch typů ze střední třídy teď budou slevy koukni na vojtech kulhanek a i ve sportissimu je vedou

      0 0
    • Pavlos  

      www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

      cena je prestrelena da se sehnat levneji

      0 0
    • dada  

      catlike diablo kdo ma tak vi…

      0 0
      • pajasimi  

        taky byla na kandidátce..nakonec jsem však šáhnul po tom shieldu 2

        0 0
        • dada  

          …lehce pres 2000 a trosku specifickej tvar ale kazda kebule je jina a kazdopadne shield je super!

          0 0
    • eXcream  

      v teto cenove relaci asi bell variant nema konkurence i kdyz me sympatie patri znacce giro www.bellbikehelmets.com/…ctDetail.asp?…

      kazdopadne prvni a posledni slovo musi mit tvoje hlava, respektive jeji tvar :) a take vyrabene rozsahy velikosti. Napriklad me giro obecne drzi na palici i bez utazeni lip nez moje mango.

      0 0
    • pasek  

      NEVITE NEKDO nahodou kde je v jiznich cechach popr.v praze nebo liberci(mesta kam se nak beznejc dostanu) KAMENA PRODEJNA kde by meli helmy KED???

      0 0
      • Dagmarka  

        U Kerdy. Já teďka taky schánim, protože mi tuhle skorosežral náš pes a je mi moc smutno, páč prej další várka bude až v srpnu. Jo a nevim jestli je maj stále, ale kdysi jsem Ked viděla i v Jablonci v Disk sportu za přehradou.

        0 0
        • medved.m  

          Mela bys mu taky dat obcas nazrat… chudak uz vzal zavdek polystyrenem :-) Teda samozrejme to nepotesi…

          0 0
      • tatanka  

        Kola Šimsa. www.kolasimsa.cz. Zrovna jsem si ji koupil. Vzadu dvě blikačky , síťka a toho prostoru pro moji velikou hlavu!!! :)

        0 0
    • Zdenarek  

      Asi mesic jezdim Bell Alchera. Design se mi libi, sedi mi dobre, odvetrani je velmi slusne a ma i vnitrni bezpecnostni vyztuhu. Katalogovou vahu udavaji 310g, ale ta moje ma 290g (vel. M/L), kamarad ma velikost S/M a ta ma vahu 260g. Cena velmi prizniva – necelych 1300 Kc.

      0 0
    • smith22  

      Co říkáte na tuto taky dobrá ne?

      www.sberatelstvi.cz/?…

      0 0
    • berluskoni  

      já jsem koupil michelin. nevím přesně co je to za typ, ale ten den sem měl na hlvě okolo 30 přileb a ty co mi sedly stály kolem 2000. pak sem narazil na tu michelinu za 800 a paráda. sedí, in-mold, pěkná, levná má trochu vyšší čelo. to jako že okraj je výš než u většiny přileb a sedí mi to, protože vždy vozím šátek a nemáš ji připlácnutou hned nad očima

      jak píše poiko tak ti musí sednou a radit někomu že si má koupi tuhle je podle mě nesmysl

      0 0
    • XC-biker1  

      Selev matrix,fakt luxusní přilba,dobře sedí,větra a navíc je překrásná.

      0 0
    •  

      Baník pyčo!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.