• Air

    jakou pouzivate cepku pod prilbu? me by se docela zamlouvala tahle http://www.moira.cz/bigobr.asp?… nemate ji nekdo?

    0 0
    • Air  

      jo a pouzivate i nejake kukly pres celou hlavu i pres tvar? Neco jako Moira duo nebo Polartec powerstretch nebo dokonce s windstopperem? diky za vsechny reakce

      0 0
    • enjoy  

      byla by urcite super,jenom ji nejak nevidim pres ten error:-)

      0 0
    • blue  

      jo, moirovou capku pouzivam, urcite se vyplati, ale uvazuju spis o nejaky membranovy, ta moirova precijen trochu profoukne

      0 0
      • Air  

        a z jaky pleteniny ji mas? UL, MONO, DUO? Jinak na tom obrazku je cepka z Polartec powerstretch… neni to moc teply? nebude lepsi jen tenci cepka z nowindu? Snad ten server zase nakopnou.

        0 0
        • blue  

          vis ze ani nevim? ja si ji koupil predloni vevyprodeji a o material sem se nejak nezajimal, ale rekl bych, ze to bude mono… na ul je moc silna a na duo neni zas tak tepla… jak rikam, dal bych ted uz prednost nejaky membrane, takze bych bral spsi ten nowind, i kdyz ten polartec by taky nemusel bejt spatnej

          0 0
        • blue  

          abych byl ale objektivni, ta membrana ma jednu nevyhodu… neni skrz ni moc dobre slyset, alespon v pripade windstopperovy od sensoru, kterou jsem mel chvili na hlave

          0 0
          • Air  

            myslim ze Northwave dela cepku s Nowindem a derovanou casti u usi. Myslim ze jsem to videl na strankach Sterby – viz ta jeho nova zimni vybava.

            0 0
          • Thidney  

            mám windstoper čepku pod přilbu a pokud ji nechám přes uši tak je to jako se špuntama do uší. Výhody zbavil jsem se bolestí a zánětů čelních dutin. Uvažuju, že ji v místech, kde kryje uši lehce odvrtám ;-)) jo gramařina rulez

            0 0
            • Air  

              takze diky za tipy, asi se mrknu po te Northwave s dirama u usi, aby si usetril pracicku :-)

              0 0
            • Air  

              Model Windcheater, na strankach sterby je neco jinyho z Powershieldu (obdoba softshellu od WS – odolne vuci vode) a ma to zase zalepovani na suchy zip (asi to nebude moc pruzny matros).

              Ten windcheater: http://www.northwave.cz/index.php?… stoji 380 kc (windbloc od moiry stoji 330 a nowind od sensoru stoji 300)

              0 0
          • dave lister  

            vozim buď šátek s páskem moiry přes čelo, pokud není větší zima, nebo čepici z windstopperu. je pravda že není moc dobře slyšet, ale to se dá přežít. hlavně že mi neprochladnou dutiny.

            0 0
        • rock  

          Mám Moiru (asi) Trio … hřeje a chrání tak perfektně, že jsem nikdy necítil potřebu čepice s membránou …

          0 0
    • Jogador  

      Já si koupil šátek,dost drahý, od polarteku, nebo jak si to nadává, a na kolo ho neberu,nosim ho normálně místo čepice, navíc je i tlustej a blbě se vejde pod helmu. Ale kdyžtak bych už zkusil to duo. Já ale nejčastěji jezdim bezničeho, vadí mi to, a svědí mi pak kebule. Ale na uši to něco chce, to uznávám

      0 0
    • pos3k  

      Pouzivam Moiru Trio.Sedi dobre pres usi, zatim neprofoukla.Ta co uvadis mi moc nesedla.

      0 0
    • enjoy  

      co takhle kdyby nekdo poradil nejakou capku,co se nutne nemusi vejit pod helmu:-).ale neco nebude vypadat jako spodary na hlave ale nebude se mi v tom zase moc parit hlava.

      0 0
      • Thidney  

        buď si kup had v hudáči /což jsou spoďáry/ nebo coolmaxovej šátek a važ ho na piráta a nebo ve finský mají od sugoi návlek na přílbu – to mi přijde jako dost velká šílenost dám neprofukavej a nepromokavej návlek na přilbu, kterou jsem si vybral pro její sqvělé ventilační schopnosti ;-))

        0 0
        • enjoy  

          me satky zas tak moc nezaujaly:-).potreboval bych neco hlavne pres usi,ve studenym vetru je dost nechutny.ale zase do celenky se mi moc jit nechce,mam k tomu tak trochu estetickej odpor:-)

          0 0
          • Thidney  

            dej konečně svou fotku do userprofilu, pak ti spolu s mým vyzážistou poradíme. Tu nechu? k čelenkám docela chápu. do studenýho větru mě ale nenapadá nic jinýho, než čepka z nějaké windstop membrány, která má z membrány jen všitou čelenku, myslím že něco takového dělali v kamě

            0 0
            • enjoy  

              mam takovou cepku od infit,tusim.je docela tenka a zevnitr ma takovej hrubej nechlupatej:-) matros,asi nejakej wind… ale stejne se v tom parim:-).asi budu muset jezdit na kole vetsi pohodicku a nepotit se nebo ja nevim:-).

              0 0
              • Air  

                zkus si pod to koupit cepku z ultralightu…

                0 0
              • blue  

                mas mit dobre odvetranou helmu :-)))))

                0 0
                • enjoy  

                  jo tak to by byla skvela helma kdyby vetrala lip nez hola hlava:-). kdyz jsem ted pred par dny byl s blackym okolo tocny a jarova(tusim) tak bylo takovy vlhko ze mit helmu tak ji uz asi rozkopu. ale jednou.. a ono to nebude zas dlouho trvat si ji koupim a budu z ni nasranej,ale nesundam ji!ja nad ni a nad vetsim pocenim zvitezim!:-))

                  0 0
          • Air  

            no ale Thidney, jak je videt v profilu, i v chladnem pocasi jezdi s satkem pres hlavu a zakryva to i usi a vypada to… no rekni sam… heeeezkyyyy :)))

            0 0
            • Thidney  

              vzhledem k tomu. že mě ta image báby s roštím stála balík, tak jezdím i v největších vedrech …

              0 0
    • Air  

      a odkaz uz funguje… vivat spravcum moiraservru :)

      0 0
      • pos3k  

        nove stranky viz http://www.ceskamoira.cz

        0 0
        • Air  

          ee, taky jsem si myslel ze to jsou nove stranky. Ale to jsou stranky weboveho shopu s nazvem Česká Moira. A myslim, ze to nema s MOIROU jako vyrobcem krom sortimentu nic spolecneho. I sidlo je jinde – v Moste (Moira je v Praze) a Moira ho dokonce neuvadi na oficialnim seznamu distributoru. Maji i jine dodaci podminky (dodavaji do jednoho az dvou dni a MOIRA do 10–20 dni :) Server Moira.cz ma od vcerejska navic novou podobu (ted to asi jeste doladuji proto to chvili nejelo).

          0 0
          • pos3k  

            no ja taky koukal ze by fungovali 2 weby nezavisle na sobe.Taky koukali slecny, kdyz jsem rikal ze maji neco na webu a dal jit tuhle adresu,koukali na me a docela se divili ze to funguje (prodejna u strosmajeraku presunuta od letenskyho tunelu). Jsem z Mostu tak zkusim neco doma zjistit. by me teda zajimalo jestli se prejmenuje technicka pasaz na Reslu na ceskamoira sjezd nebo zustane moira sjezd…zatim tam visi cedule moira sjezd :-)

            0 0
            • blue  

              z toho si nic nedelj, v Praze na Plzensky je taky prodejna, co se tvari jako firemni, ale neni… prodavacka mi to racila sdelit az po te, co jsem se zeptal, jak je mozny, ze jsou ty ponozky tak strasne drahy proti moira webu a jinejm prodejnam ;-) moira je zrejme dobrej byznys :-)))

              0 0
              • Air  

                pro vyrobce je to dobrej byznys urcite. Know-how ma pan majitel Mario Vlcek predevsim ze sveho pusobeni ve Vyzkumnem ustavu pletarskem (VUP) a zbytek doresil s kolegy pote co se po revoluci „trhli“. Myslim, ze to nebude extremne nakladna vyroba vsichni uz to znaji. Funkcnimu pradlu se v CR rika obecne „MOIRA“. Tak myslim ze se mu to docela povedlo. Holt kdo umi ten umi :)

                0 0
            • MARIN  

              Cyklista z Mostu a nevis kdo tam prodava Moiru? Jak dlouho na kole jezdis?

              0 0
              • pos3k  

                no moiru sem v Moste kupoval v KL ku, ale nejakej patek jsem tam nebyl, jsem „zakaznikem“ u Pavla Choteborskeho. Jestli myslis tu ceskoumoiru tak fakt nemam potuchy,zkusim se juknout na tu adresu (Komenského 511 tel.: 476 124 035) jestli tam je prodejna neb jen sidlo ci brnknu. Ja: bajka jsem poridil pred 4 rokama (Kellys) takovou plecku, kterou jsem upgradeoval.Az ted (letos v cervnu) se konecne bajk da povazovat za bajk.Jinak zavody nee, jsem takovej posera :-) I kdyz tenhle rok jsem chtel uz jezdit, ale nejak se k tomu nedostalo.Nejsem odpurcem cykloturistiky kdy se projedu az do Nemec pres Brandov (ja ty vyjezdy nahoru Krusnejch miluju) ci Stredohori.To bylo i tim ze kamos ma treka holt.Na endorfiny mi staci Resl (a na adrenalin po tlame taky).

                0 0
                • MARIN  

                  Na kole uz ted nejakou chvili jezdis takze jmeno PETR HENDRICH (CeskaMoira) by ti melo neco rikat

                  0 0
            • pos3k  

              Tak na dotaz proc jede temhle web a nikde na jejich strankach nemaji o tom ani stýblo je tu odpoved z moiry: Pane Krahulíku, nabízí (ceskamoira)stejné produkty, vše je v pořádku. Jedná se však o obchod jednoho z našich odběratelů – obchodníků. Stránky přímo naší firmy jsou www.moira.cz. O parazitování se tedy nejedná. Jen si nejsem jistá stejné cenové relace. Ta by mohla být u České Moiry vyšší. tak kdyz je cena stejna a maji lepsi dodaci lhutu tak nevim co je lepsi :-) Ja si stejne chodim v Pze do oficialni prodejny.

              0 0
              • Air  

                no tak z webu objednavat za normalni ceny… jedine ze bych nemel cas si zajit do kamenaku. To ze si to osahas a vyzkousis a vyberes tudiz presne to co potrebujes ma taky svou hodnotu. Beru tam jedine z vyprodeju.

                0 0
                • pos3k  

                  no ja tam taky zajdu parkarat (3–4×) do roka ale to potom, stoji za to.Hlavne kdyz natrefim zrovna na vyprodej :-))

                  0 0
                  • Paja  

                    No v Brne v Moire vyprodavaj furt neco:))

                    0 0
                    • vlk  

                      no akde tam v Brně mají obchod.

                      0 0
                      • RomanH  

                        Sujanovo namesti

                        0 0
                        • Paja  

                          Na Sujanove namesti je Klimatex a obcas tam taky neco vyprodavaji, Moira ma prodejnu na Grohove (myslim, ze momentalne, pokud to za posledni 2 tydny nevyprodali, jsou nejake vyprodeje v obou)

                          0 0
                          • RomanH  

                            Aha, ja myslel, ze je to dohromady. Byl jsem tam jednou v roce 2000 a kupoval si tam moiru ultra s dlouhym rukavem.

                            0 0
                            • ivovi  

                              To je mozny pac VUP na Sujanove namesti delal (a mozna dela furt) neco pro Moiru, aspon to prodavacka tvrdila, kdyz sem si tam kdysi koupil s prekvapenim Moiru rolak.

                              0 0
                              • Santus  

                                To bylo kdysi, to byl Klimatex a Moira kamosi a mam dojem ze jim VUP vsechno vyrabel a Moira to prodavala ze svoji znackou.Potom se rozesli ve zlym, kdyz Moira udajne udelala nejakou skrcku, mozna patenty ci co.Kdyz budu neco potrebovat, tak pujdo do Klimatexu.

                                0 0
                      • MaPa  

                        www.madasport.com – levná Moira v Brně. Dovoz zdarma. Po výše uvedené diskuzi dodávám 100% pravá Moira.

                        0 0
    • Hanes  

      Z moiry jsem měl, ale profukovala. Teď mám z infitu čepku Barrier – má moiru i no wind aje super pod helmu, na běžky a pod. mrkni sem: http://www.in-fit.cz/php/index.php?…

      0 0
    • zdenek  

      Tuhle čepici vozim, ale jen z kopce. Do kopce se v ní potím. Ještě je na ni teplo. Taky musím dořešit, aby mi kvůli brýlím nelezla nad uši. Vzal jsem si ji na túru a na do je dobrá.

      0 0
    • Volf  

      Nowindovou čepku Atex za cca 250,– Kč pod helmu pokud je už tak kolem 10 stupňů.

      0 0
    • MARIN  

      do mrazu a vetru Bieme NoWind jinak Moira

      0 0
    • RUMcajs  

      Mám od nějakého českého výrobce čapku z materiálu, z jakého se dělají cyklogatě. Je dobře elastická, na uších je materiál tak 3× silnější než na zbytku.

      Problém s ní nemám, hřeje pěkně a na uši mi nefouká – mám je hodně citlivé a nedokážu bez čelenky vyjet ani 5km.

      Stála 250Kč – s cenou a fcí jsem spokojený.

      0 0
    • Luke  

      ja jsem koupil od axonu s prednim dilem nowind za cca 250. jel jsem s ni asi 2× a zatim spokojenost…

      0 0
    • Paja  

      Do tohohle pocasi (10–0) mam cepicku moira duo, na vetsi zimu cepicku z windstopperu tornado (ten nejtensi) od Warmpeace. WS jako jedina cepice je do teplot nad nulou kdyz uz clovek potrebuje necim zakryt usi moc tepla (resp. ne tepla, ale narozdil od te moiry nechlazena profoukavajicim vzduchem:)

      0 0
    • Air  

      takze lepsi je asi koupit neco se silnejsi vrstvou pres usi a tenci vrstvou na zbytku a pokud mozno perforovane v oblasti usi

      0 0
      • martt  

        ja mam warmpeace windstoper, na hlave je jedna vrstva, okolo cela, usi su dve vrstvy. Do prilby tu ciapku natlacim celkom dobre. Pocut (slyset) je v nej velmi zle.

        Ak je teplejsie, casto aj v lete mam ciapku z Klimatexu, toho najtensieho asi ako Moira UL.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.