• Vymi

    Chtel bych si koupit prilbu, muzete neco doporucit nemam vubec poneti co je dobre a naopak na co si davat pozor kdyz budu vybirat. Dekuji…

    0 0
    • czertd  

      Kup si takovou která ti bude nejlíp sedět na hlavě – vyzkoušej jich klidně hodně vyplatí se to. Dobrý je aby byla dobře odvětraná, ale zase bacha na to aby to nebyla slaboučká skořápka. Musíš myslet na to, že je to spotřební zboží a až s ní párktát obrousíš asfalt a porazíš pár stromů tak k ní budeš mít blízký vzah jako k parnerce.

      0 0
    • Quake 9.0  
      1. aby skvěle seděla a obepínala co nejvíce hlavu
      2. nešetřit na technologiích
      3. vzhled
      4. firma
      5. hmotnost
      0 0
      • slayer  

        Co to je proboha za žebříček? Hmotnost na posledním místě? A kde máš větrání?

        0 0
        • Quake 9.0  

          vynikající technologie → skvělé odvětrání při zachování vysoké bezpečnosti. A k té hmotnosti – chceš mi říct, že Giro (Xen 310g; E2 300g) jsou horší než 275g přilba od Met???

          0 0
    • rejow  

      Nekoukej se na cenu a ni na značku, hlavní je aby ti seděla, k čemu ti bude skvěle větrající helma co tě bude tlačit? Já si helmu vybírám tak, že přijdu do obchodu kde mají dostatečně velký výběr z různých značek, helmu potom zkouším že si ji nasadím, sešteluju upínání a nezapnu si pásek pod bradou. Dobrá helma by ti měla skvěle držet na hlavě i když seš v předklonu nebo když různě třeseš hlavou. Tuto mojí zkoušku splňují Uvex, Met, Cratoni, (všechny mají čelenku a kolečko na dotažení vzadu na helmě) naopak propadly Bell (úzká nesedí), Giro (mizerné upevnění), Specialized. Ale možná že u tebe bude všechno jinak, každý přece máme jiný kokos, že?

      0 0
      • Vymi  

        takze moc dekuji rady a typy urcite si dobre vyberu a pak se pochlubim… zatim…

        0 0
        • MARIN  

          jeste jedna rada pokud vozis bryle neni od veci vzit si je na nakup prilby – nektere prilby a bryle nejdou dohromady-prekazeji si

          0 0
      • rich  

        mam uvex – najvyssi model 2002, je skvela, ale mal som na hlave specialized 2004 (3.500 cca) a bola este o kusok lepsia v komforte, naopak o cast horsia v nastaveni obvodu.

        0 0
    • Ekscel  

      Já jsem také fanouškem UVEXu. Koupil jsem si Supersonic RS a jsem naprosto spokojen. Mimo jiné mají Uvexy sí?ku proti hmyzu.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.