• johny9

    Kdo z vás se chystá na závod Pražská 50 konaný 18.září 2010?

    Pojedu to prvně, takže jsem zvědav. Mělo by to jet na Kokořín.

    http://mohila.cz/index.php…

    0 0
    • karliner  

      Pleteš si OKOŘKOKOŘÍNEM ;-)

      0 0
    • black.horse  

      Jedu, letos už po 3. Budu se snažit po letošní nevydařené sezoně zuby nehty obhájit vyjetou první lajnu, abych si ji udržel na příště, tak snad to vyjde:-)

      0 0
    • Schuminier  

      Já se chystám na něj už celý rok, je to můj oblíbený závod. Letos jsem tu trasu jel asi 20krát, občas tam totiž trénuju. Teď posledně – v sobotu – mně ale překvapilo, že sjezd z Horoměřic do Statenic je v jedný části o délce asi 50 m rozkopán po celý šíři cesty – pravděpodobně se tedy bude muset jet trochu jinudy. A další zajímavostí je, že druhá polovina sjezdu z Budče dolu k silnici je o dost kamenitější než dříve – jako by tam snad někdo kopal krumpáčem. Mimochodem, o tempo závodu se nám asi postará Hruška, takže se nemusíme bát, že by se jelo pomalu:-) Budou to nehorázný mrdy od začátku do konce.

      0 0
      • johny9  

        Ja bych řekl, že Hruška pojede KPŽ Cyklobraní.

        0 0
        • Schuminier  

          Máš recht, nakonec Hruška pravděpodobně Pražskou 50 nepojede a kvůli důležitým bodům zvolí KPŽ. Je to škoda, protože je vždycky zajímavý vědět, kolik člověk ztrácí na absolutní českou špičku.

          0 0
      • vitek_s  

        Sjezd z Horoměřic do Statenic byl dneska už průjezdný, nechápu jak to tak rychle stačili zahrnout. Jezdím tamtudy skoro denně a ještě pár dní zpátky tam byl hluboký příkop po celý šířce.

        0 0
      • Sharka1  

        …ostatne jako vzdy, tohle je proste leteckej den :-) Letos z technickych a rodinnych duvodu vynecham, ale ani me to moc nemrzi…

        0 0
    • johny9  

      ajta krajta…Trochu jsem se zapletl ;o)))

      0 0
    • JakeF  

      Letos se nejspíš ukážu, ale přestává se mi to tak zamlouvat, když si uvědomim ty davy lidí a nejistou startovní pozici…

      0 0
    • prvniodkonce  

      Ale jo, pojedu, i když bych radši na Klikáče :(

      0 0
    • martin_bakov  

      Radsi se zucastnete podzimni kontroly rek v nedeli s Bumerangistou ;) viz. aktualne zalozeny thread, to si uzijete mnohem vic svandy…

      0 0
      • JakeF  

        Proč ne obojí? :-)

        0 0
        • martin_bakov  

          Taky chystam oboji, ale myslim si ze za 2 dny si muzes uzit jednu narocnou akci a pak v nedeli bude utrpeni :)

          0 0
          • teepeex  

            zda se mi to, nebo sis z techto dvou akci pracovne pojmenoval jako narocnou zrovna prazkou padesatku ?

            ;)

            0 0
            • karliner  

              Taky mne to donutilo pozvednout obočí :-)

              Ale možná jede na start té 50 po ose z Bakova :-)))

              0 0
    • Smazaný účet  

      st.č.161

      0 0
      • Schuminier  

        Pche, na mojí dvojku nemáš:-) Tak jsem rád, že ses přihlásil, bude sranda! Počasí má být sice jen 16°, za to slunečno, max. polojasno a pokud jde o stav tratě, tak dnes jsem si byl projet ten lesík na Haunspalce a dolu k Šárce a je to nádherně suchý, takže trochu blátíčka se dá očekávat asi jen před brodem a za ním, takže super!

        0 0
    • JakeF  

      Nevim nic, nemám mail, neznám startovní číslo, netrénoval jsem, trasu neznám, kde budu startovat nevim :-D. Nádhera, to bude zase ostuda :-D.

      0 0
    • black.horse  

      Uvědomuji si, že samochvála smrdí, takže jsem smraďoch, ale mám chuť se pochlubit:-)

      Letošní cíl mise obhájit první lajnu splněn! :-) A navíc při srovnání:

      • loni 2009 najeto 7800km a v cíli 1–2min pod 2h a asi 95–98flek.
      • letos 2010 najeto 4800km a v cíli asi 1–2min nad 2h a cca105–110flek.

      Přestože jsem v cíli litoval těsného nestihnutí pro mě magických hranic 2h a 100, křeče v posledním kopci mě skolili a připoměli mi, že letos žádná hitparáda:-D s odstupem chvíle nad tím přemýšlím a jsem šťastnej, víc jsem si prostě ani nemohl přát:-)

      A co ostatní? Jak jste zajeli? Vyšly Vaše plány a ambice?

      0 0
      • martin_bakov  

        2hod 22min, asi 322. misto, sem spokojeny a porad mam prostor ke zlepsovani :)

        0 0
        • martin_bakov  

          Jinak se musim zminit (kdyby to tu nahodou cetl ten frajer) ze sem si malem rozbil tlamu na asfaltove silnici v zatacce ve sjezdu (nekde v prvni tretine zavodu) kdyz borcovi prede mnou upadl bidon z ruky a kutalel se po silnici tak ze mi projel mezi kolama – hlavne to predni mi minul tak o pet cisel ! Mohl sem si pekne rozbit drzku …

          0 0
          • o5majkl  

            jako sory, ale s timhle holt musíš počítat-nejspíš ho nevyhodil naschvál…

            0 0
      • prvniodkonce  

        Táák :) Nechápu a nikdy nepochopím, jak jsem mohl lehnout na tomhle místě a navíc takovým způsobem. Prostě jsem vůl a neumím jezdit. Nikdy se mi nejelo po startu tak dobře (a možná už nikdy tak nepojede). Byl jsem tam těsně za Jirkou Ježkem, když jsem skončil na zemi, potom jsem si až uvědomil, že tam byl ten pařez. No nic, chtěl jsem konečně pod 1:40 a nemám nic, na druhou stranu jsem se jenom odřel a bouchnul helmu :(

        0 0
        • johny9  

          myslíš ten pařez v tom parku hned na začátku? hm..

          0 0
          • Smazaný účet  

            v tom parku na začátku byly hnusný ty lavičky, který tam loni nebyly :-/

            0 0
            • johny9  

              jj

              kdyz jsem projizdel, tka tam stal jeden hodny postarsi panacek a ukazoval na ni. Jemu dik ikdyz jsem o nich z rozehrivaci projizdky vedel.

              0 0
          • prvniodkonce  

            Presne ten na 2. km. z cca. 7. figury doslova na drzku.

            0 0
        • sfinga  

          ten pařez je tam naprosto dokonale umístěný. Mám ho moc rád :-)

          0 0
          • o5majkl  

            btw kdo Tě dovezl do cíle? :)

            0 0
            • sfinga  

              nakonec naši, ale počkal sem si u toho podjezdu asi hodinku. Holt v tom nejblbějším místě. Ten plášť sem totálně rozerval, člověk nechápe :-)

              0 0
              • McBlacky  

                a nebyl ani starej. jestli to byl ten ode mě, tak ten byl z lonska z Imexpa. Dal jsem na něm TransBrody a P50 a pak dva švihy…

                0 0
          • prvniodkonce  

            Tak ja bych te nepredjel ani kdyby tam ten parez nebyl :D

            0 0
      • Schuminier  

        Loni 1:59 a letos jsem chtěl 1:55. Startoval jsem ze 3. řady 1. vlny, pořádně napálil začátek a u Sanatoria jsem byl v bláhovým čase 16:10. Pak jsem jel ve skupince se svými dvěma kamarády (Pfeifer, Brejla) a stále jsme se pohybovali cca kolem 60. místa celkově. Pod Holí se nám skupinka nějak rozrostla a najednou nás bylo asi 15! Bohužel pak přišel defekt a s mou zručností a malou pumpičkou mi výměna duše trvala 11 minut – psychicky mě to tak nalomilo, že jsem od inkriminované Budče až do cíle nejel 100% naplno a v cíli tedy bídný čas 2:11.

        0 0
        • JakeF  

          Jsi stál na startu vedle mě, žejo? :-)

          0 0
          • Schuminier  

            A jooo, tys opravdu stál hned vedle mě:-) Na startu jsem byl malinko nervozní, takže jsem si trochu otevřel pusinku na bikery z Radotína, co se tam na poslední chvíli cpali dost drze dopředu.

            Mimochodem, jak tak čtu tvoje postřehy, ty jezdíš sakra dobře! Škoda no, zrovna nám asi dneska nebylo přáno.

            0 0
            • o5majkl  

              dyť si vyhrál vysokoškoláky ne, tak jakej nezdar… :)

              0 0
              • Schuminier  

                Hehe, když vyhlásili moje jméno, vůbec jsem netušil, o co jde. Hodně jsem se tomu divil vzhledem k mému bídnému času, na pódiu jsem se ještě pro jistotu přesvědčoval, jestli jde opravdu o mě a byl jsem to skutečně já. Než jsem se stihl rozkoukat a dozvědět, o co tedy jde, tak už jsem měl v ruce pohár a tašku s drobnými cenami. Seběhlo se to tak rychle, že jsem nestihl ani zareagovat:-) Byla to kategorie vysokoškolských zaměstnanců…vůbec netuším, jak jsem se mezi nimi mohl vzít. Na přihlášce jsem nic takovýho nevyplňoval, takže netuším.

                0 0
            • JakeF  

              Jo, ty z Radotína mě taky docela naštvali… Když si tam člověk napsal a měl výsledky, tak mu tu první vlnu dali, ale oni se tam nacpou s číslama přes 400 a ještě si nemůžou počkat na konci první vlny, když jde stejně začátek po asfaltu, oni se tam musí procpat 5 minut před startem až do první lajny!

              0 0
              • prvniodkonce  

                a dělají to každoročně.

                0 0
                • L-u-k-a-s5  

                  Příště tě za trest přejedu až se budeš zase předemnou válet!!! :)

                  Nechápu porč nám dali takováhle čísla a už vůbec nechápu proč jsme se jako v každém předchozím ročníku nemohli zařadit zepředu. Stabilně zajíždímě výsledky do 20.místa. V první lajně bylo vedle sebe tak 15 lidí, dojel jsem 10. tak je to myslím ok. Jestli jsem se někoho dotknul, tak se omlouvám, vždy jsem poprosil a poděkoval, jak mě to učili ve školce :)

                  Jinak závod super jako vždy, letecký, pěkný počasí, tak je to spravne a tak to ma byt!

                  0 0
                  • prvniodkonce  

                    Neber to tak osobně :) Já vím, že všichni jezdíte dobře a v první lajně máte místo, takže já na vás ani žádný kecy neměl. Pořadatele je asi třeba v přihlášce upozornit, ale to je fuk. Jinak, za to válení se omlouvám, jak píšu nahoře, absolutně to nechápu, jel jsem to popáté a o tom pařezu vím, prostě nechápu. Viděl jsi to, jak jsem do toho vlítnul? Jestli jsem to bral nohou nebo jak, vůbec nevím. Jsem asi totální případ :(

                    0 0
                    • L-u-k-a-s5  

                      Jasný, žádnej stres. Podle mě jsi to vzal klikou a šel jsi…ale přesně nevim. Chvíli jsem se fakt bál že jdu přes tebe, ale naštěstí jsi uhnul, nebo nevim :) . Pak ještě někdo za mnou padnul na kostkách v tom prvnim sjezdu, jinak to bylo celkem na pohodu. Ono i když o tom víš, tak jak pak jedeš vláček za sebou, nemáš přesnou stopu, jeden uhne, druhej, třetí a čtvrtej už to prostě nestihne :)

                      0 0
                      • prvniodkonce  

                        Já si akorát pamatuju tvuj přední cobalt :) Nestihnul jsem tam dát ani ruce, prostě lehnul jak hovado. co tomu předcházelo, vůbec nevim, jel jsem za Jirkou Ježkem myslím úplně stejnou stopu jako on a oči jsem měl asi někde jinde. Že byl závod v řiti, ok, ale ta helma zamrzí :(

                        0 0
                • sfinga  

                  a každoročně to dělat budu… ať se ti to líbí nebo ne

                  0 0
                  • prvniodkonce  

                    Uz jsem to psal Lukasovi, ze ja bych vam nic nerek a ze vim, ze tam patris, tak si to precti.

                    0 0
              • sfinga  

                nezáleží jaký má člověk číslo, ale jakou výkonnost. Do první vlny jsme byly zařazeny po obdržení povolení od ředitele závodu Landy, u kterého jsme dodatečně o první vlnu požádali

                0 0
            • sfinga  

              na koho jsis prosím tě otvíral pusu? Že jsme to já ani Lukáš nějak nezaregistrovali. Asi si nepochopil to co jsem ti vysvětloval, že při přihlášení jsem první vlnu žádal pro sebe i Lukáše, a dle výsledků z předchozích ročníků jsme na ní měli plné právo. A naše ambice na tomto závodě byly docela vysoký, takže start na konci první vlny mezi „chlupatýma nohama“ jsme po právu odmítli :-) A nakonec myslím že oba dva jsme opět svým výkonem potvrdili, že na první vlnu máme nárok

              0 0
              • Schuminier  

                Já tím měl na mysli to, když jste se kolem mě procpávali, tak jak jsem namítal, že s tak vysokými startovními čísly tam nemáte co dělat. Vím, vysvětlili jste mi to, nepřidělili vám nízký startovní čísla, ale proč, probůh, jste se tam cpali takhle na poslední chvíli? Všichni (až na pár výjimek včetně vás) z prvních 3 řad jsme tam stáli poctivě dobrých 20 minut…Taky bych nejradši těch 20 minut trávil jinak než postáváním na startu, ale jakýkoliv předbíhání nebo cpaní se dopředu se mi příčí!

                0 0
                • sfinga  

                  šel jsem na start v 9:48 tedy 12 minut před startem. Je to prostě domácí závod a jde nám o výsledek. Nikdo tě nenutil stát tam 20 miut. Mohl jsi přijít ze zadu těsně před startem a dopředu se procpat. Slušně jsme lidi požádali, zda-li nás pustí, že bychom rádi startovali z první řady a 99% lidem to nevadilo.

                  0 0
              • prvniodkonce  

                Proc vam cisla dopredu nedali? v prvni vlne jsou tuny lidi, co ji vyjetou nemaj, ale jsou asi od sponzoru ci co a je v tom dost bordel. tohle me na masovkach stve, aby tam clovek stal pul hodiny predem…

                0 0
                • sfinga  

                  mě se snad ještě nestalo, abch od Mohily dostal správné číslo, vždy sem to řešil na místě a nikdy nebyl problém :-)

                  0 0
                • black.horse  

                  Jestli si dobře pamatuju, tak pořadatel si rezervuje 200 (nebo 250?) čísel, pro prvních 150 z loňka + divoké karty dle vlastního uvážení.

                  0 0
                  • prvniodkonce  

                    Je to tak, ale Radotinaci zajeli vloni v prvni 20 a stejne nedostali cisla do prvni vlny. Naopak jsem tam v prvni vlne pozoroval dost lidi, co vubec na predni umisteni nevypadali a meli cisla pod 100, navic si taky stoupli hodne vpredu. Ja to resim tak, ze napisu zadost poradateli a lezu tam pul hodiny pred startem. btw. pan primator no.1 se opet nedostavil, i kdyz mel posledni moznost ve funkci :-!

                    0 0
                    • Medunka  

                      pamatuji si v první vlně slečnu, co měla za kolo nevím, ale rozhodně měla džíny a pod nima tanga, které viděl každý

                      na P50 do první vlny nacpou partnery, sponzory a další kamarády a je jedno, zda na to někdo má nebo ne

                      0 0
                      • prodi  

                        ano, tak už to bejvá. Jsou vepředu sponzoři, aby si to za ty peníze, co do toho vloží, mohli nějak „užít“ že stojí v první vlně jako velký závodníci a ty peníze do toho zase dali i příště…a ty tam máš právě po startu hned dlouhý a široký asfaltový kopec, aby jsi tyhle rádoby závodníky mohla bezpečně předjet…víc bych to neřešil:)

                        0 0
                        • o5majkl  

                          já jo, chcí víc holek s tangáčema v první lajně! :D

                          0 0
                        • prvniodkonce  

                          bezpecne predjet nevim, oni tam padaji na hromadu, ptze jedou poprve v zivote v baliku a sundavaj ty okolo a motaji se. letos to pry padlo 100 m po startu. ztratis dost sily zbytecne kvuli neustalemu brzdeni a akceleraci a i kdyz se dotahnes na spic (kdyz jede nahodou pomalu jako letos) , tak je to taky kontraproduktivni.

                          0 0
                          • McBlacky  

                            přesně, jednou na Bakově v první stála asi 90kg ženská a v kopečku 60metrů po startu nechala velkou, zastavila, slezla a začala se divit co má zažazeno. Já jsem tak ze třetí po vyřešení situace byl daleko za první stovkou.

                            je to závod a vpředu by měli být jen ti co na to mají. Jde hlavně o bezpečnost a plynulost startu

                            0 0
                            • karliner  

                              Potíž je v tom, že málokterý pořadatel umí říct sponzorovi nebo partnerovi, že z první řady startovat prostě nebude.

                              0 0
                              • McBlacky  

                                ty víš že já temhle vecem dokonale rozumím, ale vadí mi to ohrožení co z toho plyne.

                                0 0
                              • Medunka  

                                myslíš, že partner trvá na první vlně? A každý rozumný partner pochopí argumenty bezpečnosti

                                0 0
                          • prodi  

                            ale no tak…myslel jsem, že už sis na tohle zvyknul…je to závod pro širokou veřejnost, takhle to funguje (možná bohužel) a vždy na těhto závodech typu P50 fungovat bude…

                            0 0
                • Darkson  

                  tohle mne vždycky deptalo, člověk odstartuje vzadu, jede 20 minut kaši a najednou začne předjíždět maminy v keckách a s nosičema, co startovaly zepředu…

                  0 0
      • o5majkl  

        třetí místo v tandemech… bohužel můžeme bejt jenom nespokojený, ale je to částečně i naše vina-řetěz spojující kliky byl trochu volnější, čehož sme si všimli už před startem, ale jelikož si na to předtim nikdo nestěžoval, tak sem to neřešili, což se vymstilo… během prvních 5ti kilometrů nám ten řetěz asi 6× spadnul… já už to chtěl točit zpátky, ale nakonec sme to opravili a mohli parádně svištět… ztráta v cíli na první tandem 5 minut a doba ztrávená opravama určitě víc jak 10 minut… ale oba sme na tom seděli poprvý, takže vlastně spokojenost hlavně s tim, jak sme zvládali techniku a že sme se nikde nevymleli…

        0 0
        • martin_bakov  

          a pres brod jste na tom tandemu projeli ?

          0 0
          • Schuminier  

            Nejeli, nejeli, jel jsem v tu chvíli těsně za nima, protože jsem chtěl vidět, jak to daj na tom tandemu, těšil jsem se na to … když už jsem měl „po závodě“, tak jsem se chtěl aspoň trochu pokochat touto podívanou, ale bohužel, vzali to přes lávku, srabíci:-D Ale jinak obdiv, mimo terén jim to jelo neskutečně rychle, u Okoře mi ujeli a už jsem je neviděl.

            0 0
            • o5majkl  

              ty jo taky sme čuměli-na silnici si nikdo neškrtal :) ale v terénu to byl boj-havně udržet to v těch singlech a nevysekat se…

              0 0
          • o5majkl  

            ee, kolega vzadu chtěl, ale já ne a jelikož sem řídil, tak měl smůlu :) ale eště že tak, prej to bylo letos docela hluboký… já když nemusim tak brody nejezdim-je to strašnej záhul pro materiál a nikdy nevíš co tam může bejt…

            0 0
      • johny9  

        Tento závod jsem jel poprvé a nevím,jestli ho jěště někdy dám.

        Jezdím KPŽ a jelikož se 18.9. jelo až v Mikulově,tak jsem dal přednost něčemu blíž. Tohle byla taky zkušenost.

        Byl to sprint na 50km.Převýšení žádné.Jen jsem zaznamenal asfaltový postartovní kopec a pak před cílem malá šatolinka.

        Zamrzelo mě,že jsem startoval až z konce.Hned po výstřelu jsem musel nasadit ostré tempo a ukrajovat jednoho bikera za druhým.Tedy na tom asfaltovém postartovním stoupání jsem to bral snad po stovkách ;o) Část jsem byl nucen jet i po chodníku.Každopádně jsem musel předjet ±600 lidí a to sakra ubere sílu.Škoda energie, mohl jsem ji využít na útok pod 2 hodky.Při startu jsem nestačil zírat jaké se jede okolo mne tempo. Pohoda,tabáček.Jak s prckem v sedačce.

        Taky jsem byl svědkem jak maník přede mnou nesmyslně spadnul ve skoro žádném terénu, neřeknu,kdyby to bylo mokré,koleje,ko­řeny apod.

        Zajímavé bylo taky vidět jak manikovi přede mnou v dresu Tryskomyš dletělo sedlo. To se jen tak nevidí.

        Občerstvovačka,vzhle­dem k nenáročnosti tratě,ušla.

        Značení-totálně na prdel.Jel jsem to poprvé a neznám to tam,tak jsem byl odkázán pouze na značení a pořadatele.Na jedné křižovatce mě holka zmátla.Stavěla tam auta a já myslel,že se má jet doprava,ale ono se pokračovalo okolo ní po silnici na horu.Koukala jak trdlo a jen řekla,že to neznačila.

        V lese jsem se stále ohlížel,jestli za mnou někdo jede.Jednou jsem se ptal maníka za mnou,jestli jedu dobře,protože sjem dlouho neviděl mlíko.Achich ouvej.Nějak to pořadatelé nezvládli.Takto bylbě značený zavod jsem snad ještě nejel.

        V cíli mi zarazilo občerstvení pouze formou párku nebo ovoc.knedlík.Hlav­ně,že dávali karbičku čaje.Zas se ukázala naše česká povaha a někteří hamouni nesli i několik balení.

        V tombole jsem dostal triko(už jich mám milion),přečetl již po sté výsledky a hurá domu. Jediné plus závodu bylo,že to bylo kousek a již po 2 hodině jsem byl doba.

        Pro příště by mne zajímalo jak bych dojel,kdybych startoval z pozice odpovídající mé vykonosti.

        Takže čas: 2:09:40.9 (ztráta 31:50.3) obvykle 40min.

        pořadí: celkově – 182.

        kat. MB – 50.

        AVG: 23,55km/hod

        max.: 52,74km/hod

        Sumasumárum: hlavně,že jsem ve zdraví dojel,nic nezničil a svítilo sluníčko!

        Sportu zdar!

        0 0
        • PKQ  

          Startoval jsem taky zezadu a dojel jsem 50. celkově, když na to máš, tak není problém se dopředu dostat v tom úvodním kopci. Je to sice trochu přepálený,ale to je vždy. :)

          0 0
          • McBlacky  

            navíc se ze začátku jede volněji, nebo co jsem poslední tři roky jel tak to tak bylo. Až za tou levotočivou jak jsou baráky a větší křižovatka se jede kotel a nadělí se to

            0 0
        • prodi  

          dojel bys možná o půlminuty dřív…nic ve zlým…

          0 0
        • karliner  

          Popravdě – ani se moc nedivím, že biker ošlehaný drsnými závody KPŽ nebyl Pražskou 50 nijak uchvácen.

          0 0
      • nemeto  

        Přijeli jsme pozdě, na startu asi 600 místo. Žádný pařez ani lavičky mě nemohly překvapit, protože tam jsem volně kráčel:-(((. O sjezdu ani nemluvím a následný kopec bylo balancování s cílem udržet se na kole. Takže 163. místo za 2:07 bylo úspěchem, ale věnec buřtů jsem prohrál o 1,5 minuty.

        0 0
    • JakeF  

      Tak nakonec to bylo celkem odpovídající tomu, jak to v poslední době flákám a neznám trať… Na 20. km jsem projel odbočku (pořadatele jsem neviděl, ani když jsem se pak vracel) a ztratil tam nejspíš lehce přes minutu, ale ujela mi skupina, který jsem se předtim horko těžko trhnul a už jsem jí za celej závod nedojel. Takže z cca 15. místa propad někam cca na 25.. Dost mi to tenhle konflikt znechutil, takže vlastně až k Okoři jsem to jel dost volně, předjeli mě dva lidi, kterejch jsem neměl vůli se držet a moc jsem se zdržel na občerstvovačce, takže mi ujeli úplně. Pak mě dojela větší skupinka, se kterou jsem se konečně chytil a skoro celej zbytek závodu jel na čele a zkoušel to trhat, což se podařilo až v tom závěrečnym stoupání, kde jsme ve dvou zbytku ujeli, nakonec ještě pěknej sprint před cílem a celkový 29. místo, což při počtu startujících kolem 700 neni vůbec špatný, ale těch 10 minut za vítězem mě moc netěší… Ale byl jsem 3. počítanej čas z týmu, kde jsme byli 2., takže aspoň něco :-).

      0 0
      • HROOLI  

        Kdybys to neflákal ,tak jsi celkově do pětky :D …

        0 0
        • JakeF  

          To zase nevim, ale do desítky určitě, tam jsem měl ztrátu maličko přes 2 minuty, to by se dalo i dneska, kdybych znal dobře trať.

          0 0
          • HROOLI  

            Taky bych se jednou chtěl tak vozit bez přípravy :-))

            0 0
          • vikicek  

            Mě se vždycky líbí to tvoje „kdyby“ u jakýhokoliv závodu :o))

            0 0
            • prvniodkonce  

              Ono občas, když se prostě lepí smůla, tak to bez těch „kdyby“ nejde. Já letos nedojel pořádně ni jedny bajky a „kdyby“ je tam taky hodně často, včetně dneška.

              0 0
              • o5majkl  

                jako extrémní případ je letos muj kámoš, kterej při 11ti silničních závodech měl 10 defektů-9× píchnul a jednou mu upadla levá klika…

                0 0
            • JakeF  

              Taky už jsem si toho dneska všimnul, že poslední závod, kdy jsem byl spokojenej a bez „kdyby“ byla Plešivecká držka, kterou jsem vyhrál :-D.

              0 0
          • o5majkl  

            značení a vůbec organizace na trati u tohohle závodu trochu vázne… předloni sme s Petrem Tatíčkem ujeli hned v prvnim kopci, celí sme to jeli za svoje a já sem 5 km před cílem z druhýho místa a luxusnim náskokem blbě odbočil a bylo to celý v háji… ale hlavně sem nebyl zdaleka jedinej a zakufrovali tam i lidi, který tu trať znaj…

            0 0
            • martin_bakov  

              me pripadalo ze organizatoru na trati a policajtu tam bylo dost, nemuzu si stezovat.

              0 0
              • o5majkl  

                jsou závody, kde za míň peněz je trať zabezpečená mnohem líp… ve zmíněný minulý rok proti nám vyjelo auto v místě, kde by to člověk nečekal a hlavně kde nebylo vůbec místo, přitom před náma jel borec na 4kolce…

                0 0
              • JakeF  

                Mně chyběl jen ten jeden, ale jak jsme se potom bavili, tak pokud mě dobře pochopili, tak tam pak prej byl, takže si třeba jenom byl odskočit nebo tak… Ale je fakt, že já dost z tý trasy znám ze zimního a občas mi ty fáborky stejně chyběly.

                0 0
    • Smazaný účet  

      2:25:07, 346 celkově

      o cca 12 minut a 92 míst horší než loni :-(

      inu, když není natrénováno…

      0 0
    • PKQ  

      50. celkově, 1. Junior :) ta trať vyloženě letěla a fajne vítěznej cílovej spurt :)

      0 0
      • prvniodkonce  

        Gartulace! To jste jeli schválně všichni 3 spolu nebo to byla náhoda?

        0 0
        • PKQ  

          :) nejeli jsme spolu, ten třetí se mě tak nějak držel v cílovým sjezdu a druhýho jsem přespurtoval v tom koridoru před poslední zatáčkou a pak už jsem si to ujít nenechal :)

          0 0
    • McBlacky  

      letos to bylo super. Krásný počasí, takže jsme si to užili hodně v pohodičce.

      Běh je malina, příští rok bych rád zase. Nahoře jsem nepadnul a druhej den mě nebolely nohy=byla rezerva :)

      0 0
    • rš2  

      Jak to tak čtu tak mě napadá jediná otázka: je tam nějaké převýšení…? Průměr přes 25km/hod na bajkovým hobby závodu je dost a nebo jsme tady na západě pomalý :-D Chystal jsem se tam, ale když vidím, že se svými odhadem 2:15 hod bych byl někde u 300. místa, tak vím, že to nikdy nepojedu, navíc ty vaše popisy startovních vln, přidělování čísel, 700 lidí…masovky já nerad :-/ Ale podle všeho se Vám to líbilo a o tom to je!

      0 0
      • prvniodkonce  

        Kopce tam opravdu moc nejsou, jenom brdky, zato některé rázu prudšího, všechny se dají vyspurtovat.

        0 0
        • rš2  

          Dík za info, tak to opravdu pro mě není, já miluju technické, kořenaté výjezdy kde to valíš tak 10 km/hod a náročné singlíky…podobný závod tady máme Okolo Plzně…placka, široké pevné cesty…takový 50km sprint :-D Bajku zdar, jedu ven :-))

          0 0
      • black.horse  

        710–720m převýšení viz graf z loňska, nic hroznýho tam není, stačí udržet v tempu to první zavlnění (3kratší prudké výjezdy a pak až ten poslední brdek před cílem).

        0 0
        • McBlacky  

          sis dával nemálo :)

          0 0
        • rš2  

          Jsem rád, že alespoň někdo má tepy jako já :-D Když jsem na Trans Brody sjel dva kluky a slyším rozhovor: ty, vole, já ty tepy nedostanu pod 160…a já na hodinkách 185 :-D Ale já jezdím všechny závody cca průměr 185 a cítím se ok :-))

          0 0
      • nemeto  

        809 hohemeter

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.