• Daf

    Uz se nam pomalu blizi zavod na ktery vsichni nadavaji, ale nakonec ho stejne skoro vsichni jedou :) Ocekavam hojnou ucast Bikefora. Tak kdo jedete?

    0 0
    • Happy3  

      No ja bych chtel, ale jsem z Brna. nevi prosim nekdo o nekom kdo tam jede z Brna a ma jedno misto volny?? Potreboval bych tam hodit.. Diky moc.

      0 0
      • Gorgov  

        Hele ty ses z Brna a chces jet prazskou jo? Rekl bych hloupost, jezdej to prazaci protoze je to blizko, prestoze je to osklivej zavod…

        0 0
      • Hanato  

        Kasli na prahu, ja jsem z prahy a jedu do jedovnice, tam to bude lepsejsi a to mas z brna 20 km…

        0 0
      • tulda  

        Přiklánim se k názoru, že trmácet se na tenhle závod (navíc až z Brna) je dost zbytečný. Myslim, že budeš zklamanej (navíc pokud si to platíš sám).

        0 0
    • McBlacky  

      sem ti písnul maila tak na to mrkni.

      0 0
    • Elwing  

      já se pojedu podívat, a asi i závod…

      0 0
    • cabbage  

      odpovím otázkou: Jel by někdo závod, který má jen 50km, neobahuje žádná terénní zajímavosti, stojí 4(5?)stovek – tedy jako kvalitní 100km MX a ještě ke všemu se na něj hlásí hafo frikulínů? to už radši krále šumavy…

      0 0
    • Medunka  

      Prave jsem si polila prihlasku kavou, spatne znameni ;-(

      0 0
      • Daf  

        Ty sis nalila kafe do klavesnice? :)

        0 0
        • Medunka  

          do klavesnice taky, bohuzel, bylo slazeny, takze se mi ted lepi prstiky. Mam prihlasku v tistene podobe ;-)

          0 0
    • Manas  

      A o co jde ?

      0 0
    • petebike  

      uvidime…

      0 0
    • McBlacky  

      no tak po tom co jsem se dozvěděl že nám to team nezaplatí je nejspíš rozhodnuto…

      0 0
    • lempl  

      snad jedu;)

      0 0
      • goood  

        Super, doufam, ze me vezmes do haku, zkusim te uviset k ty prvni krizovatce pod prvnim kopcem :-)

        0 0
    • grafik  

      novaauthorcup2 :)

      0 0
    • Happy3  

      No ja bych chtel jet, ale bouzel sem z Brna a nemam se tam jak dostat. Nevi prosim nekdo o nekom, kdo tam jede z Brna a ma jedno misto v aute volny?? Byl bych moc vdecnej. Predem diky…

      0 0
    • Happy3  

      Ja bych jel taky radsi Meridu, u Brna, ale neni tam moje kategorie, ja sem posledni rok jeste junior.. :-( Takze nekoho z Brna prosim, jestli by me nevzal na Prazskou 50… ??? Dekuji.

      0 0
    • Darkson  

      taková miniankenta: kdo s přihlášených na tuhle akci si hradí startovné sám a kdo má nějakého sponzora?

      docela mne to zajímá

      0 0
      • JancA  

        jedu, i kdyz druhej den mam zavod v Ralsku. startovny nehradim, nastesti, z asi 20 zavodu tyhle sezony sem si platila jen Housteckej maraton, ale tam sem vyhrala za 2.misto titanovy hodinky a jiny hezky veci, takze se to asi vykompenzovalo:))))

        0 0
        • Darkson  

          titanový, jo? se pak nedivim, že jedeš 2 akce za víkend:-)

          0 0
          • JancA  

            no na P50 bude asi velka konkurence, takze zadny sperky si nemaluju.))))

            0 0
      • petebike  

        mam mini sponzora, ale prihlasen jeste nejsem, uvidim par dnu predem :-)

        0 0
    • Jenca  

      zdar dafe

      ja jedu tak se snad v tom davu uvidime. teda doufam ze vic nez 2× (jednou na startu a podruhe v cili)

      ad. darkson – startovne plati firma ale i kdyby neplatila jel bych byl to muj prvni zavod v zivote a tak na zaver sezony si ho nenecham ujit ani tentokrat.

      0 0
    • Meesha  

      jedu

      date nekdo nejakej team? Zacu a nekdo dalsi? (nejlip tri rychlici abysme se mohli flakt :-) )

      0 0
      • petebike  

        klido do th s vama pujdu, ale pojedu pomalu, zkusim to jet na pevny haitre :-D

        0 0
    • Twister  

      Je to trochu tradice a trať je pro tu mojí kozu indiánskou ideální. Takže asi já. :)

      0 0
    • Meesha  

      uff, to zase bylo :-) Jak se vam jelo? Ja asi hodinu sem honil Goooda po polich, lesich, loukach a tech 100m se proste sjet nedalo :-) A kdyz se konecne povedlo (na Okori), tak si tam zase zacali nastupovat a znova… Prvni hodinu prum. tepovka 188, coz sem vzivote nevidel a myslel sem, ze se mi tepak zasek na 190. V tom predposlednim vyjezdu lesem mi pak seklo. Darkson + HT = Drakson! Predjel me asi 3× a pak vzdycky nejakej defekt. Kdyby ne, tak se elitaci tresou! :-) Kamose asi 10km pred cilem srazil nejakej bezdomovec s lahvacem v ruce :-) Nevideli ste ho? Stalo ho to bednu v kategorii :-( Gratulace Blackymu a Jencovi k bedne v tymech!

      0 0
      • Darkson  

        jsi měl smůlu, fakt jsme se potkali na trati 3×:). ale gentlemansky jsi mi nabízel pumpičku, i když jsem jí měl.

        0 0
      • McBlacky  

        To víš Darkson je žlutá vosa z Rock Café, těm to šlape :)

        0 0
    • Micey  

      Nářez:)Průměrná tepovka 188 ,hm to jsem neměl ani jako maximálku,bohužel teda.A jinak zase hrozný bomby,ale musim se pochlubit-5.celkově.Ikdyž mi kuci trošku nadávali že prej nestřídám nebo co:)

      0 0
    • Darkson  

      tak jsem jel i já, čímž jsem asi spoustu lidí překvapil:-).

      jsem dřevo, tlamu jsem hodil hned na začátku, když jsem z 2.vlny sjížděl ty z první. při té přiležitosti se mi povedlo ohnout patku(podruhé během týdne-neuvěřitelné!). trasu jsem neznal, tak jsem chvílema váhal kudy a jednou se vracel, tak 40 km jsem jel sám, v protivětru docela pruda. ještě se nmi povedlo píchnout, ale utíkalo to pomalu, tak jsem to asi 5 km před cílem dofouk a dojel. Trať mě celkem příjemně překvapila, moře asfaltu, jinak šotolina, ale nenudil jsem se. Dokonce i 3 kopce byly:-). Příští rok dám asi repete, když už mám tu 1.vlnu. Jo a co mne celkem pobavilo, bylo složení startovního pole. prostě turistická akce. ale když už jedete závody, tak si ty brašny o objemu desítek litrů a to harampádí z nosičů můžete, lidi, sundat, ne?! :-)))

      0 0
    • goood  

      To byla kudla, prumerna tepovka 181. Jel jsem od zacatku na max, s tim, ze mi nekde dojde. Nedoslo:-) S Meeshou jsme se pekne honili. Pod tim dlouhym kopcem lesem mi dal nejaky EPO, takze jsem mu pak ujel :-) Jinak jsem velkou cast zavodu jel sam, nebo jsem tahnul skupinky. Skoro celej zavod jsem byl v okoli Bary Hanusovy, a cumel jsem jak ji to teda jelo…nastesti jsem ji v cilovy rovince predjel :-) Jinak velka spokojenost, konecne pod 2 hodiny :-) Darkson na HT je jako strela, prosvistel kolem me asi 300 m po startu, Blacky asi o 50m driv :-) Jo a podarilo se mi zariznout Buldu, toho si cenim nejvic :-))) Asi vypil moc toho piva pred startem:)

      0 0
    • McBlacky  

      teda první půlku jsem myslel že se pobleju a druhou jsem čekal že mi sekne :) celkově 12 flek, avg rychlost 29,10, TF avg 179, max 196 nakonec to Tesco teamu dalo 3. flek, pozdravuju Davida Bláhu na jehož jméno jsem to jel :)

      největší vopruz bylo sjíždění z druhý vlny, ovšem na slickách od Lempla to jelo tak se dalo. Překvapilo mě jak často se padalo z háku, ikdyž při tý kudle…

      0 0
    • JancA  

      teda že pojedou kritici nudných rovinatých tratí P50, to bych fakt nečekala:)))).Ale gratulace všem.My sme bohuzel stihli az vlnu turistu na obcerstvovacce a to byl teda pohled – oni meli fakt KROSNY, ledvinky a nosice – asi s rizkama a termoskama.Proc za to ty lidi platej 700, to mi hlava nebere.

      0 0
    • Daf  

      Mej jsem docela slusne rozjetej zavod, ale uz na 18km mi prdlo lanko od prehazovacky, takze me dojela velka skupina spolu s Blackym. Celkem nebyl problem se udrzet i kdyz jsem mel funkcni jen 3 prevody na pilach. V poslednim kopci mi ale snad vsichni ujely, 22/11 je bohuzel porad dost tezkej prevod :( Jinak jsem dojel 19. za prumernej tep 175 max 200. Byl jsem spokojenej s tim jak se mi jelo a tesim se pristi tyden na Archa maraton Brdy :)

      0 0
    • Jenca  

      Diky Blacky za pomoc v soutezi firemnich tymu (zdravi te David Blaha).

      Jinak me se jelo taky celkem dobre. Prvni kopce jsem drtil co to slo abych se udrzel s tema vepredu ale pak jsem nejak odpadl a dlouho hledal nekoho s kym jet. Az ve statenicich me dojela skupinka ktera me ale zahy za pomoci nejakeho silnicare co se tam primotal zase hned ujela abych ji nasledne za hrbitovem v noutonicich dojel na poli. Pote jsme jeli az do sarky. Nahore na kopanine jsme dojeli otase (sfingu) ktery me rikal jestli ho dam ze sekne s kolem nastesti se to nestalo pac po sjezdu do sarecneho udoli jsem uklouzl a polozil to na sotoline, skupinka me odjela. Otu jsem znova dojel v poslednim stoupani na hanspaulku ale uz jsem nemel na to abych ho ve spurtu na pasku dal. Pro me paradni 35 misto s casem 1,48 (loni 84. → 1,58) a jiz zminovane treti misto v tymech

      0 0
    • Smepet  

      Ja mel skvele startovni cislo 5 :-) To bylo ale asi tak bylo vsechno. Kdyz jsem vyjel po startu ten treti kopec, myslel jsem ze se pobleju a vubec me to nebavilo. Navic mi to v tech preschlych sjezdech strasne ustrelovalo, protoze jsem si blbec prefoukl pneumatiky. Z okore byl docela hustej protivitr. Nakonec cas 1:50, 40. flek

      0 0
      • McBlacky  

        no já jel 70psi v obou a slicky, vím o čem mluvíš :)

        0 0
        • Rolei  

          :-))))) 70psů tak to mě pobavilo, tomu říkám pohodlí :-) Kdybys měl defekt tak to musí vybouchnout :-o

          0 0
          • McBlacky  

            při tý kudle ti to ani nepřijde :) jsou tady i experti co vozí 100+ do sliků na bajka…

            0 0
    • Twister  

      Pro mě parádní závod. Ze začátku jsem hodně cítil ranní topinky, fakt chyba, ale pak jsem pučoval pumpičku a měl minutku oraz, a pak už to šlo, jelo se pěkně. Oproti loňsku zlepšení o 16 minut a 200 míst, podíl na tom má ale počasí a hlavně slabší obsazení. Gratulace bednařům!

      0 0
    • Medunka  

      tak se to dalo. Trat se trosicku zmenila o proti tomu, co bylo pred 14ti dny. Sjezdik v Sarce, hned za startem byl trosku out – moc lidi. Kameni na Okori – pomsta cyklistum. Jinak se jelo desne. Od noci kreci v levem litku, jeste pred tydnem docela silna chripka. Do 3. kopce za startem jsem sla se slzami v ocich, tep 200 (prumer 183 – tak jsem za cely rok nikdy nejela!), predjel me tymovy kolega, no pro me peklo. Ale nejak jsem jela. Mela jsem problem s hakovanim, to zavodni pole, kde jsem jela obsahovalo zabednence, kteri se radsi nechali tahnout, nez aby mi pomohli ;-( No smrkala jsem na ne o 106 ;-) Za celou dobu jsem nepotkala nikoho znameho, az za Cicovicema Jancu na silnicce ;-) Jinak dojela jsem o 22 min lip nez loni, o necele 2 hodiny lip nez predloni a zarizla jsem Bema ;-) Gratuluji Darksonovi a Gooodovi – chrti prvni kategorie teda. Ja vedela, koho si dat do tymu ;-) Ikdyz nam to dalo jen 12. misto, bylo to hezky – priste to uz kazit nebudu ;-)

      0 0
    • petebike  

      www.petebike.com/…50/index.htm

      Tady je pár fotek co fotil Beeda :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.