PLATFORMY aktuálně,cca 1000-1500kc

47 nepřečtených
  • rossi001

    zdar rideri,pomozte mi a navrhnete nejake dobre placky, hlavne at jsou cerne, kvalitni a nemusely by to byt nejake tezke kravy,vim ze to uz bylo ale na trhu je spousta novych veci a tak muzou byt nove a nove,rad bych z CZ eshopu,popripadne Anglie bych pres nekoho objednal diky moc!

    0 0
    • Luma  

      Zajdi si do Jampu,Honza tam má celkem dobrý výběr.

      0 0
    • Smazaný účet  

      technicka: cerna se ti stejne casem vysoupe, takte toto bych jako hlavni kriterium nebral;)

       

      jinak v tehle cenove relaci se mi libi Funn Soljam Viper .

      0 0
      • rossi001  

        neni kriterium ale k cernemu nomadovi prece jenom neco tmavsiho ;-)

        0 0
        • blue  

          nebo to naopak něčím oživit :-)

          ty leopardy od cykloprofi se tu už řešily několikrát, tak se na ně podívej, dobrá váha, dobrá cena, tenkej profil, a držej

          0 0
    • Pilda  

      Mrknul bych na tyto http://www.frbikes.cz/index.php?…

      0 0
    • Dav...1  

      Ja mam letos koupene LEOPARD ANO2SS a spokojenost. Cena i vaha dobra a snad i neco vydrzi. 

      0 0
      • friblos  

        jezdím taky HT Leopard celou sezonu a zatim jsou v pořádku, krom toho mám i náhradní piny tak není vůbec problém uraženej vyměnit

        0 0
      • kassar007  

        Mam Leopard AX01SS a vaha paradni, perfektne drzi na noze. Zatim se nijak nedeformovali pod moji vahou (94kg bez cehokoli :-) dostavaji docela zabrat a good ..........

        0 0
        • blesk888  

          Uvažuju o leopardech a taky se mi líbí tyto AX01SS, hlavně váha, ale trochu ve mě budí nedůvěru, že osa nejde skrz celý pedál, ale končí někde ve dvou třetinách… aby se to neprojevilo na odolnosti… třeba až někde chytnu šutr

          0 0
          • Vilém  

            A jak vis kde konci osa u jinych pedalu? Podle me je to jen psychycky blok.

            0 0
            • blesk888  

              Může to být psychický blok… Nevim, kde končí osa u jiných, ale proč by např. u těchto byl na konci šroub…

              0 0
              • pitos  

                To není šroub ale jen krytka.Osa na tomto pedálu končí přesně 15mm od konce.

                0 0
                • blesk888  

                  Jasný, krytka… každopádně jde ta osa dál než u AX01SS, jak jsem myslel

                  0 0
          • kassar007  

            Vazim 95kg bez vystroje :-) a ver tomu, ze je nijak nesetrim, skoky X nedoskoky :-) a zatim drzi … tedy jednu sezonu.

            0 0
            • kassar007  

              Jinak s odolnosti to nema nic moc spolecneho. Osa je namahana nejvice ve vetknuti tzn. moment je u spojeni klika pedal, ne nikdy na konci osy. Nejvetsi vliv na pevnost ma prumer osy (do jiste miry, at me nikdo nechytne za slovo).

              0 0
              • Dav...1  

                Co se tyce namahani osy tak jo ale na loziska to vliv ma ze jsou umisteny dal od sebe.

                0 0
                • kassar007  

                  No jasne … ja bral jako odolnost pouze namahani osy. Loziska jak pises jsou zatizeny nestejnomerne.

                  0 0
    • gazman  

      A co tohle váha je slušná a koupíš náhradní díly za pár kaček.Pak jejich drašší a lehčí verze je špička a náhradní díly totožné.

      0 0
      • rossi001  

        gazi nad temahle jsem drsne uvazoval ale pri tom kurzu co je ted,tak  2 litry uz je fakt moc :-(

        0 0
        • friblos  

          tak po těch jsem taky koukal ale HT jsou kopie :-) a stoji polovinu

          0 0
        • gazman  

          No není to levné,ale možnost si za pár kaček udělat GO je super.U mě tato výhoda dělá obrovský podíl v rozhodování,není nic horšího než vzít ještě relativně dobrou věc a zahodit ji kvůli nemožnosti na to cokoli sehnat.Ale je možné že třeba na ty leopardy ložiska dobereš od SKF nebo podobně a futra se samo nechaj vytočit z bronzu.

          0 0
          • pitos  

            Tak by mě zajímalo jak dlouho taková platforma může vydržet,jde mi právě o ty ložiska.Osobně se mi žádné pedály nikdy nerosypaly ale je fakt že déle než čtyři roky jsem žádné nejezdil protože jsem vždy dostal chuť pořídit něco novějšího.

            0 0
            • gazman  

              No a já mám pedály,které dokud se nerozpadne klec tak mít chuť měnit nebudu,protože nic moc lepšího není a v tom je ta finta.Ty dáš za tři roky do pedálů víc chechtáků než já,pokud je nerozbiju o šutr.Zatím se mi jeví dost odolně nějaké pecky do země už proběhly a no problem,jen je občas namáznu.

              0 0
            • gazman  

              Nějak jsem špatně pochopil,myslel jsem že kupuješ každý rok něco nového.

              0 0
              • pitos  

                Fakt by mě zajímalo jestli se při nákupu nových pedálů vyplatí počítat s výměnou těch ložisek.Kdybych věděl že mi třeba do dvou let pravděpodobně odejdou tak asi ano ale pokud je šance že vydrží 3–4roky(pokud je někde nerozstřelím)tak si rád po této době pořídím něco novějšího…to je ale jen můj osobní pohled:)

                0 0
                • gazman  

                  Já koupil nové pedály a v jednom nebylo futro vůbec a ve druhém bylo nějaké staré vyšmajdané,no ty vole ja myslel že se poseru,pedály za 3l a takový šlendrián.Vůbec nechápu jak se tam to jeté futro mohlo dostat,padály byly opravdu fungl.

                  0 0
                  • pitos  

                    Tak to potěší, zajímavá zkušenost :)

                    Jen tak mimochodem, zítra budem na Skaličáku…kdyby si chtěl pojezdit.

                    0 0
                    • gazman  

                      Zítra valíme na Malino Brdo zůstanem do pondělka.

                      0 0
                      • pitos  

                        My na Malino jedem za dva týdny…tak si to tam užíjte.

                        0 0
                        • gazman  

                          No aby jste to stihli bo 20.09. to tam končí.Vlekaři říkali že to ale možná o víkend dva potáhnou.Podle počasí a počtu riderů.Jsme tam včil pečení vaření,možná se tam potkáme.

                          0 0
                          • pitos  

                            Však my tam právě chceme ten víken 18–20. 9. ale možná nám to výjde bohužel jen na jeden den.V tomto termínu tam má být  kemp.

                            ale dík za info.

                            0 0
    • pitos  

      Také letos jezdím HT leopard a spokojen.Jsi z FM… nedávno jsem si jich při návštěvě Jump Sportu všimnul, mají je tam  také a za slušnou cenu.

      0 0
      • rossi001  

        za kolik je tam maji uvazuju o tehle cos tu dal nebo o tech druhych ano2ss

        0 0
        • pitos  

          Přesnou cenu si už nepamatuji ale myslím že byla zhruba stejná jako tady na tomto shopu.Každopádně byly levnější než za kolik jsem je pořizoval já(1250kč)ale měl jsem z toho obchodu objednávek více tak jsem to přesto vzal.

          0 0
    • rossi001  

      diky chlapi bo ty moje bikepossitive jsme nedavno spadnul  apo tydnu  mi v nich dost praskalo a z mi pak vystrelil pedal z osy a kulicky na maderu a nikde nemuzu sehnat do nich kulicky total maras natoz ze ti madari delaji solidni veci takunas cekse zastoupeni ani zadne neni..blee.

      0 0
    • pajasimi  

      koukám že z ht se stali celkem populární pedály, koupil jsem je hned když jsem je na cykloprofi před dvouma rokama zmerčil a zatim drží parádně

      0 0
      • khenia  

        Jo vozím je taky a drží docela slušně. Mám je z jumpu a stoji kolem 1200. Pred týdnem je tam měli v černé a bílé ale nejsem si jistý jestli tam ještě budou protože byl o ně velký zájem.

        0 0
        • rossi001  

          ktery model v jumpu meli ?

          0 0
          • khenia  

            no meli tam 3nebo 4 ruzne modely ale pokud reknes honzovi tak by nemel byt problem obednat jakykoliv model v jakekoliv barve kterou maji v katalogu

            0 0
            • rossi001  

              ja nevim ktery ten honza je :-Dale asi beru ty Leopard AX01SS se mi libi

              0 0
              • rossi001  

                teda spletl jsme se ano1ss chci..

                0 0
                • kreett  

                  děláš dobře ty axo1ss jsou opravdu tak na cestu do hospody- moc malá platforma

                  0 0
                  • kassar007  

                    by me zajimalo jestli si je jel ........ mam oboje, a opravdu zadny vetsi rozdil v jistote drzeni nohy neni. Pokud mas poradny boty (5.10) s dobrou a tvrdou podrazkou nepoznas rozdil (a 100g mene se hodi)

                    0 0
              • Luma  

                Honza je prodavač v Jampu,a asi nejvíc rozumí kolům.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.