• smith22

    Hej lidi mrknite sem www.penny.cz/ A potom kliknite nalevo na ,,Přiravujeme,, a potom se podívejte napravo a sjedte trochu dolů.Nešel dát přímej link(zas by to najelo na úvodní stránku).Ale ten baťůžek vypadá docela zajímavě co řikate?

    0 0
    • kubad  

      www.penny.cz/…p_detail.asp?…

      Myslíš tenhle?

      0 0
      • Paul5515  

        Jo na batuzek uz si taky brousim zuby :))) uvidime jak to bude vypadat v realu ale za tu cenu -no nekupte to kdyz je to tak levny :0)

        0 0
      • smith22  

        Jo myslim tenhle,na pohled vypadá opravdu schopně,no uvidíme jak to fakt bude vypadat v tom realu.Kdybych už tachec neměl tak bych uvažoval i o tom cyklocomputeru co tam je a přiznávám že hlavním důvodem je cena.No pokud by ten batoh za něco stál tak se není očem bavit když stojí 249,–.Kolik něco podobnýho může stát v cykloshopu?Min 1000,–

        0 0
      • mocheek  

        Dneska jsem si privstal a zajel jsem si koupit batuzek. Vzal jsem jeden i pro drahou polovicku. Meli 6 ks, ale nemeli tu peknou zlutou barvu z letaku.

        0 0
        • mosquito  

          mno ja tam byl spis kouknout- vzal sem nakonec ty brylky, az pujdu nekam blbnout – sou to jen levny krapy, botuzky podle me vubec nemeli ale nebyl sem mezi prvnima a nelozil po strope tak to nevim stoprocentne

          0 0
      • mocheek  

        Jeste ze zadni strany. Vypada docela schopne, myslim ze na kratsi vyjizdky nebudu tahat velkej Hydrapack

        0 0
        • Luma  

          Jsou na vodní vak!!!

          0 0
          • mocheek  

            ? To ze jsou na „vodni vak“ samozrejme vim. Jinak bych si je asi nekupoval;) Myslel jsem to tak, ze muj Hydrapack Glacier bude nejspis odlozen do kouta a budu ho brat jen na celodenni vyjizdky a na fulla, protoze se do nej vejdou chranice.

            0 0
        • Karaya  

          Abych pravdu rekl, prave ta zadni strana me odradila.. Tu bych opravdu nechtel mit na zadech…Jinak v Brne po nich zadna velka shanka nebyla, kdo chce jsou urcite na Vinohradech.

          0 0
    • Lenka.05  

      No Penny mám pár minut od práce, takže…:-))))) Ježiši, jak to tak pozoruju, začnu vymetat díky vám takovýhle akce:-) Budu si muset vzít s sebou francouzský hole, abych v tý bitce s penzisty měla vůbec šanci:o)

      0 0
    • mosquito  

      bezte do kytek, jako myslite ze me bavi vstavat kazdej tyden v 6.30 abych sel utracet :-D .. jinak batoh dobrej a brylky mozna taky (stary se mi rozpadaji a 99kc za 3 skla neni tak moc no)

      0 0
    • Thidney  

      batuzek az na vlastni oci .-) me dostal transportni vozik – obvzlaste tech sest odrazek
      no povazte :

      • táhlo a rám z ocelové trubky
      • 39 l box
      • včetně 6 odrazek
      • užitečné zatížení pro zapojení za kolo 29 kg, při ručním tažení 69 kg, přípustná celková hmotnost 35 kg/75 kg
      0 0
    • orca  

      skromnej dotaz : ten tacháč má nějakou obdobu v běžných prodejnách ?? www.penny.cz/…omp_bila.jpg chci ho koupit synkovi ale nerad bych se dočkal toho že to bude fungovat jen na sluníčku a po zajetí v lese je konec.

      0 0
      • fousek  

        No myslim ze ten solarni clen je na dobijeni, ale me to tacho prijde docela hnusny, sobe bych si ho mozna koupil, ale jako darek bych ho nikomu nedaval, kup synovy neco od Sigmy, designove jsou docela povedene a to je u tacha to hlavni.

        0 0
        • orca  

          design je u tacha nejdůležitější ??? hmm mě se docela líbí ale o to tady nejde – mě jde jen a jen o funkčnost . A čím levnější tím lepší – stejně ho dříve či pozdějí ztratí a nebo rozbije…

          0 0
          • fousek  

            No podle me tachometry v urcitych cenovych skupinach maji ty same funkce, takze ja kdybych vybiral tacho tak jen podle designu, to s tim ztracenim nebo rozbitim je fakt (i kdyz na silnicce mam tacho tak z roku 97, proste nejstarsi komponent na kole:-)

            0 0
            • Brzdič  

              To mi neřikej, že tacho z roku 97 má tak nadčasovej design, že obstojí i v novém tisíciletí ;-) Já sem nedávno sundal Venturu II – ta byla ještě starší :-)) Nahrazena byla Sigmou – vzhledově jasně lepší, ucyhcení gumičkama = dost bída :-(

              0 0
              • fousek  

                No dneska bych si ho asi uz nekoupil, ale predtim se mi libil dost a jelikoz funguje, tak nemam duvod ho menit, ona gumicka vypada ze je to lacinejsi, ale je to funkcnejsi, bumicka se nezlomi a pretrhla se da nahradit

                0 0
            • smith22  

              kup synovy neco od Sigmy, designove jsou docela povedene a to je u tacha to hlavni Promin ale to je pekná blbost cos tady napsal.Prve přece vybírám tachometr podle toho co umí a né jak vypadá,a pak se samozřejmě dívám i na design.A v takové cenové relaci jako je ten v Penny tak v cykloshopu nesežene.Když sem se byl v cykloshopu dívat že bych otcovy koupil nějakej základní tachec tak nejlevnější byl nějakej Beta 1,2,3 od 300–350,– a funkce to mělo jen základní.a ten s Penny maá 17 funkcí a stojí jen 269,– .A ten design je docela dobrej oproti tomu co sem vyděl v cykloshopu za 350,–

              0 0
              • Vilém  

                Funkce nejsou vse.U tachometru jde predevsim o mechanickou konstrukci uchyceni,kvalitu kontaktu,pripadne odolnost vuci vnejsimu ruseni u bezdratu.Tento z Penny se tu resil asi pred pul rokem,ale vim ze v tom byl nejakej hacek,ze nemel autostart nebo neco podobnyho.

                0 0
              • fousek  

                No ja ho presne takhle kupuju, koukam na tachometry a kterej se mi libi tak nejdriv kouknu na cenu a potom na funkce, stejne tech 5 zakladnich maj vsechny, ktery se mi libej

                0 0
                • Luma  

                  Znám 3 lidi co jsi koupily solární tachometr asi před rokem taky v Penny a ani jeden nevydržel ani měsíc.Jeden z nich je můj švagr…

                  0 0
                  • pepino  

                    no a já ho mam rok a už párkrát jsem s nim hodil držku, i z lávek. A včíl mudruj…

                    0 0
                  • smith22  

                    Tak mudruj ne! :-))

                    0 0
                    • Luma  

                      A kde jsi ten kompjutr měl.Asi v kapse :-)))))A teď vážně asi jsi natrefil na dobrý.Já osobně bych si ho nekoupil.

                      0 0
          • kout.jk  

            před půl rokem měli fakt našláplej tacháč s výškoměrem . To jsem si rval vlasy, že jsem asi čtvrt roku předtím koupil moje vdo mc 1.0 asi 5× dražší. Jinak jsem si tam nedávno za 120,–kč koupil podsedadlovou brašničku, s lepící sadou a dvouma bombičkama na CO2 + adaptér

            0 0
          • pepino  

            Je tam baterka (nevim teda, jak se dobijí pře ten solar, když je nedobíjecí),za ty prachy s 2 rokama záruky.. někdo tu taky má tenhle www.merida-bike.cz/…-Merida-BION

            0 0
            • smith22  

              Bych řekl že ten solární panel je tam jen v případě že dojde baterie.Měl se kalkulačku u které to tak bylo řešený.Celou dobu to jelo na baterky a když sem zakryl solární panel tak to nereagovalo a jelo to normálně dál ale jakmile se vybila baterka tak se ji vydělal a fachalo to jen na solární energii.Když sem pak zakryl panel bez baterky tak konec.kdybych neměl tacháč tak bych si ho klidně vzal,navíc když dojde baterka tak to neskape jak ostatní tacháče ale pojede to dál.A když to tak vezmete tak jak často měníte baterku?Já má 4 roky starej tachec Sigma a baterku sem ještě neměnil,a to se při zastavení nevypne tak jak je to řešeno u nových tachometru aby se šetřila baterka.Jede furt už 4 roky s jednou baterkou.

              0 0
              • pepino  

                No já ho právě mam, za 299 z OBI, jeden teda po roce odešel(vysílač) tak mi dali novej

                0 0
    • smith22  

      Já se na ten batoh třepu jak nevim co.Dělám si na něj zálusk už asi týden a už se nemohu dočkat až to přetahování z důchodcema vypukne.Doufám že až ho uvidím na vlastní oči že mě nezklame a že aspon bude za něco stát.

      0 0
      • Brzdič  

        Klídek, batoh si koupíš a pak ti tady nějakej týpek napiše, že je na spining :-)))

        0 0
        • ptak1000  

          No jasně a že Ti ho prodá taky,ten samej,ale 4× dražší:o)))

          0 0
        • mosquito  

          hej to neni spatnej napad :)

          0 0
        • smith22  

          At je to třeba na brambory pak ale za 249,– ho tam nenechám. :-)) Navíc je tam psaný cyklistický batoh a když se mě na místě bude líbit tak si ho koupím at je to na co chce a nějakej názor nějakýho pisálka bike-fora už mě vůbec nezajímá.

          0 0
    • disonance  

      Batoh vypadá pěkně, ale na začátku roku jsem si koupila tenhle od Meridy: www.merida-bike.cz/…g-Merida-826 za 490,– včetně toho vodo vaku, takže mi to nepřijde zase až takový rozdíl, zejména když ten z Penny vak na vodu nemá. Ale pravda je, že ta barva je super.

      0 0
      • karliner  

        Kde se dá koupit za 490,– ?

        0 0
        • disonance  

          V Kopřivnici. :-) Byla na to nějaká akce či co. Nevím, jestli ho mají ještě. Taky jsem byla v šoku.

          0 0
        • mosquito  

          kasli na meridu – ber ten z Penny :) aspon podle fotky ma lepsi popruhy – sitovany – tj zadnej pot, a kdyz zmoknes nic nesusis, otrepes a jedes (ten vycpanej se naje vodou a studi pak dal)

          0 0
          • smith22  

            Tak,tak…a pokud nevydrží tak na to máš stejně 2 roky záruku jak všude jinde a pokud vydrží tak tím líp Za 250 neni co řešit,kdyžtak ho pak prodám o 200,– dráž jak tady někdo už řikal.No dnes mě došel leták a u toho batohu je psaný že přijde na prodejnu min. 6 ks.Tak doufám že aspon jeden zachmatnu.:-))

            0 0
            • smith22  

              Tak budu mít rozhozený sítě ve dvo PennyMarketech tak doufám že ten batoh uzmu.A hlavně doufám aby stál vůbec za to.

              0 0
    • kycis  

      Jsem si dneska udelal radost v Hypernove, Northwave arctic za 799, posledni kousek, a zrovna moje velikost :-)

      0 0
    • Lenka.05  

      Takže Benešov, 7:30 – asi 3 cyklocomputery, 5 ks batůžků (jeden modrý, zbytek oranžová), nějaké tý brýle-za kilo nejsou špatný, vyzkoušela jsem, překvapivě příjemně se přes ně kouká. Pak taštičky s nářadím…nevím, nezkoumala jsem. Pak cyklopřilby dva druhy. Dětské a dospělácké. Ty dospělácké jsou černé, systém štolování „kolečko“, za 249,– vypadala překvapivě dobře. Ovšem měli jen L/XL.

      0 0
      • Max  

        A ty si tu děláš výše srandu z důchodců? Že si na boj s nimi vezmeš fr. hole? Vždyť jsi stejná!

        0 0
        • Lenka.05  

          Nojo, to víš, jsem:-) Sice jsem si koupila jen svačinu do práce, ale byl to boj:-)))

          0 0
      • Jerzy  

        BRNO Bystrc, 9:40, 5 batuzku (modry i oramge), cyklocomputeru habakuk, bryle taky haba (sem je koupil vypadaly OK), a kdyz sem tam byl tak meli cerstvi rohliky, taxem si koupil i svacinu.

        0 0
        • GF  

          A kde je prosím v Bystrci Penny, snažím se jej najít na mapě a hází najde mi to max Obi. Díky

          0 0
      • Bunda  

        Bacha na to: ta helma je noname, ale je úplně stejná jako UVEX SUPERSONIC – hmotnost, tvar, síťka, šteluňk i vnitřek. Bomba. ALespoň ty hlemy v Trutnově se tak jevily. Za tu cenu bomba…

        0 0
    • Bojka1  

      Pánové a dámy.Asi před 14 dny jsem si koupil také takoví batužek.Koupil jsem ho v Lidovce a stál jen 99,–Já jezdím hodně a batouh jsem měl jen dvakrát.Zjistil jsem že ho ani neviužiji.Tento batoh je dobrej s hydro vakem do vekého vedra na dlouhé tratě.

      0 0
    • smith22  

      Hustopeče u Brna = Takže dnes sem si taky přivstal a byl sem tam už v 7:00 a všeho plno a haldy.Baťůžků bylo 6(3 oranzové a 3 modré)Odjížděl sem od tama 7:45 a pořád batužků bylo 6,no tedy 5,jeden sem si vzal ale motalo se tam dost lidí a nikdo jinej o batůžky nejevil zájem.Akorát sem se teda zarazil když sem vlítl do prodejny s očekáváni že budu hledat žlutej batoh a oni měli jen tyto dvě barvy.A to sem si ještě řikal doufám že ten batoh bude a doufám že mě zas něčím nepřekvapijou.Ta žlutá byla mnohem pěknější ale co se dá dělat.Ty dvě barvy(oranžová,mo­drá) sou tak nastejno(nevěděl sem kterej si vzit).Kdyby tam byla ta žlutá tak se vůbec nerozmýšlim.Ty dvě barvy mě připadnou takový jednoduchý a zvlášť ta oranžová je taková vyblitá(prominte ten výraz) ale připadne mě jak vybledlá.Kdyby ta oranžová byla je trochu křiklavější tak bych si ji vzal.A co mě překvapilo tak je ten dolní popruh,já su v pase doslova jak zdechlina a musel sem to povolit na max aby to bylo aspon akorát.To si nedovedu představit nějakýho pořízka nebo borca kterýmu roste břicho,tam pomůže jedině vyměnit popruh.A tady je můj závěr: myslel sem teda že to bude lepší,třeba v tom polstrování zad se moc nepředali teda.Jinak docela v poho.Odpovídá to té ceně 249,–Přidávám foto,ale ve skutečnosti je ta modrá výraznější,to ten foták to jaksi blbě vzal.Však se mrkněte do příspěvku trochu výše co sem dal ,,mocheek,, ten to má vyfocený líp

      0 0
      • smith22  

        By mě zajimalo jestli ten žlutej batoh vůbec někde měli nebo jestli dostali jen toto?

        0 0
        • aquilas  

          Já sem vyslal rodinéoho příslušníka a žlutej batoh je doma. Za ty prachy že jo :))

          0 0
          • smith22  

            To si děláš prdel ne?A odkud seš že tam u vás dostaly ty žlutý?Nebo spíš kde je ten Pennoš?

            0 0
            • aquilas  

              Penny v Neratovicích. Ale nevim, kolik jich tam bylo Já ho nekupoval :))

              0 0
      • ivaneck  

        Dneska v Plzni na Slovanech jsem taky bral posledni modrej. Jedninej problem je, ze ten bederni popruh je nejakej divnej, totiz ta prava preska je na dvojitym pasku, stejne jako leva(ktera tak ma bejt), takze to nezapne ani dite. Bude to chtit mensi upravu. Diky za foto, bude se hodit :o))

        0 0
        • smith22  

          Však sem to tady už taky psal,já su v pase jak ,,zdechlina,, a aji když sem to povolil na max. tak sem to sotva dopl a tak se nedá jezdit se staženým břichem.Jedině vyměnit ten popruh.

          0 0
          • smith22  

            Aha tys myslel ten vrchní asi že?No tak ten dopnu ale když nedopneš ten vrchní tak co pak ten spodní,tam se nechytněš vubec :-))

            0 0
            • ivaneck  

              Asi si dam do profilu nejake fotky :o). Jsem taky spis „tycka“, takze kdyz to nezapnu ja, tak nikdo.

              Jde o spodni popruh. Kdyz se podivas na foto vyse, tak leva cas je na dvojitem pasku a prava na jednoduchem. Ja mam i pravou na dvojitem, proto je to kratky. Ale staci drobna uprava a jsem presvedcenej, ze to bude fachcit.

              Jeste musim vyzkouset, kolik se tam toho vejde, taham s sebou celkem dost veci a patrne vetsi batoh. Jinak v Penny ho muzu vratit, takze uvidime..

              0 0
              • ivaneck  

                Nevsiml jsem si, ze foto je tvoje :o) Proste ta prava cast dolniho pasku je dvojita, stejne jak leva. Ale u tebe zjevne ne.

                0 0
                • smith22  

                  Ne já to mám v poho akorát sem si nevšiml že ten popruh jde nastavovat z obou stran na tom pravým pásku.Na tom levým je dojtej a ten mám taky na max. Povolil sem aji ten pravej ale jen na tom konci kde se to zapíná a ted sem si všiml že to jde povolit na tom pravým i na druhým konci.Tak ted to mám v poho ale stejně jak sem psal su v pase jak chrt tak si nedovedu představit kdyby to měl nosit nějakej děda s pivním pupkem,to by prostě nešlo.No a jestli tam teda nemáš výrobní vadu.Asi jo když řikáš že máš i ten pravej pásek dvojitej.Tak si ho měl jít hned vyměnit,dokud je ještě měli,nebo třeba je ještě mají.A nemáš náhodou jen ten pásek vtažen do toho jistícího mechanizmu?Jako že je jeden ale je tam vtahlej obouma koncama,tak vypadá jak dvojtej.Zkontro­luj to.

                  0 0
                  • ivaneck  

                    Jo, byla to vada, ale meli posledni a dusovali se, ze to muzu vratit v pripade problemu. 2 minuty s ziletkou to vyresily. Rozparal jsem sev a z dvojiteho pasku je jednoduchy s regulaci.

                    0 0
          • peky  

            Jednu stranu vyvlíkneš, vezmeš nit a zašiješ u přesky tak, aby jedna strana byla dvojitá a druhá pevná. Pak je naprosto v poho a ta dvojitá strana umožňuje štelování takže mu vůbec nic nechybí

            0 0
    • Rokro  

      Beroun, v půl šestý odpoledne měli ještě asi šest batůžků, i helmy, i ostatní věci, jen brýle už bylu fuč. Báglík za tu cenu OK, vzal jsem ho klukovi. I tu helmu, ta je za ty prachy supr. Nemít sám nedávno novou, taky bych si ji vzal. Za kilo vypadala jako dobrá koupě i ta velká hustilka s manometrem.

      Jo, a v Lidlu měli pár kousků tacháče s tepáčkem, ceny nevím, ale myslím něco mezi 500,– a 1000,–.

      0 0
      • Santus  

        moment oni tam maji i vel. pumpu s manometrem? v te nabidce to nevidim.

        0 0
        • gándhí  

          Jojo, v Penny Radotín jí měli taky. Byla na auto ventilky s redukcí na galuskáče. Uvažuju o ní. Má jí někdo? Koukal jsem na ten tacháč s asi 17 funkcema. Nepochopil jsem funkci celková rychlost…Nevíte?

          0 0
          • zdenek  

            Já chci taky. V letáku nebyla. Věděl by někdo, do jakého tlaku a jestli jde určo na galuskový ventil?

            0 0
          • ivaneck  

            Tachac mam i s celkovou rychlost, ale jeste jsem nezjistil. Myslim, ze to je rychlost, kde zapocitas i zastavky, cili draha lomena (cas jizdy + prostoje).

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.