Penny market, týden od 31.3.2008

23 nepřečtených
  • filo01

    Mají tam nějaké cyklověci: světla, sedla, batoh, oblečení, nářadí apod. www.penny.cz/…7_624444.pdf

    0 0
    • rhapsody  

      od pondělí 7. dubna maji zase nejake cyklo veci v LIDLu :) zdaj se vam ta pumpicka, respektive hustilka pouzitelny? :)

      http://www.lidl.cz/…080407.index

      0 0
      • black maniax  

        no mě se zamlouvá tu pumpička, myslím, že na takové to domácí foukání by mohla stačit, ne?

        0 0
      • Twister  

        To nářadí vypadá moc pěkně. Pokud mě zrak nešálí, tak slušná nýtovačka, bič, stahovák na kliky, klíč na misky, kazetu… Pro někoho, kdo zakládá domácí dílničku fakt super.

        0 0
    • black maniax  

      dneska se jdu podívat na tu vestu, ale tipuji, že v jediném penny ve městě už asi nebudou

      0 0
      • Lenka.05  

        Včera (7.4.) měli vesty nejrůznějších velikostí v Penny v Benešově. Byla jsem si tam koupit sváču a při té příležitosti koupila za 179,– běžecké elasťáky. Za ty prachy nemaj chybu.

        0 0
    • xentar  

      akci maji i v tescu, docela mě zaujal camel 6 litru (2 rezervoár) za 199 Kč…

      0 0
      • Gooorila  

        no, dneska jsem jej koupil manželce a vypadá hodně dobře a má par vychytávek. Rezervoár je naprosto stejný, jako v mém batohu Loap, za kterej sem vysolil 4× tolik. Samotný rezervoár je v tescu za 149,–

        0 0
        • jardas92  

          takove akce budou mit vsude,,skoro vsude.Protoze vi ze jim to lidi budou kupovat.Rano si chodim kupovat svacinu a piti do cestou na bus do skoly do penny a v pondeli o ctvrt na 8 tam byla pulka toho,,sem si koupil rukavice za cento gelovy a celkem v klidku

          0 0
        • xentar  

          skoro liduju, že jsme tma dneska neskočil, bůh ví, kolik toho budou mít.. ale díky za osobní zkušenost, třeba budu mít štěstí

          0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Jo, dneska jsem ho taky pořídil. Poslední – sundali ho z reklamního panáka :-D Jinak vypadá dost solidně. Zipy v pohodě i švy jsou dobrý. Za dvě stovky fakt krása. Ještě jsem žádnej camel neměl, tak jsem zvědavej, jestli to na něco bude :)

          0 0
          • xentar  

            do psí máteři,t y seš z libčic, tkaže počítám, že si mi vykoupil tne poslední v kralupech… :)

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Cha, čekal jsem, kdy se ozveš :-D Neboj, kupoval jsem v Tescu na Národní třídě v Praze. Snad v Kralupech ještě maj…přeju hodně štěstí v tlačenici :D

              0 0
              • xentar  

                promiň, žes musle čekat dlouho, byl jsem na pracovním obědě ;-) a díky

                0 0
          • Krys  

            Luxusná farba. :)

            0 0
          • Schoscha  

            V Brně jich mají ječtě dost. Normálně bych si toho asi ani nevšiml.Dík za tip.

            0 0
            • Schoscha  

              ječtě=ještě

              0 0
            • xentar  

              rádo stálu. já nakonec v Kralupech chytil jeden z poslendích tří, ale udělali jsme se ženou chybu – protože mám doma batoh s přípraovu na hdrovak, koupili jsme jeden batoh a k tomu jeden vodní vak – ten samostatnej vak ale neni zdaleka tak dobrej – má hadičku dole jen naraženou na čepu, hůř se z toho pije, ale má větší plnící otvor… takže radši kvůli vaku koupit celej báglík, je to jen o 50 korun víc

              0 0
            • Kelib  

              Byl sem tam 4.4. ve velkým i malým Tescu, ale už neměli :(

              Tak zkusím dneska v Baumaxu, maj tam za 299

              0 0
      • obda  

        Tak od 4.6. budou camely zase v akci. O par korun draz – tusim 269?

        0 0
    • mr.nobody  

      tak jsem včera koupil tu velkou lidlpumpu za 199 a celkem dobrý. je to kovový a fouká to krásně. i do silničky jsem v pohodě nacpal 7 barů. Akorát se to musí hned rozebrat, zbavit píst a vnitřek nějakýho písku a namazat vazelínou:-)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.