• Petr333

    Dobry den,

    minuly tyden jsem  pri hledani novyho biku na letosni sezonu  narazil na zajimavy kup:

    PELLS 2008 Razzer X9 Disc

    Loni stal 38 500 Kc. Vsoucasne dobe: 30 000 Kc. Me ho v jedne prodejne nabidli za 25 000. Jde o to ze se me nelibi barevne – bila barva. Puvodne jsem chtel CUBE RACE 09 – ale v soucasne dobe docela podrazili (31 490 Kc).

    Osazeni je podle me vynikajici – Sram x.9, brzdy:Magura Louise, vidla:Rock Shox Reba SL (80mm).

    Tak by me zajimalo jestli by ste do takoveho kola sli i kdyz barevne vam uplne nesedi (preferuji spise tmavsi barvy – viz. cerny CUBE). Dekuji za odpovedi.

    0 0
    • bagr84  

      Po precteni nekolika starsich topicu jsem si o znacce udelat svuj obrazek – nigdy. Urcite je ale i spousta spokojenych uzivatelu :)

      0 0
    • MAr(c)el1  

      Tak toto kolo jsem chtel, bohuzel jsem na nej nemel dostatek penez abych ho poridil a ted uz se jen tak nesezene. Jinak se mi zda barevne uplne luxusni :

      0 0
    • kubad  

      kolo to za tu cenu nemusí být špatné.

      Já si za roky co se setkávám s produkty Pells vypěstoval averzi k této značce, takže bych si ho určitě nekoupil, radši bych si trochu připlatil za Cube

      0 0
      • Petr333  

        Dalsi problem je ze CUBE LTD RACE 09 v cernem provedeni zacina byt nedostatkove zbozi. V Brne sem ho nesehnal. Bylo me receno ze dalsi dovezou az nekdy 15ty tyden, coz je docela zadlouho. Proto me nabidli postavit kolo na lonskem ramu:

        > > > ram LTD 20´´ black 08
        > > > vidlice reba sl
        > > > hlav.slozeni neco H114
        > > > kliky Truvativ Firex
        > > > prehazovacka XT shadow
        > > > presmykac XT topswing
        > > > kazeta Shimano Deore
        > > > retez Shimano HG-73
        > > > razeni Shimano SLX
        > > > brzdy Shimano XT disc
        > > > sedlo WTB
        > > > sedlovka Truvativ XR
        > > > predstavec Truvativ XR
        > > > riditka Truvativ XR
        > > > gripy cube
        > > > kola Fulcrum RM5
        > > > plaste WTB

         

        Toto za cenu 31 450 (cena letosniho modelu). Co rikate na toto osazeni.

        0 0
        • vikicek  

          Já říkám pohoda :)

          0 0
        • Marccoo  

          jinčí kazetu,SLX nebude špatná

          0 0
          • Petr333  

            jj na tu kazetu sem se taky dival ze se prohodi. Jinak neznam to hlavove slozeni Neco H114. Je dobre ? Ani tu na foru o nem moc neni. 

            0 0
            • Kubiczech  

              Mam ho na biku a zadny problem s nim neni. Je to taiwanska firma, vyrabejici hlavne hlavova slozeni a stredove osy. Tady se dozvis vic, tady konkretne o H114.

              0 0
            • Marccoo  

              Nebude špatný,ale dívím se že ti nedají pells,třeba co jsem měl na Meridě

              0 0
        • siafu  

          kolik měříš, že rám 20"?

          0 0
          • Petr333  

            Sice merim jen 180 cm – takze sem si rikal vezmu 18" , ale kdyz sem na tu 18tku sednul tak sem se na to nejak nemohl poskladat. Tak sem sedl na 20tku a na ty sem si pripadal pohodlne. Navic to nechci na nejaky brus sjezdy mezi stromy, ale na pohodovy vyjizdky. Tak nevim co myslite neni ta 20tka moc ?

             
            0 0
            • Marccoo  

              stoupni si,sedni si a uvidíš

              0 0
            • siafu  

              tak možná ten Cube má nějakou kratší geometrii… pokud máš sedlovku vysunutou aspoň 20 cm – jako můžeš mít klidně i míň, ale to podle mě vypadá na hardtailu blbě, na délku je to dobrý, tak proč ne… já to mám tak, že vyšší rám už doopravdy ne:)

              0 0
        • siafu  

          jinak kliky – tady preferuju spíš Shimano, nevím, kolik ti Truvativy stojí, ale co třeba SLX?

          0 0
          • Marccoo  

            řazení sram,snad to nechceš míchat s SH,fujFirex jsou dobrý kliky,já osobně bych šel do styla.

            0 0
            • Marccoo  

              Omlovám se to je u původního kola,tady je SH,už jsem si dal pár facek

              0 0
          • Petr333  

            Diky za Vase reakce. Kazetu necham vymenit za SLX, kliky mozna taky (se jeste uvidi). Jinak co rikate na tu cenu ? Je primerena?

            0 0
            • honza.hk1  

              …no opět nevím…kde kdo tu má jasno o Pellsu, ale zatím jsem neviděl jediný prasklý rám…jediný! Ani na fotce třeba zde??? GT rám lupnul na zadní stavbě hned pod sedlovkou a to přímo mě…a přesto tvrdím, že GT jsou super kola. Vážím 89kg a kolo opravdu nešetřím a rám 100%. Předtím jsem jezdil Marin, takže bych řekl, že srovnání mám… Pellse já dopuručím každému a ten, kdo si dělá názor dle příspěvků stylu jedna paní povídala…no, ať si dělá :-).

              0 0
              • Petr333  

                Ja osobně proti Pellsu nic nemám. To o tom prasklým rámu a nekvalitním laku sem četl tady na fóru. Netvrdím že tomu věřím. Určitě nedám jenom na řeči. Kdyby ten Pells co mám možnost koupit byl v barvách co máš ty tak ho beru hned. Jenže ten model je celý bílý se zeleným nápisem Pells. Vím že barva za mě šlapat nebude, ale když vrazím 30k do kola, tak chci aby se mě taky líbil jeho design. Nevím, ale pořád mě v hlavě hlodá myšlenka na ušetřených 6,5k. Těžký rozhodování pro mě. Asi si nakonec hodim mincou a bude :-)

                0 0
                • Marccoo  

                  Já když něco kupuju,tak se mi to musí líbit,jakmile mám trochu pochybnosti,jdu od toho

                  0 0
                  • honza.hk1  

                    jo, to chápu…je fakt, že bych si GT už taky nekoupil :-)))). Jinak já jsem s nákupem spokojen na 100%.

                    0 0
            • Marccoo  

              kliky nech,cena je dobrá

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.