Superior XP 920 X PELLS Razzer x9

20 nepřečtených
  • dedasurovec

    Vybírám mezi těmito koly.

    Nemužu se rozhodnou zda raději hydraulické przdy u supa nebo Reba u pellse.

    Zajímalo by mě, které by jste volili vy.

    Superior XP920

    za cenu 26 800CZK

    "Pells razzer X9 ":http://pcshop.pells.cz/…/default.asp?…

    za cenu 25 500CZK

    Děkuji předem za názor a rady

    Anketa: Superior nebo Pells

    6x
    50%
    6x
    50%
    0 0
    • jIrI___  

      Radši Rebu na Pellsovi, protože pozdější výměna V-ček za hydrauliky nebude tolik finančně náročná jako výměna Marzošky za Rebu ;-)

      0 0
    • Jogador  

      Pokud ti jsou kola jinak stejně sympatické, a jde jen o toto, tak ber pells, ty kotoučovky na SUP jsou nic moc, a na PELLSu jsou kola na disk, tak další investce bude jen brzdy, což je za formule či J7 5000 navíc,– a brzdy mnohem lepší než stroke.

      0 0
      • Jarkis  

        souhlasím Pells má rebu zapletený kola mavic a nevím jak to je kdyžtak náhradní díly za FSA, co sem slyšel, tak ve většině servisech moc fsa nemaj, takže ta dostupnost bude taky nižší.

        0 0
      • dedasurovec  

        pokud mají ty kola uchyt na kotouče tak není co řešit a beru pellse.

         
        0 0
      • dedasurovec  

        dnes jsem byl se ptát na ty náboje a v žádné případě u Véčkové verze nejsou naboje pro kotouče

        0 0
        • kubad  

          jj to by tam musely být Crossride model tuším 2005 ta byly V i Disc dohromady

          0 0
    • MlokCZ  

      Nekoupil bych ani jednu a vzal bych za ty prachy nějaké kolo, co bude mít jak Rebu, tak kvalitní hydry.

      0 0
      • dedasurovec  

        tak něco navrhni, zvažoval jsem CUBE

        0 0
        • MlokCZ  

          Na výběr toho je spousta, kupříkladu:

          • Radon, ten je ve slevě pouze za 899euro, takže s poštovným ještě dost pod 25tis, tedy levnější než ty tři další
          • Poison
          • Cube – ten mají skladem, pokud by vyhovovala 18tka velikost
          • Canyon – ty special edition modely by měly být dostupné

          A našla by se celá řada dalších. Pokud by to nutně muselo být z ČR, tak třeba zkusit některé prodejce Cubu, nedávno tu někdo koupil právě LTD Race v ČR těsně pod 26tis. Ale netuším, jak je to s dostupností, jestli ještě něco bude.

          0 0
          • dedasurovec  

            Ty ceny jsou tak nízké jen kvůli zahraníčním obchodům, jinak by byla cena u Nás o hodně vyšší.

            A kolo v zahraníčí nechci kupovat kvůli servisu atd…

            Ty nabídky kol co jsem uvedl jsou v mém okolí.

            Dnes mi nabídli diskovou verzi za 28,5 což už by se možná dalo.

             

            Jinak na toho Cuba jsem se díval ale moc prodejcu jsem nenašel a cena podle trinnity 29 což se mi zdá hodně.

            Za cenu pod 26bych ho vzal.

            0 0
            • MlokCZ  

              Ty prodejce je třeba navštívit a poptat se (telefonicky a mailem se dobré ceny nedočkáš a na Trinnity taky ne).

              0 0
              • dedasurovec  

                jj asi to tak udělám, nejblížší pobočka by měla být v hranicích, tak se pokusím tam dojet nebo alespoň napišu email

                0 0
    • Pavel100  

      S tím Pellsem nevím, kamarád jezdí toho s karbonovou zadní stavbou a sice ho jezdí závodně ale má jenom 72kg a je to velikost 19". Praskl mu už druhý rám, ten poslední za 1,5 mesíce a to ve spodu sedlové trubky těsně  nad svárem pro mufnu na kliky (první mu praskl úplně stejně) takže ten kdo ho má by si to měl kontrolovat…šlo to vidět předem, prasklina na barvě byla vidět.

      0 0
    • XC-biker1  

      přišetřit a třeba toto :)

      http://www.mtbs.cz/…_bigpic.html?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.