• MITY

    Na webu www.pells.eu se už objevily modely 08 – top modely jsou naprostá bomba!

    0 0
    • MITY  

      zajímavý jsou ty vlastní mtb kliky od pellsu

      0 0
    • Vilém  

      A kde to tam clovek najde?Jejich stranky jsou proste super,prehlednosti a designem si nezadaji se svetovou spickou:)Jejich vlastni kliky?tomu teda nejak neverim,mozna tak kliky s napisem pells.

      0 0
      • roud  

        Proč by nemohli mít vlastní kliky ???

        0 0
      • michalondri  

        kliky dělaj už dlouho ale na silničky ty na tom biku vipadaj jak ty silniční jen budou mít jiný dva převodníky asi…

        0 0
        • Vilém  

          Kliky nabizeji uz dlouho,dela to vsak zcela urcite nekdo jinej.To ze nekde nechaji na par vzorku natisknou logo Pells,pro me jeste neznamena,ze ty kliky jsou jejich.

          0 0
    • MITY  

      No a co říkáte na to kolo, jako na celek?

      0 0
      • Twister  

        No, je to pěkný, ale 160k bych za to nedal ani náhodou. Vůbec za žádný kolo bych to nedal kór ne za HT. A štvou mě, že mršej kola kolem 30k elastomerovejma vidlema. Jinak mě ještě zaujaly ty fully, ale radši bych teda počkal na nějaký zkušenosti.

        0 0
        • přišlapávač  

          cože??????????­??????????? za tohle popojíždědlo chtěj 160 litrů?????????­?? to se pos*** ne?????? ..to bude nějaká kachna a nebo ty kola prodávaj tak po dvou, nebo po třech........­.....no to mě teda dostalo :-)

          0 0
        • Vilém  

          Elastomerova magura?muzes to nejak rozepsat?

          0 0
    • St1c  

      pells je hnus:D uz len to cervene logo co pouzivaju je priserne a vyzera jak keby spadlo zo stola navrhara za sociku:D

      0 0
    • přišlapávač  

      PELLS se mi nelíbí a není mi sympatickej…

      0 0
    • Dubys  

      ceska firma, ktera ma jako jedna z mala vlastni vyvoj, coz si myslim, ze je v nasich podminkach bez ohledu na vysledek nutno ocenit. vzdycky se mi libili jejich silnicky. letosni fully za ty prachy vypadaj taky celkem k svetu.

      0 0
    • Gorgov  

      mno na tom kole jsou dobry veci. Ty ktery nejsou pells:) Tak proc ho chtit? Ty komponenty budou i na kole kde bude zbytek lepsi.

      0 0
      • přišlapávač  

        a možná i levnější ;-)

        0 0
        • Gorgov  

          no tak jestli si za tohle řeknou 160 tak určitě, to museli z višně spadnout, to by si koupil za ty prachy opravdu jen blb.

          0 0
          • přišlapávač  

            to mi právě nejde nerozum, je to jen pells a takovou pálku za to…když si vemu kolik stojej celokrabon HT značek, tak je mě do smíchu…kola, sada, vidle= cca 65 tisíc no a stovka zbejvá na rám, pláště a ty kraviny jako př. sedlo sedlovka a řidítka, tak vážně nevim… :-)

            0 0
            • roud  

              Mno když vemeš že za ty kliky chtěl nakej 16k tam se ti to ještě ztenčí a ta cena pozvolna začína bejt realna :O) ono by se na tom ještě něco určo našlo…

              0 0
              • přišlapávač  

                16 za kliky????at koukám jak koukám, v popisu maj psaný XTR :-) tak ted se fakt válim po podlaze, jeste mi rekni ze ten ram si cenej na 60 a já asi umřu smíchy.

                0 0
                • roud  

                  Nevim kdes sebral popis ale na fotce sou pells kliky a ty stojej 16k a ram myslim 42k nebo tak nějak.....

                  0 0
                  • přišlapávač  

                    no na obchodě www.pells.eu maj cenu a vlevo vedle obrázku mají popis, jak to bude složený a mají tam že kliky budou XTR......a jestli rám stojí tolik, tak to nevim kdo si to koupí, protože za tuhle cenu se dá sehnat jiný kafe ;-)

                    0 0
                    • Vilém  

                      No jestli ta cena neni nasazena tak vysoko schvalne.Nedivil bych se kdyby kolo (ram) fyzicky existovalo maximalne v jednom az dvou kusech.Pokud by bylo levnejsi, tak by mohlo nekoho napadnout si ho koupit.Kdyz kolo,nebo nejaky dil z jejich nabidky,existuje v jednom kuse,vyfoti to do katalogu,ale dostat ho pak z nich,tak to si clovek poslechne hodne vymluv:)

                      0 0
                      • přišlapávač  

                        :-)

                        0 0
                      • mountaineer  

                        A proc to delaji?:o)

                        0 0
                        • Vilém  

                          Aby pak mohli rikat,jak maji bohatou nabidku, skvelej vyvoj atd. Skutecnost je vsak jina. Kdyz Ti pak treba tvrdi, ze ten a ten model kola nemeli nikdy v nabidce, tudiz k nemu nedodavaji dily (konkretne hak prehazky),ty jim doneses katalog z toho roku kdy to nabizeli a oni pak na tebe koukaji jak na vraha,tak takhle si sluzby solidni firmy nepredstavuju.

                          0 0
                          • mountaineer  

                            A jak by si se jinak ke kolu pells dostal,jak by si ho fyzicky mohl vlastnit kdyz ho nikdy nemeli v nabidce?To je hodne divokej pristup,me kdysi pred par lety zaujal jejich vlastni vyvoj fullu:o)A pak to ze jejich x-hand celokarbonovy sedlovky jsou z vetsi casti z levnyho skelnyho vlakna:o)

                            0 0
                            • Vilém  

                              Byl to Schwinn,kdyz ho jeste zastupovali. Jejich pristup je vsak podobnej i k jejich vecem. Skladal jsem znamemu na jare nejake HT na medium tail ramu.On vsak chtel jinou byrvu,nez seriove nabizeli. Tak mu nabidli custom lak, ze ktery si dost priplatil. Firma Pells to vsak udelala tak dobre, ze na puvodni lak nastrikali jeste jeden, bez odstraneni toho puvodniho. Vysledkem byl ram, ktery mel sice custom cerny lak,ale diky dvema vrstvam vazil 2 kg:(Holt za vsechno se plati.

                              0 0
  • Dubys

    tusil jsem, ze muj prispevek do diskuze bude potreba uvest na pravou miru:)

    0 0
  • roud

    Hmm i jejich sedlovky pell hand made ktery dělaj na požadavek zakazníka ???

    0 0
    • Vilém  

      Vsak pise krom tech X-race.

      0 0
      • roud  

        Oni maj na všech věcech napsany X-RACE

        0 0
        • Vilém  

          Proste myslel ten rucni program.Pokud chces tak Ti ten presnej nazev najdu.

          0 0
          • OCG  

            Ano, ruční program je malosériová výroba, dělá se to tady, ale taky za to člověk zaplatí. Jedná se ovšem o EGO řídítka a sedlovku, nic jinýho. Karbon rám udělají na míru tady, ale těžiště produkce je na Taiwanu, všechny ty Razzery atp…

            0 0
        • Vilém  

          Tak X-hand, pro tebe,kdyz stale delas,ze nevis o cem je rec.

          0 0
  • mountaineer

    No myslim ze s ramama firma zacala,ale asi jsou jedni z poslednich kdo pouzivaji suchou tkaninu kterou rucne prosycujou pryskyrici,vsichni kdo umi a muzou jedou z prepregu ktery ma jenom vyhody.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.