• svec32

    Ahoj,jake plaste v teto cenove relaci doporucujete? Pouziti prevazne pevny povrch,asfalt,so­tolina,suche polni cesty. Zadne zavody,bahno. Neco s mensim valivym odporem,aby dobre jeli ale i zaroven trosku podrzeli kdyz se nahodou dostanou do tezsiho terenu. Takze slicky prosim ne. Diky.

    0 0
    • couffy  

      Za kus nebo pár?

      0 0
      • vasek80  

        To snad ani pár za 400 nejde koupit…

        0 0
        • DominikGT  

          Ale jde viděl jsem něco od kendy za 180kč jeden plášť. :D Ale tak snad myslel max 400 za jeden.

          0 0
        • DominikGT  

          Ale jde viděl jsem něco od kendy za 180kč jeden plášť. :D Ale tak snad myslel max 400 za jeden.

          0 0
          • Azmir  

            Od 100kč se dají pláště celkem zcela běžně koupit, stačí kouknout třeba na heureku kde mi to na dotaz pláště do 200kč našlo snad 360 výsledků.

            0 0
        • couffy  

          Dneska bych se tomu nedivil,kdyby to mělo být za pár.Ve vedlejším vlákně chce někdo na"fullu" 60/40 skákat 70cm.

          0 0
      • svec32  

        Za kus

        0 0
      • svec32  

        Za kus

        0 0
    • DominikGT  

      Continental x-king.

      0 0
      • xshreck  

        zakladni verze byla pred rokem teda nic moc, sezene si myslim o dost lepsi za tu cenu.

        0 0
    • Vhalasta  

      Nad čím přemýšlíš SS

      0 0
      • Vhalasta  

        Pokud bys nezmínil ten příležitostný těžký terén… Já jsem robě na asfalt nandal teď tohle . Známy doporučil tak uvidíme.

        0 0
      • campijozo  

        Přesně tyhle mám! Jsem snimi max spokojený.. Dalo by si říct že drží na čemkoliv(sníh jsem nezkoušel :D )

        0 0
    • couffy  

      Kenda Karma

      0 0
    • Azmir  

      Pokud nepojedeš bahno atd tak bych klidně volil continental race king, jede super po pevném povrchu i asfaltu.

      0 0
    • Azmir  

      Pokud nepojedeš bahno atd tak bych klidně volil continental race king, jede super po pevném povrchu i asfaltu.

      0 0
    • vasek80  

      Karmu nebo crosmark. Asi spíše tu Karmu.

      třeba

      0 0
      • Toutou  

        NEBRAT! NEJEDE!

        0 0
        • vasek80  

          Jezdil jsem 120 TPI a jede moc pěkně. Možná to byla jiná směs, ale na pevném podkladu jela stejně jako RaceKing a oproti němu i držela třeba v jehličí apodobném terénu.

          0 0
        • drsnej márvin  

          Ale jede :)

          0 0
        • drsnej márvin  

          Ale jede :)

          0 0
        • drsnej márvin  

          Ale jede :)

          0 0
        • drsnej márvin  

          Ba naopak, jede hodně dobře.

          0 0
          • Smazaný účet  

            určitě?

            0 0
            • Luma  

              Jedou fakt dobře

              0 0
              • Toutou  

                Kua tak co já to jezdím? už jsem to tady psal, přechod ze ZMax 2.0 drát duš a NN 2.1 drát duš na obě Karmy 2,2 kevlar bezduš a je to líný jak veš. Možná to bude mnou.

                0 0
                • Luma  

                  Karma 2,2 je trochu jiná,taky jí mám teď nasazenou s duší a taky se mi zdá že to moc nejede :-( Ty 2,0 mají menší špunty jsou lehčí a taky trochu uzší a jedou trochu lépe.

                  0 0
                  • Luma  

                    ještě foto :-o

                    0 0
                  • Toutou  

                    Jenže odkaz je na Karmu 2,2 o které jsem napsal že nejede :D 2,0 jsem nezkoušel.

                    0 0
                    • DominikGT  

                      Od kendy už nikdy nic nechci.

                      0 0
                    • Luma  

                      Tak to se omlouvám,toho jsem si nevšiml,jinak Karmy 2,2 mám nasazené letos poprvé a najeto cca 30km,takže ještě je nechci hodnotit,zatím se mi zdálo že jsou pomalejší než RoR 2.25 co jsem jezdil loni.Nevím jestli je to váhou nebo vzorkem.Šířka je ± stejná váha RoR 480g oproti 700g Karmy.

                      0 0
                      • Luma  

                        Ještě poznámka Karma 2,2 je kus pořádné gumy a né jenom slupka jak RoR apod.Takže počítám,že jestli mi budou vyhovovat tak na nich celkem dost najedu.

                        0 0
                      • nox159  

                        RoR 2,25 je stejne siroky jak karma 2,2? tak to mas celkem uzovky RoR je nejosizenejsi plast od schwalbe… to mas tim padem tak realnou 2ku s vahou 700g tak to je brutalni… :(

                        0 0
                        • Luma  

                          Karma 2,2 šířka 54mm bez vzorku-váha 700g a 710g.Sch.RoR 2,25 evo šířka 54mm-váha 476g a 490g.

                          0 0
                • drsnej márvin  

                  možná v tom je zakopaný pes, jezdím 2,0 už třetím rokem a jsem spokojený

                  0 0
      • Ktmbike1  

        Dva roky jsem jezdil na Continental Speedking drát, nikdy jsem ho nepích a i v terénu byly v poho, a hle dneska tenhle plášt stojí snad 180kč:-)! Teď jsem koupil Xking 2,2 kevlar za 410kč a spokojenost taky maximální, v terénu pěkně drží, a co jsem se divil na silnici ani skoro nehučí!

        0 0
    • jIrI___  

      NR jasná volba http://shop.adroit.cz/…1-comp-27tpi

      0 0
      • Mushroom23  

        495

        0 0
      • xshreck  

        jak se chova na zadnim kole stredovy vzorek? jezdil jsem ho na prednim, tam byl docela v pohode. Jen mi prisla v zime tvrdsi guma :D

        0 0
        • jIrI___  

          NR je na předním o hubu. Vzadu je ale parádní. Když přifoukneš, tak jede po zpevněném povrchu jak slick a když naopak trochu upustíš, tak překvapivě dobře zabírá a drží i v terénu. Přišlo mi, že drží ještě o chlup líp než RaR, o RK ani nemluvě. Ale měl jsem nějakou tu vyšší verzi, nevýhoda byla ta, že se brzy sjel.

          0 0
      • drsnej márvin  

        Karma jede líp a na NR sem měl spoustu defektů a z boku ho prořízl.

        0 0
    • fousac  

      Ralph? Speedmax?

      spis napis, co ti padlo do oka, at se kdyztak pomluvi konkretni model…

      0 0
      • svec32  

        No mam takove dva favority. Smart Sam a Race King…

        0 0
        • DominikGT  

          Kup race king o tom smart samu mě tu kdysi někdo řekl že je tak univerzální až je na hovno na vše.

          0 0
        • horolezec  

          Ještě přihodím k úvaze to, co sám teď jezdím: http://www.kupkolo.cz/…evlar_z2638/

          Měl jsem předtím verzi XCR Dry, ta byla sice o něco rychlejší, ale po cca 1500km byly v …Tyhle mají najeto zatím 1300, ale jsou stále jako nové. Jezdím převážně štěrkové cesty, silnice a sem tam nějaké šutry. Na tyto účely mi přijde jako ideál. Není to sice tak megarychlý jako jsem jezdil kdysi Micheliny Sprinty, ale podle mě to ještě jede slušně a samozřejmě v bahně také nezabírá jak nějakej drapák. Smart Sam má mladej na 24" kole a přijde mi to jako o trochu větší drapák vhodnější více do terénu.

          0 0
          • Neťa  

            Tohle podpořím, taky je jezdím od podzimu na HT a nejsou na dané určení vůbec zlé. Rychlostně srovnatelné s Karmou i s RK, rozdíl nejsem schopný rozeznat. Bral jsem je tenkrát za 350, teď jsou dražší. Jen s nimi opravdu člověk nesmí do bahna, hustý vzorek je hned plný a bahno z něj lítá ještě hodinu po jeho opuštění :-)

            0 0
        • fousac  

          hm… tak dle kuolaru nema SS nijak etra hodnoceni, ten je zajimavej ze se dela pro krosy i ve 42 a 47mm sirce…

          race king neznam, takze bych vzal ten mountain king v kevlaru za 410,– jak je zminenej vejs…

          teda pokud to do toho nehodi vidle postovny z eshopu navic…

          i kdyz si myslim, ze to je az zbytecne moc vzorku, na stejny zadani terenu vozim napohodu tyhle a nejakou dobu na fullu sem i do terenu vozil wormdrive a taky sem to prezil…

          pro 5% terenu nema cenu hanet semislicky, ktery na tvrdym povrchu jinak poleti jako das pane profesore…

          0 0
        • Rychlej turista  

          RK Supersonic 2,0" a máš vystaráno na spoustu rychlých a bezproblémových km. Cenově za kus je ale mimo tvůj požadavek. Na počet km je to ale jeden z nejlevnějších plášťů.

          0 0
    • javormartin  

      Co ritchey speedmax, jede dobře, na suchu podrží? (Cena) http://www.kupkolo.cz/…a-2–2_z4884/

      0 0
      • zeby  

        a na mokru o hubu,ještě teď mě při vzpomínce bolí koleno

        0 0
    • trpaslik72  

      Za mě doporučuji WTB Vulpine

      Sháněl jsem levný rychlejší plášť na nějaký ten rovinatější a lehčí závod a zatím jsem je nesundal. :)

      0 0
    • Luma  

      Kenda Karma 2,0 v drátu(pěkná váha cca 560g) nebo Continental MountainKing 2,2 v drátu váha taky celkem dobrá a vydrží více než obyčejná kevlar verze(nemyslím supersonic).Karma je rychlejší na pevném podkladu,MK je zase lepší v terénu.

      0 0
      • Chiron  

        MK na to co chtěl určitě ne. Na pevném povrchu se akorát projeví všechny jeho negativa a poměrně rychle se sjede. Když už, tak bych volil třeba nějaký drátěný Racing Ralph nebo Rapid Rob, který vychází ze starého vzorku. Nebo RK, i když ty indické verze… no to snad bude lepší ten schwalbe… Osobně bych na pláštích nešetřil, ty z velké části dělají to, jak se kolo chová.

        0 0
    • Azmir  

      Budeš to mít hochu těžké :D každý ti radí něco jiného :D

      0 0
      • DominikGT  

        Myslím že chybu neudělá ať koupí cokoliv co sme mu poradili. :)

        0 0
        • jIrI___  

          Chybu udělá jen s levným RK Made in India.

          0 0
          • Azmir  

            No vidíš, kolem mě je jezdí 3 lidi a jsou úplně napohodu.

            0 0
          • Azmir  

            No vidíš, kolem mě je jezdí 3 lidi a jsou spokojení.

            0 0
            • jIrI___  

              Já zase ve svém okolí měl pocit, že s ním všichni měli víc problémů než užitku. Včetně mě samotného.

              0 0
            • Luma  

              Mě ty Indické verze vydržely na zadku tak 500km,hrozné šmejdy,to i v drátu byl na tom lépe.Supersonic vydržel nejdéle a taky nejlíp držel.

              0 0
    • esti  

      Nerozumím,jsou to právě pláště ,které udržují styk kola s povrchem.Když šetřit prachy ,tak určitě někde jinde.

      0 0
      • Kurt  

        Nerozumim. To jakoze cim drazsi plast, tim vyssi adheze? ;)

        0 0
        • vasek80  

          ANO

          Je to o kvalitě směsi. Dražší obvykle déle vydrží, lépe podrží a mají menší valivej odpor.

          0 0
    • sorak  

      celkem dobré jsou podle mě Michelin XC AT

      vozil jsem je na 29"tce na asfaltu pocitově trochu pomalejší ale mimo asfalt super

      jinak ty Continental RK a MK vozil kamarád a prý dobrý..

      jinak přítulce jsem dával na kolo Furious Fred a podruhý bych do toho nešel, plášť jen na zpevněný povrch a sucho.. trocha bláta nebo rozbitého terénu a nechytá se.. :( na druhou stranu má 315g.. :D

      0 0
    • akula  

      Smart Sam a XC AT si myslím moc neodpovídají tvým požadavkům, na tvrdu moc nejedou. Za mně:

      Saguaro: http://www.kupkolo.cz/…drat_z90509/

      XC DRY: http://www.kupkolo.cz/…evlar_z2638/

      Z toho co tu už padlo, Karma 2.0 nebo Race King 2.0

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.