• dua

    Ahoj, sice jsem už před časem vlákno založil, ale situace se změnila :) Nové kolo bych chtěl do částky 25 000 CZK, jezdím 40% silnice 60% terén. Tedka jezdím na meridě MATTS 300 V model 2004. Počet kilometrů se stále zvyšuje, poslední sezona ccs 4,5 Tkm. Moje přestava je hlavně kvalitní rám, vidlice, kola…jinak ostatní není na věky.

    • měřím 182 cm
    • vážím 100 Kg, v létě jdu s váhou dolů, ale jezdím i tedka

    PS:kolo nejlépe z Ostravského obchodu

    0 0
    • lamzor  

      ja som posledne tyzdne sledoval podobne temy. vela ludi linkovalo

      http://www.bikez.cz/…robnosti.php?…

      zda sa mi celkom v pohode za tu cenu.

      0 0
    • Kubiczech  

      Za ten tyden se toho veru hodne zmenilo. (: Jestli chces kolo z ostravskeho obchodu, tak by bylo lepsi ty obchody obchazet nez psat dotaz na forum. Pokud chces poradit, tak vsechno obejdi, napis sem jaci jsou favorite a nekdo uz ti je zdrbne. Takhle tezko radit.

      0 0
      • dua  

        mužu se podívat pak, jestli to nemaj tuhle.....

        0 0
      • dua  

        Dneska jsem se podíval do pár obchodu a býda. Celkově asi 5 kola, okolo mojí ceny, jedno požitelné http://bagbike.cz/?… (cena na prodejně se liší). Litiji, že jsem si nenapsal název kola značky Treck, bylo slevněno z 40 000 na nějákých 27 000, a bylo osazeno deore/LX pouze…

        0 0
        • bagr84  

          Ten trek bych kvuli „horsimu“ osazeni nezavrhoval, jde predevsim o to mit kvalitni ram, zbytek se da menit vzdycky, treba az doslouzi :)

          0 0
    • Deathklaat  

      Pokud jsi z Ostravy tak máš dvě možnosti a neprohloupíš.Bud koupíš v Sacha sportu nějakeho Specialized a nebo v Bagbiku a pana Pytla nějakou Meridu.Oba ti stoprocentně daji supr cenu.stačí si vybrat kolo a cenu ti udělají.

      0 0
      • dua  

        Sacha? nemyslíš Šlachtal, od Pytla mám tedka, pohoda odbchod. Něco je jetě v hrabůvce. No Meridu, nevím, pry to už není co bývalo, má tam i ten Full Dinamyx, nějáké zkušenosti?

        Díky moc za přispěvky, pište dále.

        0 0
        • Deathklaat  

          nene,přimo Sachasport" tady.":http://www.sachasport.cz/ On má hlavně specialized.Co tím myslíš,že není co to bývalo?Máš nějaký konkrétní důvod??

          0 0
          • Jogador  

            Merida to co bývalo? Ono někdy něco bylo? To mi nějak uniklo:)

            0 0
            • Deathklaat  

              To myslíš třeba jak?zajimal by mě nějaky konkretni nazor…

              0 0
              • Jogador  

                Jako že merida byla vždy masovka, klasická taiwanská firma, s kvalitou odpovídající cenně…Občas udělali krok stranou, magnesiový rámy praskaly, první fully s LRS taky praskaly, ale po pár žalobách, úmrtích a výhružek se polepšily… 

                0 0
                • nnoe  

                  Kdyby byla tak špatná jak píšeš, tak by to masovka asi nikdy nebyla…kvalitou ani v ničem jiném rozhodně nezaostává za ostatnímy…ale to je jen můj názor, ten tvůj ti neberu.

                  Jen mi přijde zbytečný hanit tady nějakou značku jen tak, bezdůvodně…

                  0 0
                  • Jogador  

                    Já je nehanim, jen si nemyslim, že to jsou supr kvalitní kola, prostě jsou stejný, jako ostatní levnější masovky, jako author, apache a mnoh dalších:) 

                    0 0
          • dua  

            Jo dík, na webu jsou jen 4ever, tak se tam asi stavím,

             

            Ty meridy jsem myslel, že jsem četl o hodně problémech s rámem, že praskaly. Myslím, že to asi nebude tak žhavé. Ja mam sice starý model, ten je v pohodě,ale doma mame novší, nejsou s ním potíže.

            0 0
            • Deathklaat  

              jo,na stranky nehled.Zajdi tam,on má zastoupeni ze Specialized,takže mužeš si vybrat cokoliv

              0 0
        • Zerocool  

          treck, full dinamyx, býda…:)

          0 0
          • Deathklaat  

            Treky jsou náhodou supr

            0 0
            • teepeex  

              tojo, ale trecky jsou byda;)

              0 0
              • Deathklaat  

                Proč? Jedine co je u Treka nevýhoda,že se trošku připlatíš za značku.

                0 0
                • Jogador  

                  Nahoře se zastáváš meridy, tady treka, to nikdo nesmí skřivit vlásek nějaké značce? Všechny značky jsou dokonalé, a to že občas rupnou dokazuje jen to, jak ta značka je kvalitní a dokáže dokonale odlehčit rám:) 

                  0 0
                  • pitos  

                    všechno může prasknout a ani zvláště odlehčené být nemusí:)

                    0 0
                    • Jogador  

                      Ta holka na první fotce v levo je pěkná, taky jezdí na kole?

                      0 0
                      • Hnoj  

                        Jo, ale rychlejc než ty :-DDD

                        0 0
                        • Jogador  

                          To ale jen proto, že jede za mnou, aby už už byla u mě v pelíšku :P

                          0 0
                  • Deathklaat  

                    Já se ničeho nezastávám,pouze se ptám jaký kdo má názor a ty tady hned prskáš.Takové mám opravdu nejradši.

                    0 0
                  • nnoe  

                    To že nějaký rám občas rupne, nedokazuje vůbec nic…a už vůbec to nesvědčí o kvalitě či nekvalitě značky…

                    0 0
                • teepeex  

                  bud v klidu:)

                  obcas se proste neubranim a reaguju;) na prisernej pravopis nekterych cyklotroniku

                  0 0
              • pepek  

                Treck? co to je? to je něco jako Yamasaki?

                0 0
            • Zerocool  

              netvrdím, že by nebyly

              0 0
    • Hejdik  

      Mě by se osobně líbil nějaký Scott Scale.

      0 0
    • Majkrosoft  

      ahoj, jsem taky z ostravy a rozhoduju se pro koupi nového kola, moje hranice je sice trošičku níž než ta tvoje ale zvažuju, buď Ghosta (SE500) z Mojekolo (ostrava) a nebo Cube(LTD Comp) z prodejny BikeOne (opava), uvažoval jsem taky o Treku ale za tu cenu co zaplatím za Treka mám u obou výše zmíněných značek kola s lepší výbavou, tak tam mrkni třeba vybereš :)

      0 0
      • dua  

        O těchto obchodech vím, ale dneska jsem byl v jedno a dostal jsem nabídku, která se neodmítá, takže asi mám vybráno…

        0 0
        • Deathklaat  

          tak prozrad o co jde…

          0 0
        • Majkrosoft  

          taky jsem zvědavý kde v ostravě dávají nabídky, které se neodmítají :)

          0 0
          • dua  

            Slíbil jsem že to neřeknu, až  jestli ho vezmu, tak prozradím :-D

            0 0
    • Volf  

      Víš co bude nejlepší. Najdi si kolo s co největší slevou z původní ceny a budeš mít teoreticky to nejlepší kolo za 25 000 CZK.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce