• cicli

    Ahoj,schánim MTB kolo(full nebo pevne nejlepe do 100 000,–Kotoučovky nemusí být,minimální osazení XT, Mělo by to být kolo na xc závody Full do 14kg,a,pevné do 11kg. dík za radu:-)

    0 0
    • silnicar  

      za tu stovku chceš kolo na XC nebo tank? HT<10kg a Full<11kg ale stejně si děláš prdel, za tu cenu XT osazení ?

      0 0
    • tomfree  

      Za takový peníze si můžeš koupit co se ti zamane,ale nejdříve si to trochu ujasni.

      0 0
    • Blade  

      Panenkomarjapod­srpenská…

      0 0
    • Rychlej turista  

      Kolo za takový peníz, se kupuje ze dvou důvodů:

      1. Potřebuješ ho naježdění – v tom případě se obejdeš bez rad z B-F, protože sám nejlíp víš, co potřebuješ
      2. Potřebuješ utratit peníze – i v tomto případě rady z B-F nepotřebuješ, stačí otevřít jakýkoliv katalog a vybrat podle ceny
      0 0
      • Tleskač  

        Varianta č.2…

        0 0
      • scret  

        vazls mi to z pusy!:)

        0 0
        • scret  

          chtel jsem napsat „vzals“…:)

          0 0
      • Volf  

        Varianta č. 3 KECÁ

        0 0
        • cabbage  

          to už víme, te´d jde jen o to jestli předstírá variantu 1 nebo 2 ;-)

          0 0
    • orca.1  

      Apage satanas!

      0 0
    • ihik  

      Myslím, že kvalitní kolo této kategorie pořídíš jedině v Tescu nebo Mountfieldu. Personál je velmi zkušený, tak ti snad poradí. Na BF tomu nikdo moc nerozumí. Navíc ty jejich rámy jsou z materiálu HiTen, který používá NASA i pro raketoplány, takže si můžeš být jist, že takové nikdo jen tak mít nebude.

      0 0
      • Blade  

        A pak se divíme, že raketoplány padaj :o)

        0 0
    • Dumbo  

      ja by som svojich sto litrov za XC full utratil za Canondale :)

      0 0
    • mosquito  

      dej mi tech 100 tacu, a sezenu ti supr fulla s dobrou vidli, hydrama, samo na XTR :) jo a zbytek penez si necham :)

      0 0
    • Lister  

      ach joo :o(

      0 0
    • raceman  

      nikoho nenapadlo, že to může být další vtipálek, co si z nás chce vystřelit?

      0 0
      • Lister  

        myslím že to napdalo hodně lidí, nebo tobě ten jeho dotaz přijde reálný???????

        0 0
        • raceman  

          ne realný mi fakt nepřijde.

          0 0
          • cicli  

            ty dilino vypatlane ja za to nemuzu ze mas takou popelnici tak zavidíš!!!!!!!!!

            0 0
            • Lister  

              no takhle tě tu budou mít všichni rádi :o)

              Přečti si co napsal rychlej turista…seš jasná dvojka :(

              0 0
            • Vojtas  

              hohohoooo :-D panacek vyleti jak certicek z krabicky a zacne se tady ohanet tim ze mu nekdo zavidi ? aha, zamysli se nad sebou laskave :)

              0 0
            • raceman  

              :-)

              0 0
            • Volf  

              Na rozdíl od tebe má co dát do profilu ty joudo

              0 0
              • Blade  

                Však počkej, jak mu budem všichni závidět, až si dá do profilu 14ti kilový XTčko:-DDD

                0 0
    • cat  

      Dej to na charitu.

      0 0
    • ktm.bike  

      stačí tohle: www.specialized.cz/new/kolo.php?…

      0 0
      • cicli  

        dik kolo je dobre budu přemyšlet kdyby bylo na XTR jeste lepší

        0 0
        • silnicar  

          už jsem ho našel, je moc pěkný…www.specialized.cz/new/kolo.php?… Je to trošku nad tu stovku, ale nevím jestli se ti bude líbit barva

          0 0
          • tomfree  

            Cena good,jediný důvod proč to všichni nemají je asi ta barva:-)

            0 0
          • Dumbo  

            červeny nie ! ten ti hned skonfiškuje žena :D

            0 0
            • thiel  

              cervene bicykle su pe buzerantov. to vie kazdy… :-D

              0 0
              • thiel  

                pre

                0 0
              • cabbage  

                seš mrtvej…

                0 0
                • thiel  

                  lol… :-) hehehe… :-) dufam ze je jasne ze som to nemyslel vazne.. :-)

                  0 0
    • marek2000  

      Ja len aby si nezabudol, ze na biku za 100 000 musis stale slapat. Samo to nepojede :)

      0 0
    • pasek  

      ano mozna ze „trosku“ zavidime …ale zdibišek mi pripada ze paníšek nikdy nejel na kole (kdo ví jestli ho vubec nekdy videl) ale slysel ze je to coool tak si koupi jedno za sto litricku

      0 0
    • pasek  

      …pripada mi ze kdo si chce kupovat kolo za sto litru by mel trochu jezdit a kolum rozumet…

      0 0
      • rb  

        a ne byt eště hubaty na kolektiv,kor když je tu novy…

        0 0
    • MI5  

      Vis penize nejsou vsechno. Mozna by to taky chtelo o tom neco vedet. Napr. toto kolo splnuje vsechny tvoje pozadavky a dokonce ma i kotoucovky a dokonce nestoji ani pres 100k. www.author.cz/…id=6&pid=735

      0 0
      • thiel  

        ked mas nejaku bandu mongoloidnych kamaratov ktorych potrebujes oslnit drahym bajkom, pripadne ak ho chces aj pouzivat na lahsie tury (cesta do hospody a pod) tak ti bude masina za 100 000 stacit. ty si ale pretekar ako pises, potrebujes to na xc maratony, tak si kup aspon toto:

        www.scottsports.cz/index.php?…

        trochu posetri a az potom to bude ten spravny rachot. vystavis si ho v obyvacke, zavesis na to papier s cenou a az potom budes pravy pretekar s drahym bajkom. ale este nezabudni vrazit aspon dalsich 50 000 do kriklaveho oblecenia, co najznackovejsieho samozrejme.

        ak si niecomu nerozumel tak sa nehanbi a opytaj sa. pouzijem jednoduchsie slova a kratsie vety.

        0 0
        • thiel  

          eee… zase zle zaradene…

          0 0
        • pajasimi  

          napsaný hezky ale možná by neškodilo hodit odkaz, kterej tě neodkáže jen do menu:) teď chudák neví co si má koupit

          0 0
          • thiel  

            eee.. mna to hodi rovno na ten bajk… sorry.

            tak je to celoodpruzeny Scott Spark Limited. 194 750Kc.

            0 0
            • pajasimi  

              jj pěknej, ale nechtěl bych, má moc malý zdvihy..no hlavně že je pěkně drahej

              0 0
    • Smazaný účet  

      za ty prachy takhle lehký kolo neseženeš, a s kotoučema a XT tuplem ne. bys musel přihodit aspoň dalších sto. ;o)

      0 0
      • SoLaX  

        Zejo, ja si taky myslim, ze si znas chlapec dela srandu a chybi mu tam jeste jedna nula ;-). S takovym pritrouble nizkym stropem se vybira fakt tezko :-).

        0 0
      • pajasimi  

        psal že kotoučovky být nemusí:D

        0 0
        • thiel  

          bez kotucoviek dnes uz nikoho neohuris. akurat je skoda ze najvecsi rozmer kotucov je tusim 203mm… s tym sa neda poriadne pracovat…

          0 0
          • pajasimi  

            POZOR promax má i 220mm kotouče:) aby ty brzdy vůbec brzdily asi..ale docela drahá..1700 za kou­sek

            0 0
            • thiel  

              to budu nejake smejdy. len za 1700? urcite nebudu z carbonu alebo titanu. co s takym odpadom? brrrr…

              0 0
              • pajasimi  

                no já bych teda koupil rovnou motorku..ale to bych mohl zmoknout takže spíš auto, ale to bych musel řídit, tak bych si asi najal řidiče

                0 0
            • cabbage  

              nebo šmejd od formule má taky 220;)

              0 0
    • olino  

      new.mtbs.cz/ka­talog07.html?m=922 – dá se to stáhnout pod 100

      0 0
    • sway  

      Zajimavy, behem jednoto tydne uz druhy thread, kde nekdo shani kolo do 100kkc…to se ty prachy nekde zacaly rozdavat? Kazdopadne mam pocit, ze kdo si kupuje kolo za 100kkc, tak tomu bud rozumi, a nebo nerozumi, a na kole jezdit nebude:) Myslim ze HT na XT by sehnal za 100kkc tak 3–4:)

      0 0
      • mosquito  

        halo haloo jak chci taky neco jestli nekde rozdavaj, ale sem skromnej – stacilo by mi 50 :D .. na 2 kola :D

        0 0
        • cabbage  

          jj, na přední a zadní;-)

          0 0
        • sway  

          Nee, to me spatne chapete, ja opravdu nevim, kde se to rozdava…:)

          0 0
    • Kubiczech  

      Uz sem nekdo hodte nejaky poradny kolo a ne takovy plecky. Zda se mi, ze uroven rad na foru klesa – panacek chce radu a dostane todle… (:

      0 0
    • RedAce  

      Radši něco slož

      0 0
    • Lister  

      www.marinbikes.cz/tt.htm

      vyházet veškeré XTR, dát tam alivio, dozadu dát XT!!!!! dopředu RTS a bude to do 100 určitě!!!!!!!!!

      0 0
    • RedAce  

      vidle-FOX 07 F100 X Terra Logic-27k kliky- K-Force MegaExo-13k Hlavové složeni Orbit IS Carbon-1,3k přehazovačka X.0 Carbon-3,5k řazení X.0 páčky-3,7k brzdy formula OroPuro-10k zapletená kola CrossMax SLR Disc-21k představec EA70–1,6k rodla Easton EC90 XC-2,5k sedlovka Easton EC90 ZERO-4,6k

      Sedlo SLR XC-2k

      nějakých cca 90k+plus rám a nějaký sračky jako ty duralový „bovdeny“…nemužu si vzpomenout jak se menujou. Postav tohle a budeš mít nejlepší kolo co sem zatim viděl. Záleží samozřejmě na rámu.

      0 0
      • Lister  

        tos mu moc na ten rám nenechal :o)))))

        0 0
        • RedAce  

          koupí si k tomu spyder za 2500, nechá si ho nastříkat v nějakym super desihnu a bude cool. to jako když sem jel malevil bez čísla a čekal na kámoše, nějak nejeli a viděl sem tam lidi, co měli Luzifery na XTR, bagl a tenisky s klipsnama :)))

          0 0
    • Twiggy Ramirez  

      Zdravím všechny, jsem tu novej a jedna z prvních věcí, kterou jsem uviděl, je zrovna rozmazlenec, který neví co s prachama. HT si můžeš poskládat nebo nechat poskládat a vyjde tě to levněji, pokud víš, kde nakupovat a nebo, když chceš fulla tak tohle: www.racebike.cz/…peedster.php.. XT to sice nemá, ale SRAM je taky dobrej a X.9 je tak na úrovni XT, klidně si na to můžeš dokoupit cokoli a vyjde tě to levněji. Každopádně nevím, o co ti jde. Roštěny s kolem stejně nenabalíš a jestli si to chceš koupit jen aby sis tím posiloval ego, tak se mi to zdá, jako zbytečně utracený prachy.

      0 0
      • Lister  

        na nováčka seš teda celkem drsnej :o)))))))

        0 0
        • Blade  

          Má pravdů, předsedó :o)

          0 0
    • kudlanka32  

      do stovky se poradnym kolem samo nevejdes :-P lepsi bude koupit si motorku......

      0 0
    • mitch  

      Hele vy se mi snad zdáte všichni…copak ste zapoměli? Na canyona? www.canyon.com/…/profil.html?…

      0 0
      • TheIF  

        Nemá XTéčko a nikdo ho nezná stím moc nezamachří.

        0 0
        • ptak1000  

          to ste mu dali slušnej kouř:o))) Ten už se neozve. Škoda, mohla bejt zase pr-el:oD

          0 0
    • Blade  

      Hele, odemkni ten paralelní dred, chci reagovat na toho hovna :-D

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce