Nerve AL 6 nebo HT do 35 tisíc

6 nepřečtených
 • detasek

  Ahoj, pokukuji po letošním Canyonu Nerve Al 6 – finance zatím dovolují bohužel jen variantu 27,5 v L velikosti, mám 185cm a 105kg (jo makám na shození).

  Řesím tohle – teď mám – tohle v Lku

  Kolo je to hrozný, po týdnu odešel řetěz, věčně něco vrže atd. – po seštelování to ujde, ale zjistil jsem, že mě celkem láka nějaký to ježdění v lese a na to je to absolutně k ničemu, protože při mojí váze tam ta vidlice spíš není než je – sice má na plívu za 1500,– „slušný chod – nezadrhává“ ale i tak je to hrozně měkké.

  Má otázka tedy zní, jestli mi to bude stačit velikostně (ten Nerve), teď mám vytažený sedlo asi výš než bych měl mít, protože mě po 30km na asfaltu bere koleno, šlapu jakoby špičkami s nohou nataženou – předtím jsem měl sedlo níž a bolelo to koleno více.

  na Nerve Al 6,9 nemám a musel bych pak do nějakýho HT (pokud by mi někdo doporučil, bylo by to super!) koukal jsem i po nějakých Radonech, ale absolutně se v kolech nevyznám. Ježdění mě chytlo a nechci si podruhé koupit stejný omyl jako ten Tyax. Díky moc

  0 0
  • Tecka  

   Bojím se, že většina levných/akčních Nervů je v L letos už vyprodaná. Velikostně by ti mohl být (ještě je důležitá délka nohou změřena od země po rozkrok).

   0 0
   • detasek  

    Koukám že eLko je fuč, mám 78cm po rozkrok, prý krátké nohy, to Mko mi asi nebude co?

    0 0
    • nomecz  

     nohy sou na M ko v pohode zalezi ale na ostatnich delkach , aby ti to nebylo celkove kratke

     0 0
    • wilda81  

     M bych nebral. Přítelkyně má nějakých 183 a jezdí vel. L s kratším představcem.

     0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.