• baki

    Zdravím všechny na zdejším fóru. Plánuju nákup kola a rád bych, kdyby jste mi poradili.

    Váška 185cm

    Váha ±100kg

    Typ kola: mtb

    Nevím jestli je velký rozdíl mezi 10000 a 12000. Klidně koupím i starší, pokud mi jej doporučíte. Budu jezdit hodně asfalt, ale i lesní cesty.

    Díky moc za rady, nevyznám se v tom.

    0 0
    • zipoman  

      Za tu cenu pohledat bazar, třeba http://www.cyklobazar.cz/…-model-2011/ jen nevím, jakou má rám velikost

      0 0
      • baki  

        Díky, vypadá krásně. Jinak jsem z FM. Má smysl nechat si kolo posílat? Nebo mám vyhledávat vždy možnosti, kdy si můžu kolo odebrat osobně?

        0 0
      • baki  

        Jinak velikost rámu je 47 cm – 18 palců.

        0 0
    • baki  

      A co říkáte na tady tohle?:

      http://www.cyklobazar.cz/…jen-12990kc/

      trochu přes limit, pravda … ale jestli by bylo dobré …

      0 0
    • prupek  

      Zkus se podivat tady http://www.lyzeakola.cz/…KOL/strana/1 – maji ted 33% na vse (pocitane z bezne ceny na eshopu) – sleva plati jen na prodejne (Ostrava)

      0 0
    • maajkee  

      Pokud bys měl zájem, dostavěl jsem teď jedno kolo na rámu Vautron.

      vidlice Epicon 100mm RLD, kola Fulcrum RM5, kliky Deore HTII, hazka, přesmyk XT, řazení SLX, brzdy Avid BB5, sedlo, sedlovka, řidítka a představec Cannondale, kazeta SLX, všechno nové, kola a kliky jeté cca 2000km.

      Faktura, záruka 2 roky, cena 12500,–

      Teď jsem v práci, mám odpolední, už jsme ho nestihl vyfotit, foto udělám zítra. Pokud bys měl zájem tak mi napiš maila, fotky ti pak pošlu tam.

      Jo velikost je 19"

      0 0
      • baki  

        sorry, ale rám je malý. Potřeboval bych určitě větší. Ale díky moc za nabídku.

        0 0
        • maajkee  

          No já ti nevím, já mám 185cm a taky jezdím 19" a možná bych snesl i o něco menší.

          Radši to ještě promysli s tou velikostí, ať nekoupíš zbytečně velký štafle, ale to je tvoje volba.

          0 0
          • pepino  

            Kámoš má taky 19" a 185cm, já 17" a 177cm, každej nechce štafle, jak píšeš, ale třeba hravý kolo.

            0 0
            • 11AA  

              Já mám 173 a 17" (viz. profil) a pár dní jsem byl špatnej z toho, že jsem si ho nechal postavit na malém rámu (po pár poznámkách k velikosti).

              0 0
              • pepino  

                Tak já čím dál tím míň rád do kopce a radši točivějc dolu.

                0 0
                • 11AA  

                  Nedodal jsem, že nakonec jsem za tu 17 rád. Já se zatím kopcům nevyhýbám, ale to třeba přijde :)

                  0 0
            • Kamikaze 591  

              Já mám 173cm, 19" rám a 11cm představec :-D

              0 0
    • baki  

      Ahoj, ještě offtopic. Scháním kolo i pro manželku. Ona moc nejezdí, jen trochu, hlavně tak dvakrát týdně do práce, a jen asfalt. Kvůli zranění kostrče neujede více jak 25km.

      Co říkáte na toto kolo za tu cenu? (víc ani nechce do kola dát):

      http://www.cyklobazar.cz/…eeler-cross/

      0 0
      • maajkee  

        Tak jako funčkní to bude, ale je to hnus, to bych manželce neudělal :)

        A kolik měří manželka?

        0 0
        • baki  

          175 cm – věřte mi, lepší než to co měla do teď ;)

          0 0
          • maajkee  

            Bude to strašně těžký kolo, těžká a nefunčkní vidlice, ještě starej závitovej představec, barva hrozná, hledal bych dál.

            0 0
            • baki  

              Myslíš že v ceně do 6000 se dá najít něco lepšího?

              0 0
              • maajkee  

                Určitě se něco objeví, třeba né lepší, ale určitě třeba hezčí :)

                0 0
              • pepino  

                Dá, ale čekat, nedávno byl třeba na cyklobazaru slušně vybavenej horák za asi 5500, dámskej rám a k němu dvoje kola, s MTB a slick pláštěma.

                0 0
                • baki  

                  tohle spíše vypadá jako kolo pro mě, než pro mou ženu :)

                  Určitě bych pro ni chtěl trekové kolo.

                  0 0
                  • maajkee  

                    A proč trekové, když ty chceš horské, spolu nejezdíte?

                    0 0
                    • baki  

                      Jak jsem napsal, žena nemůže jezdit moc daleko. Když spolu vyjedeme, tak pojedeme po lehčích cestách. A já budu jezdit častěji buď sám, nebo s klukama. Třeba těch 70+km.

                      Proto chci pro ní treka ať má ježdění co nejlehčí. Bude hlavně jezdit po městě.

                      0 0
                  • pepino  

                    V těch se nevyznam, tak jsem jen natrefil na tohle:)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.