Merida HFS XC 1000D 2010 vs Specialized Rockhopper Int 2011

12 nepřečtených
  • kaja,stef

    Zdravim,

    mela bych na zkusene bikery dotaz. Chci si koupit nove kolo a ze vsech vystoupily 2 favoriti, ktere muzu mit za pomerne srovnatelnou cenu. Merida HFS XC 1000D z roku 2010 a Specialized Rockhopper Int 2011.

    Zajima me Vas nazor a preference.

    Diky za pomoc

    Kaja

    0 0
    • Azmir  

      Myslím že tady to je jasné že merida

      0 0
    • j.novis  

      Já jsem si v únoru koupil Meridu HFS XC 1000D 2010 a jsem maximálně spokojený. Nechal jsem si sice vyměnit z SLX na XT řazení, přesmyk a kliky, protože jsem to chtěl mít celé ve stejné řadě. Tato výměna mě přišla na nějaký 1500,–. Jen pozor na vidlici. Je to opravdu chrtí vidle, která na mou váhu nebyla dobrá. Musel jsem ji vyměnit taky.

      0 0
      • Lance  

        co si mam predstavit pod pojmem chrti vidle?

        0 0
      • karliner  

        Vyměnil jsi řazení, smyk, kliky a vidlici. Proč jsi si tedy nekoupil úplně jiné kolo? :-)))

        0 0
        • j.novis  

          Protože v plánu byla výměna jen přesmyku, klik a řazení.Jak jsem psal, mám rád všechno stejné. O vidli jsem nic nevěděl a prodejce mě ujišťoval, že je pro mě OK. Toto rozhodnutí přišlo až později. Ale to kolo se mi celkově líbí a rám HSF je jeden pro mě z nejhezčích rámů.

          0 0
          • dancing dog  

            taky bych tedy zvolil z těch dvou Meridu. Ale zajímalo by mě, jestli si za jízdy poznal nějaký rozdíl s SLX a pak tím XT.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.