• Fuky

    potřeboval bych poradit co se týče Meridy AM 800-D jestli by jste mi někdo doporučil?je osazena LX výbavou což poměr kvalita a cena je velice dobrá,spíš jsem se chtěl zeptat na tento styl odpružení zadní stavby? slyšel jsem že pry se po čase „vyglechta“ že se to stane při naklapění kola a moc mi tohle odrpuženi kamarád nedoporučoval

    0 0
    • Smazaný účet  

      jak vypadá naklápění kola? to jako do zatáčky? :))) není nic jednodušího než za pár korun v tom nejhorším přápoadě vyměnir ložiska ne?

       
      0 0
    • Deathklaat  

      No já mám osmistovku asi půl roku a jsem maximálně spokojen.Jezdím se mi na tom parádně.Za ty peníze bych nic lepšího nekoupil.Jedinou věc,kterou bych chtěl vyměnit je vidlice.Chodí sice parádně,ale je moc težká.

      Hodně lidi ti řekne že se to furt houpe,že zadní stavba chodí špatně,že tam jsou ztráty a všelijake dalši cipoviny-od toho jsem si ale to celoodpružené kolo koupil…

      0 0
      • MlokCZ  

        Pokud byla ve slevě, tak je to za ty prachy dobré kolo. Pokud za originál cenu, tak by se našelo více lepších kol za ty prachy, třeba Radon Stage 5. Mnohem lepší osazení (hlavně vidlice a tlumič), podle mě lepší zadní stavba a cena stejná při srovnání s nezlevněnou AM 800-D. Osobně bych šel do toho Radona i ve srovnání s AM 800-D v aktuální slevě, jaká je na stránkách Meridy.

        A tu poslední větu jsem tak moc nepochopil. Tu část, že někdo řekne, že se to bude houpat a od toho full je, tak tu zcela chápu a i souhlasím. Ale tu část, že zadní stavba chodí špatně a od toho že sis fulla koupil, to opravdu smysl nedává. Ta zadní stavba zase tak špatná není (od Meridy to je zatím jejich nejlepší full, teď nepočítám chrtí 100mm zdvihy), každopádně se najdou lépe fungující zadní stavby (a to teď nemyslím pouze ty za mnohem více peněz).

        0 0
        • Deathklaat  

          Samozřejmě že jsem ji měl ve slevě,řekl bych dosti značné. Celá ta věta byla myšlena jako celková kritika kola.Tak jak to píšeš ty,to smysl nedává.To máš pravdu:-)

          0 0
    • MlokCZ  

      „Vyglechtání“ se opravdu bát nemusíš :-)

      A k tomu výběru, pokud nemají někde třeba testovací kousek za super cenu, tak já jsem raději pro ten Radon níže.

      0 0
    • Fuky  

      ok dekuji za rady a odpovedi a ten radon stage 5 je opravdu luksusni kousek:-)

      0 0
      • Fuky  

        jinak prave ze jsem nasel tu meridu Am 800-D na internetu pomalu o 50% levnejsi za nejakych 24990 kc

        0 0
        • MlokCZ  

          Za takovou cenu je to už určitě dobrá volba. Pod 30tis. je výběr fungujících fullů už hrozně omezený.

          0 0
          • Fuky  

            právě že no,co by jste mi tak doporučily za celoodpružené kolo? neco do tech 30 tisic urcite by to musel byt lonsky model pac ty 09 bych rekl ze jsou az zbytecne predrazeny

            0 0
          • Deathklaat  

            Ted jsem kukal na toho Radona.Osazeni je velmi pekne.Váha překvapujici.ted zalezi,kde by se to dalo sehnat.

            0 0
            • MlokCZ  

              Pouze přímý prodej, stejně jako Canyon.

              0 0
              • Fuky  

                jj ten radon je vskutnu paradni myslite ze bych sehnal jeste lonsky model ? a ten primy prodej mate na mysli presne co?

                0 0
                • Almond  

                  Přímý prodej znamená, že si kolo musíš objednat přímo od výrobce, který ti ho následně pošle poštou (nebo kurýrní službou)… Pokud bys chtěl vědět víc, v historii jsou na tohle téma romány (většina se sice týka Canyonu, ale ono je to v podstatě jedno)

                  0 0
            • Fuky  

              jeste sme se chtel zeptat Deathklaata,zdvih zadniho tlumice jak je velky ?

              0 0
              • Fuky  

                a taky jestli se da zadni tlumic uplne uzamcit?Dekuji

                0 0
              • Deathklaat  

                Zdvih v zadu je 115 nebo 130,ted nevim přesně.A tlumič je bud Open nebo Lock.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  jestli se bavíte o tom radonu 5 za 1499,–E co nahodil nahoře mlok tak ten má zdvih 125 mm, a tlumič fox RP 23 tudíž má propedal a 3 úrovně přitvrzení.

                  0 0
            • Matony  

              Dá se to sehnat tady biky CUBE, DROSSIGER, RADON, výběr od 1000,–€

              0 0
              • MlokCZ  

                A loňský Cube AMS 125tka za 1450 euro, to je taky hodně dobré.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.