• Hutch

    Co říkáte na tuto vidlici? Dala by se použít na enduro? Nebo je to měkkýš? http://kolokolo.cz/…solute-2009/

    0 0
    • scret  

      tohle je vidlice na lehke AM kolo, na enduro tezko… a nevim jestli je to mekkys :)

      0 0
      • Hutch  

        No chtěl jsem něco odolnějšího se 140–150mm zdvihu na enduro na klasicky rychloupínák. Ale je to těžko k pohledání. Tak měkkýš to není, ale měkký to asi bude :D

        0 0
        • PatrikL  

          myslím že taký rock shox sektor spåňa to čo požaduješ… Aj cenovo je na tom dobre.

          Ale neuvažuješ nad prechodom na pevnú os? Drahé by to nebolo a mal by si to o dosť pevnejšie :)

          0 0
        • scret  

          aha, enduro na rychloupinak, hmm…

          takze chces vlastne normalni AM vidli… pokud chces neco pevnejsiho, pomuzes si jenom pevnou osou, at uz 15 nebo 20mm…

          Mimochodem, nepatri to sem, ale mam na prodej Magura Thor (viz.profil – na Reignu) za hezkej peniz… pokud mas zajem, pisni mi na mejl…

          0 0
          • pepino  

            A co je to to enduro? Na Manitou Minute s rychlo jezdím a skáču tak do 1m asi dva roky a nic (mam 71kg).

            0 0
            • scret  

              enduro ja osobne beru od zdvihu 160mm a bytelnejsi konstrukce… Do 1m se da…

              0 0
              • mr.antik  

                mám 150mm opravdu bytelné konstrukce, ale nechci být v jedné škatuli s AMkáři, co mám dělat?

                0 0
          • soc  

            A co tam půjde místo toho Thora?

            0 0
            • scret  

              silne premyslim o nejlepsi verzi RS RVL… a kdyz prodam kola tak bych rad karbonovou DT Swiss

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.