• staclu

    Zdravím, strasně bych chtěl jet na vranov. Celá cesta by měla být asi 100 km ale nevím jestli to můžu ujet a jestli to stihnu za pět hodin. Nemáte nějaké triky na to aby se mi jelo lépe?

    0 0
    • Pete1985  

      Záleží po jaké cestě, záleží na čem, záleží na tvé fyzičce.

      0 0
      • staclu  

        Cesty jsou tam celkem dobré, tam pojedu skoro pořád z kopce a zpátky do kopce. Jezdím na trekovém kole. A fyzičku nevím ale dneska sem ujel 83 km po vrchovině.

        0 0
        • Pete1985  

          Tak pokud zvládneš 83 km po vrchovině, tak si dokážeš odpovědět sám :)

          0 0
          • staclu  

            A po dnešku mě mě docela dost bolí nohy. Potřeboval bych jet za dva dny a nevím jestli to do tý doby přejde. Na to není nějaký trik? :D

            0 0
            • Tomáš  

              Jdi brzy spát, tělo potřebuje pořádně zregenerovat a za dva dny budeš vpohodě ;-)

              0 0
          • Kolbaba71  

            Já na treku jezdím a už jsem mnohokrát ujel i víc jak 100km. Imho průměr 20km/h do kopce nebude žádná sranda. Stačí pár delších kopců, kde to nepůjde rozjet nad 15km/h, bez toho, aby se člověk neuštval a průměr půjde citelně dolů. A zvedá se hodně špatně. S pořádnou kondicí by to neměl být problém. Sám mívám v rozumně kopcovatý krajině průměr tak 15–16km/h a to do toho nepočítám přestávku na jídlo. Ale nejedu co to dá, jen se projíždím.

            0 0
    • svářeč  

      v tvém věku jsem jezdil soto kilometer ob den.

      dnes ani bobek,cigára a chlast mě přemohli.

      0 1
    • pesimum  

      Vlak,autobus,au­tostop…

      0 0
    • kastan02  

      Šanci máš. Musíš jíst, pít a jet s rozumem. Myslím rozvrhnout síly.

      0 0
    • nitraq  

      Jé, to jsi ty, komu jsem kdysi nabízel pláště. Stále se mi válí ve sklepě, takže pokud bys chtěl, není problém poslat. A pokud jsi dneska dal 83 v kopcích, tak těch 100 taky nejspíš dáš.

      0 0
      • staclu  

        Jo to jsem já :D nějak si mi neodpovídal tak sem si koupil v obchodě za stovku ale teď už mám stejně jiné kolo

        0 0
        • nitraq  

          Teď na to koukám, bylo to zrovna ve zkouškovým, tak ještě jednou sorry, uteklo mi to mezi tím učením.

          0 0
    • Davos000  

      100km bys měl dát bez problému pokud už ujedeš 80…jinak ja jsem dal svuj rekord v 16 – 210km, o rok později taky, ale třetí rok už ne, to jsem zabalil na 120 a volal odvoz :D

      0 0
    • Pavel  

      Ujel jsi už 100 km skrzévá Beskydy, nějaké kilčo po rovině pro tebe už přce nemůže být výzva… ;-)

      Za pět hodin se to ujet dá, pokud teda neskejsneš cestou ve třech knajpách… :-)

      0 0
      • Erknold  

        Přesně, před měsícem jsem s kolegou zkoušel objet okruh tady na jihu přes Kluka a Kleť. I kdyby nepřišla bouřka, tak jsme to nedali, jelikož to byl více knajping :) Ale sám jsem to pak zvládnul, pouze s jedním pivem tedy :) Ale tedy průměr 20 to nebyl i tak. Nicméně po asfaltu jen po kopečcích to dáš.

        0 0
      • Macimacikkrasty  

        Zdar. Za jaky reálný cas se da ujet z Ostravy na Lysou a zpět??

        0 0
        • jIrI___  

          Z centra Ostravy od hradu podél řeky přes Ostravici, stoupáním od Šance a zpět po asfaltu přes Papežov, Krásnou, Raškovice do F-M a dále opět podél řeky zase až k hradu mi to trvalo lehce přes 5 h. Patřím spíše mezi ty pomalejší jezdce.

          0 1
          • Lišák  

            S těma palečkama jste jak magoři.

            Někdo se na něco zeptá, jiný mu podá info z vlastní zkušenosti a dostane za to mínus. Mohl by mně nějaký palečkář vysvětlit co je tím myšleno?

            1 6
            • krabica  

              Nemáš to tu flákt, jinak bys věděl, že mínus tu značí punkové plus. :-)

              1 2
            • Smazaný účet  

              Minus od picusu je vzdy PLUS

              Pro me vzdy velka motivace pokracovat …

              3 1
              • Metrick  

                Ono to občas fakt vypadá, že není důležité co se říká, ale kdo to říká. :o(

                0 0
    • karliner  

      Řekl bych že to nedáš. 83 je hezké, ale solo 100, to je jiný kafe, je to mentální hranice, je to třímístné číslo, usadí se ti to v hlavě a pravděpodobně někde vyhniješ.

      0 0
    • ¨MZ  

      Pane Lorenc, uvezu to? …

      0 0
    • ˘Ö˘ Krab  

      To dáš. Triky: pravidelně pít, pravidelně jíst, zbytečně nevychládat, nehrotit to ve stoupáních. Přiměřeně se obléknout a nebýt líný to během jízdy přizpůsobovat aktuální povětrnosti.

      0 0
    • jIrI___  

      Bez šance.

      0 1
    • Bafoon  

      to je jako uvezu to pane Lorenc? :-D

      0 0
    • maajkee  

      To ujede každej, pokud není chromej.

      0 0
      • jIrI___  

        Já prosím pěkně ne a chromý nejsem. Nebo tak aspoň vypadám :-)

        0 1
        • nitraq  

          Je rozdíl hradecká stovka a beskydská stovka;)

          0 0
          • maajkee  

            Moc ne. V beskydech si zase polovinu trati vezeš prdel z kopce bez šlapání, tady musíš dřít furt :)

            A nepředpokládám, že bude jezdit přes nejvyšší vrcholy. 100km ujede fakt každý i netrénovaný. Moje ségra, najede za rok tak 200, 300km a loni jela od práce z HK do Jeseníků, cca 150km bez trénování a taky to zvládla.

            Hlavní je se předem neposrat :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              ale notaaak:DDD

              0 0
              • maajkee  

                Já nevím no, pro mě jako pro hradečáka je ježdění v horách takovej relax, nastoupaný metry mi vůbec nevaděj, páč vím, že se pak povezu z kopce. Tady od nás jsem zvyklej makat pořád. To že tady je rovina, neznamená, že se tady na tý rovině flákám, ale člověk zase dupe co to dá a dupe furt, tedy poměrně dobře se tady rozvíjí vytrvalost, která se pak v kopcích hodí. :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  No, tak ale uznej ze je nesmysl aby sis vezl pulku casu vyjizdky prdel z kopce…pulku vzdalenosti to jo, ale neznam moc lidi, kteri by jeli stoupani (nejake znatelne) stejne rychle nahoru a dolu (a pritom dobrovolne nestali urputne na brzdach)…proste dve hodiny na kopec, dvacet minut z kopca…

                  0 0
                  • maajkee  

                    ? Já psal někde neco o času?

                    Tak ještě jednou:

                    V beskydech si zase polovinu trati vezeš prdel z kopce bez šlapání

                    Píšu tam právě o vzdálenosti, nic o času. Nejsem idiot a vím, že do kopce se jede dýl než z kopce :) Zase tu polovinu z kopce ujedeš za pár minut.

                    0 0
                  • jIrI___  

                    Teď v sobotu jsem si skvěle 2× užil Lysou – nahoru vždycky vývoz autem a dolů k Šanci sjezd na kole po trase Adrenalin Cupu. Tak by to mohlo být pokaždé, cítil jsem se jako poloviční lanovkový frýrajdr :D

                    0 1
              • McBlacky  

                lehce nad sto ujede každej. Dvakrát jsem před hodně lety jel kolem Prahy s lidma co vytáhli trekingy a jednou za měsíc dali kilo+ a pak zase měsíc nic. Jiný sport většinou nedělali.

                Se to hrozně přecenuje, je to jen o tom se pořádne kousnout a trpět, když nemáš najeto. To dneska moc nefrčí, je pohodlnější sedet u FB a BF a dalších :)

                0 0
            • Sugar67  

              +1

              0 0
            • Dav...1  

              A taky mela prumer 20Km/h ?

              0 0
        • maajkee  

          Ale ujedeš.

          0 0
          • jIrI___  

            Tak jo. Když to říkáš, určitě to pro mě nebude problém.

            0 1
            • maajkee  

              Kolikrát jsi to zkoušel a kolikrát jsi to nedojel?

              0 0
              • jIrI___  

                Několikrát. Např. po této vyjížďce jsem pomalu ani nebyl schopný otevřít dveře od baráku a to mi do 100 km chybělo 20% km. Ale uznávám, že fyzičkou jsem lemra těžce se vymykající z běžného B-F průměru :)

                0 1
                • kali222  

                  …Ale uznávám, že fyzičkou jsem lemra těžce se vymykající z běžného psaného B-F průměru :)

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  No..ale zase tam mas docela kopecek…

                  0 0
                • maajkee  

                  Dá se tam někde stáhnout gpx záznam? Ty nastoupaný metry mi příjdou přestřelený.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    taky se mi to zda trochu moc, tipl bych tak o 500 vyskovych metru mene:)

                    0 0
                  • jIrI___  

                    NEvím, teoreticky by tam být vidět tlačítko pro export. Nastoupané metry jsou nereálné, tohle Sportstracker spolu s maximální rychlostí vyhodnocuje nějak velice divně.

                    0 1
                    • rock  

                      Podle mne je tam to tlačítko jenom pro přihlášeného.

                      btw sports-tracker je co do výškových metrů absolutně nepoužitelný. Strefí se asi tak v toleranci –20% ~ +50%.

                      No a maximálka je úplně vybájená…

                      0 0
      • Pajas04  

        No 100km ujede asi každý, ale ne za 5hodin…

        0 0
        • maajkee  

          To je jen 20km/h průměr. To se dá i v kopcovitým terénu.

          0 0
          • Pajas04  

            Kopcovitý terén – čili třeba na 100km řekněme 3000–4000 nastoupaných metrů, a to má dát každý s průměrem 20km/h…

            0 0
            • maajkee  

              3 – 4 tisíce na 100km? :) To tady u nás asi nehrozí :) Navíc on nepojede přece přes nejvyšší vrcholy.

              0 0
              • Lada,s  

                dyť píše že jede na Vranov :-D

                0 0
              • Smazaný účet  

                Tak to neni az takovy masakr…ani nemusis vymetat kazdy vrchol, na hrebenovce ty vyskove kilaky v horach proste naskacou a 20kmh prumerna to rozhodne nebude:))) (snad krome bosmilana:))

                0 0
              • nitraq  

                Tam u vás ne, ale kdekoliv jinde v aspoň trochu kopcovitým terénu není problém namotat kilometr nahoru na každejch 50 km.

                0 0
                • maajkee  

                  Jasan, to je ale naprosto něco jinýho kilometr na 50km, to je OK, to když se hodně snažím tak namotám i na chalupě v železných horách, když jezdím z hřebenu dolů a nahorů, ale on psal 4 tisíce na 100km, to už je fakt brutál.

                  0 0
                  • rock  

                    Dubnickej maraton to má, nebo se k tomu hodně blíží.

                    Ale to není tak úplně pohodovej výlet pro krosový kolo :-)

                    Btw 1km/50km natočím mezi poli (teda skoro, občas se nějakej zalesněnej remízek naskytne) na Jižní Moravě :-). Ale je to na biku. Na silnici by to ani zdaleka tak nenaskakovalo.

                    0 0
                    • maajkee  

                      a čím to měříš? :)

                      0 0
                      • rock  

                        Tímhle

                        plus občas si ze zvědavosti naimportuju log ze sports-trackeru třeba do map na cykloserveru a zkontroluju si to tam. A samozřejmě existuje ještě kontrola typu spočítat vrstevnice v mapě (a i to jsem párkrát vyzkoušel).

                        Ale ono to VDO ± sedí. Akorát ona Jižní Morava ne všude je až taková placka…

                        0 0
                        • maajkee  

                          Pak nevím kde na jižní moravě jezdíš. Pokud beru takovou tu placku kde jsou sklípky a podobný hovadiny, tak 1000m na 50km mi příjde dost unreal :)

                          0 0
                          • rock  

                            Mám v profilu, že kousek od Brna :-)

                            0 0
                            • maajkee  

                              No jo, tak to máš napsat hned že u Brna a né jižní morava :)

                              0 0
                              • rock  

                                To je pod moje rozlišovací schopnosti :-)

                                Ale jenom tak bokem, když jsi zmínil ty sklípky; vinice mají často ve zvyku býti v kopci, 15–20% není zas tak neobvyklé. Taková pohodová projížďka mezi vinicemi může být svinsky zrádná :-)))

                                0 0
                    • mm  

                      Dubnickej má při přepočtu cca 3000/100 km. 4000/100km už musíš u nás moc přemýšlet, abys nastoupal. Při poměru 5000/100km je v mém případě běh už stejně rychlý jako „jízda“.

                      0 0
                      • rock  

                        Asi 3400/100km.

                        Neuvědomil jsem si, že těch udávaných 3900m je na 115 km a ono to hodně zkreslí…

                        0 0
                      • rock  

                        Asi 3400m/100km.

                        Neuvědomil jsem si, že těch udávaných 3900m je na 115km a ono to hodně zkresluje.

                        0 0
                        • rock  

                          Do háje, nejdřív ani jednou a teď dvakrát :-/

                          0 0
                        • mm  

                          Aha, díval jsem se jen na tu 160km king trasu.

                          0 0
              • Pajas04  

                Psal si To je jen 20km/h průměr. To se dá i v kopcovitým terénu. tak reaguji na ten kopcovitý terén…

                Já jen vím, co je to jezdit 100km trasy i po asfaltu (s kopečky) a na tenhle průměr se dostanu jen tak tak…jen říkám, že držet průměr 20km/h (a to nepočítám přestávky) není pro člověka, který není zvyklý jezdit na kole, vůbec jednoduché.

                0 0
                • maajkee  

                  Takhle ho ale vůbec nemotivujete :) Člověk nepotřebuje slyšet, že je to těžký.

                  0 0
                  • Pajas04  

                    :)

                    Má limit 5h, tzn. že pak někam musí jet/někde musí být, tak by bylo dobré naznačit, že by bylo fajn mít nějakou časovou rezervu ;).

                    0 0
            • rock  

              No ale to bys volil pěkně výživný kopce :-)

              Namátkou kouknul na jednu etapu letošního TdF. Přejezd Tourmaletu, dojezd na Hautacamu. Převýšení < 3500m… ale na 150 kilometrech ;-)

              0 0
              • maajkee  

                Přesně tak. Tam je těch 3500m ale opravdu změřenejch a reálnejch. Příjde mi, že kolikrát z mobilních aplikací i z nějakých gps typu holux lezou děsně nereálný čísla co se nastoupaných metrů týče.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  ono zalezi jak se to pocita…pokud jedes jak pica po hrebeni „metr nahoru, metr dolu“ tak podle prumerovani vyskove metry naskakujou nebo nenaskakujou…

                  0 0
                  • alinceb  

                    Takže vy ty metry vlastně najíždíte na pumptracku…tak to pak jo…;)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      No je to v planu, na pustevnach uz dali asfalt na hreben, jeste chvili pockat az bude vsude a pak budeme mit nejvetsi pumptract na svete:)

                      0 0
                • Pajas04  

                  Taky myslím reálně změřená data (log z mobilu až tak neberu – v převýšení jsou tam značné chyby)…A tyhlety metry nejsou třeba v Beskydech vůbec nereálné.

                  0 0
            • Rychlej turista  

              To by v reálu musel jet pouze do kopce, aby to na 100 km stihl nastoupat :-)

              0 0
              • Pajas04  

                No dobře, po cestách jo, ale v terénu tady v Beskydech vpohodě – stačí vzít prvních 100km trasy Kopřivnického Drtiče.

                0 0
                • maajkee  

                  A proč on by jezdil na trekovým kole teréném alá Kopřivnický drtič? :D

                  Se mi líbí jak se to tady vždycky zvrhne do nějakýho extrému defakt už vlastně vůbec nesouvisejícího s daným tématem :)

                  0 0
                  • Pajas04  

                    To byla jen ukázka, že jde nastoupat i ty 3km na 100km trati, akorát mě RT upozornil, že asi ne na silnici, což jsem si nějak neuvědomil ;).

                    A extrém si použil i ty, když píšeš, že 20km/h průměrka je bez problémů.

                    0 0
          • Bafoon  

            perlíš :D

            0 0
          • raw 4  

            tak to jsem sádlo máslo škvarky..tohle jsem dal okolo 6 a půl hodiny a nepřipadal jsem si, že bych se flákal :-(

            http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

            i když bych asi chtěl vidět někoho kdo to dá za 3 a půl, s průměrem 20 km

            0 0
            • jIrI___  

              Nezapomínej, že jsi na B-F… Sem má strach chodit i Kulhavý se sypajícím Kreuzigerem.

              0 1
              • maajkee  

                Tady jde o to, že sem přídje někdo a reaguje na věc vytrženou z kontextu. A začnou si tady přeměřovat pinďoury kdo víc nastoupal v terénu na bajku. O tom tohle vlákno ale není. Týpek sedne na trekový kolo a pojede nejkratší cestou na vranov a zpátky, pravděpodobně po silnici. Prostě takový rychlejší cykloturistika. Tam se dá opravdu těch 20km/h udržet i s kopcema.

                0 0
                • MlokCZ  

                  Obecně (že by to dal každ) to neplatí prostě ani náhodou…

                  0 0
                  • JSt  

                    urcite mas pravdu. treba devadesatilety dedecek s kardiostimu­latorem lezici na jipce s kapackou v ruce by asi mel problem. nalezen protipriklad, tvrzeni vyvraceno. ;-)

                    0 1
                    • MlokCZ  

                      Nemusíš vymýšlet hned takové extrémy. Byl jsem na více cykloakcích (několik na VŠ, nějaké zájezdy s cestovkou), kde bylo dohromady hodně takových co by to nedalo. Někteří měli problém i na 40km po jezdivé trase (většina asfalt), o 100km s průměrem 20km/h nemohla být vůbec řeč.

                      A všichni z nich jeli dobrovolně na cykloakci a všechno zdraví jedinci povětšinou i mladí (cykloakce na VŠ všichni, na zájezdech někteří).

                      Jen prostě někteří běžně nejezdili (i přesto jeli na cykloakci) a ani jiné sporty více neprovozovali.

                      0 0
                      • raw 4  

                        +1 přesně ty samé zkušenosti..

                        0 0
                      • ˘Ö˘ Krab  

                        Také znám pár výjimek, které by to rozhodně nedaly, určitě ne za 5 hodin, nikdo z nich ale nejel 83 km sám po Vysočině.

                        A že VŠ něco nezvládli mohlo být třeba tím, že přítomní cyklisté nasadili hned od začátku své pohodové cyklistické tempo, které není jezdci na kole akceptovatelné ani krátkodobě, tedy je, ale s neodvratitelným následkem brzkého kolapsu. O volbě terénu a délce tras platí totéž.

                        0 0
                      • JSt  

                        to, co popisujes se vyskytuje. ovsem ne, ze by to nedali fyzicky, nybrz proto, ze jsou shnili. ;-)

                        0 0
                • raw 4  

                  maajkee souhlasím, jen jsem tím příspěvkem chtěl říct, že udržet průměrnou 20 km rychlost na 40 km a na 100 km je trochu podle mě velký rozdíl..bohužel nenapsal jak je na tom (jestli dělá nějaký sport, jezdí alespoň trochu na kole atd). Říkám, že ujet 100 km se dá (ikdyž rozhodně to nedají všichni), dát to za 5 hodin, na to už potřebuje trochu cviku, třeba i v jiných sportech.

                  0 0
                  • ˘Ö˘ Krab  

                    Udržet 20 km/hod na 100 km je paradoxně snazší, protože se tam snáz nějaká rovinka, kde se to dá nahnat rovnoměrným tempem.

                    Ať dělá sport nebo ne, v patnácti ho ženou hormony, takže jednorázovku musí zvládnout i na docela plečce, leda, že by mu pršelo nebo foukalo proti, jen to nesmí přepálit.

                    0 0
              • MlokCZ  

                Tam u vás v Beskydech se pro nás lemry dá bojovat i o jedno nižší kulatou hranici, tedy o 10km/h.

                Když jsem jel od přehrady přes Bílý kříž na Bumbálku, tak na Bumbálce jsem měl průměr 9,8km/h.

                Nebýt sjezdu zpět k baráku u přehrady (kde jsme bydleli), který průměr zvednul skoro na 12km/h, tak jsem mohl poprvé na kole překonat (nebo spíš podkonat) 10km/h.

                Výjezd z Konečné (který jsem vyjel cca do 1/3 a následně tlačil cca 3km/h) tomu průměru moc nepřidal (ještě jsem tenkrát nevěděl, že to jde objet a vrátit se zase zpět na červenou).

                Pro některé ale přeci 20km/h napohodu…

                Já tedy 20km/h nedávám v kopcovitějším terénu ani po asfaltu. Naposledy např. na Sardinii 100km/2500m nastoupáno, průměr 17km/h.

                0 0
            • maajkee  

              Tady ale není řeč o nějakým teréním bezúčelným ježdění po kopečkách. Tady je řeč o přímé cestě na trekovým kole po zpevněných cestách a silnicích.

              0 0
              • gerrard  

                No nevim odkud presne na ten Vranov pojede, ale zase kolem Vranova, to zas nejaka extra placka bez kopecku neni, to nebude zadarmo.

                0 0
          • nox159  

            kdyz jsem jeste jezdival dost, tak kdyz jsem tocil trasy kolem baraku tady cca 60–120 min tak prumery tak 12–17km/h a to jsem na tom nebyl uplne blbe…

            0 0
    • karel d.  

      Jiste. Jed na elektro-kole a prubezne behem zastavek dobijej baterii.

      0 0
    • Honz8t  

      To jedeš tam a zpátky? 50 + 50km? Máš na to dost času?

      Jestli to tak je, tak bys neměl mít vážný problém. Hodně pij a během dne jez i v průběhu cesty. A půjde to.

      0 0
    • Jamin  

      Já bych to jel hlavně s otočenym tachometrem, tak abych na něj neviděl. Jenom se na něj třeba párkrát podívat. Je to hrůza sledovat jak pomalu ty kilometry naskakujou.

      0 0
      • maajkee  

        Já včera zjistil jednu zajímavou věc. Nevyspalej jsem soi včera odpolko jel protočit nohy na silničce. Mám takovej popracovní okruh kolem 50km/h, řekl jsem si, že pojedu jen na pohodu, na tacháku pustím jen hodiny, nebudu sledovat rychlost a průměr. Jel jsem prostě podle pocitu, aby se mi jelo lehko a na konci vyjížďky jsem zjistil, že jsem to zajel snad nejrychlejc za poslední rok :)

        Takže radíš dobře, nesledovat tachák :)

        0 0
        • bernie  

          …na začátku května jsem si poškodil snímač na tachu. Chvíli jsem laboroval, jaký nový a lepší počítadlo si pořídím a nakonec o té doby na rodlech nevozím nic a když mám potřebu, mrknu na endo v mobilu /jen tak pro srovnání, jestli jsem ten úsek vyletěl o minutku rychleji nebo stejně jako včera/

          Čísla stresují a během jízdy jsou pro mě naprosto nepodstatná. Bez nich se mi jezdí líp a i výsledky jsou mnohem – mnohem lepší.

          0 0
        • Tea_pack1  

          to máš docela svižný tempo na tom popracovnim okruhu, padesát za hodinu, to nedá jen tak někdo:)

          0 0
    • Fidži_CZ  

      Marie, mám ještě žížeň? :-D

      0 0
    • JSt  

      nemyslim si.

      0 0
      • Rychlej turista  

        100 km ujede každý. Jde jen o to, jak rychle a v jakém stavu pak bude. Ale dá to i absolutně netrénovaný.

        1 0
        • McBlacky  

          dneska očividně ne :/

          sebedůvěra ve svoje schopnosti je nahrazena konzultací na sociální síti / foru.

          to mu se snad ani nedá smát, to je smutný

          0 0
          • maajkee  

            +1

            0 0
          • jIrI___  

            To je ta schopnost práce v týmu, co v dnešní době požadují snad při všech pohovorech, ne? :)

            0 1
          • Rychlej turista  

            Bohužel. Kde jsou ty časy, co člověk něco udělal, a to jen proto, že nevěděl, že je to nemožné. Nikdo mu to totiž neřekl :-)

            0 0
          • Smazaný účet  

            No…tak ono je snadnejsi sedet v praci u kompu a psat picoviny na BF, pak si stezovat ze je v praci desny frmol, nic se nestiha, sedet tam jak **** do noci, pracovat doma do pulnoci, srat manzelku nedostatkem sexu…a pritom to jde vyresit snadno:)

            0 0
          • JSt  

            spis chce slyset uznani, do jak narocne akce se pousti, si myslim. ;-)

            0 0
        • JSt  

          nema se blbe ptat. ;-)

          0 0
        • Lišák  

          Ale dá to i absolutně netrénovaný.

          Myslím, že to i pro netrénovaného nebude velký problém ujet. Větší problém bude to usedět. I pohodlné sedlo může být pro neotlačenou prdel mučicí nástroj. Tím hůř, pokud to pojede více hodin, tam už přestávky nepomohou. Si teda myslím, no :-)

          0 0
    • Itchy  

      Ahoj, v sedmy tride jsme jednou za den ujeli neco pres 100km a to s nama byly i holky, co na kole moc nejezdi, takze 100km by u tebe nemel byt problem. Ta otazka peti hodin situaci ponekud komplikuje, to uz nemusi byt zrovna vyletni tempo, pokud nejzedis pravidelne…

      0 0
      • ˘Ö˘ Krab  

        20 km/h není v jeho věku při troše zkušeností vůbec nereálných, záleží na vůli, zkušenostech, ale i na stavu a obutí kola (a množství defektů a technických potíží).

        Jet třeba sám 100 km v tomto věku (při předpokládaném nájezdu azkušenostech) v bočním/proti větru, tak by mohl mít problém i na silničce, to už je pro opravdu otrlé povahy.

        0 0
    • Josef Panek  

      Když se nevejdeš do 5 h, tak se stane co, proměníš se v mluvícího vlka?

      Kilo dala žena na biku (placka podél řeky) v 7. měsíci těhotenství (dvojčata).

      0 0
      • arny71  

        Jedla při tom, nebo držela půst?

        0 0
        • Josef Panek  

          Co myslíš, kašpare?

          0 0
          • arny71  

            Tak podle toho, jak se tady prezentuješ předpokládám, že jezdila každý měsíc v těhotenství maximálně 1 den v týdnu, jinak by to nebyl ten správný freecoolin fičák.

            Mimochodem si dovolím o tom tvém tvrzení pochybovat. My máme doma také dvojčata, takže vím moc dobře, jak vypadá těhotenství s dvojkama. V 7. metru tě doktoři už automaticky řadí mezi riziková těhotenství, zcela jistě by tvé ženě něco takového jako 100 km na kole nedoporučili (chápu, že vy jste drsňáci, co na doktory dlabou). Navíc není žádná prdel vůbec s tím pupkem chodit nebo vstát z vany, natož jezdit na kole a ještě k tomu 100 km v kuse…

            Vy jste doma prostě dvojka mimozemšťanů – anebo jsi chorobný lhář.

            0 0
            • l.bily  

              Moja mnzelka je tiez momentalne v druhem stave s jednym a je rada ze zajde do obchodu 100 m, klobuk dole na kole 100 km to ja s kamaradama mame dost v normalnem stavje

              0 0
            • Josef Panek  

              Že sis zřejmě našel línou a tlustou, s tím ti nepomůžu. Ale rozumím, když to nedá tvoje stará, je to prostě vzorec platnej pro celej vesmír.

              Tvoje matka byla v těhotenství s tebou na heráku: chápu, že vy jste drsňáci, co na doktory dlabou?

              0 0
              • Jetson  

                A opravdu máš děti? Ve 13? Protože podle reakcí, dospělý ještě nebudeš. Jinak v 7. měsíci moje žena bohužel porodila, naštěstí už hotová a zdravá dvojčata.

                0 0
                • Josef Panek  

                  Úplně jsem znervózněl…máš pravdu, jsou plastový a jen na hraní, byl jsem je omrknout:-(

                  Tvl, zase špatně? Ono se má tedy rodit v 7. měsíci? 8., nedej bože 9. je taky špatně, vlastně to nemůže bejt zřejmě vůbec možný? To nás pronásleduje pekelná smůla…

                  0 0
                  • Jetson  

                    Na takové diskuze mám vlastní děti. Sorry.

                    0 0
                    • Josef Panek  

                      Moc se jim raději nevěnuj, ať nejsou po tobě!

                      0 0
      • karliner  

        Zřejmě sis vzal za ženu Ramba. Nebo možná Terminátora. Gratuluji.

        0 0
        • Josef Panek  

          Ženo moje, jsi to ty? Brutální humor!

          0 0
      • Osmanecek  

        :D :D Ty vole, tak to je moc.. :D Zatím mě tu na BF ještě nic takhle nerozesmálo – a né že bych ti nevěřil. Ale ta představa je naprosto komická, kdyby moje mladá sedla na kolo v 7 měsíci těhotenství i bez dvojčat. OK, ale měl bych strach. 100 kiláků – to je extrém.. :D

        0 0
        • Josef Panek  

          Njn, kdybys věděl, co si teď usmyslela, tak se asi zvencneš, Že prej vybouchá nějakej evropskej/světovej titul v muay-thai. Snad tomu chce věnovat 2 víkendy, prostě párkrát vleze do ringu a půjde to vybouchat. Prostě to prej nic není. Nechápu, kde bere tu inspiraci.

          0 0
          • maajkee  

            Řekl bych, že to může být nedostatkem sexu ;)

            0 0
          • McBlacky  

            cestou na tréninky by ještě mohla vyhrát nějakou tu rallye ne?

            0 0
            • Josef Panek  

              Je to klaun, volaly děti!

              0 0
          • Tomáš  

            Ty musíš mít skvělou představivost člověče, aby se o Tobě brzy neučilo ve škole v literatuře jako o autorovi pohádek ;-)

            0 0
            • Josef Panek  

              Děti do 6–7 let nechápou ironii/sarkasmus. 11–12 let zpoždění bude v tvém případě ta pověstná vyjímka.

              0 0
              • Tomáš  

                Aneb když nevím kudy kam, udělám z toho, kdo se do mne nasere vola :D. Po tom, co jsi tady napsal a stojíš si za tím už opravdu nepoznám nic a stačí mi to, obrázek jsem si udělal ;-)

                0 0
    • maajkee  

      Stejně když to čtu znova ten základní dotaz, tak je prostě děsně píčuskej :)

      Strašně bych chtěl jet na Vranov

      To znamená, chceš tam jet, ale vlastně nemusíš, tak proč ten limit 5 hodin?

      Triky aby se mi líp jelo Jízda na kole není kouzlení, tam ti triky nepomůžou :)

      0 0
      • Bedrnik  

        znám jeden trik jak to zvládnout :) kup si listek na vlak a pul cesty jed vlakem :) :)

        0 0
        • pepek  

          Kdybys někdy tím strašným vlakem jel, tak víš, že tam ta jízda je namáhavější jak 200 km na kole :-)

          0 0
          • Martin  

            souhlas. naposledy mě ta mrcha vlak nechtěla ani na nádraží pustit ven, málem mi sežrala kolo. vyrvat ho ven bylo horší než zápasit s drakem

            0 0
            • CCCR  

              Myslím si soudruhu, že zápasy s drakem jsou mnohem těžší, než vyrvat ven kolo z vlaku.

              0 0
              • maajkee  

                To je těžký posoudit, jde o to s jakým drakem a jde o to z jakýho vlaku.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Pri ceste podel labe mel kamos na prestupu takoveho draka, ze jsme si ho museli pri vystupovani z vlaku podavat (toho kamose, ne draka, ten byl included)…

                  0 0
            • Smazaný účet  

              Nemel bys tolik hulit…fakt ne…

              0 0
    • maajkee  

      Tak co, ujel jsi to? :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.