• keymaker

    PŘÍŠTÍ TÝDEN SLAVNOSTNĚ ODHALÍME ZÁVODNÍ TRASY OBOU L'ETAPE 2026

    Ačkoliv se může zdát, že podzim je pro naši organizaci pohodový, tak realita je „trochu“ odlišná. Jen v září a v říjnu jsme absolvovali desítky jednání na dopravní policii nebo se správci komunikací. Osobně jsme navštívili všechny obce, kterých jsou na trase obou závodů skoro čtyři desítky.

    A s potěšením můžeme konstatovat, že trasy na rok 2026 máme!

    Kopcovitá etapa se startem a cílem v Praze se uskuteční v sobotu

    20. června.

    Novinka v podobě Rovinaté etapy proběhne v neděli 4. října 2026.

    Detaily obou závodů odhalíme v úterý 25. 11. od 18:00 nejprve off-line v rámci akce Odhalení závodních tras a následně zveřejníme na našem webu a sociálních sítích.

    0 1
    • keymaker  

      Dále nějaká novinka jako rovinatá trasa

      EXKLUZIVNÍ REGISTRACE PRO FOUNDERS KLUB NA ROVINATOU ETAPU 2026 JIŽ BĚŽÍ!

      Všichni členové klubu FOUNDERS od nás na e-mail obdrželi dva kódy na přednostní registraci sebe a jednoho kamaráda do novinky příští sezóny – Rovinaté L'Etape Czech Republic by Tour de France.

      Informace k závodu jsou zatím jen kusé:

      Termín: Neděle 4. 10. 2026

      111 km délky, méně než 300 výškových metrů nastoupáno

      start a cíl ve městě, které je cca 1 hodinu jízdy autem nebo vlakem z Prahy

      Exkluzivní cena startovného v předprodeji: 1 990 Kč

      Předprodej poběží do úterý 25. 11. 2026 do Odhalení tras obou závodů (cca do 19:30), následně se registrace otevře pro všechny a cena se zvedne na 3 690 Kč.

      1 0
      • Vrci  

        Začátek října, to může být hezky, ale taky pěkně hnusně. Čekal jsem něco trochu delšího.

        2 0
        • keymaker  

          Jestli to bude takhle placatý, musí to namotat někde v Polabí.

          1 1
          • HonzaP9  

            Cca hodinu jízdy autem nebo vlakem z Prahy, to bych si tipnul Pardubice. No uvidíme.

            Na začátku října bude ještě nejspíš slušně, akorát bych se na té placce bál větru…

            0 0
    • Zdenek45  

      Rovina kód: bx1k8090lg

      1 0
    • kerim  

      Taky kód Rovina

      v7nfh90ibq

      0 0
    • Alojs01  

      Kody rovina:

      4e4dw6px1n

      d4hgkmqah9

      1 0
    • mmenphis  

      Odrazujeme mně kapacita 2000 startující v kombinaci s rovinatým profilem, to bude minimálně do poloviny závodu jeden velký balík.

      Asi tuhle LE vynechám.

      2 0
      • Premek518  

        Ahoj, tento argument si uvědomujeme. Proto se bude startovat po skupinách o 184 lidech s rozestupem 3 minuty. Info půjde ven zítra.

        8 0
        • Vrci  

          A jak se bude měřit čas?

          0 0
          • milan.v  

            Čipy?

            3 0
            • Vrci  

              Otázka spíš směřovala k tomu, jestli spuštění startu bude průjezdem startovní bránou, startem vlny v níž dotyčný bude nebo startem první vlny.

              0 0
              • keymaker  

                Čekal bych, že vždy pro vlnu, protože to bude cca deset vln, takže ti z poslední vlny bych chytli maňasa 30 minut už na startu :-) Spíš by mě celkem zajímalo, jak to budou do vln rozřazovat. Na poslední L´Etape jsem měl průměr cca 33 a nic takhle placatýho jsem asi v životě nejel :-)

                0 0
                • Mikikuba  

                  I 200 lidi v baliku na rovine je fakt dost kdyz se to neumi…

                  1 0
                  • keymaker  

                    Souhlas

                    0 0
                  • Vrci  

                    Pokud by se z těch avizovaných 300 m nabralo hned po startu 80 – 100 na 10 km při výjezdu z nějakého údolíčka, mohlo by to dost vyřešit.

                    1 0
                    • mikub  

                      Nenabere, první a zároveň jediné stoupání, které má šanci balík trochu nadělit je odhadem tak na 70. km.

                      1 0
        • Vrci  

          Jakou úvahou jste došli k počtu 184 účastníků ve vlně. Proč ne 180, 185 nebo 200?

          0 0
          • JamesCZ  

            „Zároveň myslíme i na bezpečnost, proto se bude startovat ve vlnách po 184 závodnících s tříminutovými rozestupy mezi jednotlivými vlnami. A proč 184? Jedná se o počet závodníků, kteří startují na skutečné Tour de France. “

            https://www.letapeczech.cz/…ve-lokality/

            3 0
    • P  

      Ahoj, neměl byste ještě někdo kód navíc? Díky

      0 0
      • roud  

        Dneska to šlo zaregistrovat i bez kódu za ty 2k.

        Naopak při zádání kúodu to vždy vyhodilo chybu :D Mají v tom trochu saigon :)

        0 0
    • POC74  

      Dva kódy k dispozici ještě do zítra.

      4stnzszgxz

      wot3c53ahy

      0 0
    • Kos_CZ  

      Teď jsem se koukal na trasu kopcovité a ten začátek se mi upřímně nelíbí – sjezd Jeremenkovou bude maso. Každý rok na začátku se najde dost magorů, co se musí za každou cenu prodrat dopředu a tady k tomu budou mít ještě skoro dvoukilometrovej sjezd… Tam bude držkopádů!

      5 0
      • Mikikuba  

        To budu mit z prvni ruky:) z okna… je tam kousek ode me krasna prava zatacka co vynasi a v tu dobu se pojede tak 50…

        3 0
    • keymaker  

      Ahoj do balíku!

      Včera jsme odhalili trasy a lokality L'Etape Czech Republic by Tour de France 2026.

      Jistě jsi zvědavý, tak to nebudeme dlouho zdržovat a rovnou se do toho pustíme.

      Ale ještě, než se do toho dáme, Ti chceme sdělit jednu důležitou informaci. Aby nezapadla…

      Do konce listopadu můžeš při registraci využít slevu 20 % na startovné. Stačí zadat slevový kód „letapefriday“.

      1 0
    • Jason Voorhees  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • POC74  

      Nechám za zvýhodněnou cenu startovné v první vlně na 20.6. střední etapa 100km. Kdyžtak pm.

      0 0
    • Kos_CZ  

      Včera jsme si většinu střední trasy projel (a tři kopce i prošel:D ) a potvrdilo se, že cokoliv se jmenuje Krámy, stojí za houby. Konkrétně tyhle mají hnusnou povrch silnice…

      1 0
      • brtníček  

        Kdo z vás jezdí s Romanem Zilvarem nebo v jeho týmu? :-))

        11 0
        • Melvin  

          Holt s cyklistiky se stává 2. golf, no.

          0 0
        • th74  

          Zřejmě slušnej oddíl, letos mají přihlášeno 19 riderů :)

          0 0
          • Singlespeed  

            Předpokládám nějaká smetánka – kmotři a jejich známí a příbuzní taky pod falešnými jmény.

            3 0
        • Feďa  

          Dokonce sponzoruje ATT…

          https://www.seznamzpravy.cz/…menem-307302

          0 0
          • vt  

            Celkem ostuda pro ATT ;-)

            4 0
          • th74  

            A na tu L-etap jede za Zilvary i nějaký Radim Kijevský.

            0 0
            • Singlespeed  

              Generální ředitel a majitel ATT Investments.

              0 0
            • Kos_CZ  

              Jméno Příjmení Stát Trasa Klub

              Dan Randýsek Krátká trasa 60 km ZILVAR TÝM

              Jaroslav Drha Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Kamil Marvánek Krátká trasa 60 km ZILVAR TÝM

              Karel Vacek Střední trasa 100 km Zilvar tým

              Kateřina Drhová Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Lukáš Vavruška Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Marek Bilej Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Marek Paulíček Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Martin Šváb Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Martin Kermes Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Miloš Králík Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Mirko Grossmann Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Petr Sádlo Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Petr Žaluda Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Petr Tuček Krátká trasa 60 km ZILVAR TÝM

              Radim Kijevský Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Roman Zilvar Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Vít Kučera Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              Vlastimil Fryč Střední trasa 100 km ZILVAR TÝM

              0 0
      • ladys  

        Horší jsou sjezdy do vesnic, snad se to rozpadne do menších skupin a dobře to dopadne… Na dvou místech byl štěrk. Kopce za mne hákové s rozumným sklonem, není tam žádný extrém. Poslední kopec jsou kostky, to bude hezké :D

        0 0
        • Kos_CZ  

          Občas jsou ty zatáčky nepěkně utažené. Čekám, že tam určitě někdo vycestuje mimo silnici… Taky nájezd na most přes Sázavu bude velká legrace, pokud se někdo zapomene. :D

          A Krámy a jejich asfalt je taky príma! Ještě že je to jen pár set metrů!

          Projel jsem si skoro celou trať a zkusím z toho udělat nějaký sestřih toho nejhoršího.

          1 0
          • keymaker  

            Jj, včera jsem též absolvoval a přesně jsem si říkal, kde to bude o hubu…

            0 0
          • Vrci  

            Mimo Krámů, které tu už padly mi přijde docela o ústa sjezd z Točný a některý kanály v Praze jsou jako pasti na mamuty.

            0 0
            • JachymP  

              Na Točný je výjezd

              1 0
              • Vrci  

                Ale pak se jede dolů přez vesnici plnou retardérů s jednou dost uraženou zatáčkou.

                1 0
                • keymaker  

                  Ona to Točná asi trochu protřídí :-)

                  3 0
                  • jiriga  

                    rekl bych z v tech uzsich zatackach na Tocne se to trochu zaspuntuje…:-) a propo, jeden tam nejaka skupinka oficialnich „temparu“ na limit?:-)

                    0 0
                    • Kos_CZ  

                      Já – po šedesátém kilometru, až odpadnu, tak budu hypnotizovat průměrnou rychlost, abych to stihl… :D

                      1 0
                    • Vrci  

                      Sběrák? Pověsit za něj do háku a v cílových kostkách ho předjet.

                      2 0
                      • jiriga  

                        to by slo..nevim, jestli to moje koleno nakonec zvladne, tak abych vedel:-) ale verim, ze v nejakych skupinkach a setreni sil tak do 70km by se to dalo…

                        0 0
                        • Kos_CZ  

                          V klidu, jsem na tom podobně. Mám letos ze zdravotních důvodů najeto jen 1000 km a když jsem to jel před týdnem, tak jsem byl nucen čtyři kopce potupně vytlačit… :D

                          …a i tak jsem měl lepší půměr, než je limit. Ono to nějak půjde. Holt si člověk musí pomoci skupinkou a jízdou v háku.

                          2 0
                          • keymaker  

                            Ja po reconu dostal krece na zadni kopanine :-D a to jsem jel s prumerem 24 :-) na rovine z Davle jsem citil, jak krasne tuhnu :-)

                            2 0
                        • Vrci  

                          Letošní trasa mi přijde lehčí. Až na první kopec mají všechny cca 2 km nebo i méně.

                          0 0
                          • keymaker  

                            Mně přijde teda horši, ale jel jsem to včera a to mi foukalo z boku a od Neveklova proti, takže jsem si pěkně zanadával :-D. Chci si ji projet o víkendu ještě jednou, tak uvidim. Ale prostě ty kopce nejsou pro nás tlusťochy :-)

                            1 0
                            • PajkaPredseda  

                              Já byl včera projet dlouhou, celou dobu jsem byl na průměru cca 24 trochu jsem to nahnal až z Davle do Prahy…tak doufám, že ten limit 25 mě někde nedožene :-)

                              1 0
                              • jiriga  

                                tak fajn, ze v tom nejsem sam a kazdy nejezdi 30km prumer;-) aspon uz mam konecne pod kilo a dal se snazim zhubnout;-) Tento tyden si chci projet alespon Kamenny Privoz – Neveklov – Stranny, jenze muzu az po praci a trochu se bojim, ze tam bude vecer dost provoz…navic musim autem do KP a pak zpatky:-)

                                0 0
                              • jiriga  

                                tam uz se mi v ramci reconu jet nechce, nebyl provoz trase Davle – Praha? tam to bylo vzdycky na houby…Si to chci prite z Jiloveho do Davle a vratit se do Jiloveho. Tim pokryji vse dulezite:-)

                                0 0
                                • keymaker  

                                  Jo, tam je provoz snad pořád… Jel jsem tam v neděli kolem poledne a celkem se to dalo. Nenarazil jsem na žádnýho idiota…

                                  1 0
                                  • jiriga  

                                    tak dostat se az sem v nejaky jeste dostatecny kondici, verim, ze v baliku uz to po te rovine clovek dojede:-)

                                    0 0
                                    • keymaker  

                                      mno to si právě nejsem jistej – tady jsem začal tuhnout a kopec na Pankrác už si nechci představovat :-D cestou domů mám ještě brdek cca 120 výškových a solidně mě braly křeče :-)

                                      0 0
                                      • jiriga  

                                        dneska jsem jel ten úsek z Jílového do Davle (a zpátky do Jílového k autu). kopec z Kamenyho Přívozu a později že Živohošti…to bude síto:-) řekl bych , že to pojedu ekonomický, jinak bych se taky nemusel dočkat cíle:-) mazec

                                        2 0
                  • ladys  

                    Doufám, že tam budu najíždět se Zilvarem a jeho domestikem :D Již předtím se asi pojede peklo, jak se odbočí je to podstatně užší. Čekal jsem horší kopce, jel jsem to s kazetou 28, ale ty 60kg kluci mne tam rozbijí. Jestli vůbec z další plánované vyjížďky zregeneruji…

                    3 0
            • keymaker  

              Ještě v Lečici mě překvapil zvlněnej asfalt v jednom místě ve sjezdu. Jsem se dost leknul. Ale asi to není přes celou silnici

              0 0
          • ladys  

            Pokud sem hodíš odkaz, předem děkuji. Vůbec to tam neznám a jednou si to projet je málo.

            0 0
            • Krejza  

              Najel jsem mto minulý týden (jedu jako motodoprovod). Jestlli ti pomůže následující Mapa 2026 kopcovitá

              bod 8 – kruháč v Točné, špatný povrch, relativně úzké, předtím jsou retardéry, některé částečně vytrhané,

              bod 9 – pravý vracák v Březanech ve sjezdu,

              bod 12 – pravá táhlá a levá 90 na konci sjezdu v obci,

              bod 13 – průjezd branou do pravé 90 na náměstí, začátek sjezdu, kostky,

              bod 14 – levá 90 ve sjezdu,

              bod 15 – nájezd na most, úzký, rozbitý, po sjezdu,

              bod 17 – pravý vracák ve sjezdu, následná levá by měla být v pohodě,

              bod 19 – pravá 90 a následně druhá ostřejší v křižovatce, konec sjezdu,

              bod 23 – levá 90, před ní je sice malý výjezd na horizont, ale vše je ve sjezdu,

              bod 25 – pravý vracák při vjezdu do lesa, následná levá 90, rozbitý asfalt,

              bod 29 – pravá 90, nic moc sjezd, nic moc ostré, může být svižné,

              bod 30 – Krámy

              bod 31 – pravá 90, hezký asfalt,

              bod 32 – přejezd úzkého mostu po předchozím sjezdu,

              body 35 a 36 – nový asfalt, rychlý sjezd, dva vracáky, na konci nájezd na hlavní, levá 90 na kostky

              Jde o Střední Čechy, sice už je dost opravují, ale počítej s náhlými změnami mezi novým asfaltem a hodně zničeným.

              4 0
              • ms82  

                Diky za mapku, aspon jsem se na to podival. Myslim, ze co se tyce profilu, tak je to spise mirne zvlnena etapa tour :-)

                1 0
                • ladys  

                  Někde před 50km jsem měl nastoupáno přes 900m, deset km po rovině odečti. Celkem 1500m nastoupáno.

                  0 0
                  • ms82  

                    Kdyz mam po 30 km 1000 vyskovych, tak nadavam, jak je kopcovite :-) 2000m/100km je uz slusne, 2500 uz jsou hory. Tu trat bych nazval spise kopeckovitou :-)

                    0 0
                    • Dumbíček  

                      Hmm, zřejmě slušný oddíl.

                      Pro spoustu nás ostatních, to placka rozhodně není.

                      1 1
                      • ms82  

                        To neni o oddilu, ale ze se clovek podiva i mimo stredocesky kraj

                        1 0
                    • ladys  

                      Pro většinu lidí to je horská etapa. Uvědom jsi kolik hodin týdně odjezdíš a kolik máš W/kg…

                      2 1
                      • ms82  

                        Ale podle toho bych to nebral, jestli je to tezke nebo ne. Jasne, kdyz tam pujde nekdo, kdo ma najeto 500 km a vazi 90 kg ci vice, tak to pro nej bude hodne tezke. Mne to taky nejede, kdyz zafouka vitr a je to po rovine. Je to kopcovite, kdyz se omezime na okoli Prahy. Tak bych to nechal :-)

                        1 0
                        • ladys  

                          Pro ně jsou to velehory :) Zdá se mi, že jezdím jen proti větru :D Dobře to jede z kopce a po větru. Pro mne kopcovitá, 100/1000 je rovina, to je ale náš osobní pohled.

                          1 0
              • Kos_CZ  

                Ještě bych doplnil kanály hned po startu v Modřanech – někde na úrovni bodu 40 – už jsou pěkně „zatlučené“ do povrchu = díra na mamuta.

                0 0
                • ladys  

                  Tam je vpravo více pastí, ještě koleje. Plán je jet uprostřed, to snad budu ještě vepředu se Zilvarem :D

                  1 0
            • Kos_CZ  

              Chceš to jako souvislý video, nebo jen ty blbý a nebezpečný místa?

              0 0
              • Vrci  

                Jen blbý a nebezpečný místa – to je skoro celá trasa s výjimkou Povltavský. Dívám se teda na to optikou člověka z jižních Čech, kde je asfalt v jiné kondici.

                2 0
                • Kos_CZ  

                  OK – jdu to vyklikat – mám ale jen tu střední trasu, na kterou jsme přihlášený s tím, že mi tam kus chybí, protože jsem jel místo přes Ohrobec a Zvole přes Libeň a Okrouhlo. Chvilku mi to zabere – záznam má 190GB.

                  EDIT: Hodim to pak dolů jako čerstvý příspěvek v tomto vlákně, ne jako odpověď v této větvi…

                  1 0
    • Kos_CZ  

      Co máte za čísla? Já 1746

      0 0
    • Rorejs74  

      Kluci pls, vlezu se do Arkády s Travellerem ( stejný jako Spacetourer nebo Verso… přesně 1.9m) ? Není tam nějaká past ?

      0 0
    • Trainman  

      Nezatrhl si někdo vyzvednutí starter packetu v Decathlonu a přišly vám k tomu instrukce? Mně totiž ne.

      0 0
    • Rorejs74  

      Včera mi došly poštou samolepky a nekterý i s mým jménem. Líbí se mi že to udělali konkrétně a ne všichni stejný.

      Potěšilo.

      1 0
      • Kos_CZ  

        To mně taky ale jedna v tom aršíku chyběla – třetí kulatá zleva. Proč, to nevím .

        0 0
        • JerryRed  

          Protože byla na obálce :) :)

          3 0
          • keymaker  

            Přesně, říkal jsem si to samý a pak se kouknul na obálku :-)

            0 0
            • Kos_CZ  

              Ahá! Tak to jo – já tu obálku roztrhnul a rovnou vyhodil a tohoto jsme si vůbec nevšiml! :D

              1 0
              • JerryRed  

                Přesně to samý měl sem jí zmuchlanou v ruce tak sem do ní mrknul jestlim se mi nepřilepila zevnitř a ona zvenku :) :)

                1 0
                • Kos_CZ  

                  Ale přijde mi to trochu divný – pošlou Ti samolepky a jednu rovnou použijou.

                  Něco jako kdyby Ti v restauraci přinesli oběd, ale jeden knedlík byl nakousnutej a vedle toho lísteček od kuchaře s informací, že to chutná skvěle! :D

                  2 0
                  • keymaker  

                    Jo, zas na druhou stranu to nechaj vytisknout jen jednou a mají vyřešenou i obálku. To, že by to šlo udělat sofistikovaněji je věc druhá :-)

                    0 0
            • Dumbíček  

              Já ji na obálce nemám a na aršíku chybí. ????

              0 0
    • petryk  

      Měl bych jednu otázku začátečníka. Odjel jsem spoustu závodů na MTB, ale na silnici jsem ještě nezávodil.

      Delší švihy jezdím sám s průměrem mezi 24–26 km/h.

      Pomůže ta skupina během závodu z hlediska průměrné rychlosti, když je na dlouhé limitní 25 km/h?

      Řeším, zda se přihlásit na 100 nebo na 130. Nerad bych na dlouhé chytl limit.

      Díky za názor.

      0 0
      • Singlespeed  

        Pokud jezdíš sám 24–26 km/h průměry, tak ve skupině dáš určitě kolem 28–30 km/h. Ono stačí jet obvykle už ve dvou a průměr letí nahoru o 2–3 km/h ani o tom nevíš..

        7 0
        • Melvin  

          Jen bych dodal, že hodně záleží na profilu. Čím kopcovitější, tím míň jízda ve skupině pomůže. Ale pokud jezdí sám 24–26km/h tak by ten limit měl dát v klidu. Přece jenom to rozpětí výkonnosti na takové akci bude široké, tak bude mít pořád s kým jet. Na závodě typu SPAC by jel od prvního brdku sám.

          3 1
          • skaj  

            No ja bych hlavne dodal, ze pokud nekdo v zivote nejel ve skupine a tohle bude poprve, tak to muze dopadnout se zrychlenim vselijak. Nemyslim to nijak zle, ale ono to jednoho prekvapi… Sam si pamatuji svoje poprve:)

            1 0
            • petryk  

              Ve skupině jsem už v minulosti odjezdil dost, vzhledem k aktuální kondici se nikam samozřejmě nepoženu. Vybral jsem dlouhou, tak se snad občas za někoho zahákuju ;)

              Díky za názory!

              1 0
          • rimuln  

            Souhlas, loni jsem si zkusil za domem SPAC a stacil prvni stoupani na Zatisak a balik najednou fuc. Takze zbylych 60km tak nejak sam. prumer 30 byl o 2 km za posledni skupinkou. Jinak vykonnostne taky solo kolem 25–27km/h pri long ride. A 90min social ride napohodu 30–32 kolem Ovy. Roadclassic Klinovec 2025 pak prumer 23.3 podle stravy a se slusnou rezervou pred limitem

            0 0
      • robb  

        Záleží jak jsi na tom výkonnostně. Čím hůř, tím budeš ve skupině s horšími lidmi, kteří ve skupině jet neumí a spíš si nastupují a vyvážejí se.

        2 0
        • Jáchym 1  

          Ještě do toho může zásadně promluvit boční vítr.Když skupina neumí jet na bočáku,tak to může být horší než jet sám

          0 0
      • Kos_CZ  

        Už se asi nepřihlásíš, pokud jsi to dosud neudělal – je plno.

        Jinak to pomůže HODNĚ – jet ve skupince kde se lidi střídají je naprosto neporovnatelné – sám můžeš točit po rovině třeba 200W, v závětří za jednim člověkem už ti stačí třeba jen 130W a pokud jsi třetí a víc, tak jedeš ± za polovinu a přitom pojedete přes třicet.

        Do kopců je to víc a nebo úplně (dle sklonu) každý za své, ale po rovině je skupina která spolupracuje k nezaplacení.

        4 0
    • Kos_CZ  

      Ahoj,

      tak tady máte video ze střední trasy: https://youtu.be/gEFvwxg6nIs

      Pochopitelně tam není každý výmol, ale (podle mne) je tam vše podstatné – od Modřan až po Zbraslav.

      A omlouvám se že to jednak dlouho trvalo a pak i že v tom videu dost flušu…

      6 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.