Kudrna - podkrapatské bicyklování, ukrajina, 10.8. - 17.8.2009

73 nepřečtených
  • m3k

    Ahoj všem účastníkům. Jak jsem slíbil zakládám zde samostatné vlákno pro nás, abysme mohli sdílet kontakty a fotky. Galerie vkládejte nejlépe jen jako odkaz na picasa.com, flickr.com, rajce.net apod. Samostatné snímky, které chcete okomentovat, vkládejte přímo do příspěvku – typicky asi pády : ) V profilu, prosím, vyplňte alespoň email, ať vás může jiný účastník kontaktovat.

    Anketa: Kam vyrazíte příští rok (podle katalogu kudrny na 2009)?

    0x
    0%
    0x
    0%
    0 0
    • m3k  

      První panoramatická: http://jdem.cz/bxpe4

      0 0
    • jIrI___  

      Delší dobu už plánujem, že pojedeme na kola do Norska. Buďto s Kudrnou nebo individuálně. Kdyby někdo měl s tímhle zájezdem od Kudrny zkušenosti a chtěl se podělit, budu vděčný za jakékoliv info.

      0 0
      • hajda  

        Norsko je super..tam určitě jeďte..:D..ta priroda je skvělá..ja tam nebyl na kole ale autem a byl jsem unešený..natož na kole…

        0 0
    • hajda  

      zdravim všechny cestovatele…:)my byli s kamosema loni s kudrnou na Bernských alpách cyklistickych a bylo to super..hlavni je aby vyslo pocasí.Nejaké foto mam v profilu nebo pokud by někdo chtěl info tak se ozvěte. Letos jsme chtěli jet na Dachstein a solnou komoru ale zrušili to pro malý zájem tak to vypadá že pojedem na kitzbuhel MTB..snad to vyjde jako loni..:)

      0 0
      • Luce  

        Zdarec,

        letos s partou uvažujeme o Bernských Alpách cyklo s Kudrnou ve trojce obtížnosti, mohl bys mi prosím poslat nějaké fota kempu, jak to tam vypadalo, co trasy, počasí, jesli lepčí srpen nebo červenec?

        Díky moc!

        0 0
    • Hanka_TU  

      Překlep při hlasování, Jih Rumunska ne, ale Rumunský Banát. 

      0 0
    • m3k  

      naše galerka

      pro dokumentaci jsem nechal i baroko focené z busu

      0 0
      • pete_ax  

        Lajka na obr. 11 je pekna, a pak taky ta lavka (snimky kolem 179) hodne zajimava… no, asi bych si nechal rict a frcel bych taky. Nevim teda, jak by se na to tvarila draha polovicka ale :o/

        0 0
        • m3k  

          před lávkou jsem machroval, ale humor mi došel, když jsem viděl na konci mezerama mezi prknama vodu a zjistil, že mám na každý straně vedle ruky tak 5 cm… ta sviňa byla na druhym konci užší : )

          přiští rok dáme asi rumunsko, tak doufám, že se ul grupa přidá : )

           
          0 0
          • pete_ax  

            Na kolik ten tyden tak vysel cca?

            0 0
            • m3k  

              http://kudrna.cz/…ska-rus.html

              daj ti slevu na kartu od hudy, husky, rockpoint apod., tak min. –400 Kč

              • doprava do Brna, parkování auta na týden 300 Kč, kapesný cca 30 eur (stačilo nám 60 pro dva a ještě byl problém za co utratit 200 hr, ale prachy jsou potřeba na případný ošetření), jídlo není nutný tahat, stačí sušenky, cukr, ionťák, slivovice apod. : )
              0 0
              • pete_ax  

                No hezky. Prijatelna cena a naplni zajimavejsi nez se valet nekde u vody celej den.

                0 0
                • m3k  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                  0 0
    • vysmátej bajker  

      jaká byla náročnost a po čem se jezdilo-široké šotoliny?asfal­t?singl?po cestách kde projede traktor? ko­lik stoupání za den(do 1000m) nebo víc?kolik km?

      0 0
    • Danča1  

      Ahoj bikeří,

      už i my jsme si probrali kvanta pořízených fotek, tak vám je přikládáme k dispozici v čele s ukrajinským démonem :-D

      http://picasaweb.google.cz/…tskaUkrajina

      Hezké léto přejí z Plzně

      Danča a Ondra

      0 0
    • gary fisher1  

      Ahoj všichni bikeři a bikerky

      Tak zatím jedna pěkná fotečka.

      0 0
    • gary fisher1  

      Pražaci hledají vstup do metra

      0 0
      • ciza  

        Garymu velice děkuji, a jsem rád, že se fotku udělal tak, že na ní není poznat o koho jde:-)

        0 0
    • m3k  

      Do ankety jsem zapomněl přidat ještě možnost, která je pro mě na 2. místě pro rok 2010 – Na MTB kolem ČR.

      Přidal by se někdo? Trasa zatím není stanovena. Uvítám i názory jestli je to po tur. trasách (vzhledem k celkovému času) reálné apod. od těch co mají s podobnou akcí zkušenost.

      Odkazy na podobné akce:

      http://www.adamek.cz/…/prijezd.htm

      http://kosva.borec.cz/index1.html

      0 0
    • ciza  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • ciza  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • ciza  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • ciza  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • ciza  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • ciza  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • ciza  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • ciza  

      Vážení „ŮČASTNÍCI ZÁJEZDU“, ješzě jednou zdravím z aglomerace do všech koutů krajiny české a moravské a přikládám vsé fotky.

      http://picasaweb.google.cz/…ina101782009?… 

      0 0
      • ciza  

        a kdyby vám to takhle nestačilo, tak to můžu přiložit ještě několikrát – vymazat to neumím :-)

        0 0
        • m3k  

          tak tomu řikám spam : ) bohužel ani já jako zakladatel vlákna to smaznout nemůžu, tak jsem zbytek aspoň bloknul. za fotky díky : )

          0 0
          • trener  

            nazdarek všichni

            tak jsem si udělal denska konečně chvilku a koukám na fotky.některé jsou fakt povedené.

            Jdu kouknout na ty mé a snad to ještě dnes stihnu vložit

            Zatím pa čumáčci

            Trenér:)

            0 0
            • trener  

              jinak Jirko na příště bych se přikláněl na ten jih Rumunska

              0 0
    • Ladinn  

      Ahojte, tak jsem už konečně ty fotky taky stáhl a zde přidávám odkaz. Snad dáme na příští rok něco dohromady, např. ten Banát. Pěkný den.

      Odkaz:  http://picasaweb.google.com/…tskaUkrajina?…

      0 0
    • m3k  

      Přidejte se ke Kudrnovic famílii http://www.facebook.com/group.php?… : )

      0 0
    • trener  

      nazdarek koloušci.tak jak se máme všichni?

      0 0
      • m3k  

        zdar : ) dobre, dobre… stale jezdime. co vy? naky novinky, zavody apod.? ja mam ted tyden pruzkumu tras v usti. dneska se zadarila jen krasna blativka v lese, tak ji s grupou co nejdriv projedeme… nic moc technickyho, ale slusny prevyseni

        0 0
        • trener  

          cus

          ja ted nebyl dva tydny na kole.mám ho rozebraný a stříká se.koukni na kudrnu na APENINY.je to hned na kraji.vypadá to dost dobře.:-)zatim cau,Martin

          0 0
          • m3k  

            uz jsem koukal : ) vypada to moc pekne. narocnost 5 : ) chystate se?

            0 0
            • trener  

              zatím jen hledám.nikomu jsem nic neříkal,tak nevím,ale mě se to moccc líbí.koukal jsem,že to je pro malou skupinu,mikrobusem.

              0 0
            • Featherbed  

              Ted jsem na to koukal a mě to dost láká, co v praxi znamená obtížnost 5 a délka 7? S Kudrnou jsem ještě nikam nejel… podle popisu by to šlo, dokážeš odhadnout kolik km denně to tak je?

              Díky

              0 0
              • trener  

                odhadnout si netroufám.na UK to byla vzdálenost 8 a bylo to denne 20–60 km myslím.Záleží na obtížnosti.když to bude pořád stoupání,jako že asi jo podle scénáře co tam píšou tak to může být zajímavé:).Rozhodně o tom bude přemýšlet!

                0 0
                • koloušek  

                  No já teda nechci dělat chytrýho, ale délka 7 neznamená nic víc a nic míň než dobu trvání zájezdu – 7 dní:)

                  0 0
                  • trener  

                    aha:-)

                    ty jsi ale chytrej parchant.mám pro tebe to cd.Zítra jedu do Vimp.nechceš to tam hodit?¨

                    0 0
                    • koloušek  

                      Čus:) To by od tebe bylo moooc hezký. Tak já ti zejtra dopoledne zavolám a domluvíme se, jestli mi teda rozumíš

                      0 0
              • trener  

                každopádě s Kudrnou jedu.bylo to parádní.organi­zace,výborná.ur­čitě všichni souhlasí,ŽÉÉÉÉ!:-)

                čumáčci:-)

                0 0
                • Featherbed  

                  A jezdili všichni najednou nebo se ta skupina rozdělila podle výkonnosti? Průvodce byl jeden, nebo jich jelo víc? Tohle už je asi hodně sepcifické, ale nevíš náhodou, jaký se tak mohl jet průměr? Jde mi o to, že než abych tady jezdil se skupinou turistů na které budu každou chvíli čekat, tak to radši pojedu někam solo…

                  0 0
                  • trener  

                    vzdycky bylo na výběr tak ze 3 variant.jelo se ve skupinách jak kdo chtěl a na co se cítil,samozřejmě,že se čekalo,ta skupina měla tak 10–15 lidí,nikdy nejsou všichni výkonnostně na stejné úrovni,bylo nás 40:-).Ty Apeniny budou asi trochu jiné,jede se mikrobusem,což znamená podle mě tak 10 lidí.Jo a průvodce jsme měli 2

                    0 0
                    • Pablo  

                      Apeniny jsou max 12 lidí, píšou to zde: http://www.kudrna.cz/…ihp_easy.php?…

                      Jede někdo odsud? Já jedu toho 14.9., ten další termín byl už před časem plný, takže to koupila asi nějaká grupa.

                      0 0
                      • trener  

                        ahoj.já plánuji spíš na příští rok,letos už nen í nárok:)

                        pak dej určitě vědět jaké to bylo,dost mě to zajímá.

                        0 0
                      • AdeptRendl  

                        Zasah – to je ale nahodicka:), skutecne nas ten posledni termin koupilo sedm, ale uz v unoru.

                        Kdybych vedel, ze jedes(-te) mohla bejt grupa jeste vetsi:)

                        Az se vratis, ozvu se ti.Dik

                        0 0
                        • Pablo  

                          Tak to je slušná náhoda :) V únoru jsem ještě nic nevěděl, měli jsme jet zase individuálně, ale jednomu do toho vlezla škola, druhému maraton, takže jsem se rozhodl někde před asi 10ti dny, že kvůli tomu doma nezůstanu a ještě něco podniknu.

                          0 0
      • mííísadlo  

        Nazdarek trenére : ) mám se dobře, jenom mi tady chybí to tvoje : „jedu na ty kytary!“ : )))Takže to takmalinko flákám – válela jsem se doma třeba kvůli vytrhnutýmu zoubku nebo kvůli osmičce na zadním kole, kterou sem si přivezla z dovolené a tak… : ) ale o víkendu určitě zase na kolo trochu sednu – můj trenér č.2 mě určitě nenechá zahálet : ))) Zatím čauky

        0 0
        • trener  

          Hlavně nechci vidět žádnou holku vzadu:-)

          že pozdravuji kolegu trénéra

          0 0
          • mííísadlo  

            čauky trenére : )tak jsem za tenhle víkend najela 110 kiláků a skoro celou cestu jsem jela vpředu (ale jen proto, že můj osobní trenér neznal cestu : ))) )- byli jsme se podívat na vinobraní v Roudnici n.L. a pak jsme měli v plánu jet do Ústí přes kopečky (tedy Lovosice, Oparno, Kletečná…)a jelikož jsem neznala zkratku přes Lovosice do OParna, tak se ukázalo, že neumím číst v mapě – navedla jsem nás totiž po turistické šíleným krpálem mířícím přímo na Lovoš : ))) Vydupali jsme to tak do půlky (aspoň mě to tak přišlo) a pak sme si to zase sjeli dolů na silnici. : ) Takže super : ) Ale vydupala jsem statečně všechno, akorát z Oparna jsem se už nějak přesunula na zadní pozici. : )

            Ale nesprdávej mě,prosím, já už byla trošku unavená, ale fakt jsem se snažila : ))

            0 0
          • mííísadlo  

            Jo, a jak to vlastně vypadá s tím srazem čumáčků?Nevíš, jestli už se aspoň odhlasovalo, na kterou chatu se pojede? Jirka mi říkal něco, že to zatím vypadá spíš na tu chatu, co navrhl on (já jsem taky pro ní), ale už se ví, kolik nás vlastně pojede? Už by se to mělo zkusit zamluvit, abysme pak nebyli nemile překvapení, že není volný termín… A mám ještě jeden takový blbý dotaz – jede se s kolama nebo bez nich? : ))

            0 0
    • Treker  

      Ahoj. tak tady koukám na Vaše fotky a bylo to asi super. Koukám že plánujete Rumunsko. Strávil jsem tam koncem srpna (v Banátu-Rovensko) skoro týden a litoval že nemám kolo :-(((

      Je to na kola uplnej ráj a můžu jen doporučit…

      Tak neváhejte a zabůkujte. Strašně milý lidi, platí se českýma Kč a dobrý pivko… Cesty se dají vybrat od asfaltu (toho je minimum) až po štětované kamenité salašnické cesty a ty jsou uplně famózní… Doporučuji projet cesty značené KČT, specielně žlutou z Eibentalu..

      tak si to užijte

      0 0
      • Hanka_TU  

        Ahoj všichni. Fotky od všech jsou skvělí!!! Jinak víkend 3.-4.10. je sraz všech čumáčků! Teď se ladí jen místo setkání. První nadhoz je chalupa na Pomezních boudách v Krkonoších. Případně penzion v Jetřichově u Broumova. Máte-li někdo něco k nabídnutí jiného není problém. Je potřeba vědět cca účast kvůli místům. Jo a máte někdo tel. na Danču?? Když tak mi ho pošlete. Tak Vás zdravím!

        0 0
        • m3k  

          super : ) nevím jak jsou na tom účastníci s facebookem, ale setkání jsem na něj vložil jako událost. výhoda – dá se k ní přihlásit. kdyžtak http://www.facebook.com/event.php… a můj fb http://www.facebook.com/jirimikula

          na Danču je snad tenhle tel. a mail: 775 373 380, D.Singerova(za­vinac)gmail.com (zdroj google, tak to ber s rezervou)

          0 0
        • mííísadlo  

          Ahoj Hani!Jak to vypadá se srazem?Už víš, kolik lidí pojede a kam? A neměli bysme někam poslat nějakou zálohu nebo tak něco?Kdo to vlastně organizuje – ty nebo někdo jiný? Můžem s tím kdyžtak nějak pomoct, ale už by se mělo něco udělat, aby bylo někde volno… My s Jirkou jsme pro tu chajdu v Rokytnici, co ji Jirka navrhl, ale taky nemáme tušení, jak to tam vypadá a jestli je ještě volno, takže by se to mělo co nejdřív zjistit.

          Měj se moc pěkně a snad se uvidíme na srazu, už se tam moc těším. : ) Míša

          0 0
          • Hanka_TU  

            Ahoj. protože Rokytnice je v tento termín plně obsazená, jsou domluvené Pomezky. Nástup v pátek 2.10. asi odpoledne a odjezd v neděli 4.10. v podvečer. Třímetrák cca 3–5 lidí, Pražáci 3, Brnáci asi 4–5, já 2 a počítám Ústí+Teplice 4. O dalších nevím. Jídlo a PITÍ s sebou a radši i spacák s karimatkou. Kolo nechávám na Vás. Hospoda tam sice je, ale…Jinak lůžek tam je 13 s povlečením, dispozice volná. Možnost postavení stanů. Takže počet lidí neomezen. Prosím rozešlete informace dál. Kontakt na mě 775052671. Cena cca 200/os/noc. Takže Vás tímto zdravím a zvu do Krkonoš a doufám, že účast bude hojná. Zatím ahoj.

            0 0
    • hyskulka  

      Ahoj, zdravím vás z jizerskohorských výšin, teď tedy spíše z hradeckých nížin:). Konečně jsem se dokopala a stáhla a zpracovala fotky. Takže tady máte ještě jeden malej příspěvek. http://hyskulka.rajce.idnes.cz/ Jinak doufám že se vám všem daří a s mírou trápíte svoje dvoukolý miláčky:). Mějte se hezky zdraví Bára (Marienka), Pavel (Luboš) a Olda

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.