• JendaP

    Kdopak v sobotu 6.8. pojede? Počasí zatim nic moc…

    Anketa: Pojedeš?

    6x
    26%
    6x
    26%
    9x
    39%
    0 0
    • JakeF  

      Vidím to podle mapy dobře, že se změnil docela dost výrazně začátek, ale pak i výjezd na Studeňák? To mi přijde docela škoda…

      0 0
      • tomas10001  

        Výjezd na Studeňák je stejný jako už několik let, pouze se stala chybka při přípravě mapy. Začátek se opravdu změnil, nejedeme silnici od Bukové.

        0 0
        • JakeF  

          Tak doufám, že tam alespoň budou organizátoři, protože z tý mapy to fakt nechápu, po původním výjezdu to podle mapy vypadá, že se jede spodní půlka směrem dolů. Mimochodem, jak to bude na krátký se startem? Budou zase vlny? (Šla by zařídit divoká karta do první? :) )

          0 0
    • camlost  

      zkusím dlouhou. prý je to docela pěkný závod.

      teď jsem 14 ležel doma, tak to bude spíš taková příjemná 5hodinová projížďka. :-)

      0 0
    • JendaP  

      Když vyjde aspoň trochu počasí, tak vezmu i děti. Jedu krátkou trasu, na dlouhou si ještě netroufám. :-)

      0 0
    • Dálkoplaz  

      Taky jedu, dlouhou…Doufám, že těch 10mm srážek co teď předpovídají na neděli nespadne na nás už v sobotu..

      Náhodou někdo, kdo jede z Prahy, volno v autě nemá?

      0 0
      • Levhart  

        Jedu a místo bych měl.

        0 0
        • Dálkoplaz  

          Ha, tak jsem se probudila:-) Dík za nabídku. Myslela jsem že to vlákno zapadlo bez odezvy. Už jsem ale včera ukecala kámošku, takže mě tam hodí. Takže ahoj na startu!

          Příště si nastavím, aby mi chodily notifikace na mail.

          0 0
    • Zlatka  

      Přeji Vám všem co pojedete hodně štěstí.

      0 0
    • Frost  

      Nevíte někdo jak se jmenuje ulice do které se jede v Dobříši? A zda se tam dá slušně parkovat na nějaké ploše a nebo se parkuje různě po městě?

      0 0
    • Darkson  

      nakonec jsem dnes jel dlouhou, ale kdybych tušil, co je na brdech sraček, vykašlal bych se na to.

      trasa musí bejt za sucha super, ale podle mne neni vhodná do špatnýho počasí. klasiky jako výjezdy na Plešivec nebo Studeňák jsou super vždycky. docela velká část vede po cestách rozježděných lesní technikou a nemalá část místy, kde je bahno a mokro i když je pěkně.

      suma sumárum, dneska jsem jel asi 30 km potokem nahoru i dolu, 30 km totálním bahnem a 20 km lepidlem (usychající bahýnko, voda v trávě…nebo spíš tráva ve vodě). sice jsem to dnes dopižlal nezávodně do cíle, ale požitek nulový. do Dobříše rád přijedu zas, ale jen za příznivýho počasí. jo a přecházím na nějaký čas na silničku:DD

      0 0
      • Zlatka  

        Vnímala jsem to naprosto stejně minulý rok a proto jsem také ten letošní nejela.

        0 0
      • maxipes-fik1  

        Klobouk dolů. Já si cvičně před necelým měsícem projel tu krátkou trasu. Bylo hezky a „relativně“ sucho. Co se jelo po šotolině (tzn. začátek a část závěru), to bylo super, ale jinak jsem za sebou stabilně nechával aspoň 1 cm hlubokou stopu v bahně, ať se jelo kudy jelo. A přitom když se sjelo dolů z Brd, tak se na cestách prášilo. Brdy jsou na tohle sviňa. Jak to vypadalo teď, to si raději ani nepředstavuju.

        Ještě jednou, poklona.

        0 0
      • Darkson  

        ještě pár postřehů:

        dávat lístek na jídlo a pití na číslo mi přišlo fajn do chvíle, než se číslo totálně rozmočilo a někde na trase upadlo, o pivo a guláš v cíli jsem tím přišel

        čas elity pod 3:30 v těhlech podmínkách vůbec nechápu

        jelikož jsem správně tušil, že fronty na wapku budou dlouhé, vlez jsem si i s kolem do rybníka těsně před cílem a opláchnul ho z toho nejhoršího, k nemalé radosti fotografa závodu i koupajícího se opilce:))

        0 0
        • Zlatka  

          Toto nešlo předem z čísla utrhnout ? Za kolik jsi tu dlouhou dal ? Já jsem minule myslela že už to nedojedu, bylo to opravdu extrémní.

          0 0
          • Levhart  

            Utrhnout to samozřejmě šlo. Šikovnější (jako třebá já) možná trochu natrhli číslo :-)

            Ale takové cenné věci jako lístek na jídlo a pití je třeba dobře uschovat :-D

            0 0
            • Darkson  

              jasně, že to šlo utrhnout. ale proč bych to dělal? copak jsem tušil, že dojedu bez čísla? :-)

              0 0
              • Zlatka  

                A oni ti na základě toho nedali jídlo ? To jde přece omluvit.

                0 0
                • Levhart  

                  přesně tak, ale musíš si říct před tím než se osprchuješ :-)

                  0 0
                • Darkson  

                  asi jo, ale nechtělo se mi stát fontu a pak se s někým handrkovat

                  0 0
              • Levhart  

                Je fakt, že to číslo moc nedrželo, urval jsem ho wapkou a na trati jsem potkal dost borců bez čísel (a pochybuju, že by to někdo jel na divoko :-))

                0 0
          • Darkson  

            motal jsem se tam přes 5 hodin a 10 minut

            0 0
            • Zlatka  

              No tak to jsi borec, gratuluji, to u mne to bylo minule dvě hodiny navíc. :((

              0 0
          • indoorajn  

            :)) jsi ucil bajka plavat? Taky jsem potesil ktfoto ale fotograf mi zase kapesníkem utiral dusi, protoze po druhym defektu jsem musel lepit a vsechno bylo totalne zabahneny.

            Jinak zavod hustej, na Brdech je spousta novejch potoku a jezirek :) kratka stacila..

            0 0
            • Darkson  

              cože, tys byl na bedně se 2 defektama???!!!

              počasí jsem fakt nestih, ve středu se nám prášilo pod koly a v sobotu povodně:-)

              0 0
              • indoorajn  

                na Zvolousovi mokro nebejva :) ale ve sjezdu z Pisku se borci prede mnou jednou zaprasila od kola i v sobotu (trochu teda) :)

                0 0
            • crom  

              co ty stema plastema delas,to nevim:))zacinas dohanet kvantitou Teepeexe

              0 0
              • o5majkl  

                už se na tom pracuje, na stole mi přistál novej závodní matroš (že by tajná zbraň na sobotní Xterru…? :))

                0 0
                • crom  

                  no jestli dopadnou jako tvuj rafek po vyjizce,tak potes panbuh:)300gramovy jsou pro jezdce na cyklostezku:)

                  0 0
                  • o5majkl  

                    počkej, má 280… :D

                    no letos už sem zničil dva lehký ráfky, to na pražskejch schodech se nedá brát moc vážně, to je prostě jinej sport. A ráfek, kterej sem zrušil v Itálii, tak to byla moje chyba, to by asi nepřežil bez úhony žádnej ráfek…

                    0 0
              • indoorajn  

                chyba jezdce :( a to ve sjezdu z Kazatelny, kterej jsem diky 7h.DbN jel snad 50×

                0 0
      • vsn  

        až tě chytne po 14 dnech sucha rychle pár kapek deště tak uvidíš co ti budě dělat na kulaťáku mastnej prach co tam bude :D rád se vrátíš na bika :)

        0 0
      • kolda  

        jeste ze jsem nejel :)

        0 0
      • Cryzyy  

        Taky jsem si rikal, ze by to za sucha bylo super, ale jelo se mi celkem dobre a nekde za pulkou jsem byl na cca 20tem fleku, pak prisel nejakej sjezdik a zacala se mi za zadkem motat 4kolka a ja se nechal trosku vycukat, takze to skoncilo padem, ohnuta patka, otocenej predstavec, ja celkem dobrej… Dal jsem kolo dohromady na dojezd po asfaltu a pak jsem se ptal pana, ktereho jsem potkal kudy do Dobrise… povidal, ze to mam 10km po asfaltu, ale ze mam predsebou tu lehci cast zavodu, ja mu na to skocil a tak nejak ne uplne zavodne dojel na 32 miste celkove. (je pravda, ze druha pulka byla asi o neco lehci)

        0 0
      • rasto  

        jeden z nejintenziv­nejsich zazitku. nikdy jsem nejel podobny teren. dal jsem dlouhou. znaceno bylo uzasne. malinke pripominky mam k pravotocivym odbockam ze sjezdu, mohlo by byt znaceno s predstihem.

        obcerstvovacky vybavene perfektne (pro kazdeho neco). i holky a kluci na nich uzasni. jednoduche to nemeli, kdyz museli komunikovat s nami, bahnamakama se skripejicima zubama.

        0 0
    • JakeF  

      Tak počasí vyšlo parádně (možná ne tak pro ty, co byli pořád na trati když sprchlo), organizace a zázemí paráda, akorát nás zmátnul na krátký čtyřkolkář na tý první šotolině, když jel doprava a šipka vedla rovně. A pak ta odbočka k rybníku, v posledních 3 letech jí vždycky někdo přejel, chtělo by to tam pořadatele. Vody na trati ale bylo fakt dost, ve sjezdu ze Studeňáku jsem chvíli nechápal, jaktože vidím nebe na zemi, pak mi došlo, že to je jenom tak velká louže… A byla pěkně hluboká :D. Ceny taky super, takhle je to ideální (sponzor díky maržím fakticky věnuje míň, vypadá to dobře a člověk si vybere co potřebuje :)) a ještě jsem si z tomboly odnes celkem pěkný brejle. Úspěšnej den :). Jo a v čem by se od Krakatitu měly učit ostatní závody je meloun v cíli, mňam :).

      0 0
      • JendaP  

        Tak teď jsem dopral a dočistil věci. Jel jsem krátkou a docela se mi to líbilo. Bahna bylo ale fakt dost. A meloun byl fajn. :-)

        0 0
        • Levhart  

          Tak já jsem dopral, ale kolo bude až zítra… Bahna jsem zatím tenhle rok víc nepotkal. Ale nevadilo mi, bylo dost teplo, takže to bylo osvěžující, pro techniku bohužel nikoliv :-(

          Meloun v cíli super, dohnal jsem to, co se nezdařilo na trase. A dokonce i výhra v tombole – vyhrál jsem gym-ball a bikerské náušnice :-D

          0 0
    • Frost  

      Já jel dlouhou a věděl jsem, že to bude maso…ale to co bylo na trase jsem vážně nechápal. Nechápu kde se tam bralo tolik vody. Ty potoky, tráva pod vodou…to že jsou na závodech místa s loužema je normál, ale tohle byla jedna velká louže.

      Luxisní, ale bylo značení. Mnoho pořadatelů na trati a mraky šipek a fáborků…nedalo se zabloudit. Ale jak už tu lidi píšou, požitek je ztrácí v bahnění a brodění ve s.rackach. V sobotu kupkolo maraton…snad to bude lepší.

      0 0
      • Dálkoplaz  

        Taky jsem byla překvapená, kde se tam vzalo tolik vody, minulý týden přece až tak moc nepršelo. Byl to asi největší marast v kterým jsem kdy jezdila. Trasa ale byla jinak zajímavá.

        Dojela jsem až asi 10min nebo kolik po limitu, což mě docela bude mrzet jestli se ani nedozvím výsledky. Stejně tam někdo v cíli musí být až do posledního závodníka, aby sbíral čipy, tak nevím proč tam ten limit mají..hlavně v těchhle podmínkách to včera nestihlo dost lidí. Meloun už v cíli nebyl, ale jídlo ještě dávali, takže dobrý.

        0 0
    • camlost  

      nekde kolem 26. km (sjezdik pred nejakou vesnici, pred kterou se tocilo ostre doprava do dlouheho vyjezdu) jsem riznul plast. moje zaplata na to byla mala, asi pul hodinky jsem stopoval nekoho s vetsi (st. cislo 92; diky). plast jsem podlepil, ale po nafouknuti se rez nehezky rozeviral. tak jsem hodlal najit nejkratsi cestu do Dobrise (zavod v haji, plast v haji, moralka pod nulou).

      do te vesnice pod kopce jsem omylem zajel, ale pan na zahradce me otocil zpet (pry uz jsem byl paty). kazdopadne znacene to bylo dobre, jen jsem nedaval pozor.

      v nasledujicim stoupani jsem dojel souperku, ktera za sebou mela dva pady a znicene razeni (= vepredu jen druha placka; zdravim :-)), tak jsem ji rovnez na druhou placku (pro spestreni) doprovodil do cile.

      trat je pekna, bahno a vodu muzu, tu sotolinu na zacatku pro zmenu vubec nemusim. az do defektu jsem si to uzival. skoda defektu, sjezdy byly v tom pocasi famozni, zvlast ten jeden… nevim, jak bych ho popsal. :-)

      mimochodem, jeden clovek to jel na platformach (= bez naslapu) a celkem slusne. jestli to byl nekdo z B-F, docela by me zajimalo, za kolik to dal. pokud vydrzel, mel by to mit kolem 5 h.

      0 0
      • jonti  

        To ze jses paty, ktery blbe odbocil jednoznacne znamena, ze je to znaceny spatne. Treba jen na tom miste.

        0 0
        • camlost  

          v tom místě jsem byl dost naštvanej (člověk tam jede přes 100 km a závod v háji), tak bych to přehlédnutí připisoval spíš tomu. když jsem se pak vracel, tak jsem se na to značení schválně díval – křížek na žlutém poli byl vidět dobře, nebyl za větví nebo tak něco. moje nepozornost.

          0 0
          • Darkson  

            fakt bych řek že značení bylo 100%, těžko si představit lepší

            0 0
          • jonti  

            Před rokem jsem tam taky blbě odbočil, asi 15–20km před cílem, byla odbočka do lesa z asfaltového stoupání a neviděl jsem tam šipku, i když tam asi byla. Zejména odbočky z široké cesty na malou lesní v místech, kde se jede rychle, si zaslouží výraznejší značení.

            0 0
      • Váša1  

        zdravím a píšu z manželova nicku,ještě jednou díky za morální podporu,nakonec jsem byla poslední v kategorii,ale body za 8.místo pro náš team se počítají!Jinak nové řazení s řetězem a destičkami je již objednáno – takže hurá na další závody,měj se a ať to šlape na Inter biku – hodně štěstí bez defektu

        0 0
        • camlost  

          není zač. jízda jen na prostřední pilu měla něco do sebe, bavilo mě to. nevím, jestli bych tak dokázal jet v nějakém vyšším tempu, ale zkušenost to byla rozhodně zajímavá. :-)

          ať se daří i Vám. :-)

          (já jdu vybrat nějaký vhodný plášť na rakouský vápenec)

          0 0
      • Smazaný účet  

        že by Schumi? (ten na platformách)

        0 0
    • RUSH  

      Pro mě zatím jednoznačně nejbažinatější maraton v životě. No, zase jsem jich tolik nejel (celkem asi 10. Ale bylo teplo, takže fajn, jen kola mi bylo trochu líto. Teď už je ale vše umyto a namazáno.

      Jel jsem krátkou, skončil jsem celkem v pohodě kolem 140. místa (asi 3:20h).

      0 0
    • Zlatka  

      Výsledky jsou zajímavé, čumim..

      0 0
      • JakeF  

        KTFoto už maj i setříděný fotky, letos se jim docela povedly mi přijde. Doporučuju zkontrolovat i „fotky s nečitelným číslem“, jsou tam pěkný fotky ze stoupání na Písek.

        0 0
        • Zlatka  

          To je fakt, jsou tam opravdu pěkné série.. :D

          Teď ale nevím jestli to byl MTB závod nebo plavání s bikem.. :)

          0 0
          • JakeF  

            Tuším to bude Darkson, jak psal výše

            . Škoda, že nebyl fotograf u těch dvou mega louží ve sjezdu ze Studeňáku, to by byly fotky :). Vůbec nechápu, jak se ve svahu mohly udělat tak velký a hluboký louže, jestli tam nebyl od organizátorů nějakej záměr, já tam snad v životě louži nepotkal.

            0 0
            • Zlatka  

              Tady jsem ho fakt nepoznala.. Voda byla prý teplá a tak proč ne.. :)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.