• Mobster-nemo

    Mám dotaz chcu si kupit kolo sintesi 812 race v maxcursoru ho mají za 39 990 Kč. Na vybavení XT a vidli reba team je to až moc slušná cena, co myslíte. Jen se my tam nelibí ty fulcrum red metal 5 ne že jsou škaredé ale nevěřím moc těm jejich výpletům na straně u kazety 16 drátů a na straně druhé jenom 8 drátů. Místo toho jsem chtěl vzít : náboje Shimano XT 2008 (M775), ráfky DT Swiss XR4.2 disc, dráty DT Super comp, niple ty červené výsledná cena 6800 Kč www.netbike.cz/select_det.php?… Za ty fulcrumy s pneumatikama kenda kozmik by mi dali 4000 v maxcursoru. V anketě prosím ráfky do 7000 kč prosím.

    Anketa: Mám nechat starý výplet nebo vzít nový

    0 0
    • kubad  

      Dat tam XT? proč Fulcrum dělá super kola. Sice na MTB letos začínají, ale už roky dělají zapletené kola pro Campagnolo. Takže bych je bral v pohodě :-)

      0 0
    • Hnoj  

      Rozhodně bych si nechal Fulcrum, jejich silniční kola jsou super. U bikových tedy nečekám, že budou v něčem horší… Rozhodně lepší, než náboje XT a věčně hučící kónus…

      0 0
      • Mobster-nemo  

        Tak neříkám že tam chci zrovna xt náboje mužou být třeba dt swiss náboje nebo něco jíného něco doporučte ale nechcu 24 ale 32 drátů ať to něco vydrží

        0 0
        • Hnoj  

          Nedávno se ti řešily v jednom threadu kola na XC, třeba by nebylo špatný se podívat tam… :-)

          0 0
      • djano  

        "věčně hučící kónus… " – ti, co si nevedia urobit zakladnu udrzbu nabojov, by mali navstivit servis, potom konusy hucat nebudu… :-)

        0 0
        • Hnoj  

          Hmmm a vysvětlíš mi, proč bych se měl zabývat tak zbytečnou prací, když můžu mít průmyslová ložiska a prostě jezdit? Keep Biking…

          0 0
          • djano  

            Vysvetlim – pretoze si lenivy ! Poznam to na sebe, aj ja som sa postupne zbavil nabojov s konusmi, ale moj nazor na ne mi to nezmenilo. A co sa tyka „zbytocnej“ prace, loziska sa tiez nemenia same, treba im pomoct.

            0 0
            • chodec  

              Není práce jako práce. S konusy jsem měl s mou váhou problémy (rozuměj starost se seřízením) i několikrát do roka (Shimana, Bontragery), přestože to papírově nebyly žádné šunky a přestože jsem v té době jezdil výrazně méně než dnes. Přestože jsem to časem z lenosti nechal na servise, stejně to znamenalo cca 2–3 návštěvy za sezonu a poslouchat furt věty jako „máte už chycenou dráhu na kónusu v zadním náboji, ten už do hladka nepůjde, nebo bude vaklat“ mě pak začlo unavovat. U průmyslů pravda budu také jednou muset přistoupit k výměně, vím to, ale ještě jsem se toho po dvou sezónách nedožil a věřím že ještě nějakou dobu nedožiju, a to nemluvím o nulové starosti a nulových vůlích po celou dobu. Takže přes market. masáž šimána jsem na konusech ještě žádnou výhodu pro sebe neshledal ;-) Já bych tazateli také doporučil něco hezkého na průmyslech.

              0 0
              • Hnoj  

                S tímhle souhlasím.

                0 0
              • McBlacky  

                přesně.

                0 0
              • Manas  

                Manas

                0 0
              • rock  

                rock

                0 0
                • rock  

                  Ještě bych dodal, že když už mi začal náboj na průmyslech povrzávat, tak jsem ho ani nerozdělával, akorát jsem tam okolo prachovky nalil něco oleje, nechal to vsáknout a dalo to pokoj (od června a zatím to nezlobí) :-) …

                  0 0
    • storm!!  

      Ja bych se tak celkově Vás vsech chtel optat na toto kolo. SINTESI 812 RACE DISC Planuji nakup MTBčka a za 39.990 plus pedaly (komplet XT se mi to zda dobre,REBA s dalkovym ovl.). Ocením rád Vase postřehy a připomínky k tomuto kolu. Dik vsem. M.

      0 0
      • Mobster-nemo  

        No toto kolo mám ale vyměnil jsem si tam zapletené kola a pneumatiky jinak jezdí se dobře. Jediné co mě na kole štve je sedlo: Fizik Nisene sport je dost nepohodlné teda aspoň pro mě. Ale za tu cenu bych řekl že lepší kolo neseženeš s touhle výbavou jo a jenom to kolo je za 39 990 Kč bez pedálů.

        0 0
      • tomcop  

        Mam ho a 100% spokojnost. Nemenil by som zatial nic.

        0 0
      • Pavel  

        Já sice mám 911, ale kupovaný loni. Takže „výbava“ poněkud slabší, hold za ten rok to opravdu poskočilo, že za stejné peníze je úplně jiná muzika… Z domu šla vidla (Tora 302 nahrazena Reba World Cup) a kola (reklamace; výměna za Fulcrumy s doplatkem). Teď už je to kolečko vcelku vyhovující…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.