• Smazaný účet

    Tak sem si prohlizel vysledky ankety Kolo roku 2009 a pripada mi, ze je to neco jako Miss. Je to jenom subjektivni hodnoceni preferenci znacky a designu? Co je duvodem masivniho uspechu Meridy? 

     
    0 0
    • Sobi  

      Ale Merida zaválela :-)

      0 0
    • Marccoo  

      Ty se divíš,perfektní vzhled a kvalita,to je Merida.Letošní rámy HFS nemájí moc velkou konkurenci,co se teda týká velkých výrobců.

      0 0
      • voytaa  

        Ty reklamní řeči říkáš jen jako vlastník Meridy nebo je rovnou prodáváš?:-D

        0 0
        • Tomcat  

          ;-) Zasah potopen

          0 0
        • Marccoo  

          Byl jsem majitel Meridy a rozhodně nejsem z branže :-) Jenom hold uznávám že v Al. rámech je merida špička,myslím letošní model HT HFS o proti tomu vypada Trek alfared jako skládanka z novodur trubek,myslím že teď nemají konkurenci.Viděl jsem ho na vlastní oči,je to perfektní rám (HFS)

          0 0
          • Smazaný účet  

            holt

            0 0
            • Kubiczech  

              Holt co? (:

              0 0
              • Smazaný účet  

                to byla oprava. ne HOLD ale HOLT!

                0 0
                • kovar  

                  holt vzdáváš jí hold

                  0 0
                • Kubiczech  

                  Tak to ano. Promin, rano mi to nemysli. (:

                  0 0
                • Marccoo  

                  Opravuj si sebe hvězdo.Myslím že tvá oprava není na místě.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    jaj! proc ta konfliktnost? pardon. jen sem poopravil pomerne casty pisatelsky nesvar. a spravne. takze jak se rika, myslet znamena prd vedet :)

                    0 0
                    • Marccoo  

                      mám to správně,protože vzdávam hold meridě

                      0 0
                      • DaSnail  

                        njn, tak to máš holt správně

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        v tom pripade mas blbe slovosled a vypadlo ti sloveso. takhle podstatny jmeno HOLD proste pouzit nejde. leda by cestina nebyla tvou materskou reci, pak se omlouvam a budu shovivavy.

                        0 0
                        • Marccoo  

                          buď na mě hodný :-)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            co já vím, třeba seš na tom s češtinó líp jak já. alé já su vysazené na holt/hold a dycky musím reagovat. peace, man!

                            0 0
                        • Jogador  

                          Vždycky se mi líbí, když někdo kritizuje češtinu jiných, ale sám ani neví, co znamená diakrotika, a výmluvy, jako můj mobil to neumí mě nezajímají, jestli máš tak rád češtinu, že proto musíš opravovat jiný, tak si kup mobil, kterej to umí… :) PEACE

                          0 0
                          • Lišák  

                            Vím, že to byl překlep, ale ta diakrotika je krásná ;-)

                            0 0
                            • Jogador  

                              Hm, pěkný překlep, jsem rovnou mohl napsat erotika, ta je taky krásná:)

                              0 0
                          • Smazaný účet  

                            no jó, no. su zvyklej z hokny. tam píšu do zahraničí, kde můžou mít všelijaký kódování a pak by viděli eném obdélníčky.

                            0 0
                            • přišlapávač  

                              nehledě na to, že by Ti asi vůbec nerozumněli co?

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                jaj, to mi ani nedošlo, co tu píšu za blbosti. dneska sem měl náročnou vyjížďku a su unavenej. ale píšu aj do Blavy, takže přecejen :) to kódování spíš v rámci ČR, že ano :)

                                0 0
          • voytaa  

            Kvalitu si netroufám hodnotit, ale design meridy je podle mě taková šeď. Třeba u 96 oceňuju barevný sladění, to se málokdy vidí. Ale třeba ten hardtail, to je po stránce designu naprostá nuda. Bohužel většina lidí se kouká jen na střední proud, jako je právě Merida a nemá tušení o spoustě značek…můj favorit byl Marin CXR, škoda, že taková krása se úplně opomene

            0 0
    • marapara  

      Asi největší dotace pořadateli, to je jasné, ne? :)))

      0 0
    • radek.g7  

      Merida se predvedla, to souhlasim (i presto ze nejsem vlastnikem Meridy). Ale kdyz se podivame na Superiory a jejich letosni modely, tak muzem byt taky jen spokojeni :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        To jo, cekal sem, ze ten SUP se dostane vysoko. Nejvys sem ale ocekaval Trek :)

        0 0
      • Mara.147  

        Myslím, že superior nám ještě ukáže, jak dobré kola umí udělat, já mám už objednaného team racinga a příští týden už na něm pojedu. Sice určitě neporazí Meridu apod., ale rozruch určidě udělá a zatím se mu v tom daří, jen tak dál.

        0 0
    • JSt  

      ja tomu taky nerozumim. dyt mel vyhrat trek :-DD.

      0 0
    • popik  

      dle mého názoru je na trhu mnoho zajímavějších než tyto nafintěné „modelky“ – člověk aby se na tom šampónovi bál vyjet do lesa…

      0 0
      • karliner  

        zřejmě jenom shodou náhod ovládly všechny kategorie značky (Merida a Trek), které ve Velu masívně utrácejí za inzerci :-)))

        0 0
        • popik  

          To je právě proto, že tyto značky jsou nejvíce na očích. Reklama se v tomhle případě rozhodně neminula účinkem.

          0 0
        • Sobi  

          Všiml jsis také, že úspěch v anketách je přímo úměrný ploše na reklamu? :-))) jediný rozdíly jsou v kvalitě fotografií :-))) a ne kol :-)

          0 0
    • siafu  

      já proti Meridě nic nemám, naopak rám HFS nabízí poměrně dobrý poměr cena/výkon, takže proč ne… ale vypovídací hodnotu to pro mě nemá žádnou, rám si vybírám podle ceny a nabízené geometrie. Jinak by tam člověk asi spíš očekával karbonovou Meridu, či mi mezi hardtaily chyběl Cube HPC, Orbea Alma, Scott Scale nebo Duratec

      0 0
      • JSt  

        rám si vybírám podle ceny a nabízené geometrie

        takze kdyby ti nekdo nabizel za par supu (ne superioru) custom geometrii z novodurovych trubek, tak to vemes? :-))

        0 0
        • siafu  

          zase tak – u plánované kombinace SID, XT/XTR… začínám vybírat z rámů od úrovně Meridy HFS… takže tam můžu zařadit Trek 8500, Spesl m5, No Saint Luzifer, RB CRR, Cube Reaction… a pak z toho 90 % rámů vyřadím kvůli geometrii. Takže custom geometrie a hmotnost nejlíp do 1500 g u vel. 16" vč. laku, misek, patky, šroubů, čepů… by byla úplně nejlepší:)

          0 0
      • jIrI___  

        Duratec podle mě moc šanci v takových anketách nemá. Na první pohled a navíc ještě na obrázku vypadá naprosto fádně, stejně tak Scale.

        0 0
        • bagr84  

          u RB s tebou souhlasim, ale rict tohle o Skejlu? Vzdyt jsou to nadherny ramy…

          0 0
        • siafu  

          no nevím, já u Duratecu vidím dvě devizy, a to custom design a custom geometry – což je něco, co ostatní nenabízí, bohužel cenově jsou samostatné rámy dost mimo, navíc i Sonix mě oslovuje víc než RB CRR

          0 0
    • Tomcat  

      A ktery bulvar se tak zase projevil, zeby Velo ?

      No kdyby to bylo jako miss tak potes. Jelikoz miss jsou hloupi , neprakticky a casto nezdravy (anorexie , koureni ,drogy ) , tedy prevedeno na kola opravdu to nezni dobre.

      0 0
      • Thidney  

        ale no tak, v anorexii svisti vsichni vyrobci jak kol tak komponentu . A Merida 96 je preci spis pravy opak anorektickeho ramu viz thread o gravitacnich silach na Taiwanu :)

        Nahodou takovahle anketa jako vyhodnoceni ucinku reklamy v danem mediu neni spatna – zabavis ctenare a vyjde te to levnej nez nejakej pruzkum.

        0 0
        • Tomcat  

          no i tak by to slo iterpretovat

          0 0
          • StevensSFC  

            Já bych si v životě meridu nepořídil.K té to značce mam opravdu averzi.

            0 0
            • Sobi  

              Já zase Authora :-)

              P.S.: Mám Meridu ;-) a druhou :-D

              0 0
              • krokus  

                Ještě před měsícem jsem si taky říkal, že bych si Meridu v životě nepořídil:-)

                0 0
              • colombo1  

                Souhlas. taky mám Meridu a jsem spokojenej. 

                0 0
            • kubad  

              sice taky Meridu nemusim, ale jejich TOP modely bych klidne vozil :-)

              0 0
            • nnoe  

              A proč pak? Kvalita, vzhled, původ…?

              Neber to špatně…jen se tak ptám :-)

               
              0 0
            • Tomcat  

              Ja pořídil , když udělají z mého pohledu kolo které mne zaujme tak ano. Le pokud tam nejsou ani vlastnosti , ani cena, vzhlet taky .

               
              0 0
      • jan 2  

        Opravdu mám tyhle řeči Velo – bulvár rád. Já sám se vždycky těším až vyjde a schutí se začtu, tak nevím no.

        0 0
        • Smazaný účet  

          pod to se podepisuju! dycky se těším! jen mi tam vadí čím dál tím víc reklamy. články kratší a kratší..

          0 0
          • jan 2  

            Reklama na kola a díly je dobrá, ale takové ty články a wattech a tepech to fakt nemusím a nechápu :).

            0 0
            • Smazaný účet  

              já nejradši rubriky jako Na kost nebo Na stopě problému. no a pak ty testy, že ano. podle minulýho Vela sem si dělal chilli con carne, takže to mám vlastně i jako kuchařku :)

              0 0
              • jan 2  

                Já taky a děkuji pane Kopka za spálené stěny Rekta a slzy v očích.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  už sem to kuchtil 2×. napoprvý sem tam dal chilli podle receptu a přišlo mi to slabý. předevčírem sem tam dal trojnásobek a málem mě to zabilo :) musel sem hasit pivem a zajídat chlebem

                  0 0
                  • jan 2  

                    Já jsem taky nešetřil, manželka je v porodnici tak jsem to uvařil, snědl a obrečel :).

                    0 0
                    • Marccoo  

                      A co zadek,pokuď tě nepálil,tak to byla slabota.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        však to psal o příspěvek výš. spálené stěny rekta :) ale jídlo je to dobrý, poslední dobou si něco takovýho ostrýho dám rád.

                        0 0
                        • Marccoo  

                          jo vidím,trošku jsem to přeskočil.Ostrý taky můžu,ale ne zase tolik aby to pálilo nadvakrát :)

                          0 0
                          • Airbag  

                            Jenže to pak už není ostrý :-) Ale ne, každému dle jeho chutí.

                            0 0
        • jIrI___  

          To víš, někteří jsou experti na všechno. Hlavně na úplatky – podplacené články ve Velu, podplacené Kolo roku, podplacené městské zastupitelstvo a já nevím co ještě. Čekám, kdo jako první narazí na to, že celá Tour de France a z českých třeba Kolo pro život je taky podplacené :).

          0 0
          • jan 2  

            Možná je, dle Amnesty Int. jsme v korupci někde vedle Botswany

            0 0
    • jan 2  

      GT FORCE 1 model 2009 – pro mne kolo roku 09.

      Kolo do každého terénu, krásné barvy, krásně osazeno.

      0 0
    • Kero  

      Síce som veľký priaznivec GT Force ,ale aj napriek tomu je najlepší bike ako vzhľadom tak aj funkčnosťou pre mňa Trek Remedy 7.

      0 0
      • Tomcat  

        jo ten je supr

        0 0
      • jan 2  

        No a ty dostáváš koli od Treku

        0 0
      • vikicek  

        Tak ten Trek mi přijde zrovna dost ošklivej

        0 0
        • Smazaný účet  

          kušuj! :)

          0 0
        • jan 2  

          Né je krásnej, ale GT je víc tmavé, ta bílá už je všude a je mi taková hodně protivná

          0 0
          • Kero  

            Na tom Remedy sa tá biela skoro stratí a naopak tá zlatá perfektne vynikne. Som ho videl naživo a je fakt krajší ako veľmi podobný Fuel Ex 8, ktorý má ale bieleho foxa.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.