Jakou vidli na Scott Spark (80 nebo 100mm) ?

26 nepřečtených
  • Lada1

    Uziti na XC (maratony). Nepredpokladam velke jezdeni horskych sjezdu, velke kameny/vymoly atd. na ceste. Doposud jsem mel zkusenost s 80mm na hardtailu a zdalo se mi to byt OK. Original kola ma REBU (100mm)

    Uvazuji o SID nebo o RC39 C-type (100 mm verze)

    0 0
    • Hnoj  

      osobně bych to viděl na 100mm kvůli zadku, kterej má 110, 80/110 by byl trošku nepoměr… A určitě rebu WC, zkus sehant černou :-))

      0 0
      • hanz  

        v čem je nepoměr 80/110? to jakože by ve předu bylo o 3cm mín? tak to safra mam dhčko asi pěkně nepoměrný když mám 200/250

        poměr/nepoměr ve zdvizích neexistuje, všechno vychází z geometrie kola a vidlice..u vidlic 80/100mm snad jen z přání uživatele protože je to tak malá změna že je to fuk…navíc dobrá 80tka žere líp jak kdejaká 100vka

        0 0
        • kesu  

          taky nazor ale ja s nim teda nesouhlasim dat k 110mm dozadu jen 80 dopredu mi prijde jako blbost,jeste naopak budis ale nevidim duvod proc takle

          0 0
          • Lister  

            no ono už jenom to, dát na kolo vidlu 80mm, je dost napováženou :o)))))

            0 0
          • hanz  

            šak to říkám…na dh mam 250 vzadu..asi bych tam měl dát vidli 250mm a víc…začnu po nějaký koukat :-))

            0 0
      • Lada1  

        jo tedka bych mohl mit prakticky novou za ca 15tis Kc. Je to ten typ WC carbon, ktery je u originalu vybaveni verze limited

        0 0
        • Hnoj  

          Nerozmýšlet se a koupit :-)

          0 0
          • Lada1  

            ten Pace je ale vahove nize o 180g. takze mu zatim davam prednost. a navic bych se chtel neopakovat to co je v originalnim vybaveni od Scotta

            0 0
            • kesu  

              hele jen si davej bacha aby byl hod s sebou jelikoz vsecky ramy co sou na letosni rok uz jsou vyrobeny a nemusej bejt.Dalsi budou az za rok

              0 0
    • Hnoj  

      Mimochodem, kterej spark bereš?

      0 0
      • Lada1  

        jenom ram ltd. Chtel bych si koupit ten ram a zbytek poskladat. Vysledkem bude zhruba o 65tis. nizsi cena nez original a vahove bych se chtel dostat min. o 700g nize. Zatim uvazuji takto: kola: Crosmax SL 07 + upinaky TUNE (vaha obou 56g) razeni, brzdy, kliky.. : komplet XTR dual disc 07 pedaly: Ritchey WCS V4 riditka: Syntace Duraflite carbon predstavec: Syntace Force 99 MTB sedlo: Selle SLR (zatim v uvaze) vidle: Pace RC39 C-type

        0 0
        • Hnoj  

          Mno viděl bych to jinak :-)))

          0 0
          • Lister  

            bych to hlavně viděl tak že pokdu nemá rám doma pod postelý tak je klidně možný že už nebude :)

            0 0
            • Lister  

              fuuuuj, se omlouvám :o)

              0 0
              • kesu  

                mavic slr,k tomu cerveny marty SL karbon,cervenou X0 razeni a saltr a karbonovy kliky FSA ty bilocerveny.Doplny bud WCS karbon nebo taky FSA

                0 0
                • kesu  

                  sakra spatny razeni melo to bejt na ladu niz,sem vul

                  0 0
          • Lada1  

            a jake mas navrhy ??

            0 0
            • Hnoj  

              Eastin EC 90 rodla + ea 90 foršťák, sedlo jaké je ti pohodlné, marty SL red, nine industry extralite kola, X.O+trigger, nejlepší egg beatery, kliky Aerozine X-11, pace bych nebral, prostě proto, že se mi nelíbí :-)

              0 0
              • zac  

                se maj ty co nevozej rohy… :( a ten EA90 se ctyrma sroubama OS?

                0 0
                • Hnoj  

                  Rohy jsou k ničemu, ale pochopil jsem to až po hodně dlouhý době :-)

                  JJ, oboje OS. Nejsem si jistej jakej dělá easton představec pro klasiku, ale ono je vlastně jedno jestli syntace nebo easton, váhově to bude takřka stejné.

                  0 0
                • Lada1  

                  proc by se nedaly dat na carbon riditka rohy ??

                  0 0
                  • Hnoj  

                    O tom, že by se tam nedaly dát nepadlo ani slovo :-)

                    Jdou tam dát, ale po nějaké době, jsem si uvědomil, že rohy nejsou moc přínosem, když se chytnu úplně na konci řídítek mám pocit, že zabírám mnohem víc než na nich a mimo jiné to bez nich vypadá mnohem líp (což je nejdůležitější, hehe) :-)))

                    0 0
    • kesu  

      ale di s tim nekam ja chci mit jediny karbonovy FS :D:D ja bych dal bud toho pace nebo rebu WC ale spis toho pace

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.