• Katka

    Ahoj mám 65kg a chtěla bych si pořídit nějakou vidlici do 5ti tisíc..no max 6,ale to už je strop! Chtěla bych nějakou žehličku 100zdvih na normální lehkou vyížďku ale jezdím i občas maratony. Přemýšlela jsem o nějaké Rock Shot pružina + air asist. Taky by se mi líbilo, kdyby to mělo uzamykání.Klidně mi to vyvra?te, ráda si přečtu vaše rady a návrhy…

    0 0
    • Pavlos  

      Duka na pruzine:) Nebo Marcochi MX nebo EXR na pruzine ;)

      0 0
    • TinkTink  

      Zkus se podivat po Pilotovi…pod chlapa je to moooc mekka vidle, ale pod tebe by to mohlo byt prijemny svezenicko…akorat se priprav na to, ze mozna hned z kraje to bude chtit vrazit do servisu na to, aby ti to vubec chodilo (kdyz si to neudelas doma…)

      0 0
      • Pavlos  

        Ted me napadnul jeste AXEL ale ta vazelina se mi moc nelibi:)

        0 0
        • sharkcom  

          Mám axla a může to býd dobrá volba. Jinak nemám jediný důvod proč nemít mazání vazelínou. Je oddělená od tlumicího oleje, a aniv zimě nepozoruji tuhnutí, neteče olej, pokud těsnění není v nejlepší kondici. Rozebrání a namazání vidlice mi trvá 15 minut a to jí dokonale vyčistím a na tlumicí olej nemusím šahat ani ho vylívat. To je můj názor.

          0 0
      • Katka  

        O Pilotovi jsem právě přemýšlela, ale teď si mě vystrašil s tou úpravou. Nechápu co by se na nové vidlici mělo upravovat, neztratilo by to záruku.Nezlob se za otázky…jsem jen ženská :o)

        0 0
        • TinkTink  

          Uprava…no ja myslel spis servis, aby to chodilo…proste ne kazdy pilot ze zacatku chodi tak, jak by mel…dost casto se stava, ze proste chodi spatne a musi se rozebrat, vycistit, dat tam kvalitni olej, cely to seskladat tak jak to ma byt a pak je to na zenskou vidle jak delana…(nic proti vam…moje lepsi polovice ma Suntoura a myslim ze u Suntoura uz taky zustane :) )

          0 0
      • Tommy  

        Nová vidlice a do servisu – teda pánové, to jsem se zase pobavil :)) Tak to teda už fakt nevím, co si o tom mám myslet – jestli se nemýlím, tak provozuješ i E-shop-cyklokrám – neexistuje fakt vidle do 6-ti k, která je hned k použití bez úprav, oprav atd. ( tak jako můj plně funkční XCPRO NS Suntour – ta je ale pro dámu příliš tuhá)???

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nevtipkuj a porad. Ja sem si zkousel Pilota a jezdit by se na tom asi dalo. Nechtel bych to, ale porad lepsi nez to NSko.

          0 0
          • Tommy  

            Pro dámu je Pilot asi fakt lepší (to jsem ani nepopřel!!), ale snad nemusí nová vidle do servisu. Nakonec pro navštěvníky BF má i lepší jméno RS Pilot :-))) Vážně:Pilota P.S. Teď jsem před půl hoďkou viděl u Kerdy nějaké SIDy ve veliké slevě – to by bylo nadosmrti- neměl jsem moc času to prohlížet.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Kdyby to tomu Pilotovi pomohlo, tak proc ne do servisu? Me se jeho chod moc nelibi, ale ja sem asi divnej. Me se nelibi ani chod Shermana a to je vidle z jineho soudku a i ten chod je uplne jiny.

              0 0
            • TinkTink  

              No vzhledem k ohlasum vetsiho mnozstvi vlastniku Pilotu, ze nechodi tak jak maji, bych se nedivil kdyby do servisu musela – chapej…treba tam bude jenom moc oleje…co vis…je to normal taiwan vidle…

              Jo…a o NS bych nemluvil…podle me nechodi.

              0 0
              • Mamut  

                Pred 2 tyzdnami som z priatelkinho Pilota vylial trovha oleja a chodi to o nieco lepsie. Pri vidlici v hornej polohe bolo oleja 5cm nad tlmic. Znizil tom asi na 1cm a zdvih sa zdvihol zo 4cm na asi 6 (pod nou, ja ju viem dostat na doraz).

                0 0
    • Katka  

      Právě že se dá dotvrdit přifouknutím, ale nemyslím, že bych potřebovala zvlášt tvrdou vidli, jen abych se při nějakém sjezdu nazapíchla a neletěla přes řidítka.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Kdyz zas nebude pruzit, poletis prez riditka jeste nez se k nejakemu sjezdu dostanes. To je chyba v pilotazi a ne ve vidlici.

        0 0
    • Mamut  

      Pilot, teda aspon C 2003 ma zamykanie uz z vyroby, akurat akosi nejde vypnut. Sprava sa to ako hodne prefuknuta vzduchovka. Teda ak jazdis Cesky Pohar, tak je presne pre teba. V kazdom inom pripade chod do niecoho ineho. Asi Manitou, nejaky Axel. Pri tvojej vahe ta zivotnost vobec trapit nemusi.

      0 0
    • dancing dog  

      prostě se nudim, no…

      0 0
      • cekanka  

        Vždyť máš Velikonoce ne?;o)

        0 0
        • dancing dog  

          jojo, něco sem tu hledal k poučení a toto mi vypadlo…pujdu si asi ždřímnout, sem už starší pán a tady jeden nikdy neví, co ho čeká v noci…

          0 0
    • Oakey  

      Zkus se kouknout na tuning-test.cz Nebo si zadej do vyhledávání Epicon a piď se po kouscích upravených od Milana. Sám mám od něj čerstvě Epicona, ale ještě sem ho nestačil dostatečně prufnout, takže zatim nemůžu hodnotit. Jinak je obecně vychvalovanej. Ale jak říkám vyhledej a přečti si :)

      0 0
      • Jirik123  

        mozna by to chtelo mrknout na datum puvodniho dotazu:)

        0 0
        • Mr.Cookie  

          tjn…a taky všem necpat toho Epicona…

          0 0
          • Lišák  

            Njn, ale znáš nějakou jinou funkční vidlici do 5kKč?

            0 0
            • Mr.Cookie  

              třeba Manitou Sliver…

              0 0
              • Lišák  

                Plus pro Sliver:

                • o cca 100g lehčí
                • má tlumení TPC

                Minus pro Sliver:

                • nohy 28,6=menší torzní tuhost
                • zdvihy pouze 80/100

                Relativní minus pro Sliver:

                • za cenu do 5 000Kč je pouze pružinovka, ztn nutnost mít pružinu na svoji váhu, takže možná nutnost kupovat další pružinu.
                • někomu nemusí sedět lineární chod pružiny.

                Pro mě je vítěz Epicon

                0 0
    • cagalam  

      Prodám ti tuhle Marzochhi Gran Fondo 1 za polovinu…

      0 0
    • jakub  

      dovolím si nabídnout ti uplně novou vidlici SR SUNTOUR AXON, je to pružinovka, sundal jsem ji kamarádovi z kola, neboť on má právěže zase až moc.. pro tebe by byla asi uplně v pohodě… má zamykání z řidítek je na véčka brzdy i na kotouče, v případě zájmu dej vědět, domluvíme se, že bych ti ji poslal klidně i na zkoušku (ale zaplatíš si poštovné) Nová stojí cca 3.000,– Já ti ji nechám za 2.000,–

      0 0
      • Krys  

        Tá bude šťastná. Po tri a pol roku si konečne zajazdí. ;)

        0 0
      • MlokCZ  

        Docela by mě zajímalo, co je tohle za verzi Axonu.

        Jsem myslel, že pro 08 se prodává jen AXON RLD a AXON-RL, což jsou úplně jiné vidlice než prodáváš. A navíc je pružinová? To se dělá také nějaký pružinový model Axonu?

        Aha, tak jsem mezi psaním příspěvku zapátral v archivu Suntouru a mohla by to být SF-Axon-D-RL model 2006 (případně možná ještě něco staršího). Což je tedy naprosto odlišná vidlice od současného Axon a s výborným Axonem 07/08 (tedy hlavně v upravené verzi) nemá nic společného.

        0 0
        • jakub  

          jj myslim si ze je to D-RL… je ale sundana z bajku 08 taknevim… fakt se v suntourech moc nevyznam…

          0 0
        • marektn  

          Ja ti odporučam RS Tora 302 solo air 2008.Naprilad na netbike za 5190 kč.

          0 0
          • MlokCZ  

            Dík. Akorát dost dobře nevím, co s ní budu dělat :-) Zakladatelka threadu už si snad vidlici stihla pořídit a kdyby přeci jen náhodou ne (přeci jen na to neměla až tak moc času), tak není nad lehounkou Toru pro dívku.

            0 0
          • cekanka  

            Dobře ty!

            0 0
        • XC-biker1  

          je to D-RL

          0 0
    • pepino  

      www.bikestore.cz/…ce--2006.htm at už můžeš jezdit :)

      0 0
    • cardamm  

      mám epicona od Milana. je krásné citlivá a váha jde pod 2 Kg. Zamykání z řídítek, olej-vzduch, zdvih 100mm.

      0 0
      • cardamm  

        a cena 5200,–

        0 0
      • Pavlos  

        ta holka uz davno vidlu sehnala myslim;)

        0 0
        • xentar  

          to asi jo, zajímalo by mě, proč někdo vždycky exhumuje takovou vykoávku, ale na druhou stranu, podobnou otázku tady pořád někdo řeší :)

          0 0
        • jIrI___  

          A to je duvod proc neobnovuju x let stare thready… A stejne vzdycky, kdyz se na neco zeptam, mi tu spousta chytrolinu odpovi „hledej v historii, je tam toho mraky“…

          0 0
          • Pavlos  

            jasne ale proc ji odpovida?

            kdyz vytahnu stary thred tak napisi uplne dolu svuj dotaz ne?

            0 0
            • cardamm  

              Nekoukl sem se na datum zalozeni.....to je prave ten problrm s tema trotlama, co porad odkazujou na historii kdyz se chce clovek na neco zeptat. Doba sla proste dopredu , jsou nove poznatky a skusenosti…tak proc vytahovat historii. klidne se zeptam znova ikdyz je to v historii. neminim pak listovat necim co ma 500 prispevku

              0 0
              • MlokCZ  

                Do historie se tu odkazuje proto, že se tu omýlají některé dotazy každý týden pořád dokola. Tohle je zrovna typický dotaz, který se tu objevuje pořád. Za posledních pár měsíců je tu tak 20 threadu na vidlici do 5tis., takže o nových poznatcích nemůže být ani řeč, jen je to neustále pořád dokola a nikoho nebaví psát každý týden pořád to samé.

                Tenhle thread ale byl schválně vykopán z historie a kvůli původnímu dotazu to rozhodně nebylo, takže tady si můžeš stěžovat pouze na toho, kdo to vytáhnul, když se nudil.

                0 0
    • Mutant Marana  

      pevnou

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.