jaké vybrat 29palcové celopéro do 50 000kč

24 nepřečtených
  • hlahul

    Ahoj,

    chtěl jsem se zeptat odborníků, jaké kolo mi doporučí.

    Jelikož mám 198cm a 100kg tak bych rád 29palcové celopéro na XC.

    optimální nějaký starší model (cenově levnější) na hliníkovém rámu

    díky za tipy

    Tomáš

    0 0
    • svobikk  

      mám taky fulla 29" MTB rock machine vortex 50 2013 a spokojenost největší.

      http://jizdni-kola.heureka.cz/…tex-50–2013/

      0 0
      • Dag  

        CANYON určitě jo, ale ty kola na 115kg nejsou. CrossRide bych hned prodal a nechal něco zaplest. Myslím že kolem 5–6 tis by se něco dalo co by více vyhovovalo na 115kg.

        0 0
        • vili  

          Tak já čtu 100 kg a jelikož mám taky tak a kola sem jezdil jak v 26", tak v 29" verzi si dovolím tvrdit, že za málo peněz dostatečná muzika. Samozřejmě jak s tím naloží on je druhá věc… (já bych je střelil a nechal si zaplést za 10 kkč klasiku, kdybych měl finance a nebo je jezdil a šetřil na nová. Za 5–6 kkč si imho téměř nijak nepomůžeš)

          0 0
          • Hnoj  

            Pomůžeš, budeš mít 32 klasikých drátů a bezduš ráfek… Sice to nebude nejlehčí, ale vydrží to.

            0 0
            • Luk02  

              +1

              0 0
            • vili  

              Každej to má zřejmě jinak, takže tazateli poradím za mě:

              1. máš na to peníze? Prodej hned cridy a nech si uplést klasiku na

              kvalitních ráfkách, drátech a nábojích (± 10kkc)

              1. nemáš peníze navíc nebo prostě nechceš lepší kola? Nech si cridy a

              jezdi. Časem třeba našetříš a pořídíš lepší.

              Ať tak nebo tak, pominu-li estetickou stránku kola bude ten canyon imho dobrá volba. čest

              0 0
          • šlapatko  

            Všeobecná fáma zde na fóru. Slušná kola zapletu do 3–4 tisíc.

            Dražší kola budou jen lehčí.

            0 0
            • maajkee  

              Tam je otázkou co kdo vidí pod pojmem slušná :)

              A taky jde o to jestli mají mít Tubeless ready ráfky nebo obyč.

              Mohl bych říct, že šlušná kola zapletu klidně i za 2 tisíce, ale kde je hranice té slušnosti? :)

              0 0
              • Hynas  

                Nazdar,

                potřebuju zapletená kola na 29, přední RU, zadní 142×12, pokud možno průmyslové ložiska, příprava na bezduše, hmotnost jezdce 80kg, hmotnost do 1900gr, cenově do 4tis..

                Možno?

                Případnou kalkulaci na mail.

                Moc děkuju. :o)

                0 0
            • Hynas  

              Nazdar,

              potřebuju zapletená kola na 29, přední RU, zadní 142×12, pokud možno průmyslové ložiska, příprava na bezduše, hmotnost jezdce 80kg, hmotnost do 1900gr, cenově do 4tis..

              Možno?

              Případnou kalkulaci na mail.

              Moc děkuju. :o)

              0 0
          • Dag  

            i na 100kg budou ty CR nic moc. Měl jsem je v 26 i 29 a vždy šli hnedka na výměnu.

            0 0
            • vili  

              No a já ti říkám, že mám zkušenost že MNĚ tehdy v pohodě stačily…

              0 0
              • Dag  

                No a já Ti říkám, že mně ani spoustě dalších v mém okolí Cridy netsčily. Vím že posledně u 29 verze řešili malou tuhost výpletu a neseřiditelnou vůli v zadním náboji.

                0 0
                • vili  

                  No mně to je ale uplně jedno. Já tím chtěl jen říct, abys mně nerozmlouval moje zkušenosti, který sem sám zjistil. Pokud tys měl jiný tak ok, aspoň to může tazatel zvážit při výběru.

                  0 0
    • zmn  

      rb iq290 team s poladenou vybavou dle chuti a penez

      jen vyplety jsou slabe na 115kg .. prepleteno na sapim strong a vpoho .. kilo mozna snesou lip

      0 0
    • l.bily  

      ked mozem doporucit tak nad 100 kg by som nebral fulla ktory ma zohnutu sedlovu trupku, uz som tri tak zlamal vtom istom mieste , az som kupil nakoniec take co ma tlmic pod vrchnou trupkou a zatial 5000 km a parada

      0 0
    • hlahul  

      a co říkáte na toto kolo http://www.kolaktm.cz/…-292–29–2014

      kdybych ho sehnal za 50tisíc? Je to dobrý kup poměr cena výkon?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.