jak se pripravit na 2000km trasu

66 nepřečtených
  • DAVID CBT

    jak se na to pripravit,dekuji mam na to 30dni

    0 0
    • šlapatko  

      Připravíš se po cestě :-)

      0 0
    • DAVID CBT  

      :-))))) mas recht:-))))))

      0 0
      • šlapatko  

        Dá se poradit například najíždění delších tras, ale je to naprd nemáš li zasebou spoustu let ježdění.2000 km za 30 dní není moc, myslím že to ujedeš bez větších tréningů.Když na jaře najíždím kylometry a baví mě to, najedu třeba i 1700km za měsíc a to chodím do práce:-)

        0 0
    • nox159  

      na cem jedes a kolik toho sebou tahnes?

      0 0
    • hribik A1  

      za 30? to neni také hrozné, som si myslel že tak za 4 :-)

      ešte príde na to, čo to má byť za cestu.. odniekiaľ niekam? alebo niekde kolom-dokola? s prespávaním v stane či pod strechou? plánovane/rov­nomerne alebo hociako? …

      0 0
    • DAVID CBT  

      dekuji ,za podporu.mam take neco najezdino ale je ton spise rocne cca 4tis.ale smekam klobouk 17oo za mesic panecku?jelo by se z Severni irsko -CR

      0 0
    • DAVID CBT  

      tahnul bych ssebou 2trenky,spacak a penezenku:-)),ne ted vazne cca 10kg zavazadla.

      0 0
      • nox159  

        na jakem kole a kolik casu na to mas?

        0 0
      • Rychlej turista  

        Tak to je pohoda. Nacpi to do brašen a když dáš dva dny po sobě 100 – 120 km, máš každý třetí den volno.

        0 0
      • hribik A1  

        asi by som to išiel tak po 80–100 km na deň a pár dní voľných.. také denné vzdialenosti ešte nejsú likvidačné, dá sa to v pohode stíhať aj si na to zvyknúť.. až to začneš sekať po nejakýc 170, 200 a podobne, potom sa nemôžeš diviť že budeš ďalší deň unavený

        0 0
    • DAVID CBT  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • DAVID CBT  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • DAVID CBT  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • DAVID CBT  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • DAVID CBT  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • DAVID CBT  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • DAVID CBT  

      Carrera Vengeance ltd Mountain Bike,

      0 0
    • DAVID CBT  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • BigKarel2  

      Nó vono taky čeče záleží jesi jedeš na poušť nebo na Sibiř :D Ale hlavně si vem dost chlastu…

      0 0
    • mastihuba  

      hlavně se připrav mentálně hlavní je jet na pohodu :)

      0 0
    • JSt  

      za mesic to nestoji za rec ;-)

      0 0
      • Mikikuba  

        asi tak:)2000 za měsíc je záležitost skousnutelná pro každýho i bez tréninku,když budeš dodržovat klasická cyklistická pravidla.

        0 0
      • teepeex  

        pres destnej prales by to byl mensi problem

        0 0
    • pralin  

      Možná kdyby trochu více pršelo, myslím že v Irsku je docela šance.Tak by to mohla být sranda. Zkus se projet v dešti(100km), by mělo stačit. Třeba i více dní po sobě. Co to s tebou dělá. Jedete ve skupině či solo?

      0 0
      • DAVID CBT  

        jedu solo,na ten dest a kolo jsem tak jakz zvyklej,6let v irsku:-))))))80%srazek za rok:-))),budu se snazit vychytat nak pocasko cerven-cervenec,mam do te doby vymenit stredy u kola atd atd ,co by bylo jeste potreba ,a dekuji vsem za radu a podporu,jen je problem vyhledat trasu („cyklistickou trasu“)z S.irska-do ceska.privitam i nake odkazy na mapy

        0 0
        • pralin  

          tady by se možná něco dalo najít: http://www.bikemap.net/

          0 0
        • castro  

          Co pres Yorkshire do Kingston Upon Hull → trajekt do Amstru → pak uz na kole do Zwolle

          ted a) Bremy, Hamburg → Elberadweg

          nebo b) Hannover → Magdeburg → Elberadweg

          to se da sfouknout za 3 tejdny :)

          0 0
      • hribik A1  

        dneska som tak išiel… teda v daždi len od polovice.. ten dážď mi zas tak nevadil, ale keď potom padla hmla, začalo to byť na pitschu ..

        P.S. pre maajkeeho zdôrazňujem ešte raz slovo HMLA :-)

        0 0
    • Hynas  

      Hele, to CBT je to, co si myslím?!?

      0 0
    • jan_hrusa  

      Loni jsme s přítelkyní a klukem objeli celou republiku na kole. cca 2600km. Všichni jsme měli tašky a přípravy nebyly zase tak hrozný. Taky jsem se toho bál, peotože to byla naše první opravdu dlouhá trasa. Ohledně oblečení je to stejné jako když jedeš na týden…stejně si budeš/te prát v ruce. Některý kempy mají i pračku a sušičku.

      Technika: zde byl problém s brzdovými destičkami. Málem jsme je nesehnali. Dráty do kola jsou ok pouze v případě, zda-li nemáš plochý nebo nějak jinak atyp. dráty. Takže doporučení…vem si náhradní desky nebo špalky, dráty do kola (stačí 2), náhradní řetěz ikdyž ten seženeš kdekoliv, samozřějmě nýtovačku na řetěz a nějaké malé mazadlo, lepení na duše. My jsem za celou cestu píchli pouze 2×. Pokud bys chtěl víc informací napiš…rád poradím. Jinak přeji příjemné plánování a hlavně cestu…

      0 0
      • maajkee  

        Nemáš nějakou mapku jak jste jeli? a nějaký fotky třeba? A jak dlouho jste to jeli?

        0 0
        • vikicek  

          Taky by mě zajímalo

          0 0
          • castro  

            kamarad to jel taky, snad mu nebude vadit, ze sem dam jeho mapu

            0 0
            • maajkee  

              To vypadá dobře, za jak dlouho to ujeli? Jen škoda že to nepropojili uplně i v jižní části :)

              Něco takovýho bych taky chtěl někdy podniknout.

              0 0
      • Dalas  

        taky zřejmě tohle léto objedu čr. akorát ty dráty do výpletu si brát nebudu..jinak všechno možné jo

        0 0
        • Rychlej turista  

          Osobně bych s sebou nic netahal. Všechno se u nás dá sehnat v nejbližší vesnici.

          0 0
          • Dalas  

            tak vono když už sebou potáhnu stan se spacákem, pitím atd..tak těch pár drobností když mám doma, tak to nebudu přece kupovat..jde mi o olej atak-ne o „kdyby náhodou něco kleklo..“

            0 0
          • hribik A1  

            len nesmie byť sobota poobede alebo nedeľa :-)

            0 0
    • Smazaný účet  

      precti si nejakou cyklistickou cestopisnou knizku a inspiruj se.

      0 0
      • HarryTP  

        Ted sem četl Honzu Tomšíčka :D docela síla občas.V dnešní době by to bylo ještě horší asi

        0 0
    • Edy  

      Imno, když nevíš jak se připravit na jízdu na kole, tak na to raději nelez a použíj ostatní dopravní prostředky, pokud si nechceš ublížit.

      0 0
      • maajkee  

        Co to je za blbost? Od toho je tadyto fórum, nemá zkušenosti, tak se ptá ostatních.

        A hlavně už se ptal před rokem.

        0 0
        • Richi  

          A docela by mě zajímalo, jak to probíhalo a tak.

          Zeptá se, to umí, ale aby napsal co bylo a jak, na to už sere. :-)

          0 0
      • nox159  

        :D ty si vůl :D

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.