• Escobar

    Prosim o radu, vim ze se to tu resi porad, ale aktualnost odkazu je uz mimo.shanim kolo do lehciho terenu do 11000tis. Predem diky

    0 0
    • roura  

      hledaš bazarovku, nebo sháníš funglovku ?

      0 0
      • Escobar  

        No nebráním se žádné možnosti, ale trochu se bazaru bojím…

        0 0
    • m4t3s  

      Sel bych do bazarovky. Za 10tis. nove kolo nevim nevim…maximalne ve slevach nekdy v listopadu…

      Podle stavu pocitej treba 500 az 2000 na prvni servis a budeš mit klid nejakej patek…

      0 0
      • Escobar  

        Mě zaujalo toto… Doporučili by jste?

        http://www.cyklonemcik.cz/…27speed-disc

        0 0
        • vdovala  

          Ja bych to nekupoval,OUT LINE z 2013 jsem mel ted vybranyho za 18 000– tam uz mas vsechno v Truvativu a vybava SLX nekde Deore.Nakonec mi obchod pokaslal objednavku a mam OUT LINE 2014 misto 23500(nejlevnejsi varianta na netu) za 19000 s vybavou SLX XT a jsem naprosto spokojen.To co davas ze si si vybral je moc chaoticke a milion polozek a ani nevim vubec co ti tam nakonec za tech 11000 daji.Kaz­dopadne podle toho co jsem tam vypatrl tak kombinace acera deore(?)..vidla nic moc…zbytek nemam sajnu…Ale ja tak kupoval kolo z 15 000 na 11 500 zlevnenej focus a po 2 mesisich jsem kupoval nove..protoze levne veci co jsou na tom kole hned jsou pryc…po mesici praskalo v pedalech…pres­mykac porad ujizdel…preha­zovacka se rozladila po par jizdach v terenu…samozrejme sem ho nesetril… :)…a vidla XCT(jeste o neco niz jak tvoje) uplne uboha oproti tomu co mam ted(Rock Shox Recon)…takze kdyz to chces jenom na 20km trasy maximalne po mirnem terenu tak Ok…ale kdyz si chces uzit i trochu blata,terenu a zazitku na kole tak obetuj vic penez…protoze pak budes litovat jak ja…a lepsi jendou dat vic jak dat min a pak kupovat nove za vic :)…ale nastesti jsem ho mel komu nechat tak ho rekreacne vyuziva pritelkyne:)…asi jsem to napsal chaoticky ale svoje si vyberes…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.