• Ikoncz

    Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem horského kola na občasné ježdění do 35 000 Kč. Jezdím převážně 65 % lehký terén a 35 % silnice. Měřím 190 cm a mám něco přes 70 Kg. Ze současně dostupných kol se se mi celkem libí SCOTT SCALE 965, ale kolům vůbec nerozumím a netuším zda ta cena alespoň trochu odpovídá komponentům. Díky.

    0 0
    • Arminius  

      Zda odpovídá ceně nedokážu říci, protože je momentálně trh dost nestabilní, ale asi to není zlí (pevné osy to má…) ale platí se značka.

      Dají se sehnat lépe osazená kola s „pofiderní“ kvalitou jako Decathlon, MMR apod.

      Jestli jezdíš jen občas, budeš spokojen asi s čímkoli co bude brzdit a pojede to :)

      „Levnější“ značky (CUBE, SUPerior, Radon, Orbea, CTM, Kross, Pells, Lapierre…)

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

      Lapierre Edge 5.9 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 5.9 kolo, modré

      od 15 099 Kč -4% MOC 24 999 Kč

      Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré

      od 11 599 Kč -13% MOC 17 699 Kč

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré Skladem 1 kus

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré

      14 199 Kč -20% MOC 17 699 Kč

    • Danda18  

      Kupoval jsem před dvěma týdny Silverback Sola 1 a můžu doporučit. Mám pár fotek zde na foru. https://www.bike-forum.cz/…-sola-1-2020

      0 0
    • Ikoncz  

      Děkuji za tipy. Z kol co jste posílali se mi libí Kross level 8.0 či Silverback Sola 1. Do kterého by jste doporučili spíše jít. Díky.

      0 0
      • adam1  

        Obě jsou na tom cca stejně slx x gx ,sh má levnější díly /kazety sóla má lepší brzdy,nevím jak kroos sóla má už přípravu na bezduše včetně plášťů .Porovnéj si ještě geometrie najdeš je na stránkách výrobce .Sóla naživo vypadá fakt dobře -máme ji doma :)

        0 0
        • Ikoncz  

          Tak v tom případě půjdu do Silverback Sola 1. Děkuji za radu.

          0 0
    • Tomas71  

      Minulý týden jsme zakoupil v úterý v Moolbike Olomouc Rozzo Bost 30 na základě tipu Baf13 a spokojenost, najeto od té doby cca 110 km. Značka, o které jsem vůbec neměl ponětí, ale nemohu moc srovnávat, měl jsme před tím trekového – krosového Authora Classic cca 23 let :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.