• Trompo

    Zdravim uvažuju o koupi bazarového kola HARO X6 z roku 2006, za cenu asi 15 tis. původní cena tohoto kola byla prý 35 tis. ovšem oproti současné X6tce je na téhle mnohem levnější tlumič i vidlice a ta současná se dá koupit i za 28tis nová … jinak je kolo prý ježděné nějakou slečnou a ve velmi dobrém stavu, a na kole nebyly dělány žádné úpravy (naživo jsem ho zatím neviděl) . Mohly by ste prosím zhodnotit cenu tohoto bazarového kola , případně napiště nějaké zkušenosti nebo názory na haro x6.. díky

    0 0
    • Trompo  

      tady je kolo dobře popsaný http://www.harobikes.com/2006/mtb/x6.php

      0 0
    • Kubiczech  

      Kdyz chvilku pockas, prijde ti nabidka na jedno modre Haro bez brzd… (o:

      Ja tohle kolo mam, sice uz jen ram, ale myslim, ze za ty penize je to celkem pouzitelny full. O koupi bych uvazoval a usetrenych 13 tis. vrazil do nove vidle, klik a brzd (tzn. nejaky Suntour nebo jina vidlice z bazaru, kliky podle chuti, brzdy treba Strokery, J3, Slx). Tlumice bych se nebal, nemyslim, ze Xfusion jsou tak spatny, tenhle konkretni je kopie Foxe a od letosniho Rocca se to taky moc lisit nebude. 

      0 0
      • Trompo  

        čekat nemůžu tak jetli něco máš tak mi to pošl hned…

        0 0
    • poiko  

      mmm, jen bych podotknul, že rekreačně ježděné kolo po polních cestách dívkou, je jen fráze, která se dává do všech inzerátů. pokud kupuješ od cizích, byl bych skeptik v tomhle

      0 0
    • pitos  

      Slečna musela být docela výkonná protože je to pekelně těžké:)

      0 0
      • Kubiczech  

        Definuj pekelne… (: Vazil si? Jezdil si? Docela by me to zajimalo, nemam jak a kde zvazit.

        0 0
        • scret  

          jezdil jsem, jezdim a zvazil jsem:) a je to opravdu pekelne tezky kolo… teda na AM jezdeni, tak jako treba takovy Norco Fluit LT…  a mas pravdu, opravdu mu prijde nabidka na to moje Haro!:))

           
          0 0
        • scret  

          jinak nevidim nic spatnyho na tom ze je bez brzd… za 4ku se daj dneska poridit supr kotvy!

          0 0
          • Kubiczech  

            A nekdo psal, ze je na tom neco spatneho? O tvych duvodech, proc bez brzd vim a jen jsem tazateli oznamoval blizici se nabidku. Priznam se, cekal jsem nejake to procento provizi, ale kdyz na to tak koukam…

            0 0
            • scret  

              ne, nepsal.. jen to tak divne vyznelo, holt psany slovo no:( ale jo, provize klidne bude, pokud nekoho sezenes:)

              0 0
        • pitos  

          cca 17.5kg…jezdil jsem a jestli má někdo zájem ať mě kontaktuje,kámarád se ho potřebuje zbavit.

          0 0
    • scret  

      jak psal Kubiczech, nemuzu ho prece zklamat:))) tak ti nabidnu moje Haro, je to X.7 s troufam si rict ze o rad lepsima komponentama… a proc bez brzd? protoze jsem ted prodal BB5ky co tam byly a koupil uplne novy Stroker Trail… a proc teda bez nich? protoze by zvedly cenu kola cca o tretinu!:( takze at si tam kazdy da co uzna za vhodny…

      jinak k ty X.6ce, presne tuhle ma jeden znamej, teda jestli to neprodava zrovna on:)) a reknu ti, ta X.7ma je asi to nejnizsi do ceho bych sel… protoze na X.6ce je vidle uplne ale uplne na h… spis takovej drzak predniho kola, brzdy samozrejme nebrzdej, tlumice bych se nebal, ikdyz X-fusion zrovna neni povestny kvalitou, na ty pruzine se neda moc zkazit:)

      toz tak, zvaz to, ja bych dal Harose za 14!

      0 0
      • Trompo  

        no pánové díky za příspěvky , kolo sem koupil ..nakonec za 12 tis… s nějakým novým pláštěm navíc. A už nechci slyšet žádnou nepřiměřenou kritiku X6ky :) Sleva byla kvůly neseřízenému kolu a pár drobnostem jinak žádnou větší závadu jsem nenašel, zatím…  snad ani nenajdu :) Teď si s tim budu muset trochu pohrát než to dám do perfektního stavu a pravděpodobně koupim nový brzdy. Jinak opravdu na tom kole jezdila malíá slečna a prodala ho právě kvůly obtížné jízdě.. Ale asi opravdu klamala tělem holka, protože to kolo má pár škrábanců na hodně netypických místech a popravdě si nedokážu představit jak je způsobila při jízdě po lesních cestách :)

         
        0 0
        • scret  

          ok, jinak kdybys uvazoval o nejaky lepsi vidli, tak se vnutim s tim svym Stancem:)) za 2,5 penez ho pustim do sveta…

          0 0
          • Trompo  

            Možná jo, pošli mi kdyžtak na mail nějakou tu fotku a pár info…

            0 0
            • scret  

              hmm, tak si ten mejl musis odblokovat:) nebo napis ty me, ja bych ho tam uz mel mit…

              ale napisu to treba sem… Manitou Stance OEM verze, zvih 150mm, pruzina, tlumeni FFD, bez vaklu, jezdena all mountain… najeto cca 1600km…

              0 0
      • Kubiczech  

        Jeste dopln, ze ho jezdila par km po asfaltu slecna a je to dokonaly inzerat. (:

        0 0
        • Trompo  

          to zas ne.. najezdila asi dost a hlavně ho moc neudržovala takže pujde do servisu… bo to co oni udělaj za 3 hodiny bych já dělal po částech tejden

          0 0
        • scret  

          no moje slecna ho jela teda jenom jednou,kdyz jsem sel z hospody a nemohl jsem ani jet:)))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.